سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود
تماس تلفنی
برای تماس تلفنی با سینا ترجمه می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید


ویراستاری تخصصی کتاب

ویراستاری تخصصی کتاب


ویراستاری از مهم‌ترین بخش‌های تولید کتاب است. اگر کتابی ویرایش نشود، هر چند هم محتوایی ارزشمند داشته باشد، آن‌طور که باید و شاید به دل مخاطبان خود نمی‌نشیند و از همه مهم‌تر اینکه اعتبارش تا حد زیادی مخدوش می‌گردد پس متخصصان باتجربه و حرفه ای ما در سینا ترجمه آماده ویرایش تخصصی کتاب های شما با بالاترین کیفیت هستند.

مراحل ویراستاری کتاب در سینا ترجمه

1

ثبت سفارش ویرایش کتاب

ابتدا یک پروژه ویرایش ایجاد کرده و فایل کتاب خود و سایر اطلاعات را بارگذاری کنید.

2

ویرایش کتاب توسط ویراستار

فایل کتاب توسط موسسه بررسی شده و توسط ویراستار ویرایش می شود.

3

کنترل کیفیت توسط بازرس

پس از اتمام ویرایش پروژه توسط بازرس کنترل کیفی بررسی می شود.

4

صدور گواهی کیفیت و تحویل

متن کتاب ویرایش شده به همراه گواهی کیفیت تحویل مشتری داده می شود.

مزایای ویراستاری کتاب و انواع خدمات آن در سینا ترجمه

مزایای ویراستاری کتاب و انواع خدمات آن در سینا ترجمه

اگر شما یک کتاب با محتوای ارزشمند هم بنویسید و اگر هم بتوانید چاپ بکنید اگر خواننده کتاب در هنگام خواندن کتاب متوجه ناپیوستگی متن شود و یا با غلط های املایی روبرو شود و همچنین اگر با یک بار خواندن متن متوجه منظور نویسنده نشود و مجبور باشد چند بار یک بخش را بخواند تا منظور متن را درک کند می توان نتیجه گرفت که این کتاب ویراستاری نشده است که این عامل باعث می شود تا از نظر خواننده, کتاب ارزشی نداشته باشد پس ویراستاری باعث می شود تا متن شما عاری از هر گونه اشکال ظاهری مثل غلط های املایی باشد و همچنین با ویراستاری کتاب متون آن روان تر و سلیس تر خواهد شد و خواننده به راحتی معانی جملات متن ویراستاری شده را متوجه می شود و خواندن کتاب را ادامه می دهد و از کتاب لذت می برد چون ویراستار از زمانی که متنی را تحویل می‌گیرد تا زمانی که کار ویرایش آن را به‌طور کامل انجام ‌می‌دهد، چند بار آن را می‌خواند و در تمام پروسۀ ویرایش کتاب، با مؤلف یا مترجم و ناشر در تعامل و تبادل نظر است. درنتیجه متنی که بارها توسط چشم سوم خوانده می‌شود، چه از نظر ساختاری و چه از نظر صوری و زبانی با کمترین نقص ممکن و شاید حتی بتوان گفت بدون هیچ ایرادی به چاپ می‌رسد. شاید بتوان گفت ویرایش کتاب همان فوت کوزه‌گری است که نباید از آن غافل شد. همچنین ویرایش جلایی است که ویراستار به متن پیش روی خود و زحمتی که نویسنده و مترجم کشیده است می‌زند و باعث می‌شود کار و تلاش آن‌ها، آن‌طورکه شایسته است به سرانجام برسد و دیده شود.

ویرایش سیستمی

ویرایش سیستمی

سفارش شما پس از ثبت توسط تیم پشتیبانی بررسی شده و سپس به مناسب ترین ویراستار جهت ویرایش ارسال می شود. پس از اتمام پروژه نیز تیم بازرسی سینا ترجمه ویرایش نهایی را بررسی و فایل را تحویل مشتری می دهند.

ویرایش آنی (فوری)

ویرایش آنی (فوری)

برای سفارشاتی با حجم حداکثر 1500 کلمه این امکان وجود دارد که سفارش مستقیما به بهترین ویراستار موجود ارسال شود و بین 10 دقیقه تا 3 ساعت (بسته به تعداد کلمات) کار ویرایش شما باهمان کیفیت و دقت انجام شود.

ویرایش فریلنسری

ویرایش فریلنسری

در این نوع پروژه شما قیمت، زمان و کیفیت مدنظر خود را تعیین کرده و از طرف ویراستاران فریلنسر پیشنهاداتی برای انجام پروژه دریافت می کنید سپس با بررسی امتیاز ها و پیشنهادات، ویراستار مورد نظر خود را انتخاب می کنید.
انواع ویراستاری کتاب

ویرایش فنی

ویرایش فنی

در ویرایش صوری یا همان ویرایش فنی، متن یک کتاب از لحاظ زیبایی جملات و کلمات به کار برده شده بررسی می شود. در این مرحله ویراستار با بررسی برخی از نکات، متن کتاب را ویرایش نموده و کتابی روان و بدون خطا را به دست خواننده می رساند. مواردی که در ویرایش صوری بررسی می شوند عبارتند از:

 • کنترل شماره گذاری جداول، نمودارها و عکس ها
 • تصحیح غلط های املایی
 • پاراگراف بندی
 • رعایت شیوه خط فارسی
 • تعیین درست نقل قول ها
 • بررسی و اصلاح علائم نگارشی
 • کنترل فهرست مطالب
 • ذکر لاتینی برخی از نام ها و اصطلاحات مخصوص
ویرایش محتوایی

ویرایش محتوایی

در ویرایش محتوایی، ویراستار متن کتاب را از لحاظ محتوا بررسی می کند تا در صورت وجود هر گونه خطای علمی و تخصصی آن را اصلاح و ویرایش کند. به دلیل حساسیت بالای ویرایش محتوایی، بهتر است مترجم یا نویسنده کتاب با ویراستار آن در ارتباط باشند تا در صورت وجود هر گونه ابهام، بررسی و رفع گردد. مواردی که در ویرایش محتوایی بررسی می شوند عبارتند از:

 • اصلاح اشکالات علمی
 • آوردن پاورقی های ضروری
 • پیشنهاد نوشتن مجدد برخی از قسمت ها به نویسنده کتاب
 • پیشنهاد توضیح اضافی برای بعضی قسمت ها
ویرایش ادبی

ویرایش ادبی

در ویرایش ادبی یا نگارشی، ویراستار متن کتاب را از لحاظ قواعد دستور زبانی بررسی کرده و در صورت وجود هر گونه خطا، آن را اصلاح می کند. در ویرایش ادبی، ویراستار لحن محتوا و سبک نویسنده را تغییر نداده و تنها خطاهای نگارشی آن را ویرایش می کند. مواردی که در ویرایش ادبی بررسی می شوند عبارتند از:

 • اصلاح جمله بندی متن به لحاظ دستوری
 • تبدیل متن کتاب به نثری روان و قابل فهم
 • بررسی و یکسان کردن اسامی خاص افراد و اماکن در کل متن
 • حذف و جایگزینی عبارات، واژگان و جمله های نامفهوم و نارسا
 • یکدست کردن کل متن از لحاظ لغات و قواعد دستوری
 • اجتناب از هر گونه دراز نویسی غیر ضروریچرا سینا ترجمه؟


پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

متخصصین سینا ترجمه در بیش از 100 رشته تخصصی و 37 زبان زنده دنیا آماده ویراستاری کتاب تخصصی شما هستند.

تایپ رایگان و ارائه ترک چنج فایل
تایپ رایگان و ارائه ترک چنج فایل

کتاب ویرایش شده توسط ویراستار در قالب فایل ورد تایپ شده به همراه ترک چنج به شما تحویل داده می شود تا به صورت دقیق تغییرات اعمال شده را مشاهده نمایید.

نوع ویرایش و زمانبندی مطابق با نیاز شما
نوع ویرایش و زمانبندی مطابق با نیاز شما

در هنگام ثبت سفارش ویراستاری با توجه به نیاز خود می توانید از بین حالت های تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی و از بین زمان بندی های عادی، فشرده، فشرده پلاس و آنی انتخاب کنید.

کنترل کیفیت ویراستاری توسط بازرس
کنترل کیفیت ویراستاری توسط بازرس

بعد از اتمام کار ویراستاری توسط ویراستار برای اینکه ایرادات احتمالی به صفر برسد بازرس کنترل کیفی کتاب ویراستاری شده را بررسی می کند و بعد از اتمام فرآیند بازرسی کتاب ویراستاری شده تحویل مشتری می شود.

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

برای اطمینان خاطر مشتری از کیفیت ویراستاری های موسسه سینا ترجمه بعد از اتمام کار و تحویل کتاب ویراستاری شده گواهی کیفیت صادر می شود.

ارتباط مستقیم با ویراستار
ارتباط مستقیم با ویراستار

مشتریان موسسه سینا ترجمه می توانند برای رفع سوالات و مشکلات و اطلاع از وضعیت ویراستاری کتاب خود به صورت مستقیم با ویراستار و پشتیبان در ارتباط باشند.

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

برای اینکه مشتری از فرآیند ویراستاری آگاهی داشته باشد ما در سینا ترجمه سیستم ارسال پیامک از فرآیند ویراستاری را ایجاد کرده ایم.

تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان

در سینا ترجمه مشتری در هنگام ثبت سفارش ویراستاری زمان بندی مورد نظر خود را انتخاب می نماید و ویراستاران ما موظف به تحویل نهایی کتاب ویراستاری شده در زمان مقرر شده هستند.

گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات
گارانتی 72 ساعته شامل همه خدمات

ما در سینا ترجمه تا 72 ساعت بعد از تحویل خدمات انجام یافته را گارانتی می کنیم تا در مقابل هر گونه خطای احتمالی متعهد به اصلاح باشیم و بدین ترتیب مشتری می تواند از کیفیت ویراستاری مطمئن باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

ما در سینا ترجمه 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمبنه ویراستاری هستیم.

دارای نماد های اعتماد الکترونیکی
دارای نماد های اعتماد الکترونیکی

سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده تا شما مشتریان عزیر با خیال راحت ویراستاری های خود را به ما بسپارید.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

وقتی مشتری فایل خود را برای ما ارسال می کند این فایل فقط برای بررسی قیمت و ویراستاری استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت و محرمانگی فایل آپلودی می تواند مطمئن باشد.هزینه و قیمت ویراستاری کتاب

برای اغلب افرادی که قصد دارند ویراستاری کتاب خود را به یکی از مراکز و یا سایت های ویراستاری حرفه ای بسپارند، یکی از مهم ترین عوامل هزینه و نحوه محاسبه قیمت ویراستاری است. هزینه ویرایش تخصصی کتاب اغلب از طریق شمارش تعداد کلمات فایل به دست می آید. هم چنین زمان می‌تواند نقشی تعیین‌کننده در تعیین قیمت داشته باشد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویراستاری کتاب :

تعداد کلمات

تعداد کلمات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصص

زمینه تخصص

برای خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز، فرمت بندی و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم بوده و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد. بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت و نوع خدمات

کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای انواع خدمات وجود دارد که طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود. همچنین انواع ویرایش تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی برای خدمات ویراستاری وجود دارد که قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

زمان تحویل

زمان تحویل

در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به سه نوع مختلف عادی، فشرده و فشرده پلاس دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند. همچنین گزینه آنی برای زمانبندی برخی سفارشات نیز وجود دارد که زمان انجام سفارش حداکثر 3 ساعت است که البته محدودیت 1500 کلمه ای دارد.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.


محاسبه آنلاین قیمت ویراستارینیاز به ویراستاری تخصصی کتاب دارید؟سوالات متداول

قیمت ویرایش کتاب براساس زبان کتاب، تعداد کلمات کتاب و زمینه تخصصی آن محاسبه می‌شود.

بله، در صورتی که مشتری برای ثبت سفارش، ویرایش آنی را انتخاب کرده باشد، ویرایش کتاب مورد نظر در زمان کمتری انجام شده و به مشتری تحویل داده می شود.

ویرایش کتاب به سه روش، ویرایش صوری یا فنی، ویرایش ادبی و ویرایش محتوایی انجام می گیرد.

ویرایش کتاب نیز مانند سایر ویرایش های انجام شده توسط موسسه تا مدت زمان خاصی پس از تحویل مطابق با قوانین سایت شامل گارانتی می شوند.

بله، گواهی کیفی برای خدمات ویرایش ارائه می شود. گواهی صادر شده معتبر و قابل پیگیری از طریق سامانه اعتبارسنجی است.

خدمات ترجمه و ویرایش در سینا ترجمه در تمام زبان های دنیا انجام می شود. جهت انتخاب زبان موردنظر خود به صفحه ثبت سفارش ویرایش مراجعه کنید.

ویرایش تمامی متون تخصصی اعم از شاخه پزشکی، فنی مهندسی،علوم انسانی و ... در سینا ترجمه انجام می شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ویرایش کتاب جدیدم را درسایت ثبت کردم لطفا به همان ویراستار کتاب قبلی بدهید از کیفیت ویرایش راضی بودم.
سلام وقت شما هم بخیر بله حتما در قسمتی که ثبت سفارش انجام شده است ذکر بفرمایید تا توسط همان ویراستار اقدام شود. با تشکر
5 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ویرایش کتاب جدیدم را درسایت ثبت کردم لطفا به همان ویراستار کتاب قبلی بدهید از کیفیت ویرایش راضی بودم.
5 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
در چه زمینه هایی ویراستاری انجام میدهید؟
سلام و عرض ادب احتراما در تمامی زمینه ها خدمات ویراستاری توسط ویراستار متخصص انجام می شود. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
در چه زمینه هایی ویراستاری انجام میدهید؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ویراستاری کتاب های پزشکی در مرکر شما وجود دارد؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویراستاری متون پزشکی به صورت تخصصی در خدمت هستیم. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ویراستاری کتاب های پزشکی در مرکر شما وجود دارد؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویراستار کتاب از نظر غلط املایی هم فایل رو بررسی میکنه؟
سلام و عرض ادب بله حتما از نظر علائم نگارشی و غلط املایی و ... فایل شما بررسی می شود. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویراستار کتاب از نظر غلط املایی هم فایل رو بررسی میکنه؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
خدمات ویراستاری قبل از چاپ کتاب دارید؟
سلام و احترام برای ویراستاری کتاب به صورت تخصصی در خدمت هستیم. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

محمودی
خدمات ویراستاری قبل از چاپ کتاب دارید؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
خیلی ممنون از سایت خوبتون
سلام و احترام از حسن توجه شما سپاسگزاریم. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام روز بخیر آیا ویرایشی که در کتاب انجام خواهد شد، تخصصی و مورد تایید وزارت ارشاد خواهد بود؟
سلام و عرض ادب احتراما ویراستاری کتاب به صورت کاملا تخصصی و مورد تایید ارشاد انجام می شود. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام یه کتاب در حوزه دندانپزشکی میخوام
سلام و عرض ادب احتراما برای معرفی کتاب های جدید النشر خارجی در حوزه دندانپزشکی در خدمت هستیم. لطفا درخواست را از طریق تلگرام، واتس آپ و ایمیل ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام یه کتاب در حوزه دندانپزشکی میخوام
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام روز بخیر آیا ویرایشی که در کتاب انجام خواهد شد، تخصصی و مورد تایید وزارت ارشاد خواهد بود؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
خیلی ممنون از سایت خوبتون
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر بعد از ویراستاری کتاب خودتان چاپ هم می کنید
سلام وقت شما هم بخیر احتراما برای ویرایستاری تخصصی کتاب و همچنین صفر تا صد چاپ کتاب در خدمتیم. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر بعد از ویراستاری کتاب خودتان چاپ هم می کنید
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ایا ویراستاری کتاب که انجام میدهید گارانتی داره. مثلا بعد اگر خواستیم چاپ کنیم و ناشر ایراد گرفت اصلاحات انجام میدید؟
سلام و عرض ادب احتراما خدمات ویراستاری دارای گارانتی می باشد. و اگر برای چاپ اقدام شد و در مورد ویراستاری ایراد گرفته اند حتما مجددا بررسی و اصلاحات لازم انجام می شود. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ایا ویراستاری کتاب که انجام میدهید گارانتی داره. مثلا بعد اگر خواستیم چاپ کنیم و ناشر ایراد گرفت اصلاحات انجام میدید؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سپاس از سینا ترجمه فایل ویراستاری شده کتاب دریافت شد. ممنون از زحمات بی دریغ شما
سلام و احترام رضایت شما باعث افتخار است. سپاس از لطف شما
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سپاس از سینا ترجمه فایل ویراستاری شده کتاب دریافت شد. ممنون از زحمات بی دریغ شما
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ویرایش کتاب از چه لحاظ در موسسه انجام می شود؟
سلام و احترام ویرایش کتاب فارسی به سه روش، ویرایش صوری یا فنی، ویرایش زبانی -ساختاری و ویرایش تخصصی انجام می گیرد. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام ویرایش کتاب از چه لحاظ در موسسه انجام می شود؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
چاپ کتاب همراه با ویراستاری دارید؟
سلام و عرض ادب احتراما در ثبت سفارش چاپ کتاب گزینه ای داریم تحت عنوان ویراستاری که اگر مایل باشید میفرمایید تا قبل از مراحل چاپ ویراستاری بر فایل مربوطه انجام شده و سپس جهت چاپ اقدام شود. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
چاپ کتاب همراه با ویراستاری دارید؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش برای کتاب های انگلیسی در موسسه وجود دارد؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش کتب انگلیسی به صورت کاملا تخصصی در خدمت هستیم. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش برای کتاب های انگلیسی در موسسه وجود دارد؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ضمن خسته نباشید و خدا قوت ویراستاری کتاب خود را تحویل گرفتم . کیفیت عالی بود خواستم از تیم پر تلاش شما تشکر کنم.
سلام و عرض ادب رضایت شما باعث خوشحالی است .نمی‌توانیم بگوییم که حمایت‌های شما چقدر برایمان ارزشمند است. از اینکه کار خود را برایمان سپرده اید متشکریم .
7 ماه پیش
بازدیدکننده

مسعودی
سلام ضمن خسته نباشید و خدا قوت ویراستاری کتاب خود را تحویل گرفتم . کیفیت عالی بود خواستم از تیم پر تلاش شما تشکر کنم.
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام نوشتن کتاب دارید؟
سلام و عرض ادب نگارش کتاب نداریم اگر پایان نامه داشته باشید تبدیل به کتاب می شود و یا می توانیم برای ترجمه و چاپ کتاب اقدام نماییم. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام نوشتن کتاب دارید؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر،من فایل کتاب آماده شده می خواهم ویرایش از نظر ادبی انجام شود
سلام وقت شما هم بخیر احتراما اگر فایل کتاب آماده شده است ارسال بفرمایید تا ویرایش ادبی شده و اگر مایل باشید جهت چاپ اقدام شود. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

پوریا
سلام وقت بخیر،من فایل کتاب آماده شده می خواهم ویرایش از نظر ادبی انجام شود
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر منظور از ویرایش فنی چیست؟
سلام و عرض ادب در ویرایش فنی، متن یک کتاب از لحاظ زیبایی جملات و کلمات به کار برده شده بررسی می شود. در این مرحله ویراستار با بررسی برخی از نکات، متن کتاب را ویرایش نموده و کتابی روان و بدون خطا را به دست خواننده می رساند. مواردی که در ویرایش فنی بررسی می شوند عبارتند از: -کنترل شماره گذاری جداول، نمودارها و عکس ها -تصحیح غلط های املایی -پاراگراف بندی -رعایت شیوه خط فارسی -تعیین درست نقل قول ها -بررسی و اصلاح علائم نگارشی -کنترل فهرست مطالب -ذکر لاتینی برخی از نام ها و اصطلاحات مخصوص با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ویراستاری کتاب دارای گارانتی می باشد؟
سلام و احترام بله خدمات ویرایش کتاب همانند سایر خدمات در موسسه دارای گارانتی می باشد. با سپاس
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر منظور از ویرایش فنی چیست؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام ویراستاری کتاب دارای گارانتی می باشد؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام طراحی جلد کتاب قابل انجام است؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای طراحی جلد به صورت کاملا حرفه ای در خدمتیم. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ویرایش ادبی دارید؟
سلام و عرض ادب احتراما بله ویرایش ادبی به صورت کاملا تخصصی در خدمت هستیم. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام طراحی جلد کتاب قابل انجام است؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام ویرایش ادبی دارید؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش کتاب هزینش حدودا چقدر میشه؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه ویرایش کتاب با توجه به تعداد کلمات فایل کتاب دارد. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ببخشید شما ترجمه کتاب انجام میدهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ترجمه به صورت کاملا تخصصی در خدمت هستیم. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ببخشید شما ترجمه کتاب انجام میدهید؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش کتاب هزینش حدودا چقدر میشه؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش کتاب های انگلیسی هم انجام میدهید؟
سلام و احترام بله برای ویرایش تمامی متون به تمامی زبان ها در خدمت هستیم. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام بعد از اینکه ویرایش انجام دادید مشخص میکنید کدام قسمت ها ویرایش شده تا ما بررسی کنیم؟
سلام و عرض ادب احتراما فایل ویرایش شده توسط ویراستار در قالب فایل ورد تایپ شده به همراه ترک چنج به شما تحویل داده می شود تا به صورت دقیق تغییرات اعمال شده را مشاهده نمایید. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش کتاب های انگلیسی هم انجام میدهید؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام بعد از اینکه ویرایش انجام دادید مشخص میکنید کدام قسمت ها ویرایش شده تا ما بررسی کنیم؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام چاپ کتاب هم انجام می دهید؟فایل من ویرایش شده و اماده است
سلام و عرض ادب احتراما بله برای صفر تا صد چاپ کتاب در خدمت هستیم.فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام چاپ کتاب هم انجام می دهید؟فایل من ویرایش شده و اماده است
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
درود همراه با ویراستاری چاپ هم انجام می دهید
سلام و احترام بله برای ویراستاری و صفر تا صد چاپ کتاب در خدمت هستیم. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
درود همراه با ویراستاری چاپ هم انجام می دهید
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
یک کتاب نوشتم جدیدا تموم شد میخواستم ویرایش ادبی انجام دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما در خدمت هستیم. فایل را از طریق تلگرام، واتس اپ و ایمیل ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

قربانی
یک کتاب نوشتم جدیدا تموم شد میخواستم ویرایش ادبی انجام دهید؟
7 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ویراستاری یک کتاب چقدر زمان میبرد؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه ویراستاری با توجه به تعداد کلمات فایل و همچنین تخصص متن شما متفاوت می باشد. با تشکر
7 ماه پیش
بازدیدکننده

ابوالفضلی
سلام وقت بخیر ویراستاری یک کتاب چقدر زمان میبرد؟
8 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
من یک کتاب نوشتم به زودی ارسال میکنم برای ویراستاری بعد چاپ فقط میخوام حدودی هزینه را بدونم چقدر میشه.
سلام و عرض ادب مشتاقانه منتظر فایل کتاب ارزشمند شما هستیم تا انجام وظیفه نماییم. احتراما هزینه ویراستاری و چاپ کتاب با توجه به حجم کتاب متفاوت است. فایل کتاب را ارسال بفرمایید براورد دقیق تر انجام می شود. با تشکر
8 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
من یک کتاب نوشتم به زودی ارسال میکنم برای ویراستاری بعد چاپ فقط میخوام حدودی هزینه را بدونم چقدر میشه.
8 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام روزتون بخیر ببخشید شما تنها صفحه ارایی کتاب هم انجام میدید؟
سلام و عرض ادب وقت شما هم بخیر بله برای صفحه آرایی و فهرست بندی در خدمت هستیم. با تشکر
8 ماه پیش
بازدیدکننده

ثنا
سلام روزتون بخیر ببخشید شما تنها صفحه ارایی کتاب هم انجام میدید؟
8 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر هزینه ویراستاری کتاب را حدودی میفرمایید؟
سلام وعرض ادب با عرض پوزش هزینه حدودی نمی توان اعلام کرد چون هزینه با توجه به تعداد کلمات متفاوت می باشد. لطفا فایل و یا تعداد کلمات را از طریق تلگرام، واتس آپ و یا ایمیل ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
8 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر هزینه ویراستاری کتاب را حدودی میفرمایید؟
8 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ویراستاری کتاب هاتون به چه صورتی است هزینه چطوری براورد میکنید؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه ویراستاری با توجه به تعداد کلمات فایل و نوع ویرایش متغیر است. برای شروع کار فایل کتاب و اینکه ویرایش از چه نظر مد نظر دارید را بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
8 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ببخشید بعد ویرایش مشخص میکنید که کدام قسمت ها ویرایش شده است؟
سلام و عرض ادب احتراما بله حتما قسمت هایی که ویرایش شده است با ترک چنج خدمت شما مشخص می شود. با تشکر
8 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ببخشید بعد ویرایش مشخص میکنید که کدام قسمت ها ویرایش شده است؟
8 ماه پیش
بازدیدکننده

سجاد اصلانی
سلام ویراستاری کتاب هاتون به چه صورتی است هزینه چطوری براورد میکنید؟
8 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ضمن سلام و خسته نباشید برای ویراستاری کتاب می خواستم ثبت سفارش انجام دهم. از طریق سایت باید ثبت کنم؟
سلام و عرض ادب ابتدا کمال تشکر را داریم که ما را برای ویراستاری فایل ارزشمند خود برگزیده اید. احتراما برای خدمات ویراستاری می توانید از طریق سایت، تلگرام، ایمیل و واتس اپ و ... سفارش را ثبت نمایید. با تشکر
8 ماه پیش
بازدیدکننده

نیر
ضمن سلام و خسته نباشید برای ویراستاری کتاب می خواستم ثبت سفارش انجام دهم. از طریق سایت باید ثبت کنم؟
8 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر من یک کتاب نوشتم ولی می خوام قبل چاپ فایل کتاب را برای ویراستاری ارسال کنم انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که ما را برای ویراستاری کتاب ارزشمند خود برگزیده اید. احتراما برای ویراستاری کتاب به صورت کاملا تخصصی در خدمت هستیم. فایل را از طریق سایت و یا سایر راه های ارتباطی ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
8 ماه پیش
بازدیدکننده

سوسن اقدس
سلام وقت بخیر من یک کتاب نوشتم ولی می خوام قبل چاپ فایل کتاب را برای ویراستاری ارسال کنم انجام می دهید؟
8 ماه پیش
اینستاگرام تلگرام