صفحه اصلی خدمات ما ترجمه تخصصی ترجمه فوری تخصصی ارزان قیمت

ترجمه فوری تخصصی ارزان قیمت

یکشنبه ، 11 آبان 1399
ترجمه فوری تخصصی با قیمت ارزان در تمامی رشته های دانشگاهی توسط تیم مترجمین موسسه سینا قابل انجام است.
ترجمه فوری تخصصی ارزان قیمت

موسسه سینا با شناسایی نیازهای جامعه دانشجویی و محققین و متخصصین کشور به دریافت انواع خدمات ترجمه ارزان ، ترجمه دانشجویی ، ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی، ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی، انواع کتاب و متون تخصصی خدمت رسانی می نماید.موسسه سینا با سابقه ی بالغ بر 5 سال فعالیت توانسته است به کسب رضایت هزاران مشتری حقیقی و حقوقی دست پیدا کند و با ارائه قیمت های مناسب ترجمه سطح رقابتی فراهم اورد.

موسسه سینا با تعهد نسبت به ارائه ترجمه ارزان یا به اصطلاح ترجمه دانشجویی که علاوه بر سطح تخصصی مناسب با بودجه اقشار مختلف از طبقات کم درآمد و متوسط و دانشجویان که منبع درآمد خاصی ندارند، حمایت می نماید.

علاوه بر هزینه های پایین ترجمه ، موسسه سینا شرایط ترجمه فوری نیز فراهم کرده است.

ترجمه فوری یک روزه (چند ساعته):

موسسه سینا با داشتن سریعترین مترجمین و تخصصی ترین تیم ترجمه ،فایل شما را با فراهم کردم ترجمه فوری در عرض چند ساعت تا یک روز تحویل می دهد. هر 1000 کلمه تخصصی در موسسه سینا تا 2 ساعت ترجمه میشود.

ترجمه فوری دانشجویی:

اگر دانشجو هستید و به فکر تعدیل هزینه های ترجمه فوری خود هستید، به شما تضمین پایین ترین قیمت ممکن برای ترجمه دانشجویی داده می شود. چرا که ما خودمان نیز دانشجو بودیم و حال و روز شما را درک میکنیم.

تصویر

ترجمه فوری کتاب:

اگر برای پروژه کسر خدمت خود، یا چاپ کتاب برای تقویت رزومه خود می خواهید فورا کتابی را ترجمه نمایید میتوانید از راهکار های ترجمه فوری کتاب با حفظ بهترین کیفیت و سلیقه استفاده نمایید. به شما قبل از پرداخت نمونه ترجمه از کتاب خودتان داده می شود تا بهترین کفیت ممکن رادر کنار سرعتی باور نکردنی تجربه نمایید.

ترجمه فوری مقاله ISI:

مقالات isi حاصل زحمت چندین ساله محققان و دانشجویان و اساتیدی هست که برای ارتقا رزومه خود نیاز به چاپ ان در مجلات معتبر خارجی دارند. سطح ترجمه مقالات isi بسیار مهم می باشد و اگر مقاله از سطح ترجمه مناسبی برخوردار نباشد توسط مجله ریجکت می شود و گاها به مرحله داوری نیز نمی رسد. از این رو ترجمه مقاله باید کاملا تخصصی و دارای سطح بالایی باشد که مترجمین موسسه سینا با داشتن سابقه طولانی و تخصص رشته شما ، بهترین ترجمه ها را ارائه می دهند.

ترجمه چکیده پایان نامه و یا مقاله به صورت فوری:

برای ترجمه چکیده پایان نامه و یا مقاله فارسی خود به انگلیسی میتوانید برای ترجمه فوری ثبت سفارش نمایید و تا یک ساعت ترجمه خود را تحویل بگیرید.

سفارش ترجمه فوری:

برای ثبت ترجمه فایل خود میتوانید در پایین همین صفحه ثبت سفارش نمایید و یا با ارسال پیام مستقیم به ایمیل موسسه فایل خود را جهت براورد به کارشناسان موسسه ارسال نمایید. همچنین میتوانید با تماس با کارشناسان تعداد کلمات و رشته تخصصی فایل خود را بفرمایید تا بر اساس تعداد کلمات و تخصص ، براورد هزینه ترجمه انجام گیرد.

197 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش