سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود
تماس تلفنی
برای تماس تلفنی با سینا ترجمه می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید

ویراستاری نیتیو مقالات انگلیسی | ویرایش نیتیو

اگر مقاله‌تان از لحاظ علمی پربار و نتیجه تحقیقات طولانی باشد ولی کیفیت نگارش متن پایین باشد قطعا در مجلات معتبر خارجی مورد پذیرش قرار نمی‌گیرد و یا به‌ اصطلاح ریجکت می‌شود. به این دلیل متخصصان نیتیو و با تجربه سینا ترجمه آماده ویراستاری نیتیو مقالات شما به همراه ارائه گواهی ویرایش نیتیو هستند.
pubmed tf scopus springer wiley elsevier ieee isi medline sciencedirect webofscience isc

مراحل ویراستاری نیتیو در سینا ترجمه

01

ثبت سفارش ویراستاری نیتیو

ابتدا از طریق فرم ثبت سفارش آنلاین، فایل پروژه به همراه اطلاعات مورد نیاز را برای ما ارسال می کنید.

02

ویرایش مقاله و متون توسط ویراستار

سفارش ثبت شده توسط پشتیبانی بررسی می شود و به بهترین ویراستار نیتیو انگلیسی زبان ارسال می شود.

03

ارزیابی و کنترل کیفیت توسط بازرس

پس از اتمام ویرایش جهت اطمینان از کیفیت و رفع ایرادات احتمالی، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود.

04

صدور گواهی نیتیو و تحویل نهایی

فایل ویراستاری شده به همراه فایل ترک چنج و گواهی ویرایش نیتیو سر موعد مقرر به شما تحویل داده می شود.

ویراستاری نیتیو چیست؟

به ویراستاری مقاله توسط ویراستار بومی و انگلیسی‌ زبان ویراستاری نیتیو می گویند. ویراستار نیتیو علاوه بر اینکه زبان مادری‌اش انگلیسی است، به نگارش آکادمیک و نثر مقالات مسلط است تا بتواند مقاله را ویراستاری کند. همچنین لازم است تا در حوزه مقاله‌ای که برای ویراستاری به آن سپرده ‌شده تخصص داشته باشد تا بتواند مفهوم کلی و عبارات تخصصی را درک کند.

اهمیت ویراستاری نیتیو چیست؟

یکی از رکن های اساسی برای پذیرش و انتشار مقاله‌‌ در نشریه معتبر بین المللی و همچنین چاپ کتاب و یا هر متن دیگری در سطح بین المللی, نکات نگارشی و ویرایشی است چون برای نشریات معتبر علمی شکل ظاهری و شیوه نگارشی مقالات هم به اندازه محتوای علمی‌شان مهم است، بر این اساس برای اینکه هم متن شیواتری داشته باشید و هم متن شما دقیقا آنچه را که می‌خواهید بگویید به خواننده منتقل کند، باید از ویراستار نیتیو استفاده کنید چون ممکن است که متن شما در زبان فارسی متنی بسیار قدرتمند و علمی و شیوا باشد، اما ترجمه‌ نامناسب و خطاهای زبانی باعث می شود آنچه برای نشریه ارسال می‌کنید به مقاله‌ و یا کتابی بی‌کیفیت تبدیل شده باشد. به این دلیل استفاده از ویرایش نیتیو شانس پذیرش مقاله‌ و چاپ کتاب در سطوح بین المللی را بالا خواهد برد.

تغییرات مقاله بعد از ویراستاری نیتیو چیست؟

اگر فردی که زبان مادری اش انگلیسی نباشد یک مقاله یا متن انگلیسی بنویسد، با وجود رعایت قوانین نگارشی و گرامری در نهایت کاملا مشخص است که یک فرد غیر نیتیو مقاله را نوشته است. دلیل اصلی این که غیر انگلیسی فکر می شود و انگلیسی نوشته می شود که تنها راه حل این مشکل استفاده از ویراستار نیتیو است. مهم ترین مواردی که ویراستار نیتیو انجام می دهد عبارتند از:

ویراستار نیتیو
 • ایجاد یکپارچگی و تصحیح زمانی افعال
 • تصحیح لحن بیان جملات
 • اصلاح ارتباطات فعل و فاعل، معلوم و مجهول
 • تصحیح کاربرد حروف تعریف، سجاوندی
 • ایجاد ارتباط معقول و متناسب بین جملات و ایجاد یکنواختی در متن
 • تصحیح واژگان
 • ویرایش به یکی از سبک های انگلیسی یا آمریکایی
 • ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات
 • اصلاح ساختار جملات
 • بررسی و ویرایش جملات تکراری یا طولانی
 • ویرایش ایرادات نگارشی و گرامری متن شامل اشتباهات املایی
 • رفع ابهام در متن مقاله
 • اعمال تغییرات مربوط به سبک نگارش مانند فونت، رنگ‌بندی، اندازه قلم، فاصله خطوط، اشکال، زیرنویس‌ها و…

ارائه ترک چنج فایل برای ویراستاری نیتیو

پس از اتمام فرآیند ویراستاری نیتیو، فایل نهایی ویراستاری شده به همراه یک فایل وُرد به اسم ترک چنج برای شما ارسال می‌شود. در این فایل تمامی تغییراتی که توسط ویراستار انجام شده است وجود دارد که با مطالعه فایل می توانید از ایرادات و اشکالات موجود در فایل اصلی مقاله و همچنین از میزان کار صورت گرفته توسط ویراستار نیتیو مطلع شوید.

گارانتی تا زمان چاپ مقاله

در سینا ترجمه گارانتی کیفی برای مقاله ویراستاری شده بعد از اتمام کار صادر می شود که تا زمان پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر اعتبار دارد تا از بابت کیفیت ویراستاری انجام شده اطمینان حاصل کنید. این گارانتی به همراه یک کد تحویل داده می شود که در هر لحظه به صورت آنلاین قابل استعلام است.

چرا سینا ترجمه؟

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

متخصصین سینا ترجمه در بیش از 100 رشته تخصصی و 37 زبان زنده دنیا آماده ویراستاری متن های عمومی و تخصصی شما هستند.

نوع ویرایش و زمانبندی مطابق با نیاز شما

نوع ویرایش و زمانبندی مطابق با نیاز شما

در هنگام ثبت سفارش ویراستاری با توجه به نیاز خود می توانید از بین حالت های تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی و از بین زمان بندی های عادی، فشرده، فشرده پلاس و آنی انتخاب کنید.

کنترل کیفیت ویرایش توسط بازرس

کنترل کیفیت ویرایش توسط بازرس

بعد از اتمام کار ویرایش توسط ویراستار برای اینکه ایرادات احتمالی به صفر برسد بازرس کنترل کیفی ویرایش را بررسی می کند و بعد از اتمام فرآیند بازرسی متن ویراستاری شده تحویل مشتری می شود.

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

برای اطمینان خاطر مشتری از کیفیت ویرایش های موسسه سینا ترجمه بعد از اتمام کار و تحویل متن ویرایش شده گواهی کیفیت صادر می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتریان موسسه سینا ترجمه می توانند برای رفع سوالات و مشکلات و اطلاع از وضعیت سفارش خود به صورت مستقیم با ویراستار و پشتیبان در ارتباط باشند.

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

برای اینکه مشتری از فرآیند ویرایش آگاهی داشته باشد ما در سینا ترجمه سیستم ارسال پیامک از فرآیند ویرایش نیتیو را ایجاد کرده ایم.

تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان

تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان

در سینا ترجمه مشتری در هنگام ثبت سفارش ویرایش زمان بندی مورد نظر خود را انتخاب می نماید و ویراستاران نیتیو ما موظف به تحویل نهایی ویرایش در زمان مقرر شده هستند.

راهکار های ویژه برای شرکت ها

راهکار های ویژه برای شرکت ها

ما در سینا ترجمه برای شرکت ها و موسسات و مشتریانی که پروژه های ویرایش نیتیو زیادی دارند یا به صورت مداوم به ویراستاری نیتیو نیاز دارند راهکارهایی ویژه در نظر گرفته ایم.

گارانتی تا زمان چاپ متن

گارانتی تا زمان چاپ متن

ما در سینا ترجمه تا زمان چاپ مقاله در کنار مشتری خواهیم بود و گارانتی کیفی هم بر این اساس صادر می شود تا مشتری از کیفیت ویرایش مطمئن باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

ما در سینا ترجمه 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمبنه ویرایش نیتیو هستیم.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

دارای نماد اعتماد الکترونیکی

سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده تا شما مشتریان عزیر با خیال راحت سفارشات ویرایش نیتیو خود را به ما بسپارید.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

وقتی مشتری فایل متن خود را برای ما ارسال می کند این فایل فقط برای بررسی قیمت و ویراستاری استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت و محرمانگی فایل خود می تواند مطمئن باشد.

هزینه و قیمت ویرایش نیتیو

برای اغلب افرادی که قصد دارند ویرایش نیتیو مقالات، کتاب و متون خود را به یکی از مراکز ویراستاری نیتیو بسپارند، یکی از مهم ترین عوامل هزینه و نحوه محاسبه قیمت ویرایش نیتیو است. هزینه ویراستاری نیتیو اغلب متون از طریق شمارش تعداد کلمات فایل متن به دست می آید. تخصص و همچنین زبان متن نیز در تعیین هزینه و قیمت ویرایش نیتیو موثر می باشد و هم چنین زمان نقشی تعیین‌کننده در تعیین قیمت دارد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویرایش نیتیو :

تعداد کلمات

تعداد کلمات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصص

زمینه تخصص

برای خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز، فرمت بندی و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم بوده و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد. بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت و نوع خدمات

کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای انواع خدمات وجود دارد که طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود. همچنین انواع ویرایش تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی برای خدمات ویراستاری وجود دارد که قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

زمان تحویل

زمان تحویل

در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به سه نوع مختلف عادی، فشرده و فشرده پلاس دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند. همچنین گزینه آنی برای زمانبندی برخی سفارشات نیز وجود دارد که زمان انجام سفارش حداکثر 3 ساعت است که البته محدودیت 1500 کلمه ای دارد.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.


محاسبه آنلاین قیمت ویراستاری

نیاز به ویراستاری نیتیو دارید؟سوالات متداول

برآورد هزینه و زمان انجام پروژه براساس تعداد کلمات، فوریت و کیفیت مدنظر انجام می گیرد.

مقاله در سطح کیفی و زمان مدنظر مشتری توسط مناسب ترین ویراستار بومی و انگلیسی زبان دارای تخصص علمی دانشگاهی که مهارت و تجربه انجام ویرایش نیتیو شما را دارد، انجام می شود. از طرفی دیگر پس از پایان ویرایش توسط ویراستار، پروژه شما توسط کارشناسان و بازرسان خبره جهت کنترل کیفیت و رفع هرگونه اشکالی بازبینی و ارزیابی می شود تا در نهایت متنی بدون هیچ‌گونه ایراد به مشتری ارائه شود.

بله، بعد از اتمام ویراستاری و پس از طی مراحل کنترل کیفی، متن ویراستاری شده در سطح کیفی و زمان مدنظر مشتری به همراه گواهی نامه ویرایش نیتیو تحویل داده می شود.

بله، سفارشات ویراستاری نیتیو توسط متخصصان بومی انگلیسی زبان که همکار سینا ترجمه می باشند انجام می شوند.

بله، می‌توانید با ثبت سفارش ویرایش نیتیو به صورت فشرده پلاس، متن‌ های ویرایش شده خود را در نیمی از زمان معمول تحویل بگیرید و یا می توانید متن خود را به بخش های 1500 کلمه ای تقسیم بندی کنید و سفارش ویراستاری نیتیو به صورت آنی ثبت کنید.

ویراستار نیتیو تمام کارها را به صورت ترک چنج بر روی فایل ورد شما انجام می دهد. تمامی تغییرات قابل مشاهده بوده و شما می توانید با توجه به این نکات از میزان کار صورت گرفته مطلع شوید.

در سینا ترجمه خدمات ویراستاری نیتیو علاوه بر مقالات علمی و پژوهشی، برای کتاب، پایان نامه، رساله، گزارش ها و سایر متن های انگلیسی نیز انجام می شود.

سینا ترجمه دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از مطالب ارسالی انجام نمی شود و تمام حقوق مادی و معنوی متعلق به نویسنده می باشد.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر فایل ویرایش شده را همراه با گواهی دریافت کردم.سپاس از تیم عالی سینا ترجمه که هر لحظه با صبر و حوصله پاسخگوی بنده بودید. با تشکر
سلام و عرض ادب خواهش میکنیم انجام وظیفه است. رضایت شما باعث افتخار برای موسسه است. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر فایل ویرایش شده را همراه با گواهی دریافت کردم.سپاس از تیم عالی سینا ترجمه که هر لحظه با صبر و حوصله پاسخگوی بنده بودید. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر کیفیت نگارش متن پایین باشه شما می توانید با ویرایش نیتیو کیفیت ترجمه رو بالا ببرید؟ با تشکر
سلام و احترام بله حتما با ویرایش نیتیو مشکل ترجمه اصلاح می شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر کیفیت نگارش متن پایین باشه شما می توانید با ویرایش نیتیو کیفیت ترجمه رو بالا ببرید؟ با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش نیتیو چند روزه انجام می شود چون باید فایل مقاله ویرایش شده رو برای مجله ارسال کنم زیاد وقت ندارم.مجله اعلام کرده تا 1 هفته ارسال شود
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش نیتیو در خدمت هستیم فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. نگران نباشید حتما در زمان مد نظر شما فایل تحویل داده می شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش نیتیو چند روزه انجام می شود چون باید فایل مقاله ویرایش شده رو برای مجله ارسال کنم زیاد وقت ندارم.مجله اعلام کرده تا 1 هفته ارسال شود
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ویرایش نیتیو همراه با گواهی می خواستم
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که ما را برای ویرایش فایل ارزشمند خود برگزیده اید. احتراما برای ویرایش نیتیو همراه با صدور گواهی در خدمت هستیم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ویرایش نیتیو همراه با گواهی می خواستم
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ایا الان فایل ارسال کنم امکان داره ویرایش نیتیو رو دو روزه انجام دهید و ارسال کنید؟
سلام و عرض ادب بله فایل را ارسال بفرمایید تا به صورت فشرده پلاس ثبت شده و انجام شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ایا الان فایل ارسال کنم امکان داره ویرایش نیتیو رو دو روزه انجام دهید و ارسال کنید؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و احترام ویرایش نیتیو فقط برای مقالات انگلیسی زبان هست یا برای مقالات فرانسوی هم وانجام می شود
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش نیتیو برای سایر زبان ها از جمله فرانسوی و عربی و روسی و .... در خدمت هستیم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام و احترام ویرایش نیتیو فقط برای مقالات انگلیسی زبان هست یا برای مقالات فرانسوی هم وانجام می شود
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
برای همه مجلات انجام ویرایش نیتیو الزامیست؟
سلام و عرض ادب احتراما برای همه مجلات الزام نیست ولی بهتر است اگر برای مجلات خارجی مقاله را ارسال میفرمایید ویرایش نیتیو انجام شود تا شانس پذیرش مقاله بالا رود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
برای همه مجلات انجام ویرایش نیتیو الزامیست؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ویرایش نیتیو برای فایل عربی انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش نیتیو به زبان عربی در خدمتیم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام ویرایش نیتیو برای فایل عربی انجام می دهید؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام صبحتون بخیر کیفیت ویرایش خیلی خوب بود.
سلام و عرض ادب رضایت شما باعث افتخار است. از اعتمادتان سپاس‌گزاریم منتظر سایر کارهای شما هستیم تا انجام وظیفه نماییم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام صبحتون بخیر کیفیت ویرایش خیلی خوب بود.
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ویرایش نیتیو چند روز زمان میبره لطفا اطلاع بدید؟
سلام و احترام زمان ویرایش نیتیو بسته به حجم فایل متفاوت است.لطفا فایل را ارسال بفرمایید تا براورد زمان و هزینه شود و یا از طریق سایت قسمت ویرایش براورد نمایید. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ویرایش نیتیو چند روز زمان میبره لطفا اطلاع بدید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
برای ارسال مقاله به مجلات ای اس ای نیاز به ویراستاری نیتیو دارم
سلام وقت بخیر برای ویرایش نیتیو در خدمت هستیم. فایل را ارسال بفرمایید تا بررسی شده و اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
برای ارسال مقاله به مجلات ای اس ای نیاز به ویراستاری نیتیو دارم
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام فایل از طریق تلگرام جهت ویرایش نیتیو ارسال شد.
سلام و عرض ادب خیلی ممنون از شما احتراما درخواست شما بررسی شده و پاسخگویی در اسرع وقت انجام می شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ویرایش نیتیو را برای چه زبان هایی انجام میدهید؟
سلام و عرض ادب احتراما ویرایش نیتیو برای تمامی زبان های خارجی در موسسه قابل انجام می باشد. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
انجام ویرایش نیتیو برای تمامی مقالات که به مجله خارجی ارسال می شود ضروری است؟
سلام و عرض ادب احتراما انجام ویرایش نیتیو ضروری نیست. ولی برای اینکه درصد پذیرش مقاله خود در مجلات خارجی را بالا ببرید بهتر است ویرایش نیتیو انجام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

رضائی
انجام ویرایش نیتیو برای تمامی مقالات که به مجله خارجی ارسال می شود ضروری است؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

الهه
سلام ویرایش نیتیو را برای چه زبان هایی انجام میدهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

اباذری
سلام فایل از طریق تلگرام جهت ویرایش نیتیو ارسال شد.
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام بنده دانشجو دکتری هستم برای دفاع چاپ مقاله مد نظر دارم انجام دهم مقاله جهت داوری ارسال شده است ولی مجله درخواست ویرایش نیتیو کرده است. هزینه این نوع ویزایش را میفرمایید؟
سلام و احترام هزینه ویرایش نیتیو با توجه به تعداد کلمات فایل ارزشمند شما می باشد. فایل را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام بنده دانشجو دکتری هستم برای دفاع چاپ مقاله مد نظر دارم انجام دهم مقاله جهت داوری ارسال شده است ولی مجله درخواست ویرایش نیتیو کرده است. هزینه این نوع ویزایش را میفرمایید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش نیتیو مقاله چنده؟
سلام و احترام هزینه ویرایش نیتیو با توجه به تعداد کلمات و تخصص متن است فایل را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش نیتیو مقاله چنده؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام روز بخیر استاد ازم ویرایش همراه با گواهی خواسته انجام میدید تا فایل و ارسال کنم. با تشکر
سلام و احترام برای ویرایش به صورت تخصصی همراه با ارائه گواهی در خدمت هستیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

افسانه
سلام روز بخیر استاد ازم ویرایش همراه با گواهی خواسته انجام میدید تا فایل و ارسال کنم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام.فایل ئویرایش شده را تحویل گرفتم خیلی ممنون از پشتیبانی شما
سلام و عرض ادب صمیمانه از حسن توجه شما سپاسگزاریم.
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام.فایل ئویرایش شده را تحویل گرفتم خیلی ممنون از پشتیبانی شما
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
فایل ویرایش شده را دریافت کردم خیلی ممنون از لطف شما
سلام و احترام سپاس از حسن توجه شما. منتظر فایل های جدید شما هستیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

پور رضائی
فایل ویرایش شده را دریافت کردم خیلی ممنون از لطف شما
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش نیتیو گارانتی دارد؟
سلام و عرض ادب احتراما ویرایش نیتیو کاملا گارانتی دار و با ارائه گواهی قابل انجام است. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
امکان ارائه گواهی نیتیو وجود دارد؟
سلام و عرض ادب احتراما بله ویرایش نیتیو با ارائه گواهی در موسسه قابل انجام است. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش نیتیو گارانتی دارد؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
امکان ارائه گواهی نیتیو وجود دارد؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام من یک مقاله دارم استاد گفته ویرایش نیتیو انجام بدم. هزینه چفدر میشه؟
سلام و احترام هزینه ویرایش با توجه به تعداد کلمات می باشد لطفا فایل را ارسال بفرمایید و یا تعداد کلمات را اعلام بفرمایید تا براورد هزینه شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
با سلام من یک مقاله دارم استاد گفته ویرایش نیتیو انجام بدم. هزینه چفدر میشه؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
در ویرایش نیتیو چیکارا انجام میشه؟
سلام و عرض ادب احتراما در ویرایش نیتیو موارد زیر قابل انجام است: ایجاد یکپارچگی و تصحیح زمانی افعال تصحیح لحن بیان جملات اصلاح ارتباطات فعل و فاعل، معلوم و مجهول تصحیح کاربرد حروف تعریف، سجاوندی ایجاد ارتباط معقول و متناسب بین جملات و ایجاد یکنواختی در متن تصحیح واژگان ویرایش به یکی از سبک های انگلیسی یا آمریکایی ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات اصلاح ساختار جملات بررسی و ویرایش جملات تکراری یا طولانی ویرایش ایرادات نگارشی و گرامری متن شامل اشتباهات املایی رفع ابهام در متن مقاله اعمال تغییرات مربوط به سبک نگارش مانند فونت، رنگ‌بندی، اندازه قلم، فاصله خطوط، اشکال، زیرنویس‌ها و…
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و عرض ادب ویرایش یک مقاله به صورت تطبیقی چقدر زمان می برد؟
سلام و عرض ادب احتراما زمان ویرایش یک مقاله با توجه به تعداد کلمات فایل ارزشمند شما دارد. لطفا فایل را ارسال بفرمایید تا براورد زمان و هزینه شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام و عرض ادب ویرایش یک مقاله به صورت تطبیقی چقدر زمان می برد؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
در ویرایش نیتیو چیکارا انجام میشه؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
برای ویرایش نیتیو گواهی میدید؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای ویرایش نیتیو گواهی صادر می شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ویرایش نیتیو همراه با گواهی انجام می شود. با تشکر
سلام و احترام بله ویرایش نیتیو همراه با ارائه گواهی می باشد. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
برای ویرایش نیتیو گواهی میدید؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

احمدی
سلام ویرایش نیتیو همراه با گواهی انجام می شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ویرایش نیتیو مقاله چقدر زمان می برد مجله اعلام کرده باید ویرایش در سطح نیتیو انجام شود.
سلام و عرض ادب احتراما زمان انجام کار بسته به تعداد کلمات فایل ارزشمند شما دارد ولی نگران نباشید در سینا ترجمه پکیج فشرده پلاس داریم که می توانیم فایل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل دهیم. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

اصغری
سلام وقت بخیر ویرایش نیتیو مقاله چقدر زمان می برد مجله اعلام کرده باید ویرایش در سطح نیتیو انجام شود.
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر قبل ارسال مقاله به مجله مد نظر دارم مقاله را ویرایش کنید کدام ویرایش مناسب است؟
سلام و عرض ادب احتراما بهترین نوع ویرایش برای ارسال مقاله به مجلات خارجی ویرایش نیتیو است. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

اسکندری
سلام وقت بخیر قبل ارسال مقاله به مجله مد نظر دارم مقاله را ویرایش کنید کدام ویرایش مناسب است؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
بازدیدکننده

اشکان
سلام روزتون بخیر از کادر سینا ترجمه می خواستم تشکر ویژه ای داشته باشم. مقاله ای که توسط شما در سطح نیتیو ویرایش شده بود پذیرش شد. با سپاس
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام انجام ویرایش نیتیو چقدر زمان می برد؟
سلام وقت بخیر احتراما زمان باتوجه به حجم فایل متفاوت می باشد. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام انجام ویرایش نیتیو چقدر زمان می برد؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر هزینه ویرایش نیتیو با توجه به چه عواملی براورد میشه؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه ویرایش نیتیو با توجه به تعداد کلمات و تخصص متن ارزشمند شما می باشد. برای براورد هزینه میتوانید در سایت از قسمت ویرایش اقدام نمایید و یا از طریق تلگرام،واتس اپ و ایمیل فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

امیرعلی
سلام وقت بخیر هزینه ویرایش نیتیو با توجه به چه عواملی براورد میشه؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر در ویرایش نیتیو چه خدماتی انجام می گیره؟
سلام و عرض ادب ویرایش نیتیو بالاترین سطح ویرایش است.که در زیر به برخی از مواردی که در ویرایش نیتیو اعمال می شود اشاره شده است: ایجاد یکپارچگی و تصحیح زمانی افعال تصحیح لحن بیان جملات اصلاح ارتباطات فعل و فاعل، معلوم و مجهول تصحیح کاربرد حروف تعریف، سجاوندی ایجاد ارتباط معقول و متناسب بین جملات و ایجاد یکنواختی در متن تصحیح واژگان ویرایش به یکی از سبک های انگلیسی یا آمریکایی ایجاد تقارن زمانی مناسب با متن و جملات اصلاح ساختار جملات بررسی و ویرایش جملات تکراری یا طولانی ویرایش ایرادات نگارشی و گرامری متن شامل اشتباهات املایی رفع ابهام در متن مقاله اعمال تغییرات مربوط به سبک نگارش مانند فونت، رنگ‌بندی، اندازه قلم، فاصله خطوط، اشکال، زیرنویس‌ها و…
1 سال پیش
بازدیدکننده

مدیروند
سلام وقت بخیر در ویرایش نیتیو چه خدماتی انجام می گیره؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و روز خوش من میخواستم فایل مقاله ای که انگلیسی نوشتم برام ویرایش و بررسی کنید بهترین نوع ویرایش کدام است اقدام کنم؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای ویرایش تخصصی در خدمت هستیم. اگر مایل باشید با بالاترین سطح فایل ارسالی شما ویرایش شود بهتر است ویرایش نیتیو را انتخاب نمایید. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

پوریا
سلام و روز خوش من میخواستم فایل مقاله ای که انگلیسی نوشتم برام ویرایش و بررسی کنید بهترین نوع ویرایش کدام است اقدام کنم؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت خوش شما برای ویرایش نیتیو ها گواهی هم ارائه میدید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش نیتیو بله گواهی صادر می شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام اگر بخوام فایل مقاله انگلیسی به صورت تخصصی ویرایش شود کدوم نوع ویزایش رو انتخاب کنم؟
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که سینا ترجمه را برای ویرایش فایل ازشمند خود برگزیده اید. اگر مد نظر دارید مقاله را برای مجلات خارجی ارسال بفرمایید بهتر است ویرایش نیتیو که بالاترین سطح ویرایش می باشد را انتخاب نمایید. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

مهسا حسین زاده
سلام اگر بخوام فایل مقاله انگلیسی به صورت تخصصی ویرایش شود کدوم نوع ویزایش رو انتخاب کنم؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

ثنا احمدی
سلام وقت خوش شما برای ویرایش نیتیو ها گواهی هم ارائه میدید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر مجله درخواست ویرایش نتیو برای مقاله کرده است در موسسه شما با ارائه گواهی قابل انجام می باشد؟
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که سینا ترجمه را برای ویرایش فایل ارزشمند خود برگزیده اید. احتراما برای ویرایش نیتیو همراه با ارائه گواهی در خدمت هستیم. لطفا فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

صمد تهرانی
سلام وقت بخیر مجله درخواست ویرایش نتیو برای مقاله کرده است در موسسه شما با ارائه گواهی قابل انجام می باشد؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام روز خوش برای ویرایش های نیتیو که انجام میدهید گواهی می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای ویرایش نیتیو گواهی تقدیم می شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

ثنا
سلام روز خوش برای ویرایش های نیتیو که انجام میدهید گواهی می دهید؟
1 سال پیش
اینستاگرام تلگرام