سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

محاسبه سریع قیمت خدمات سینا ترجمه


در سینا ترجمه شما می توانید به صورت لحظه ای و رایگان قیمت خدمات مورد نیاز خود را محاسبه نمایید.


چاپ کتاب می تواند برای نویسنده فواید مالی و معنوی بسیاری داشته باشد. نگارش کتاب به نویسنده این امکان را می دهد که عقاید و آرمان ها و رویاهای شخصی را با تخصص خود در هم آمیخته و خود را به عنوان متخصص در زمینه های مطالعاتی، در بین دوستان و همکاران، شناخته سازد. سینا ترجمه کلیه خدمات مربوط به چاپ کتاب شامل صفحه آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزهای چاپ و فیپا، اعلام وصول، اخذ شابک، چاپ و پست درب منزل را انجام میدهد. همچنین سینا ترجمه کلیه خدمات مربوط به معرفی کتاب جدیدالنشر جهت ترجمه، تبدیل پایان نامه و دستنوشته به کتاب، انجام ویراستاری و طراحی جلد را در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت ممکن انجام می دهد.

اطلاعات بیشتر
ثبت سفارش چاپ کتاب
ضروری
ضروری
ضروری
اختیاری - حداکثر 5 فایل، هر فایل حداکثر 50 مگابایت
اختیاری
فرآیند پذیرش و چاپ مقاله پیچیده است و نیازمند دانش و تجربه می‌باشد. سینا ترجمه خدمات تهیه کاورلتر، تهیه چکیده گرافیکی و مبسوط، فرمت بندی و سابمیت مقاله در مجلات و کنفرانس های داخلی و خارجی را برای پذیرش و چاپ مقالات انجام میدهد. اگر شما هم قصد چاپ مقاله خود در یک مجله معتبر را دارید با ما همراه باشید. پشتیبانان ما 24 ساعته راهنمای شما هستند.

اطلاعات بیشتر
سفارش پذیرش و چاپ مقاله
ضروری
ضروری
ضروری
اختیاری - حداکثر 5 فایل، هر فایل حداکثر 50 مگابایت
اختیاری
مقاله قبل از چاپ یا توسط محقق گردآوری می‌شود یا از پایان نامه دروه‌های کارشناسی ارشد و یا دکتری استخراج می‌گردد. برخلاف تصور برخی از افراد، تبدیل پایان ¬نامه به مقاله همان کپی پیست کردن بخش¬ های مختلف پایان¬ نامه در قالب یک مقاله نیست. بلکه باید اصول و نکاتی در این کار رعایت شود که سینا ترجمه با بهره مند شدن از متخصصان و پژوهشگران نخبه از سراسر کشور توانست که خدمات استخراج مقاله از پایان نامه را در همه زبان ها و تخصص ها به بهترین شکل انجام دهد و برای افزایش شانس پذیرش مقالات، قبل از استخراج مقاله، مجله مرتبط به مقاله را جستجو کرده تا مانع از اتلاف وقت، استخراج مقاله بر حسب چارچوب درخواستی آن مجله شود. بنابراین اگر شما هم جزء افرادی هستید که قصد استخراج مقاله از پایان نامه تان را دارید میتوانید از تخصص محققان سینا ترجمه بهره ببرید.

اطلاعات بیشتر
سفارش استخراج مقاله از پایان نامه
ضروری
ضروری
ضروری
اختیاری - حداکثر 5 فایل، هر فایل حداکثر 50 مگابایت
اختیاری
پذیرش و چاپ مقاله
پذیرش و چاپ مقاله
استخراج مقاله از پایان نامه
استخراج مقاله از پایان نامه
ترجمه تخصصی
ترجمه تخصصی
ویراستاری
ویراستاری
پارافریز
پارافریز
فرمت بندی
فرمت بندی
چاپ کتاب
چاپ کتاب
تولید محتوا
تولید محتوا
عوامل تاثیرگذار در محاسبه هزینه سفارش


تعداد کلمات

تعداد کلمات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصص

زمینه تخصص

برای ترجمه و ویرایش و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم بوده و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد. بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت و نوع خدمات

کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای انواع خدمات وجود دارد که طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود. همچنین انواع ویرایش تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی برای خدمات ویراستاری وجود دارد که قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

زمان تحویل

زمان تحویل

در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به سه نوع مختلف عادی، فشرده و فشرده پلاس دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند. همچنین گزینه آنی برای زمانبندی برخی سفارشات نیز وجود دارد که زمان انجام سفارش حداکثر 3 ساعت است که البته محدودیت 1500 کلمه ای دارد.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.
تخفیفات حجمی و بسته های اعتباری

تخفیفات حجمی : تخفیفی با عنوان تخفیفات حجمی که برای متون با حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. همانطور که در جدول زیر قابل مشاهده است، هنگامی که تعداد کلمات متن به یک بازه مشخص می رسد، شامل تخفیف حجمی موسسه شده و از هزینه کلی کاسته می شود.

ردیف حداقل تعداد کلمات درصد تخفیف مبلغ تخفیف
1 3002 6% 53,559 تومان
2 6002 10% 178,471 تومان
3 12002 14% 499,635 تومان
4 35002 17% 1,769,345 تومان
5 70002 25% 5,203,809 تومان
6 150002 32% 14,273,086 تومان
7 400002 40% 47,576,558 تومان
تخفیفات حجمی

بسته های اعتباری : شیوه دیگر کاهش هزینه استفاده از بسته های اعتباری هدیه دار موسسه است. بدین صورت که با خرید یک بسته اعتباری، اعتبار حساب شما بیش از پول پرداختی شارژ می شود. در جدول زیر مبالغ بسته های اعتباری و مبلغ هدیه آورده شده است.

نام بسته قیمت بسته اعتبار دریافتی هدیه 🎁
بسته 1 1,000,000 تومان 1,058,000 تومان 58,000 تومان
بسته 2 2,000,000 تومان 2,155,000 تومان 155,000 تومان
بسته 3 3,000,000 تومان 3,275,000 تومان 275,000 تومان
بسته 4 5,000,000 تومان 5,565,000 تومان 565,000 تومان
بسته 5 10,000,000 تومان 11,400,000 تومان 1,400,000 تومان
بسته 6 20,000,000 تومان 23,000,000 تومان 3,000,000 تومان
اعتبار هدیه
ویژگی های منحصر به فرد در سینا ترجمه

امکان پرداخت اقساطی

امکان پرداخت اقساطی

ما در سینا ترجمه امکان پرداخت اقساطی خدمات ترجمه و ویرایش برای مبالغ بالا را داریم تا بدین ترتیب مشتریان دغدغه هزینه نداشته باشند.

پلن های متنوع

پلن های متنوع

برای انواع خدمات ترجمه و ویرایش ما پلن های متفاوتی در بخش های کیفیت و زمان بندی ایجاد کرده ایم تا مشتریان ما با هر میزان بودجه بتوانند از خدمات ما استفاده نمایند.

تخفیفات مناسبتی

تخفیفات مناسبتی

ما در سینا ترجمه برای انواع مناسبت های سال مثل اعیاد و ولادات تخفیفات ویژه ای تدارک دیده ایم.

تخفیف ویژه کاربران VIP

تخفیف ویژه کاربران VIP

در سینا ترجمه کاربران با ثبت سفارشات متعدد سطح کاربری خود را ارتقا می دهند که در نهایت با ارتقای سطح کاربری به VIPمیزان تخفیف ها افزایش می یابد.

تخفیفات حجمی ویژه

تخفیفات حجمی ویژه

اگر تعداد کلمات فایلی که قرار است ترجمه شود به حد نصاب های خاصی برسد شامل تخفیفات حجمی مختص آن تعداد کلمه خواهد شد.

پلن های ویژه سازمانی

پلن های ویژه سازمانی

ما در سینا ترجمه برای مشتریانی که ترجمه های زیادی دارند و یا شرکت و موسسه ای هستند که دائما به خدمات ترجمه و ویراستاری نیاز دارند راهکار های ویژه ای در نظر گرفته ایم.سوالات متداول

قیمت‌گذاری در سینا ترجمه رایگان است. شما می‌توانید با بارگذاری فایل خود در سایت سینا ترجمه، در کسری از ثانیه هزینه انجام پروژه خود را بر اساس کیفیت‌های مختلف مشاهده فرمایید.

قیمت ترجمه متن (مقاله، کتاب، مستندات و ...) به تعداد کلمات، زمان انجام کار، زمینه تخصصی متن و زبان مبدا و مقصد محاسبه می‌گردد.

سرعت انجام کار در ترجمه‌های فوری دو برابر و عملاً زمان سفارش بدون کاهش کیفیت نصف می‌شود. لازم به ذکر است، زمان‌بندی ترجمه توسط یک مترجم مدنظر است و در صورتی که سرعت بیشتری مورد تقاضا باشد می‌توان ترجمه را به شکل تیمی انجام داد.

با استفاده از تخفیف های حجمی و مناسبتی و همچنین به وسیله بسته های اعتباری می توان هزینه نهایی را کاهش داد.

در هر سفارش فقط امکان اعمال یک کد تخفیف وجود دارد اما تخفیف های بدون کد که با توجه به شرایط سفارش امکان استفاده از آن ها فراهم می شود مثل تخفیف حجمی و یا بسته های اعتباری همزمان با کد تخفیف قابل اعمال است.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
اینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی