سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود
تماس تلفنی
برای تماس تلفنی با سینا ترجمه می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید


ترجمه فوری مقاله , کتاب و متون تخصصی


اگر سفارش ترجمه دارید اما باید در زمان کوتاهی انجام شود در سینا ترجمه می‌توانید سفارش ترجمه خود را فوری ثبت کنید تا ترجمه شما 2 برابر سریعتر از زمان عادی انجام شود. سینا ترجمه راهکارهایی برای انجام ترجمه فوری دارد که کیفیت ترجمه افت نخواهد کرد.

ترجمه فوری مقاله , کتاب و متون تخصصی
ترجمه فوری مقاله ترجمه فوری کتاب ترجمه فوری متن
pubmed
Penguin-Random-House
tf
HarperCollins
scopus
John-Wiley-and-Sons
springer
Macmillan-Publishers
wiley
Oxford-University-Press
elsevier
Pearson
ieee
Hachette-Livre
isi
RELX
medline
Simon-and-Schuster
sciencedirect
Thomson-Reuters-Corporation
webofscience
Wolters-Kluwer
isc


مراحل ترجمه فوری در سینا ترجمه

ثبت سفارش ترجمه فوری
ثبت سفارش ترجمه فوری

ابتدا یک پروژه ترجمه ایجاد کرده و فایل مورد نظر و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید تا هزینه محاسبه و اعلام شود.

ترجمه مقاله توسط مترجم
ترجمه فایل توسط مترجم

از بین حالت های مختلف ترجمه گزینه مناسب نیازتان را انتخاب کنید تا پروژه شما به مناسب ترین مترجم متخصص ارسال می شود.

کنترل کیفیت توسط بازرس
کنترل کیفیت توسط بازرس

پس از اتمام ترجمه توسط مترجم جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود.

صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی
صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی

فایل ترجمه شده پس از طی مراحل کنترل کیفی به همراه گواهی نامه به شما تحویل داده می شود.

محاسبه قیمت ترجمه فوری


ویژگی های منحصر به فرد ترجمه فوری در سینا ترجمه


مزایا و کاربرد های ترجمه فوری

ترجمه فوری در اصل هیچ تفاوتی با سایر ترجمه‌های تخصصی ندارد، چرا که تنها تفاوت این نوع ترجمه این است که مترجم به دلیل تقاضای مخاطب خود مجبور است که محتوای بیشتری را در زمان کمتری ترجمه کند. این حالت برای افرادی که در زمان محدود قصد ترجمه مقاله, کتاب, متن یا اسناد و مدارک خود را دارند اما کیفیت نیز برایشان بسیار اهمیت دارد مناسب است. در این حالت نیازمند مترجمان کاربلد و حرفه‌ای هستند که به حوزه‌های مختلف علوم تسلط کافی دارند. به همین منظور مترجمان سینا ترجمه با تسلط کافی بر انواع متون علمی و تخصصی خیال مشتریان خود را در خصوص سفارش ترجمه فوری راحت کرده‌ است. از مزایای ترجمه فوری می توان به این نکات اشاره کرد که در ترجمه فوری زمان ترجمه نصف حالت عادی است در حالی که هزینه به این نسبت افزایش نمی یابد و از همه مهم تر کیفیت دقیقا به همان کیفیت حالت عادی خواهد بود.

مزایا و کاربرد های ترجمه فوری

تعدادی از نمونه ترجمه های انجام شده به صورت فوری :گواهی کیفیت و گارانتی پذیرش برای تضمین کیفیت در ترجمه فوری

ما در سینا ترجمه برای اینکه خیال مشتری را از بابت کیفیت ترجمه فوری آسوده کنیم با صدور گواهی کیفیت قابل استعلام این امکان را در اختیار مشتری قرار می دهیم تا در هر زمان که اراده کرد به صورت آنلاین بتواند از گواهی کیفیت ترجمه استعلام بگیرد و همچنین در اقدامی دیگر ما در زمان تحویل فایل ترجمه شده گارانتی کیفیت صادر می کنیم که این گارانتی تا زمان چاپ و نشر مقاله, کتاب و متون تخصصی شما اعتبار دارد.

گواهی کیفیت و گارانتی پذیرش برای تضمین کیفیت در ترجمه فوری

ترجمه فوری با حجم زیاد

ترجمه فوری با حجم زیاد

در سینا ترجمه محدودیت 1500 کلمه ای برای ترجمه فوری وجود دارد به این معنی که اگر بخواهید مقاله, کتاب, متن و ... شما به صورت فوری ترجمه شود باید تعداد کلمات آن زیر 1500 باشد و یا خود شما آن را به بخش های 1500 کلمه ای جدا کنید و برای هر کدام به صورت مجزا سفارش ثبت کنید اما اگر فایل شما خیلی حجیم است می توانید با کارشناسان سینا ترجمه تماس بگیرید تا سفارش شما به صورت ویژه توسط تیم متخصصی ترجمه فوری شود و در نهایت توسط یک بازرس, ویراستاری شود تا ترجمه یکدست شود و با بهترین کیفیت تحویل گردد.چرا سینا ترجمه؟


پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

متخصصین سینا ترجمه در بیش از 100 رشته تخصصی و 37 زبان زنده دنیا آماده ترجمه فوری مقاله, کتاب, متون و... های عمومی و تخصصی شما هستند.

کنترل کیفیت ترجمه توسط بازرس
کنترل کیفیت ترجمه توسط بازرس

بعد از اتمام کار ترجمه توسط مترجم برای اینکه ایرادات احتمالی به صفر برسد بازرس کنترل کیفی ترجمه را بررسی می کند و بعد از اتمام فرآیند بازرسی ترجمه تحویل مشتری می شود.

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

برای اطمینان خاطر مشتری از کیفیت ترجمه های موسسه سینا ترجمه بعد از اتمام کار و تحویل ترجمه گواهی کیفیت صادر می شود.

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

برای اینکه مشتری از فرآیند ترجمه آگاهی داشته باشد ما در سینا ترجمه سیستم ارسال پیامک از فرآیند ترجمه را ایجاد کرده ایم.

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ
گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ

ما در سینا ترجمه تا زمان پذیرش مقاله و یا چاپ کتاب در کنار مشتری خواهیم بود و گارانتی کیفی هم بر این اساس صادر می شود تا مشتری از کیفیت ترجمه مطمئن باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

ما در سینا ترجمه 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمبنه ترجمه هستیم.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی
دارای نماد اعتماد الکترونیکی

سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده تا شما مشتریان عزیر با خیال راحت ترجمه های خود را به ما بسپارید.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

وقتی مشتری فایل خود را برای ترجمه به ما ارسال می کند این فایل فقط برای بررسی قیمت و ترجمه استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت و محرمانگی فایل خود می تواند مطمئن باشد.عوامل موثر بر هزینه ترجمه در سینا ترجمه

تعداد کلمات

تعداد کلمات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصص

زمینه تخصص

برای خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز، فرمت بندی و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم بوده و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد. بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت و نوع خدمات

کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای انواع خدمات وجود دارد که طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود. همچنین انواع ویرایش تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی برای خدمات ویراستاری وجود دارد که قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

زمان تحویل

زمان تحویل

در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به سه نوع مختلف عادی، فشرده و فشرده پلاس دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند. همچنین گزینه آنی برای زمانبندی برخی سفارشات نیز وجود دارد که زمان انجام سفارش حداکثر 3 ساعت است که البته محدودیت 1500 کلمه ای دارد.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.


محاسبه آنلاین قیمت ترجمهنیاز به ترجمه فوری دارید؟سوالات متداول

خیر به هیچ وجه، کار ترجمه فوری توسط مترجمین با تجربه سینا ترجمه انجام می‌شود. مترجمینی که در عین حفظ کیفیت سرعت بالایی در ترجمه دارند. در نظر داشته باشید که سینا ترجمه با صدور گواهی کیفیت نیز ضامن کیفیت ترجمه است.

سرعت ترجمه در سفارش‌های فوری دو برابر حالت عادی است.

بله ترجمه فوری در سینا ترجمه شامل گارانتی و گواهی کیفیت می شود.

مترجمین متخصص سینا ترجمه، طی چند مرحله آزمون تخصصی، انتخاب و پالایش شده‌اند. تمام سفارشات ترجمه فوری توسط مترجم هم‌رشته و باتجربه انجام می‌شود.

در تمام زبان‌هایی که خدمات آن در سینا ترجمه ارائه می‌گردد، خدمات ترجمه فوری نیز صورت می‌گیرد.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
اینستاگرام تلگرام