خدمات ما چاپ مقاله تخفیف عید تا عید چاپ مقاله و ترجمه

تخفیف عید تا عید چاپ مقاله و ترجمه

شنبه ، 11 مرداد 1399
موسسه سینا با بیش از 5 سال سابقه در زمینه های چاپ مقاله و ترجمه، ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر خدمت تمامی دانشجویان و اساتید گرانقدر ، تخفیفاتی را به پاس قدردانی از اعتماد و همراهی بزرگواران فراهم آورده است.
تخفیف عید تا عید چاپ مقاله و ترجمه

چرا تخفیف پله ای

چاپ مقاله را میتوان از مهم ترین عوامل ارتقا رزومه علمی به شمار آورد. به طوری که از دانشجویان مقطع ارشد گرفته تا اساتید خبره جهان برای ارتقا رزومه و ثبت دستاورد های علمی خود نیاز به چاپ مقاله خود در مجلات معتبر دارند. این امر ما را بر ان داشت تا تخفیفاتی برای چاپ مقاله به صورت پله ای داشته باشیم تا با افزایش تعداد مقالات ، هزینه برای هر مقاله کاهش یابد; تا فرهیختگانی که برای بیش از یک مقاله برای چاپ اقدام میکنند، متقبل هزینه های کمتری شوند.

همچنین امروزه احساس نیاز به ترجمه کتابهای جدیدالنشر خارجی بیشتر از گذاشته می باشد تا بتوان ماحصل تحقیقات محققان و نویسندگان خارجی را به گوش تمامی دانش آموختگان رساند و در کنار آن از امتیازات ترجمه کتاب برای ارتقا رزومه بهره مند گردید. در این راستا موسسه سینا برای ترجمه کتابهای جدید النشر خارجی تخفیفاتی اعمال کرده است تا با افزایش حجم کتاب ، تخفیفات حجمی هزینه ترجمه افزایش یابد.

چرا موسسه سینا

برای این که دستاورد چندین ساله خود را به موسسه ای بسپارید تا کار پذیرش مقاله تان را انجام دهند نیاز به دلایل محکمی دارید. چند ویژگی مهم و اساسی موسسه سینا که میتواند اعتماد شما را جلب نماید:

سابقه درخشان

برای این که کار خود را به موسسه ای بسپارید باید از سابقه ی فعالیت ها و طول مدت فعالیت ان موسسه اگاهی کامل داشته باشید. چرا که سابقه طولانی ، تجربه بالای محققان و کارشناسان موسسه را نشان میدهد. پس بهتر هست برای موفقیتتان از یک موسسه مجرب کمک بگیرید.

درک نیاز مشتری

درک درست نیاز مشتری و خدمات رسانی برای آن نیاز نه تنها باعت کوتاه شدن زمان رسیدن به هدف مشتری می شود و خاطره ی خوشی را در ذهن او حک می کند، بلکه مانع از هدر رفتن زحمات چندین ساله کاربر با خدمت رسانی اشتباه می گردد.

کیفیت بالا

کیفیت کار همیشه حرف اول را میزند . مهم ترین عاملی که باعث موفقیت طولانی مدت یک موسسه میشود " کیفیت " می باشد. تضمین کیفیت مجلاتی که مقاله شما را چاپ میکند و تضمین کیفیت ترجمه های انجام شده توسط موسسه با داشتن گارانتی کیفی برای اصلاح و ویرایش ، رمز موفقیت موسسه می باشد.

محرمانه ماندن اطلاعات کاربران

مسلمانا هیچ کسی نمیخواهد اطلاعات شخصی و یا دست اوردهای چندین ساله علمی خود را در اختیار کسانی قرار دهد که کوچکترین حفاظتی نمی شود. حفظ اطلاعات به صورت محرمانه از مهم ترین نکات اعتماد به موسسه می باشد.

احساس مسئولیت و تعهد

زمانی که مجموعه ای احساس مسئولیت و تعهد در قبال کاربران خود نداشته باشد بی شک زمان سقوط آن مجموعه خواهد بود. کاربران و مشتریان یک مجموعه انتظار پاسخ گویی شفاف و مسئولانه در قبال کار خود دارند ، موسسه ای موفق خواهد بود که این امر را حق طبیعی مشتری خود بداند و برای جلب رضایت قلبی کاربران بکوشد.

تخفیف پله ای ترجمه کتاب

پرداخت هزینه ترجمه به صورت یک جا تا 40 % تخفیف

در 2 قسط تا 30% تخفیف

در 3 قسط تا 20% تخفیف

تخفیف پله ای چاپ مقاله

برای مقاله دوم و سوم 50 هزار تومان تخفیف برای هر مقاله به همراه تخفیف 15 درصدی ترجمه

برای مقاله چهارم تا دهم 100 هزار تومان تخفیف برای هر مقاله به همراه تخفیف 20 درصدی ترجمه

برای مقالات بیش از ده عدد 200 هزار تومان تخفیف برای هر مقاله به همراه تخفیف 20 درصدی ترجمه

سایر خدمات موسسه سینا

همچنین موسسه سینا برای استخراج مقاله از پایان نامه و ترجمه تخصصی مقاله به صورت طلایی با گارانتی کیفی ، چاپ کتاب ، پارافریز و ویرایش گرامری مقاله در خدمت اساتید و فرهیختگان گرامی می باشد.

تصویر
به خاطر استقبال بی نظیر و درخواست های مکرر تا 24 مرداد تمدید گردید.
اعتماد شما افتخار ما هست
6520 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش