خدمات ما ترجمه تخصصی ترجمه کتاب پزشکی

ترجمه کتاب پزشکی

یکشنبه ، 08 تیر 1399
ترجمه و چاپ کتاب یکی از راه های ارتقا رزومه برای اساتید دانشگاهی و دانشجویان می باشد. موسسه سینا با داشتن تیم خبره و متخصص در رشته های پزشکی و پیراپزشکی آماده معرفی کتب جدید النشر (که تا کنون ترجمه نشده اند) و ترجمه و چاپ آن است.
ترجمه کتاب پزشکی

برای توسعه هر کشوری اولین قدم پرداختن به سلامت جسمی و روانی افراد جامعه می باشد تا افراد سالم بتوانند بار توسعه جامعه را به دوش بکشند از این رو رشته های پزشکی و مرتبط با علوم پزشکی در تمام جهان بسیار حائز اهمیت و قابل احترام می باشند.

این گروه فرهیخته بعلت مسئولیتی که در قبال سلامت انسان ها و بهداشت جامعه دارند باید جزء نخبه ترین افرادی باشند که دارای بهترین و به روزترین اطلاعات در زمینه علمی خود هستند، به روز بودن اطلاعات علمی نیاز هایی از جمله ترجمه شدن کتاب های علمی از سایر زبان ها را می طلبد.

ترجمه عامل مهمی در انتشار دانش و اکتشافات جدید در حوزه پزشکی است. همچنین می تواند یک عامل مهم در ارائه خدمات درمانی به بیگانگان یا اقلیت ها باشد. مترجمان متون پزشکی با چالشهای بسیاری روبرو هستند که برخی از آنها موضوع تحقیقات، اصطلاحات پزشکی ، خوانایی ، کیفیت، وبرخی از عوامل دیگر است.

موسسه سینا میتواند کتابهای جدید النشری که تاکنون ترجمه نشده اند را جهت ترجمه معرفی و یا کتاب معرفی شده از سوی شما را به ماهرترین متخصصان ترجمه در حوزه ی پزشکی و رشته های بهداشتی ارسال می کند تا با بهترین کیفیت، بیشترین سرعت و با کم ترین هزینه برای شما عزیزان به صورت کاملا حرف ای ترجمه نمایند.

خدمات موسسه سینا در انجام ترجمه

ترجمه کتاب های تخصصی در موسسه سینا در سه سطح ارائه می شود:

  1. طلایی برای متون فوق تخصصی و باکیفیت بسیار بالا و دارای گارانتی ضمانت دار می باشد.

  2. نقره ای برای متون تخصصی با کیفیت نسبتا زیاد

  3. برنزی برای متون عمومی که کیفیت تخصصی چندان زیادی ندارد.

توصیه ما به پژوهشگران محترم این است که اگر قصد ترجمه کتاب های تخصصی پزشکی را دارند استفاده از پکیج طلایی بهتر میباشد زیرا هم کیفیت بسیار بالایی دارد و هم توسط مترجم متخصص رشته شما ترجمه میشود.

در موسسه سینا، اصل ترجمه متون تخصصی بکارگیری از مترجمین تخصصی تحصیل کرده در رشته ها و حیطه ها ی مختلف مورد نیاز کاربران عزیز میباشد. بهترین مترجم برای ترجمه تخصصی متون علمی پزشکی، دانشجو یا فارغ التحصیلان همان رشته است و به همین دلیل از متخصص پزشکی برای ترجمه متون تخصصی دراین رشته استفاده می کنیم.

شما در حین ترجمه در جریان کار خود قرار می گیرید. در نظر داشته باشید کلیه سفارشات ترجمه در هر سطحی، توسط تیم ارزیابی موسسه بررسی شده و زمانی برای شما ارسال می شود که به تایید این تیم رسیده و تمام ایرادات رفع شده باشد.

جهت تماس با موسسه سینا به ایمیل زیر مراجعه نمایید:

pub.sina@gmail.com

تلفن ثابت:

04133250787

تلفن همراه:

09149724522

ثبت سفارش
15 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش