اخبار دکتری توزیع کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 99 از 6 مرداد

توزیع کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 99 از 6 مرداد

دوشنبه ، 06 مرداد 1399
سخنگوی سازمان سنجش از آغاز توزیع کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 99 از فردا خبر داد.
توزیع کارت ورود به جلسه کنکور دکتری 99 از 6 مرداد

فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره زمان آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری ناپیوسته (PHD) سال ۱۳۹۹ گفت: کارت شرکت در آزمون دکتری ناپیوسته از فردا (دوشنبه، ۶ مرداد) برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

او افزود: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه، ۸ مرداد مهلت دارند نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون، اقدام کنند. آزمون دکتری ناپیوسته بر اساس برنامه زمانی اعلام شده در تاریخ ۹ مرداد برگزار خواهد شد.

سخنگوی سازمان سنجش بیان کرد: داوطلبان درصورت مشاهده هر گونه نقص در اطلاعات ثبت نامی خود در کارت شرکت در آزمون در تاریخ ۷ و ۸ مرداد به باجه های رفع نقص (که در سایت سازمان موجود است) مراجعه کنند.

زرین آمیزی با بیان اینکه داوطلبان کنکور دکتری برای دریافت کارت ورود به جلسه باید برخی اطلاعات ثبت نامی را وارد کنند، ادامه داد: این داوطلبان با استفاده از دو شیوه، ابتدا وارد کردن اطلاعاتی شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و روش دوم وارد کردن اطلاعات ثبت نامی شامل شماره پرونده و کد پیگیری، می توانند از کارت ورود به جلسه پرینت تهیه کنند.

او تاکید کرد: با توجه به شیوع کرونا داوطلبان از به همراه آوردن وسایل اضافی خودداری کنند و برای شرکت در جلسه آزمون، صرفا همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار الزامی است.

سخنگوی سازمان سنجش درباره تمهیدات بهداشتی سازمان سنجش برای برگزاری این کنکور با توجه به شیوع کرونا تصریح کرد: به منظور مساعدت با داوطلبان، حوزه های امتحانی آزمون دکتری ۴۰ درصد افزایش پیدا کرده و این آزمون در ۶۰ شهرستان برگزار خواهد شد.

او گفت: علاوه بر این برای رعایت پروتکل های بهداشتی عوامل اجرایی کنکور ۵۰ درصد افزایش پیدا کرده اند و در جلسه کنکور لباس مخصوص استفاده می کنند. با هماهنگی وزارت بهداشت یک کارشناس بهداشت با اطلاعات کافی در هر حوزه امتحانی جهت نظارت بر اصول بهداشتی و هماهنگی های لازم حضور خواهد داشت.

آمار داوطلبان کرونایی کنکور دکتری بعد از پالایش وزارت بهداشت اعلام می شود

زرین آمیزی در پایان درباره آخرین آمار ثبت نام کنندگان در سامانه خود اظهاری ویزه داوطلبان کنکور دکتری مبتلا به کرونا گفت: فرصت خود اظهاری برای داوطلبان کنکور دکتری که دچار بیماری کرونا شده اند، شب گذشته ۴ مرداد به پایان رسید . اطلاعات تعداد ثبت نام کنندگان در این سامانه بعد از ارائه به وزارت بهداشت و پالایش، توسط سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.

مصاحبه دکتری

داوطلبان دعوت شده به مصاحبه دکتری باید رزومه علمی قوی داشته باشند تا بتوانند با موفقیت این مرحله را نیز پشت سر بگذارند . برای ارتقا رزومه علمی با چاپ مقاله و تبدیل پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب موسسه سینا اماده خدمت رسانی به صورت شبانه روزی می باشد.

برای ارتباط با کارشناسان و ثبت سفارش میتوانید با شماره های 09149724522- 04133250787 تماس بگیرید.

120 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش