سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

فرمت بندی مقاله در قالب مجلات معتبر


زمانی که قصد دارید مقاله‌ای را برای یک ژورنال ارسال کنید، باید فرمت ژورنال موردنظرتان را رعایت کنید. یعنی بدانید که قرار است ظاهر و ترتیب گذاشتن بخش‌های مختلف اثرتان در مقاله از چه اصول و شکلی پیروی کند که این مورد از ضروریات پذیرش به حساب می آید. که در این راستا سینا ترجمه با تیمی متخصص و کاربلد و با چندین سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات فرمت بندی مقاله در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت است.

فرمت بندی مقاله در قالب مجلات معتبر

pubmed
tf
scopus
springer
wiley
elsevier
ieee
isi
medline
sciencedirect
webofscience
isc


مراحل ثبت سفارش فرمت بندی مقاله و پایان نامه


ثبت سفارش و ارسال فایل و مشخصات

ثبت سفارش و ارسال فایل و مشخصات

فرمت بندی مقاله توسط متخصص

فرمت بندی مقاله توسط متخصص

بررسی توسط بازرس و تحویل به شما

بررسی توسط بازرس و تحویل به شمافرمت بندی چیست و انواع آن؟

فرمت بندی مرتب سازی بخش ها و نحوه قرار گیری هر یک از بخش های مقاله یا پایان نامه یا موارد دیگر می باشد. فرمت بندی به معنای رعایت فرمت خاصی است که به موارد ریزی مانند نوع فونت، سایز فونت، میزان فاصله از طرفین صفحه، نوع نوشتن منابع، نوع نگارش افیلیشن، نوع نگارش صفحات، نوع نگارش ضمائم و … باز می گردد.

فرمت بندی مقاله

فرمت بندی مقاله

فرمت بندی مقاله به دو بخش فرمت بندی مقاله به فرمت مجله و فرمت بندی مقاله به فرمت همایش تقسیم بندی می شود.

عوامل موثر در محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله:

  • تعداد کلمات : در حالت استاندارد تعداد کلمات موجود در یک صفحه برابر با 250 کلمه می باشد. پس هزینه فرمت بندی از ضرب تعداد کلمات در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

  • زبان : اگر زبان پایان نامه از زبان های مرسوم و رایج باشد، هزینه فرمت بندی نیز کاهش می یابد در غیر اینصورت قیمت فرمت بندی افزایش می یابد.

  • زمانبندی : زمانبندی های عادی, فشرده و فشرده پلاس برای فرمت بندی قابل انتخاب است و زمانبندی با هزینه رابطه عکس دارد و هر چقدر زمان کمتر شود هزینه بیشتر می شود.

  • کیفیت : کیفیت فرمت بندی در دو حالت طلایی و طلایی پلاس قابل انتخاب است و طبیعی است کیفیت طلایی پلاس بیشتر خواهد بود.

  • تایپ شعر یا فرمول : در صورتی که پایان نامه شما دارای شعر و فرمول باشد به نسبت درصد وجود شعر و فرمول هزینه افزایش می یابد.

فرمت بندی پایان نامه

فرمت بندی پایان نامه

فرمت بندی پایان نامه به دو بخش فرمت بندی پایان نامه به فرمت دانشگاه و تبدیل پایان نامه به کتاب تقسیم بندی می شود.

تمام عواملی که برا ی محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله بیان شد برای فرمت بندی پایان نامه هم صدق می کنند و به جز این موارد دو مورد نیاز به صفحه آرایی و نیاز به طراحی جلد نیز در فرمت بندی نوع تبدیل پایان نامه به کتاب نیز تاثیر گذار هستند

فرمت بندی سایر موارد

فرمت بندی سایر موارد

به جز مقاله و پایان نامه موارد دیگری از قبیل نامه های اداری, اسناد اداری و... به فرمت بندی نیاز دارند که عواملی که برای محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله بیان شد در این مواردنیز صدق می کنند.چرا سینا ترجمه؟


کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

در هنگام ثبت سفارش فرمت بندی با توجه به نیاز خود می توانید از بین کیفیت های طلایی و طلایی پلاس و از بین زمان بندی های عادی , فشرده و فشرده پلاس انتخاب کنید.

کنترل کیفیت فرمت بندی توسط بازرس
کنترل کیفیت فرمت بندی توسط بازرس

بعد از اتمام کار فرمت بندی توسط متخصصان ما برای اینکه ایرادات احتمالی به صفر برسد بازرس کنترل کیفی فایل فرمت بندی شده را بررسی می کند و بعد از اتمام فرآیند بازرسی فرمت بندی نهایی تحویل مشتری می شود.

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

برای اینکه مشتری از فرآیند فرمت بندی آگاهی داشته باشد ما در سینا ترجمه سیستم ارسال پیامک از فرآیند سفارش را ایجاد کرده ایم.

تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان

در سینا ترجمه مشتری در هنگام ثبت سفارش فرمت بندی زمان بندی مورد نظر خود را انتخاب می نماید و متخصصین ما موظف به تحویل نهایی فرمت بندی در زمان مقرر شده هستند.

راهکار های ویژه برای شرکت ها
راهکار های ویژه برای شرکت ها

ما در سینا ترجمه برای شرکت ها و موسسات و مشتریانی که پروژه های فرمت بندی زیادی دارند یا به صورت مداوم به فرمت بندی نیاز دارند راهکارهایی ویژه در نظر گرفته ایم.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

ما در سینا ترجمه 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمبنه فرمت بندی هستیم.

دارای نماد های اعتماد الکترونیکی
دارای نماد های اعتماد الکترونیکی

سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده تا شما مشتریان عزیز با خیال راحت سفارشات فرمت بندی خود را به ما بسپارید.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

وقتی مشتری فایل خود را برای ما ارسال می کند این فایل فقط برای بررسی قیمت و فرمت بندی استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت و محرمانگی فایل آپلودی می تواند مطمئن باشد.


هزینه و قیمت فرمت بندی

برای اغلب افرادی که قصد دارند فرمت بندی فایل های خود را به یکی از مراکز و یا سایت های فرمت بندی حرفه ای بسپارند، یکی از مهم ترین عوامل هزینه و نحوه محاسبه قیمت فرمت بندی است. هزینه فرمت بندی اغلب از طریق شمارش تعداد کلمات فایل به دست می آید. کیفیت فرمت بندی از دیگر عامل های اصلی در تعیین هزینه و قیمت فرمت بندی می باشد. هم چنین زمان می‌تواند نقشی تعیین‌کننده در تعیین قیمت داشته باشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت فرمت بندی مقاله :

تعداد کلمات

تعداد کلمات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصص

زمینه تخصص

برای خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز، فرمت بندی و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم بوده و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد. بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت و نوع خدمات

کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای انواع خدمات وجود دارد که طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود. همچنین انواع ویرایش تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی برای خدمات ویراستاری وجود دارد که قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

زمان تحویل

زمان تحویل

در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به سه نوع مختلف عادی، فشرده و فشرده پلاس دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند. همچنین گزینه آنی برای زمانبندی برخی سفارشات نیز وجود دارد که زمان انجام سفارش حداکثر 3 ساعت است که البته محدودیت 1500 کلمه ای دارد.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.


محاسبه آنلاین هزینه و قیمت فرمت بندی مقاله


فرمت بندی مقاله و پایان نامه و ... در سینا ترجمه


هدف سینا ترجمه پاسخ به دغدغه ها و نیازهای مشتری می باشد. کادر مجرب و حرفه ای سینا ترجمه برای بهبود کیفیت و کسب رضایت هرچه بیشتر مشتری تمامی اقدامات لازم را در خصوص ترجمه و ویراستاری و فرمت بندی اعمال کرده است پس شما باخیال راحت می توانید از طریق لینک ثبت سفارش، سفارش فرمت بندی خود را در سایت سینا ترجمه ایجاد کنید.

همین حالا برای سفارش فرمت بندی و تنظیم مقاله و پایان نامه خود اقدام کنید.سوالات متداول

فرمت بندی برای همه مقالات مخصوصا مقالات علمی پژوهشی که برای چاپ در مجله ای معتبر نوشته می شوند ضروری و مهم است. بنابراین فرمت بندی مقاله هم شامل محتوای همه مقاله می باشد و هم ساختار هر مقاله.

پس از ثبت سفارش خود در سایت سینا ترجمه، محاسبه قیمت برای فایل ارسالی شما به صورت آنلاین انجام شده و هزینه پروژه در فرم پیش فاکتور ارائه می‌گردد.

موردی وجود ندارد شما می توانید مقاله خود را برای شمارش تعداد و محاسبه هزینه به متخصصان ما ارسال کنید.

زمانبندی برای فرمت بندی در سینا ترجمه در کمترین زمان ممکن و طی 24 ساعت صورت می پذیرد.

بله کارشناسان ما بعد از اتمام کار فرمت بندی پروژه را بررسی و کنترل می‌کنند تا تمام موارد مطابق نظر مشتری باشد و پس از تایید کیفیت مطلوب فایل نهایی به مشتری ارسال می شود و گارانتی کیفیت صادر می شود.

سینا ترجمه دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از مطالب ارسالی انجام نمی شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام فرمت بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه میخواستم فقط فرمت دانشگاه ندارم شما دارید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای فرمت بندی طبق فرمت دانشگاه در خدمت هستیم. موردی نیست نام دانشگاه را بفرمایید ما تمپلیت دانشگاه مربوطه را داریم و میتوانیم طبق فرمت آن تنظیم نماییم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام فرمت بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه میخواستم فقط فرمت دانشگاه ندارم شما دارید؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و عرض ادب غرض از مزاحمت میخواستم زحمت تبدیل پایان نامم به کتاب رو بدم. انجام میدهید و هزینه چند؟
سلام و احترام خواهش میکنیم مراحم هستید. برای تبدیل پایان نامه به فرمت کتاب و چاپ در خدمت هستیم.هزینه با توجه به حجم فایل می باشد فایل را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام پایان نامه رو نوشتم ولی دانشگاه یک نمونه داده گفت طبق اون باید باشه انجام میدهید؟
سلام و احترام برای فرمت بندی طبق فرمت دانشگاه در خدمت هستیم.فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام پایان نامه رو نوشتم ولی دانشگاه یک نمونه داده گفت طبق اون باید باشه انجام میدهید؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام و عرض ادب غرض از مزاحمت میخواستم زحمت تبدیل پایان نامم به کتاب رو بدم. انجام میدهید و هزینه چند؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
یه فایل دارم برخی از صفحاتش تنظیم میشه ولی برخی صفحاتش بهم میخوره و هر کاری میکنم درست نمیشه
سلام و عرض ادب احتراما ممنون میشیم فایل را ارسال بفرمایید تا جهت صفحه ارایی دقیق اقدام شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
یه فایل دارم برخی از صفحاتش تنظیم میشه ولی برخی صفحاتش بهم میخوره و هر کاری میکنم درست نمیشه
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
لطفاً لیست مجلات علمی پژوهشی برای پذیرش و چاپ مقاله را بفرستید
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که ما را برای پذیرش و چاپ مقاله ارزشمند خود برگزیده اید. لطفا رشته و گرایش و یا چکیده مقاله را از طریق تلگرام، واتس آپ و یا ایمیل ارسال بفرمایید تا مجلات همراه با شرایط تقدیم شود. هر کدام مورد تایید بود جهت پذیرش و چاپ اقدام شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام من نیاز فوری به نگارش و چاپ مقاله دارم
سلام و عرض ادب احتراما نگارش مقاله نداریم. اگر پایان نامه داشته باشید مقاله استخراج کرده و جهت پذیرش و چاپ سریع اقدام می کنیم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
لطفاً لیست مجلات علمی پژوهشی برای پذیرش و چاپ مقاله را بفرستید
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام من نیاز فوری به نگارش و چاپ مقاله دارم
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
فرمت بندی اندنوت چند روز زمان می برد؟
سلام و احترام بسته به تعداد منابع شما دارد. زمان حدودی برای انجام کار 1-4 روز کاری می باشد. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
فرمت بندی اندنوت چند روز زمان می برد؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام.مقاله ای اس ای هم چاپ میکنید؟ صفر تا صد کار با خودتون باشه؟
سلام و عرض ادب احتراما برای صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات ای اس ای در خدمت هستیم. ابتدا از پایان نامه مقاله استخراج شده و سپس مجلات ای اس ای تقدیم می شود هر کدام مورد تایید بود جهت پذیرش و چاپ اقدام می شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام.مقاله ای اس ای هم چاپ میکنید؟ صفر تا صد کار با خودتون باشه؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
فرمت بندی رفرنس به سبک APA انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای رفرنس دهی به سبک apa در خدمت هستیم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
فرمت بندی رفرنس به سبک APA انجام می دهید؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
فرمت بندی منابع میخواستم هزینه ؟
سلام و احترام هزینه با توجه به تعداد منابع شما می باشد. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
فرمت بندی منابع میخواستم هزینه ؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ایا شما رفرنس آخر مقاله هم مرتب میکنید
سلام و عرض ادب احتراما بله برای رفرنس دهی به هر سبکی بفرمایید در خدمت هستیم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام استخراج مقاله ترجمه تنظیم و پذیرش و چاپ میخواستم
سلام و عرض ادب احتراما برای استخراج مقاله، ترجمه و پذیرش و چاپ مقاله در مجلات مختلف در خدمت هستیم. برای شروع کار فایل پایان نامه را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ایا شما رفرنس آخر مقاله هم مرتب میکنید
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام استخراج مقاله ترجمه تنظیم و پذیرش و چاپ میخواستم
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب را انجام میدید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب و چاپ کتاب در خدمت هستیم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب را انجام میدید؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام روز خوش من میخواستم پایان نامه حروف ابجد بخوره تمامی موارد آماده است. آیا شما انجام می دهید؟
سلام و احترام بله در موسسه قابل انجام می باشد. فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام روز خوش من میخواستم پایان نامه حروف ابجد بخوره تمامی موارد آماده است. آیا شما انجام می دهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام اندنوت انجام میدهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای انجام فرمت بندی منابع به سبک اندنوت در خدمت هستیم.فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام اندنوت انجام میدهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
فرمت بندی منابع حدودا چند میشه هزینه؟
سلام و احترام هزینه فرمت بندی با توجه به تعداد کلمات فایل شما می باشد. فایل را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
فرمت بندی منابع حدودا چند میشه هزینه؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ببخشید چگونه خودم فایلم رو براورد کمک برای فرمت بندی؟
سلام و عرض ادب احتراما می توانید از طریق لینک زیر براورد هزینه برای فرمت بندی انجام دهید. با تشکر https://sina-pub.ir/module-16/create
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ببخشید چگونه خودم فایلم رو براورد کمک برای فرمت بندی؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام فرمت بندی پایان نامه را انجام میدهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای فرمت بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه در خدمت هستیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

فاطمه
سلام فرمت بندی پایان نامه را انجام میدهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
بعد از فرمت بندی سابمیت هم انجام میدهید؟
سلام و احترام برای فرمت بندی طبق فرمت مجله و سابمیت و پیگیری تا حصول نتیجه در خدمت هستیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
بعد از فرمت بندی سابمیت هم انجام میدهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام خوب هستید؟ برای فرمت بندی مقاله مزاحم شدم.شرایط میفرمایید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای فرمت بندی طبق فرمت مجله در خدمت هستیم. لطفا درخواست را از طریق تلگرام، واتس اپ و یا ایمیل ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام خوب هستید؟ برای فرمت بندی مقاله مزاحم شدم.شرایط میفرمایید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام من مجله ای که میخواهم مقاله براش ارسال کنم را انتخاب کردم شما فرمت بندی و ارسال دارید؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای فرمت بندی و سابمیت و پیگیری تا حصول نتیجه در خدمت هستیم. لطفا فایل مقاله و نام مجله را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام من مجله ای که میخواهم مقاله براش ارسال کنم را انتخاب کردم شما فرمت بندی و ارسال دارید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
درود رفرنس بندی به سبک اندنوت دارید؟ با تشکر
سلام و عرض ادب احتراما برای رفرنس دهی به تمامی سبک ها از جمله اندنوت، apa،ونکورو... در خدمت هستیم. فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
درود رفرنس بندی به سبک اندنوت دارید؟ با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام فرمت بندی مقاله گارانتی دار انجام می شود؟
سلام و عرض ادب احتراما خدمات فرمت بندی همانند سایر خدمات دارای گارانتی می باشد. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام فرمت بندی مقاله گارانتی دار انجام می شود؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
اسم دانشگاه و فایل پایان نامه را ارسال کنیم شما خودتان فرمت بندی انجام می دهید؟
سلام و احترام بله اسم و یا سایت دانشگاه و فایل نهایی ورد را ارسال بفرمایید تا جهت فرمت بندی به بهترین شکل اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام روز خوش فرمت بندی پایان نامه به فرمت دانشگاه انجام داده می شود؟
سلام و عرض ادب احتراما فرمت بندی طبق فرمت هر دانشگاهی بفرمایید در موسسه قابل انجام می باشد. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
اسم دانشگاه و فایل پایان نامه را ارسال کنیم شما خودتان فرمت بندی انجام می دهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام روز خوش فرمت بندی پایان نامه به فرمت دانشگاه انجام داده می شود؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام فهرست بندی خودکار پایان نامه میخواستم؟قابل انجام است؟
سلام وقت بخیر احتراما برای فهرست بندی پایان نامه به صورت خودکار در خدمتیم . با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
با سلام فهرست بندی خودکار پایان نامه میخواستم؟قابل انجام است؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
برای مجله داخلی و انگلیسی زبان فرمت بندی انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای فرمت بندی به تمامی زبان ها و مجلات در خدمتیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
برای مجلات خارجی فرمت بندی انجام می دهید؟
سلام و احترام برای تمامی مجلات خارجی فرمت بندی و سابمیت انجام می شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

عیدی
برای مجله داخلی و انگلیسی زبان فرمت بندی انجام می دهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
برای مجلات خارجی فرمت بندی انجام می دهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
هزینه تنها فرمت بندی مقاله چقدر میشود
سلام و عرض ادب احتراما هزینه فرمت بندی با توجه به تعداد کلمات و تخصص متن می باشد موارد مربوطه را مشخص بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
تعداد کلمات مقاله را از کجا بدونم؟
سلام و عرض ادب احتراما در پایین ورد سمت چپ قابل مشاهده می باشد. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
تنها صفحه ارایی هم انجام میدهید؟
سلام و احترام بله در خدمت هستیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
تنها صفحه ارایی هم انجام میدهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
تعداد کلمات مقاله را از کجا بدونم؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
هزینه تنها فرمت بندی مقاله چقدر میشود
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
هزینه فقط صفحه ارایی پایان نامه چقدر میشه؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه صفحه ارایی با توجه به حجم فایل می باشد. فایل را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام فرمت بندی پایان نامه چند است
سلام و احترام هزینه فرمت بندی با توجه به تعداد کلمات فایل و تعداد منابع متفاوت است فایل را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
هزینه فقط صفحه ارایی پایان نامه چقدر میشه؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام فرمت بندی پایان نامه چند است
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام خداقوت هزینه فرمت بندی مقاله به زبان ترکیه چقدره؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه فرمت بندی با توجه به تعداد کلمات و تعداد منابع فایل شما می باشد. لطفا از طریق تلگرام، واتس آپ و ایمیل موارد مربوطه را مشخص بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
شما ارسال مقاله هم برای مجلات خارجی انجام میدید
سلام و عرض ادب احتراما بله سابمیت و یا ارسال به هر مجله داخلی و خارجی مد نظر داشته باشید انجام می شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و عرض ادب رفرنس دهی اندنوت انجام می دهید؟هزینه چند؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای رفرنس دهی به سبک اندنوت در خدمت هستیم.هزینه با توجه به تعداد منابع شما می باشد فایل را از طریق تلگرام، واتس اپ و ایمیل ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
شما ارسال مقاله هم برای مجلات خارجی انجام میدید
12 ماه پیش
بازدیدکننده

مهسا
سلام خداقوت هزینه فرمت بندی مقاله به زبان ترکیه چقدره؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام و عرض ادب رفرنس دهی اندنوت انجام می دهید؟هزینه چند؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر فرمت بندی مقاله را تحویل گرفتم خیلی ممنون
سلام و عرض ادب سپاس از ثبت سفارش شما در سینا ترجمه . از حمایتتان ممنونیم و آماده خدمت‌رسانی مجدد به شما هستیم. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر فرمت بندی مقاله را تحویل گرفتم خیلی ممنون
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر برای تمامی مجلات فرمت بندی انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای تمامی مجلات داخلی و خارجی فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله انجام می شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر برای تمامی مجلات فرمت بندی انجام می دهید؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام مقاله را برای مجله ارسال کردم گفتند در فرمت مجله نیست تا سه روز انجام شده و ارسال شود شما انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای فرمت بندی طبق فرمت مجله درخواستی در خدمت هستیم.فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام نماییم. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام مقاله را برای مجله ارسال کردم گفتند در فرمت مجله نیست تا سه روز انجام شده و ارسال شود شما انجام می دهید؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر فرمت بندی پایان نامه چند روز زمان می برد؟
سلام و عرض ادب احتراما زمان فرمت بندی پایان نامه با توجه به حجم فایل می تواند متفاوت باشد حدودا 4-7 روز زمان می برد. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

صنعمی
سلام وقت بخیر فرمت بندی پایان نامه چند روز زمان می برد؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام روز خوش من مقاله خودم رو فرمت بندی کردم اماده است شما تنها سابمیت هم انجام می دهید؟
سلام وقت شما هم بخیر احتراما بله برای سابمیت مقاله به مجله مد نظر در خدمت هستیم. فایل مقاله را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام روز خوش من مقاله خودم رو فرمت بندی کردم اماده است شما تنها سابمیت هم انجام می دهید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید من میخواستم پایان نامه به فرمت دانشگاه تبدیل بشه شما خدماتشو دارید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای فرمت بندی پایان نامه به فرمت دانشگاه در خدمت هستیم. لطفا نام دانشگاه و یا تمپلیت دانشگاه و فایل پایان نامه را ارسال بفرمایید تا فرمت بندی طبق درخواست دانشگاه انجام شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام خسته نباشید من میخواستم پایان نامه به فرمت دانشگاه تبدیل بشه شما خدماتشو دارید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام من یه مقاله دارم به صورت لاتکس است ایا فرمت بندی لاتکس هم انجام میدید؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای فرمت بندی فایل هایی که به صورت لاتکس است در خدمت هستیم. برای شروع کار لطفا فایل را از طریق تلگرامشف واتس آپ، ایمیل ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر شما علاوه بر فرمت بندی مقاله هم برای مجله ارسال می کنید؟
سلام و احترام بله برای فرمت بندی طبق فرمت مجله و سابمیت و پیگیری تا حصول نتیجه در خدمت هستیم. برای شروع کار فایل مقاله و سایت و یا نام مجله را ارسال بفرمایید تا فرمت بندی و سابمیت به بهترین شکل انجام شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

مونا پروایی
سلام من یه مقاله دارم به صورت لاتکس است ایا فرمت بندی لاتکس هم انجام میدید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

حسن
سلام وقت بخیر شما علاوه بر فرمت بندی مقاله هم برای مجله ارسال می کنید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر من مقاله انگلیسی را نوشتم و آماده است می خواهم برای مجله خارجی ارسال کنم شما فرمت بندی مقاله انگلیسی انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای فرمت بندی طبق فرمت مجله درخواستی در خدمت هستیم. هیچ تفاوتی ندارد مجله انگلیسی، فارسی، عربی و ... باشد طبق تمامی مجلات فرمت بندی انجام می شود. لطفا فایل مقاله و نام مجله را را ارسال بفرمایید تا سفارش شما ثبت شده و وارد پروسه انجام شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

سحر عبدی
سلام وقت بخیر من مقاله انگلیسی را نوشتم و آماده است می خواهم برای مجله خارجی ارسال کنم شما فرمت بندی مقاله انگلیسی انجام می دهید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام شما فرمت بندی پایان نامه هم انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای فرمت بندی پایان نامه طبق فرمت دانشگاه مربوطه در خدمت هستیم. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

سینا پرتو
سلام شما فرمت بندی پایان نامه هم انجام می دهید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
من برای مرتب کردن منابع پایانامه نیاز به کمک دارم راهنمایی فرمایید
سلام و عرض ادب ابتدا کمال تشکر راداریم که سینا ترجمه رابرای همکاری انتخاب نموده اید وبه عرضتان میرسانیم شما می توانید فایل خود را از طریق واتساپ و یا ایمیل برایمان ارسال بفرمایید تا منابع به شیوه درخواستی شما مرتب شوند. موبایل: 09149724522 ایمیل: sina.pub@gmail.com با سپاس
2 سال پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
من برای مرتب کردن منابع پایانامه نیاز به کمک دارم راهنمایی فرمایید
2 سال پیش
اینستاگرام تلگرام