سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

فرمت بندی مقاله در قالب مجلات معتبر


زمانی که قصد دارید مقاله‌ای را برای یک ژورنال ارسال کنید، باید فرمت ژورنال موردنظرتان را رعایت کنید. یعنی بدانید که قرار است ظاهر و ترتیب گذاشتن بخش‌های مختلف اثرتان در مقاله از چه اصول و شکلی پیروی کند که این مورد از ضروریات پذیرش به حساب می آید. که در این راستا سینا ترجمه با تیمی متخصص و کاربلد و با چندین سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات فرمت بندی مقاله در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت است.

فرمت بندی مقاله در قالب مجلات معتبر

pubmed
tf
scopus
springer
wiley
elsevier
ieee
isi
medline
sciencedirect
webofscience
isc


مراحل ثبت سفارش فرمت بندی مقاله و پایان نامه


ثبت سفارش و ارسال فایل و مشخصات

ثبت سفارش و ارسال فایل و مشخصات

فرمت بندی مقاله توسط متخصص

فرمت بندی مقاله توسط متخصص

بررسی توسط بازرس و تحویل به شما

بررسی توسط بازرس و تحویل به شمافرمت بندی چیست و انواع آن؟

فرمت بندی مرتب سازی بخش ها و نحوه قرار گیری هر یک از بخش های مقاله یا پایان نامه یا موارد دیگر می باشد. فرمت بندی به معنای رعایت فرمت خاصی است که به موارد ریزی مانند نوع فونت، سایز فونت، میزان فاصله از طرفین صفحه، نوع نوشتن منابع، نوع نگارش افیلیشن، نوع نگارش صفحات، نوع نگارش ضمائم و … باز می گردد.

فرمت بندی مقاله

فرمت بندی مقاله

فرمت بندی مقاله به دو بخش فرمت بندی مقاله به فرمت مجله و فرمت بندی مقاله به فرمت همایش تقسیم بندی می شود.

عوامل موثر در محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله:

  • تعداد کلمات : در حالت استاندارد تعداد کلمات موجود در یک صفحه برابر با 250 کلمه می باشد. پس هزینه فرمت بندی از ضرب تعداد کلمات در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

  • زبان : اگر زبان پایان نامه از زبان های مرسوم و رایج باشد، هزینه فرمت بندی نیز کاهش می یابد در غیر اینصورت قیمت فرمت بندی افزایش می یابد.

  • زمانبندی : زمانبندی های عادی, فشرده و فشرده پلاس برای فرمت بندی قابل انتخاب است و زمانبندی با هزینه رابطه عکس دارد و هر چقدر زمان کمتر شود هزینه بیشتر می شود.

  • کیفیت : کیفیت فرمت بندی در دو حالت طلایی و طلایی پلاس قابل انتخاب است و طبیعی است کیفیت طلایی پلاس بیشتر خواهد بود.

  • تایپ شعر یا فرمول : در صورتی که پایان نامه شما دارای شعر و فرمول باشد به نسبت درصد وجود شعر و فرمول هزینه افزایش می یابد.

فرمت بندی پایان نامه

فرمت بندی پایان نامه

فرمت بندی پایان نامه به دو بخش فرمت بندی پایان نامه به فرمت دانشگاه و تبدیل پایان نامه به کتاب تقسیم بندی می شود.

تمام عواملی که برا ی محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله بیان شد برای فرمت بندی پایان نامه هم صدق می کنند و به جز این موارد دو مورد نیاز به صفحه آرایی و نیاز به طراحی جلد نیز در فرمت بندی نوع تبدیل پایان نامه به کتاب نیز تاثیر گذار هستند

فرمت بندی سایر موارد

فرمت بندی سایر موارد

به جز مقاله و پایان نامه موارد دیگری از قبیل نامه های اداری, اسناد اداری و... به فرمت بندی نیاز دارند که عواملی که برای محاسبه هزینه فرمت بندی مقاله بیان شد در این مواردنیز صدق می کنند.چرا سینا ترجمه؟


کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما
کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

در هنگام ثبت سفارش فرمت بندی با توجه به نیاز خود می توانید از بین کیفیت های طلایی و طلایی پلاس و از بین زمان بندی های عادی , فشرده و فشرده پلاس انتخاب کنید.

کنترل کیفیت فرمت بندی توسط بازرس
کنترل کیفیت فرمت بندی توسط بازرس

بعد از اتمام کار فرمت بندی توسط متخصصان ما برای اینکه ایرادات احتمالی به صفر برسد بازرس کنترل کیفی فایل فرمت بندی شده را بررسی می کند و بعد از اتمام فرآیند بازرسی فرمت بندی نهایی تحویل مشتری می شود.

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

برای اینکه مشتری از فرآیند فرمت بندی آگاهی داشته باشد ما در سینا ترجمه سیستم ارسال پیامک از فرآیند سفارش را ایجاد کرده ایم.

تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان

در سینا ترجمه مشتری در هنگام ثبت سفارش فرمت بندی زمان بندی مورد نظر خود را انتخاب می نماید و متخصصین ما موظف به تحویل نهایی فرمت بندی در زمان مقرر شده هستند.

راهکار های ویژه برای شرکت ها
راهکار های ویژه برای شرکت ها

ما در سینا ترجمه برای شرکت ها و موسسات و مشتریانی که پروژه های فرمت بندی زیادی دارند یا به صورت مداوم به فرمت بندی نیاز دارند راهکارهایی ویژه در نظر گرفته ایم.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

ما در سینا ترجمه 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمبنه فرمت بندی هستیم.

دارای نماد های اعتماد الکترونیکی
دارای نماد های اعتماد الکترونیکی

سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده تا شما مشتریان عزیز با خیال راحت سفارشات فرمت بندی خود را به ما بسپارید.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

وقتی مشتری فایل خود را برای ما ارسال می کند این فایل فقط برای بررسی قیمت و فرمت بندی استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت و محرمانگی فایل آپلودی می تواند مطمئن باشد.


هزینه و قیمت فرمت بندی

برای اغلب افرادی که قصد دارند فرمت بندی فایل های خود را به یکی از مراکز و یا سایت های فرمت بندی حرفه ای بسپارند، یکی از مهم ترین عوامل هزینه و نحوه محاسبه قیمت فرمت بندی است. هزینه فرمت بندی اغلب از طریق شمارش تعداد کلمات فایل به دست می آید. کیفیت فرمت بندی از دیگر عامل های اصلی در تعیین هزینه و قیمت فرمت بندی می باشد. هم چنین زمان می‌تواند نقشی تعیین‌کننده در تعیین قیمت داشته باشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت فرمت بندی مقاله :

تعداد کلمات

تعداد کلمات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصص

زمینه تخصص

برای خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز، فرمت بندی و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم بوده و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد. بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت و نوع خدمات

کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای انواع خدمات وجود دارد که طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود. همچنین انواع ویرایش تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی برای خدمات ویراستاری وجود دارد که قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

زمان تحویل

زمان تحویل

در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به سه نوع مختلف عادی، فشرده و فشرده پلاس دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند. همچنین گزینه آنی برای زمانبندی برخی سفارشات نیز وجود دارد که زمان انجام سفارش حداکثر 3 ساعت است که البته محدودیت 1500 کلمه ای دارد.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.


محاسبه آنلاین هزینه و قیمت فرمت بندی مقاله


فرمت بندی مقاله و پایان نامه و ... در سینا ترجمه


هدف سینا ترجمه پاسخ به دغدغه ها و نیازهای مشتری می باشد. کادر مجرب و حرفه ای سینا ترجمه برای بهبود کیفیت و کسب رضایت هرچه بیشتر مشتری تمامی اقدامات لازم را در خصوص ترجمه و ویراستاری و فرمت بندی اعمال کرده است پس شما باخیال راحت می توانید از طریق لینک ثبت سفارش، سفارش فرمت بندی خود را در سایت سینا ترجمه ایجاد کنید.

همین حالا برای سفارش فرمت بندی و تنظیم مقاله و پایان نامه خود اقدام کنید.سوالات متداول

فرمت بندی برای همه مقالات مخصوصا مقالات علمی پژوهشی که برای چاپ در مجله ای معتبر نوشته می شوند ضروری و مهم است. بنابراین فرمت بندی مقاله هم شامل محتوای همه مقاله می باشد و هم ساختار هر مقاله.

پس از ثبت سفارش خود در سایت سینا ترجمه، محاسبه قیمت برای فایل ارسالی شما به صورت آنلاین انجام شده و هزینه پروژه در فرم پیش فاکتور ارائه می‌گردد.

موردی وجود ندارد شما می توانید مقاله خود را برای شمارش تعداد و محاسبه هزینه به متخصصان ما ارسال کنید.

زمانبندی برای فرمت بندی در سینا ترجمه در کمترین زمان ممکن و طی 24 ساعت صورت می پذیرد.

بله کارشناسان ما بعد از اتمام کار فرمت بندی پروژه را بررسی و کنترل می‌کنند تا تمام موارد مطابق نظر مشتری باشد و پس از تایید کیفیت مطلوب فایل نهایی به مشتری ارسال می شود و گارانتی کیفیت صادر می شود.

سینا ترجمه دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از مطالب ارسالی انجام نمی شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
من برای مرتب کردن منابع پایانامه نیاز به کمک دارم راهنمایی فرمایید
سلام و عرض ادب ابتدا کمال تشکر راداریم که سینا ترجمه رابرای همکاری انتخاب نموده اید وبه عرضتان میرسانیم شما می توانید فایل خود را از طریق واتساپ و یا ایمیل برایمان ارسال بفرمایید تا منابع به شیوه درخواستی شما مرتب شوند. موبایل: 09149724522 ایمیل: sina.pub@gmail.com با سپاس
1 سال پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
من برای مرتب کردن منابع پایانامه نیاز به کمک دارم راهنمایی فرمایید
1 سال پیش
اینستاگرام تلگرام