ثبت سفارش - پذیرش و چاپ مقاله


 

ثبت سفارش تا چاپ مقاله نظرات

تکمیل و ارسال فرم سفارش

پیشنهاد مجلات مناسب با توجه به مقاله

تایید و انتخاب مجله از طرف شما

ارسال مقاله به مجله و دریافت پذیرش

چاپ مقاله شما در مجله مورد نظر


فرم ارسال سفارش


خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید
  • تاییدیه و کد سفارش بلافاصله پس از ثبت به شما ارسال می گردد.
  • شماره تماس و فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.

تلفن ثابت: 04133250787

تلفن همراه: 09149724522

ایمیل: pub.sina@gmail.com

گفت و گوی آنلاین

 

 

ویدیو مراحل پذیرش و چاپ یک مقاله


 
ثبت سفارش - پذیرش و چاپ مقاله

برای دریافت پذیرش و چاپ مقاله در مجلات می توانید از طریق همین سایت بدون نیاز به عضویت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.

مراحل پذیرش و چاپ مقاله 

1) انتخاب موضوع مناسب برای مقاله 

عنوان مقاله باید جذاب باشد، یعني به گونه اي انتخاب شود كه نظر خوانندگان را كه معمولاً فهرست عناوین مندرج در یك مجله علمي را مي خوانند به خود جلب نماید. عنوان انتخاب شده از اهمیت بالایی برخوردار است، لذا باید معرف کامل مقاله نوشته شده باشد. بارها مشاهده شده است که به جهت مغایرت در عنوان، با موضوعات نوشته شده در مقاله، کلیات مقاله مردود اعلام گردیده است همچنین عنوان باید كوتاه و گویا و تنها بیانگر متغیرهاي اصلي پژوهش باشد. تعداد كلمات در عنوان را حداكثر دوازده واژه بیان كرده اند.

2) نگارش مقاله

 قدم بعدی برای اخذ پذیرش مقاله ISI نگارش یک مقاله مناسب است. منظور ما از مقاله قوی مقاله‌ای است که از نظر ساختار علمی استاندارد باشد ،دارای موضوعی به روز باشد، از نظر روش شناسی تمام جوانب رعایت شده باشد و همچنین در آن از منابع دست اول استفاده شده باشد. بهتر است تا حد امکان از منابع دو سال اخیر و در صورت کم بودن مقالات از مقالات ۵ سال اخیر استفاده نمایید.

3)ترجمه تخصصی مقاله(برای ژورنالهای خارجی باید انجام گیرد)

ترجمه مقاله بخش مهمی از مقاله می باشد پس در نتیجه این بخش باید توسط متخصصین ترجمه انجام گیرد . در عین تخصصی بودن ترجمه ، کار ترجمه باید روان و قابل فهم برای خوانندگان مقاله باشد .

4)انتخاب مجله مناسب 
یکی از دغدغه های اصلی دانشجویان پس از نگارش مقاله انتخاب مجله مناسب برای چاپ مقاله می باشد زیرا نیمی از اعتبار یک مقاله به مجله ای است که در آن چاپ  شده است و همچنین گاهی اوقات ممکن است شما مقاله خود را به مجله ای برا ی چاپ بفرستید و همچنین نیز ممکن است هزینه ای را نیز برای چاپ مقاله بدهید اما پس از مدتی متوجه شوید که چاپ مقاله شما در آن مجله انجام نشده است و یا حتی به نام فردی دیگر چاپ مقاله شده است که باید توجه داشته باشید که این گونه موارد تنها در صورت نداشتن شناخت کافی از آن مجله ممکن است پیش بیاید که بهتر است قبل از فرستادن مقاله خود برای چاپ در مورد آن مجله بیشتر مطالعه نمایید و از موسسات معتبر برای چاپ مقاله خود راهنمایی بخواهید.

یکی از نکات مهم و اساسی دیگر پس از تدوین مقاله، انتخاب مجله مناسب برای سابمیت (SUBMIT) یا ثبت و ارسال مقاله isi به آن مجله است، چرا که مجلات معتبر، اکثرا تخصصی بوده و مطابق با زمینه (SCOPE) تعریف شده خود، اقدام به پذیرش و داوری مقالات می کنند و چنانچه عنوان و یا مطالب مقاله با زمینه های تخصصی مجله انطباق نداشته باشد معمولا ظرف مدت یک هفته مقاله را رد (reject) می کنند.

برای از دست ندادن زمان، ضروری است مجله ای دقیقا منطبق با عنوان و محتوای مقاله سرچ شود. بدین منظور ابتدا می توان در لیست مجلات listed و یا jcr وwos کلمات کلیدی مقاله رو سرچ و مجله یا مجلات مرتبط را پیدا نمود. همچنین در لینک تامسون رویترز مربوط به مجلات (http://science.thomsonreuters.com) بعد از اسم و مشخصات مجله و در بخش coverage، ایندکس های تخصصی مجلات ذکر می شود. البته خیلی از مجلات isi listed دارای Zoological Record یا ایندکس عمومی و جنرال اند. این قبیل مجلات معمولا در رشته ها و حوزه های مختلف اقدام به پذیرش زودهنگام مقاله کرده و چاپ مقاله ماهیانه دارند.

مجلات دیگر و با اعتبار بیشتر دارای ایندکس تخصصی در coverage هستند. بعنوان مثال مجلاتی که در بخش coverage سایت تامسون دارای ایندکس تخصصی Social Sciences Citation Index هستند اقدام به پذیرش و چاپ مقاله در حوزه های علوم اجتماعی می کنند و یا مجلات با ایندکس Arts & Humanities Citation Index اقدام به پذیرش و چاپ مقاله در حوزه های هنر و علوم انسانی می کنند.

معمولا مجلاتی که در تامسون در بخش coverage ایندکس تخصصی دارند، یا web of science و یا jcr بوده و از اعتبار بالایی برخوردارند.

5)ویرایش تخصصی و در آورد مقاله به فرمت مجله انتخاب شده

مقاله  اگر مقاله به ژورنال های معتبر ارسال می شود این ویرایش قبل از ارسال مقاله انجام گیرد . برای ارسال مقاله به مجله نیز باید بر اساس توضیحات مجله مقاله به فرمت مجله مورد نظر درامده و بعد از ان ارسال انجام گیرد .

6)ارسال مقاله

پس از یافتن یک مجله مناسب باید مجله خود را ساب میت کنید یعنی برای داوران مجله ارسال نمایید. برخی از مجلات به شیوه سنتی و از طریق ایمیل مقالات شما را می‌پذیرند اما برخی دیگر سیستم سابمیت آنلاین دارند که شما می‌توانید هر روز فرایند داوری مقالات خود را بررسی کنید.

7) واریز هزینه

برای چاپ مقاله در ژورنال های معتبر، عمدتا هزینه ای با عنوانPublication Fee از نویسنده مقاله دریافت می شود که مقدار آن برای ژورنال ها و مجلات مختلف، متفاوت است. پرداخت هزینه چاپ مقالات، عمدتاً به صورت آنلاین و از طریق کارتهای اعتباری ویزا و مستر و همچنین حساب پی پال صورت می گیرید.

 در نهایت پیگیری از طریق سایت مجله انجام میگیرد

در این بخش از فرایند اخذ پذیرش مقاله ISI کاری از دست شما برنخواهد آمد. در اینجا ادیتور مجله مقاله شما را به صورت مقدماتی از نظر نو بودن موضوع، کیفیت ترجمه و همخوان بودن با ساختار مجله بررسی می‌کند.

 اگر مقاله شما پذیرش شود مقاله‌تان بهتر دیده خواهد شد و دیگران و خودتان از آن استفاده خواهید کرد. اما اگر مقاله شما رد شود در اینصورت شما یک تجربه بزرگ به دست آورده‌اید. شما اصلاحاتی که داوران به رایگان برای شما ارسال کرده اند را مطالعه می‌کنید. در نوع سوم داوران پذیرش مقاله ISI شما را منوط به انجام اصلاحاتی در مقاله می‌دانند. در این صورت شما باید مقاله خود را ویرایش و دوباره ارسال نمایید.

اگر مقاله شما رد شده باشد باید این فرایند را از نو طی کنید. اما مزیتی که این بار دارید این است که برخی از ایرادات آن در فرایند اخذ پذیرش قبلی اصلاح شده است.

موسسه سینا با داشتن کادری مجرب و خبره با سابقه کار طولانی در این زمینه در تمامی مراحل به صورت آنلاین همراه و پشتیبان شماست و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما دوستدارن علم و ادب می باشد.

موسسه پژوهشی تحقیقاتی سینا
موسسه تحقیقاتی سینا با بیش از ۵ سال سابقه و فعالیت در حوزه ی ترجمه مقاله و کتب بصورت کاملا تخصصی، ویرایش نیتیو، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی، انجام حوالجات دلاری از تمامی طرق و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب به عنوان برندی مطمئن در اذهان اصحاب دانشگاهی مبدل شده است.
86 100 1128

دیدگاه ها

  • نویسنده
    نویسنده

    پرسش یا پیشنهاد خود را می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید.
    در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.

بیان دیدگاه

غیر ضروری (نمایش داده نمی شود)