سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود


استخراج مقاله و انتشار در مجلات استخراج مقاله تخصصی از پایان نامه استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه استخراج مقاله استخراج از پایان نامه استخراج مقاله isi از پایان نامه
استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه


بسیاری از پژوهشگران با صرف زمان و هزینه زیاد پایان نامه بسیار خوبی تهیه می کنند اما به دلیل عدم آشنایی با فنون استخراج یا نگارش مقاله موفق به تبدیل کردن آن به مقاله استاندارد نمی شوند به همین دلیل مقالات آنان پس از سابمیت به سرعت ریجکت می گردد. ولی ما در سینا ترجمه به همراه متخصصین با تجربه آماده ایم تا از پایان نامه شما مقالات با کیفیت استخراج کنیم تا در مجلات معتبر چاپ شوند.
مراحل استخراج مقاله از پایان نامه در سینا ترجمه

ثبت سفارش و ارسال فایل

ثبت سفارش و ارسال فایل پایان نامه و اطلاعات مورد نیاز برای محاسبه و اعلام قیمت نهایی

بررسی فایل پایان نامه توسط کارشناسان

بررسی فایل پایان نامه توسط کارشناسان و برآورد اینکه چه تعداد مقاله قابل استخراج است

اعلام نتیجه به شما و دریافت تائید نهایی

اعلام نتیجه به شما و دریافت تائید نهایی از جانب وی و شروع کار استخراج مقاله از پایان نامه

تایید نهایی مقالات توسط بازرس و تحویل فایل

تایید نهایی مقالات توسط بازرس و تحویل فایل های نهایی مقالات استخراج شده از پایان نامه

تفاوت مقاله با پایان نامه

پایان نامه اهداف علمی به همراه دارد و در جامعه دانشگاهی مورد بررسی قرار می‌گیرد و اساتید آن را بررسی و تحلیل می‌کنند و دارای فصول مختلف است که هیچ محدودیت خاصی درباره حجم و اندازه پایان ‌نامه نیست و می تواند دارای جداول محتوایی مختلف باشد که فهرست‌ وار به شرح فصول و عناوین می‌پردازند و در آن تمام یافته‌های پژوهشی و تحقیقاتی شرح داده می‌شود در حالی که مقاله دارای استانداردهای مجلات علمی می باشد و داوران آن افرادی ناشناس و بی‌طرف هستند و به جای فصول دارای بخش‌های مختلف است و از نظر تعداد دارای محدودیت لغات است که فقط بخش‌هایی منتخب از کار پژوهشی در مقاله ارائه می‌شود.

تفاوت مقاله با پایان نامه


مزایای استخراج مقاله از پایان نامه

پس از نوشتن یک پایان ‌نامه جامع و کامل، گام بعدی برای انتشار نتایج تحقیقات، استخراج مقاله از پایان نامه است. استخراج مقاله از پایان‌ نامه یکی از ساده ترین راههایی است که می‌توانید از طریق آن امتیاز چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر را به دست آورید و در یاد داشته باشید که مقالات استخراج شده اعتبار کافی برای چاپ در ژورنالهای معتبر را دارند و اعتبارشان هم سطح با اعتبار مقالات نوشته شده می‌باشد.

استخراج مقاله از پایان نامه مزایای زیادی برای نویسنده مقاله و جامعه علمی دارد مثل پیشرفت شغلی با استخراج مقاله در مدت زمان کمتر در مقایسه با حالت نوشتن مقاله از صفر به دلیل اینکه تبدیل پایان‌ نامه به مقاله سریع‌ تر خواهد بود و حتی امکان استخراج چند مقاله از یک پایان نامه نیز وجود دارد و همچنین امکان توسعه مطالعات و نتیجه تحقیقات در سطح جهانی نیز با مقاله میسر است چون معمولا پایان ‌نامه‌ها تنها در داخل دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و خوانندگان کم‌تری را به خود اختصاص می‌دهند در حالی که مقاله در انتشارات بین المللی چاپ می شود و طبیعی است خوانندگان افزایش می‌یابد پس دسترسی به نتایج آسان‌تر می‌شود و شما بیشتر در معرض ارتباطات تخصصی در زمینه تخصصیتان قرار خواهید گرفت.

مزایای استخراج مقاله از پایان نامه


گارانتی تا پذیرش مقاله

ما سال‌ها تجربه کار متفاوتی را با متون علمی و موفقیت‌آمیز در مجلات ژورنال معتبر داریم. ما خدمات با کیفیت بالا و دارای گارانتی ارائه می‌دهیم و در راستای تضمین کیفیت در سینا ترجمه پس از اتمام استخراج مقاله توسط فرد متخصص، برای اینکه این اطمینان حاصل شود که کار بدون عیب و نقص است پس از اینکه مرحله بازرسی کیفی به اتمام رسید، گارانتی برای مقاله صادر می‌شود این در حالی است که گارانتی تا زمان پذیرش مقاله شما اعتبار دارد.

pubmed
tf
scopus
springer
wiley
elsevier
ieee
isi
medline
sciencedirect
webofscience
isc

نمونه مقالات استخراج و چاپ شده در مجلات معتبر :چرا سینا ترجمه؟


پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

متخصصین سینا ترجمه در بیش از 100 رشته تخصصی و 37 زبان زنده دنیا آماده استخراج مقاله از پایان نامه های شما هستند.

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

برای اینکه مشتری از فرآیند سفارش آگاهی داشته باشد ما در سینا ترجمه سیستم ارسال پیامک از فرآیند استخراج مقاله از پایان نامه را ایجاد کرده ایم.

گارانتی تا زمان پذیرش مقاله در مجلات
گارانتی تا زمان پذیرش مقاله در مجلات

ما در سینا ترجمه تا زمان پذیرش مقاله در کنار مشتری خواهیم بود و گارانتی کیفی هم بر این اساس صادر می شود تا مشتری از کیفیت کار مطمئن باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

ما در سینا ترجمه 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمبنه های استخراج مقاله از پایان نامه هستیم.

دارای نماد های اعتماد الکترونیکی
دارای نماد های اعتماد الکترونیکی

سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده تا شما مشتریان عزیر با خیال راحت پایان نامه های خود را برای استخراج مقاله به ما بسپارید.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

وقتی مشتری فایل پایان نامه خود را برای ما ارسال می کند این فایل فقط برای بررسی قیمت و استخراج مقاله استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت و محرمانگی پایان نامه خود می تواند مطمئن باشد.ثبت سفارش استخراج مقاله از پایان نامه

تعداد کلمات

تعداد کلمات
سفارش استخراج مقاله از پایان نامه
ضروری
ضروری
ضروری
اختیاری - حداکثر 5 فایل، هر فایل حداکثر 50 مگابایت
اختیاریاستخراج مقاله از پایان نامه در سینا ترجمه

استخراج مقاله از پایان نامه در سینا ترجمه


هدف سینا ترجمه پاسخ به دغدغه ها و نیازهای مشتری می باشد. کادر مجرب و حرفه ای سینا ترجمه برای بهبود کیفیت و کسب رضایت هرچه بیشتر مشتری تمامی اقدامات لازم را در خصوص استخراج مقاله از پایان نامه اعمال کرده است پس شما باخیال راحت می توانید از طریق دکمه ثبت سفارش، سفارش استخراج مقاله خود را در سایت سینا ترجمه ایجاد کنید.
سوالات متداول

شما می توانید برای دریافت هزینه نهایی سفارش استخراج مقاله از پایان نامه را با ارسال فایل پایان نامه ثبت کنید تا کارشناسان ما بعد از بررسی سریعا قیمت را برای شما اعلام کنند.

بله، استخراج یک تا 4 مقاله از پایان نامه امکانپذیر می باشد، که جهت نظر قطعی می توانید فایل پایان نامه را برای کارشناسان ما ارسال نماید.

استخراج هر یک مقاله از پایان نامه در بازه زمانی 2 الی 3 روز کاری انجام میشود.

سینا ترجمه در رشته های مختلف قادر است تا از پایان نامه شما، مقاله ای با کیفیت و استاندارد برای تمامی ژورنال ها، مجلات و همایش ها استخراج کند.

تمامی مولفین و محققینی که در سینا ترجمه فعالیت دارند، دارای سابقه کار طولانی و حرفه ای در این زمینه بوده و در رشته تحصیلی شما تحصیلات دانشگاهی دارند، و در ضمن برای تضمین کیفیت گارانتی تا زمان چاپ مقاله در مجلات و ژورنال ها صادر می شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام به جز واتساپ کجا میتونم پایان نامه رو بفرستم براتون تا برآورد هزینه کنید و بهم اطلاع بدید؟
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که ما را برای همکاری برگزیده اید. احتراما می توانید از طریق ایمیل، سایت ، تلگرام و ... ارسال بفرمایید تا انجام وظیفه شود خدمتتون. با تشکر
4 ماه پیش
بازدیدکننده

ندا
سلام به جز واتساپ کجا میتونم پایان نامه رو بفرستم براتون تا برآورد هزینه کنید و بهم اطلاع بدید؟
5 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و ادب آیا از کتاب هم می شود مقاله استخراج کرد؟
سلام و عرض ادب احتراما کمال تشکر را داریم که سینا ترجمه را برای استخراج مقاله برگزیده اید. بله در خدمت هستیم می توانیم مقاله را از کتاب استخراج کرده و در مجلات معتبر به چاپ برسانیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق پل های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید. واتس آپ و تماس : 09149724522 ایمیل: sina.pub@gmail.com اینستاگرام: @pub.sina
11 ماه پیش
بازدیدکننده

علی فربودی
سلام و ادب آیا از کتاب هم می شود مقاله استخراج کرد؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

رجبی
سلام بسیار کارتون عالی بود ازتون ممنونم.
1 سال پیش
اینستاگرام تلگرام