صفحه اصلی خدمات ما استخراج مقاله از پایان نامه تخفیف استخراج مقاله از پایان نامه به مناسبت هفته پژوهشی تا 25 آذر

تخفیف استخراج مقاله از پایان نامه به مناسبت هفته پژوهشی تا 25 آذر

جمعه ، 14 آذر 1399
استخراج مقاله از پایان نامه اولین گام برای چاپ مقاله مستخرج از پایان نامه برای کسب امتیاز پژوهشی مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد.
تخفیف استخراج مقاله از پایان نامه به مناسبت هفته پژوهشی تا 25 آذر

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری برای کسب نمره پایان نامه و اجازه دفاع در مقاطع تحصیلی خود نیاز به ارائه چاپ مقاله مستخرج از پایان نامه خود دارند.

هر پایاننامه توانایی تبدیل شدن به دو الی سه مقاله دارد باید برحسب محتوا و نتایج پایاننامه تصمیم اتخاذ شود که چه تعداد مقاله از پایان نامه فوق قابل استخراج می باشد. همان طور که پایاننامه بسیار ضروری میباشد و بدون آن امکان فارغ التحصیلی وجود ندارد؛ ارائه مقاله نیز بسیار مهم می باشد و دانشجو بدون ارائه مقاله نمی تواند امتیازات لازم برای دفاع و یا مصاحبه دکتری را کسب نماید. سریع ترین و آسانترین راه برای کسب امتیاز چاپ مقاله، تبدیل پایاننامه به مقاله میباشد. حتی پایاننامه هایی که هنوز دفاع نکرده اید و فقط نگارش آنرا به اتمام رسانده اید به مقاله تبدیل میشوند بنابر نگران از دست دادن امتیازات خود نباشید.

استخراج مقاله از پایان نامه کار دشواری نیست ولی نیاز به تبحر و تخصص لازم دارد. اگر زمان و یا تجربه و تبحر کافی در این زمینه ندارید و احساس نیاز به شخص متخصصی می کنید که در این زمینه بتواند به شما کمک کند، میتوانید از کارشناسان با تجربه موسسه سینا بهره مند گردید.

موسسه سینا برای استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری به مناسبت روز دانشجو 20 درصد تخفیف در نظر گرفته است.

زمان بهره مندی از این تخفیف 16 تا 25 آذر ماه می باشد.

تنها کافی هست پایان نامه خود را جهت بررسی واقدام به استخراج مقاله از طریق ثبت سفارش انلاین زیر به کارشناسان موسسه سینا ارسال بفرمایید. و یا درخواست خود را از طریق ایمیل و یا تماس با کارشناسان موسسه سینا مطرح نمایید تا در سریع ترین زمان بعد از بررسی پایان نامه تان اقدام به استخراج مقاله توسط فرد متخصص رشته تان شود.

350 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش