خدمات ما ترجمه تخصصی ترجمه تخصصی متون زبان انگلیسی

ترجمه تخصصی متون زبان انگلیسی

شنبه ، 07 تیر 1399
موسسه سینا با بیش از 5 سال سابقه ترجمه تخصصی 26 زبان زنده دنیا آماده ارائه ترجمه کتب و مقالات و متون می باشد. پر متقاضی ترین ترجمه ها ، ترجمه فارسی به انگلیسی و یا برعکس می باشد. لذا موسسه سینا تیم فوق تخصصی از هر رشته ای را در کنار هم گرد آورده است تا بهترین کیفیت ترجمه را ارائه دهد.
ترجمه تخصصی متون زبان انگلیسی

ترجمه چیست؟

ترجمه، یک صنعت، یک هنر، می باشد که در طی آن متن یا مکالمه ای را از یک زبان به زبان دیگر بر می گردانیم. در عمل ترجمه نمی توان کلمات را به صورت دقیق از یک کلمه به همان کلمه در زبان دیگر تعریف و جایگزین کرد هر زبانی استعارات و اصطلاحات خاص خود را دارد پس برای ترجمه نیازمند متخصص بودن در این زمینه هستیم.

عواملی زیادی در درخشش یک متن ترجمه شده وجود دارد که بتواند بار معنایی کلمات و مفاهیم متن نوشته شده در زبان مبدا را به زبان مقصد منتقل کند، ولی مهم ترین حوزه ی کاری ما در این قسمت پرداختن به ترجمه تخصصی متون زبان انگلیسی می باشد.

ترجمه تخصصی چیست؟

تر جمه تخصصی یک اصطلاح است که در زمینه تجارت ترجمه به کار می رود، این مفهوم یعنی اینکه مترجم علاوه بر داشتن تخصص در زمینه ی حر فه ای ترجمه خود به دانشی در رابطه با کتاب یا مقاله ای که مشغول به ترجمه آن است نیز آشنایی داشته باشد.

اهمیت ترجمه متون زبان انگلیسی

همانطور که می دانیم بیشتر مجلات و کتاب های علمی و به روز دنیا به زبان انگلیسی منتشر می شوند و چون برای هر کشوری پشرفت در تمامی جهات حائز اهمیت می باشد سیاست گذاران کشور ها برای دست یابی به علم روز امتیازات مختلفی را به دانشگاه ها و تمامی موسسات ارائه می دهند، به همین علت از نظر عوامل دانشگاهی ترجمه کتاب از سوی دانشجویان برای ارائه مطالب علمی به روز دنیا در تمامی علوم بسیار مهم می باشد و در مصاحبه های تمای حوزه ها داشتن رزمه در زمینه ترجمه کتاب هایی که قبلا ترجمه نشده اند بسیار مهم می باشد اگر اطلاعاتی در مورد مصاحبه های دکتری داشته باشید به راحتی متوجه خواهید شد که امتیاز ترجمه کتاب در موفقیت شما در آزمون مصاحبه بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین ترجمه کتاب در مقطع کارشناسی ارشد نیز امتیازات زیادی برای نگارنده در بر دارد و از جمله آن ها می توان به موفقیت در مصاحبه های شغلی نیز اشاره کرد.

نحوه پیدا کردن کتاب های ترجمه نشده

برای پیدا کردن کتاب هایی که قبلا به ترجمه نرسیده اند میتوانید به کارشناسان موسسه سینا رجوع نمایید تا کارشناسان با بررسی دقیق کتابهای جدید النشری معرفی نمایند که تا کنون ترجمه نشده است.

خدمات موسسه سینا در زمینه ترجمه تخصصی

موسسه سینا یکی از موسساتی است که فعالیت در زمینه ترجمه تخصصی را چندین سال است که آغاز کرده است. این موسسه با پیشرفت روز افزون در زمینه ترجمه تخصصی متون از معتبر ترین موسسات در زمینه ترجمه به حساب می آید لذا شما میتوانید متون علمی مقالات و کتاب های خود را جهت ترجمه در اختیار ما قرار دهید تا در اسرع وقت بهترین و با کیفیت ترین ترجمه را دریافت کنید. مترجمین موسسه سینا علاوه بر تجربه و توانایی کافی در ترجمه متون انگلیسی، به علت متخصص بودن در رشته شما، در درک متون علمی نیز استعداد و توانایی کافی دارند. پس نگران کیفیت ترجمه نباشید . برای سفارش ترجمه کتاب در موسسه سینا میتوانید از راه های زیر اقدام نماید.

جهت تماس با موسسه سینا به ایمیل زیر مراجعه نمایید:

pub.sina@gmail.com

تلفن ثابت:

04133250787

تلفن همراه:

09149724522

ثبت سفارش
12 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش