آموزش ترجمه ترجمه مقالات ISI با کمترین هزینه

ترجمه مقالات ISI با کمترین هزینه

چهارشنبه ، 11 اردیبهشت 1398
یکی از خدمات قابل ارائه به دانشجویان در موسسه سینا ترجمه مقالات ISI با کمترین هزینه است.
ترجمه مقالات ISI با کمترین هزینه

از آنجا که دانشجویان دوره های کارشناسی ارشد و دکتری در جهت ارتقا رزومه علمی خود نیازمند چاپ مقاله ISI هستند و این مقالات باید برای چاپ در مجلات خارجی ترجمه شوند. برای ترجمه مقالات ISI مترجم به دانش و آگاهی هایی در زمینه ی موضوع تخصصی مقاله، زبان مبدا و مقصد، چگونگی انتقال صحیح مطالب و... احتیاج دارد. بنابراین برای اینکه مترجم بتواند مقاله را به خوبی ترجمه کند علاوه بر آشنایی کامل با زبان مبدا و مقصد باید در رشته مورد نظر به اندازه کافی تخصص داشت. مجلات ISI به دلیل اعتبار علمی بالا، داوری منصافه و سختگیرانه ای دارند و هرگونه ایراد در ترجمه یا متن مقاله باعث می شود که مقاله در مرحله داوری پذیرفته نشود بنابراین ترجمه مقالات ISI دارای اهمیت بسیار زیادی است. از طرف دیگر معمولا هزینه انجام خدمات ترجمه برای محققان فاکتور مهمی محسوب می شود و تمایل دارند که در هزینه ها صرفه جویی شود لذا ممکن است به مترجمین آنلاین روی بیاورند ولی همانگونه که می دانیم به کمک مترجمین آنلاین شاید فقط بتوان جملات کوتاه را ترجمه کرد و ترجمه تخصصی و مفهمی کاری است که باید به مترجم متخصص سپرده شود. موسسه سینا با بهره گیری از مترجمان متبحر در هر زمینه ای قادر به ارائه خدمات ترجمه با کمترین هزینه و کیفیت مطلوب می باشد.

ویژگی های ترجمه خوب

 • حفظ مفهوم اصلی متن: در ترجمه باید به حفظ مفهوم اصلی متن توجه شود چراکه مترجم نسبت به متن و نویسنده ی آن مسئولیت دارد. 
 • حفظ لحن و سبک نویسنده: حفظ سبک نویسنده ی اصلی در ترجمه یکی دیگر از ویژگی های ترجمه خوب محسوب می شود و مترجم با شناخت قلم نویسنده اقدام به ترجمه می کند و به این ترتیب منظور و هدف نویسنده با حفظ سبک او منتقل می شود.
 • حفظ سبک نوشتاری ترجمه: مترجم باید بتواند با علم و تخصص خود سبک نوشته را دریابد و براساس همان الگو که عامیانه، رسمی یا خبری و... است اقدام به ترجمه نماید.
 • اشراف کامل به موضوع ترجمه: اشراف کامل مترجم به موضوع مسئه ای است که در ترجمه تخصصی بسیار با اهمیت است و در صورت عدم داشتن اطلاعات کافی و تخصصی در آن حوزه، مترجم صلاحیت ترجمه تخصصی متن را نخواهد داشت.
 • حفظ امانت داری در ترجمه: از دیگر اصول مهم که کیفیت ترجمه خوب را تعیین می کند، حفظ امانت داری در ترجمه است که معنا، مفهوم، سبک و هدف نوشته بعد از ترجمه به هیچ عنوان تغییر نکند و کم و کاستی در انتقال ایجاد نشود.
تصویر

مراحل ترجمه مقالات ISI در موسسه سینا

 • ثبت سفارش و ارسال فایل مورد نظر برای کارشناس موسسه از طریق ایمیل
 • برآورد هزینه ترجمه: مسئول موسسه برآورد هزینه انجام می دهد و هزینه ترجمه مقاله را به اطلاع مشتری می رساند تا در صورت رضایت مشتری از هزینه کار ترجمه آغاز شود.
 • ارسال متن برای ترجمه: پس از تایید متقاصی متن جهت ترجمه به مترجم متخصص ارسال می شود.
 • رفع نواقص: بعد از دریافت متن ترجمه شده، صحت و کیفیت متن ترجمه شده توسط دو تن از همکاران مترجم بررسی شده و در صورت وجود اشکال و ایراد در متن ترجمه شده، رفع می گردد.
 • ارسال ترجمه برای متقاضی: در مرحله نهایی، متن ترجمه شده از طریق ایمیل برای متقاضی ارسال می‌گردد.

ترجمه مقاله در موسسه سینا در سه سطح طلایی (فوق تخصصی)، نقره ای (تخصصی) و برنزی (متوسط) انجام می شود که توصیه ما برای چاپ مقاله در مجلات ISI استفاده از پکیج طلایی می باشد که ترجمه در سطح بسیار تخصصی انجام می گیرد. لازم به توضیح است که در موسسه سینا شما می توانید قبل از ارسال کل محتوای مقاله فقط بخش چکیده را به تحویل دهید و از کارشناسان ما بخواهید که در یک زمان مشخص و با کیفیت تعیین شده مقاله را ترجمه کرده و به شما تحویل دهد تا در صورت رضایت به موسسه اعتماد کنید و برای ادامه روند ترجمه تخصصی مقاله ISI خود اقدام نمایید. این موسسه به دلیل سابقه بسیار طولانی که در زمینه ترجمه مقالات ISI دارد و همچنین در دسترس بودن و آنلاین بودن کارشناسان موسسه جای هیچگونه نگرانی را برای شما باقی نمی گذارد و شما می توانید با آرامش خاطر و بدون هیچ گونه نگرانی مقاله را تحویل دهید و ترجمه آن را با کمترین هزینه تحویل بگیرید.

154 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه

بحث های داغ
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.