سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

چاپ کتاب با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

انتشار : 6 تیر 1401
مطالعه : 15 دقیقه

افراد با هدف های گوناگون، اقدام به انتشار و چاپ کتاب میکنند. دانشجویان برای کسب امتیاز علمی در جایگاه های مختلف و اساتید برای تقویت رزومه کاری خود و افراد دیگر بدلیل علاقه به نویسندگی و دلایل دیگر مثل تمایل به جاودانه نگهداشتن نگارش های خود هستند. در این بخش از سینا ترجمه میخواهیم درمورد چاپ کتاب با بالاترین کیفیت صحبت کنیم. مارا همراهی کنید.

چاپ کتاب با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه

مزایای چاپ کتاب چیست؟

همانطور که اشاره شد، چاپ کتاب با اهداف گوناگونی صورت می گیرد. و برای افراد در جایگاه های مختلف، مزایای مخصوص به خود را دارد. در ذیل به برخی از این مزایا اشاره می کنیم:

استاد

مزیت چاپ کتاب برای اساتید و دانشجویان

نگارش کتاب در بین اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های معتبر جهان بسیار مرسوم است و بسیاری از دانشجویان تحصیلات تکمیلی در پایان دوره تحصیلات خود، نتایج پژوهش‌ها و یافته‌های خود را در قالب کتاب منتشر می‌کنند. یکی از مزایای چاپ کتاب این است که دانشجو یا استاد مربوطه در رشته خود به جایگاهی بالاتر ارتقاء می‌یابد و در بین اهالی علم شناخته شده‌تر می‌شود. از مزایای دیگر چاپ کتاب می‌توان به امتیازات بالایی اشاره کرد که این تولید علمی در پی دارد. برای اموری مانند ارتقای هیئت علمی، مصاحبه دکتری و شرکت در مصاحبه‌های استخدامی و شغلی، چاپ کتاب همواره امتیاز بالایی داشته است و یکی از عوامل تاثیر گذار در انتخاب و یا ارتقای یک فرد است.

مزیت چاپ کتاب برای مصاحبه دکتری

یکی از مزایای مهم چاپ کتاب برای داوطلبان مقطع دکتری میباشد. چاپ کتاب شانس قبولی این افراد را تا حد زیادی بالا می برد. برای موفقیت در مصاحبه دکتری باید یک رزومه قوی داشته باشید و بتوانید با رزومه خود نظر اساتید را جلب کنید. چاپ کتاب یکی از راه های موثر در تقویت رزومه می باشد. چاپ کتاب به صورت تالیف یا ترجمه، تنها 4 نمره از 40 نمره مصاحبه را به خود اختصاص خواهد داد. اما تاثیر غیر مستقیم آن بسیار زیاد است. وقتی دانشجو یک کتاب چاپ شده داشته باشد، اساتید تحت تاثیر قرار خواهند گرفت و آن کتاب را سندی بر کیفیت بالای دانشجو می دانند.

مصاحبه دکتری

ترجمه کتاب

مزیت چاپ کتاب برای مترجم

اگر کتابی برای چاپ ندارید اما مسلط به زبان های دیگر هستید، می توانید کتاب های سایر نویسندگان را ترجمه و چاپ کنید. در اینصورت نام شما روی جلد کتاب به عنوان مترجم کتاب آورده خواهد شد. بهتر است کتابی را انتخاب کنید که تا به حال ترجمه نشده است. زیرا در این صورت احتمال فروش آن بالاتر خواهد رفت. برای اطمینان از انتخاب خود می توانید به کتابخانه ملی مراجعه کرده و نام کتاب مورد نظر را در سیستم آنجا جستجو کنید. اگر کتاب از قبل ترجمه شده باشد، نام آن در کتابخانه ملی موجود خواهد بود.

مزیت چاپ کتاب برای پیشگیری از سرقت ادبی

مهمترین دلیل و مزایای چاپ کتاب پیشگیری از سرقت های ادبی است. هر فردی می تواند مقاله ای که در روزنامه، مجلات یا فضای اینترنت منتشر شده است را به نام خودش چاپ کند. به همین راحتی همه تلاش ها و زحمات نویسنده اصلی از بین می رود و دردسرهای حقوقی متعددی نیز به وجود خواهد آمد. بهترین راه برای مقابله با سرقت ادبی، تبدیل مقالات به کتاب در تیراژهای پایین است. اگر برای چاپ کتاب کمبود بودجه دارید نگران نباشید چون پس از چاپ سری اول در تیراژ پایین وقت کافی برای بازاریابی و تهیه هزینه چاپ دوم کتاب را دارید.

سرقت ادبی

چاپ کتاب

چاپ کتاب برای کسب درآمد

افراد زیادی هستند که از طریق چاپ و فروش کتاب کسب درآمد می کنند. اما شاید به دلیل هزینه زیاد چاپ کتاب، این مورد کمی مشکل ساز باشد اما شما میتوانید با چاپ کتاب در تیراژ پایین تر اقدام به چاپ کتاب کنید. این یک روش مناسب برای کسانی که بودجه محدود دارند میباشد. اگر شما یک کتاب با محتوای ارزشمند ارائه دهید، و کتاب با استقبال خوبی روبرو شود هزینه چاپ کتاب کاهش می یابد. البته با فروش چاپ اول هم مبلغ قابل توجهی به دست می آورید و پس از آن باید برای چاپ دوم کتاب خود برنامه ریزی کنید.

مراحل چاپ کتاب

همانطور که میدانید چاپ کتاب دارای مراحل و قوانینی است که برای چاپ نهایی کتاب خود، باید همه مراحل را طی کرده و اصول و قوانین آنها را رعایت کنید. در ذیل به ترتیب به بررسی مراحل چاپ کتاب می پردازیم.

مراحل

نگارش کتاب

نگارش کتاب

در نگارش اولیه کتاب بایستی ابتدا هدف خود از نگارش و مخاطبان آن را تعیین نمایید. سپس یک طرح کلی ایجاد کنید و شروع به نوشتن کنید. معمولا یکی از اصول نوشتن کتاب، کار با نرم افزار Word است همچنین برخی از نویسندگان از نرم افزار Skrivener استفاده می‌کنند.با این دو برنامه میتوانید متن کتاب را تغییر و ویرایش کنید. در نهایت نسخه ویرایش شده را قالب بندی و ارسال نمایید.پس از این که کتاب را نوشتید برای چند روز و حتی چند هفته آن را کنار بگذارید،پس از گذشت زمان به عقب برگردید و با مطالعه کتاب به اشتباهاتتان پی خواهید برد، آنها را اصلاح کنید و مجدد بخش هایی را بازنویسی نمایید.بعد از اینکه شما بازنویسی اولیه را انجام دادید باید متن نگارش شده را به یک ویراستار متخصص بسپارید تا اشتباهات دستوری و اختلافات را اصلاح کند. باید قبل از آن مطمئن شوید که از کلمات درست استفاده کرده‌اید و داستان در جریان درستی قرار گرفته است و سپس آن را به ویراستاری کتاب تحویل دهید. یک نویسنده خوب قبل از انتشار کتاب آن را توسط ویرایشگر یا ویراستار اصلاح می نماید. ویرایشگران حقایق را بررسی و عنوان‌ها، آمارها، داده‌ها در نمودار و نوشته های پاورقی را تایید میکنند.

آماده سازی اولیه

پس از ویراستاری، نیاز است کتاب شما صفحه آرایی شود تا ساختار آن هم از نظر زیبایی و هم از نظر اصول و قواعد صفحه آرایی تنظیم شود. نوع و ساختار صفحه آرایی بر مبنای موضوع و نوع محتوای کتاب شما متفاوت است.صفحه‌آرایی یا Page Layout هنر چیدمان و ترکیب بندی محتوای متنی، تصویری و دیگر عناصر موجود در یک صفحه به صورت اصولی و زیبا در کنار هم، برای خوانش بهتر مطالب است. طراح یا صفحه آرا، متن و محتوای کتاب شما را با توجه به موضوع و محتوا در یک قطع مشخص، با ظاهری زیبا و اصولی برای چاپ بصورت کتاب آماده می‌کند. همچنین در این مرحله طراحی جلد کتاب نیز انجام می‌شود.جلد کتاب از سه قسمت روی جلد، پشت جلد و عطف کتاب که رابط و میان پشت و روی جلد است تشکیل شده است. روی جلد به عنوان مهمترین بخش جلد، باید ساختاری همراه با انتقال مفهوم محتوایی کتاب یا نشریات دیگر داشته باشد که همراه با جذاب بودن، مخاطب را به نوعی از محتوای کتاب یا نشریه مطلع سازد.

صفحه آرایی

دریافت شابک

شابک

شابک به انگلیسی ISBN مخفف عبارت انگلیسی (International Standard Book Number) که به اختصار به آن شماره استاندارد بین المللی کتاب گفته می‌شود به عنوان اولین مجوز رسمی برای چاپ کتاب شناخته می‌شود. این کد شامل یک شماره 13 رقمی منحصر به فرد برای هر کتاب و نویسنده آن است که در بازار کتاب این کتاب با این کد شناسایی و قابل جستجو و پیگیری است. هر کتابی برای اینکه به چاپ برسد نیاز دارد تا مجوز چاپ کتاب دریافت نماید. از این رو برای دریافت این مجوز چاپ کتاب باید اقداماتی انجام شود. برای اینکار شما نیاز دارید وارد وب سایت اینترنتی شابک شده و درخواست خود را ثبت کنید. البته فرآیند چاپ کتاب باید حتما توسط ناشر انجام شود نه شما.

دریافت فیپا

فیپا درواقع یک سرواژه برای عبارت «فهرست‌نویسی پیش از انتشار» است و شامل یک فهرست توصیفی و تحلیلی برای کتاب می‌شود که توسط اداره کل پردازش و سازمان اسناد و کتابخانه ملی صدور می‌یابد. از فیپا برای شناسایی و بازیابی کتاب‌ها و تهیه اطلاعات کتابشناختی استفاده می‌شود که برمبنای ضوابط و استاندارد‌های بین المللی تعیین می‌شوند. اطلاعات کتابشناختی شامل نام عنوان، نام نویسنده، نام مترجم، ناشر، ویرایش، محل نشر، فهرست، قیمت کتاب، پیوست‌ها، نام تصویرپرداز و غیره می‌شود. فیپا باعث سهولت در امر کتابداری و کتابشناسی می گردد و در نتیجه آن موجب یکدست شدن امر فهرست نویسی و جلوگیری از موازی کاری و صرفه جویی مالی و زمانی می شود.در حال حاضر فقط از طریق روش‌های الکترونیکی می‌توان فیپای یک کتاب را دریافت کرد.اگر شما به عنوان مترجم بر روی یک کتاب کار کرده‌اید باید مشخصات اصلی کتاب را نیز به صورت کامل ارسال کنید. حتی در صورت نیاز ممکن است از شما فرمت PDF کتاب را نیز درخواست کنند.

فیپا

دریافت مجوز چاپ

وزارت فرهنگ

گرفتن مجوزهای قانونی برای کتاب، تمامی حقوق مادی و معنوی آن را برای نویسندگان محفوظ می‌کند. تمامی کتابهایی که بدون مجوزهای قانونی چاپ می‌شوند به لحاظ پیگیری قانونی و مالکیت به هیچ وجه قابل پیگیری نیستند.در این مرحله سه نسخه از کتاب چاپ میشود و برای اداره فرهنگ و ارشاد ارسال میگردد. در این مرحله ارشاد کتاب را با شناسنامه تطبیق داده و متن کتاب را از نظر ممیزی های مختلف از جمله سیاسی و اخلاقی و مذهبی و غیره بررسی میکند و در صورت صدور مجوز وزارت ارشاد، انتشارات اجازه دارد کتاب را در شمارگان زیاد چاپ کند. صدور مجوز برای کتاب ها با موضوعات مختلف، متفاوت است. همچنین بسیاری از کتاب ها نیز در این مرحله موفق نشده و برای اصلاح مجددا به ناشر بازگرداننده می شود. این مرحله از دریافت مجوز زمانبرترین مرحله از مراحل دریافت مجوز چاپ کتاب است.پس از دریافت مجوز وزارت ارشاد و چاپ کتاب، نوبت به دریافت اعلام وصول می رسد. در این مرحله باید تعدادی از نسخه های کتاب چاپ شده برای وزارت ارشاد ارسال شود تا این وزارتخانه بررسی کند که نسخه چاپ شده تفاوتی با نسخه ای که مجوز دریافت کرده است، نداشته باشد. در صورت تطابق نسخه ها مجوز اعلام وصول صادر شده و کتاب آماده تحویل به نویسنده می باشد.

چاپ و صحافی کتاب

پس از دریافت مجوز‌ چاپ از وزارت ارشاد و پیش از دریافت مجوز پخش، کتاب به چاپخانه فرستاده خواهد شد. برای کتاب‌های دارای تیراژ بالای 1000 جلد معمولاً از چاپ افست استفاده می‌شود و برای کتاب‌های زیر 1000 نسخه معمولاً چاپ دیجیتالی مورد استفاده قرار می‌گیرد. پس از آماده شدن کتاب چاپ شده، صحافی کتاب انجام میگیرد. به عمل تا کردن و ترتیب فرم های چاپ شده متن، جلدگذاری و درنهایت برش کتاب عمل صحافی کتاب گفته میشود. صحافی کتاب ظریف ترین مرحله از چاپ کتاب میباشد و با توجه به اینکه این مرحله در اختیار خود ناشر قرار دارد معمولاً به سرعت انجام می‌گیرد.

صحافی

دریافت مجوز پخش

چاپ کتاب

پس از چاپ کتاب، لازم است که دو نسخه (به‌ازای هر 1000 نسخه) از کتاب چاپ‌شده را جهت دریافت اعلام وصول به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تحویل بدهید. اگر کتابی مجوز اعلام وصول دریافت نکند، در کتابخانه ملی و وزارت ‏ارشاد ثبت نمی‌شود.این مسئله سبب می‌شود که نویسنده از امتیازات دانشگاهی و سایر مزایای دریافت اعلام وصول محروم شود و مهم‌تر اینکه پخش کتاب بدون این مجوز غیر‌قانونی بوده و در صورت مشاهده، کتاب مربوطه از کتابفروشی‌ها جمع می‌شود.مدت‌زمان صدور مجوز پخش به موضوع کتاب وابسته نیست و برای تمام کتاب‌ها ظرف مدت 2 روز انجام می‌شود. از آنجایی‌که این مجوز برای برخی ناشران اهمیت چندانی ندارد، گاهی برای دریافت این مجوز اقدام نمی‌کنند یا با تأخیر چندماهه اقدام به دریافت این مجوز می‌کنند.بنابراین، اگر شخصاً اقدام به دریافت مجوزها نکرده‌اید و این کار را به ناشر سپرده‌اید، باید شش ماه پس از چاپ کتاب خود به سایت کتابخانه ملی مراجعه کنید و عنوان کتابتان را در آنجا جستجو کنید.

تجدید چاپ

تجدید چاپ

اگر ناشر بخواهد کتابی را تجدید چاپ کند، در صورتی که در کتاب تغییراتی اعمال نشده باشد، مجوز چاپ بدون سیر مراحل اولیه و تنها با گرفتن مجوز ارشاد ( که سریعا به متقاضی تحویل می شود) انجام می شود. اما اگر ناشر قصد اعمال تغییرات محتوایی در متن کتاب داشته باشد، باید همه مراحل چاپ کتاب را یک به یک پشت سر بگذارد. تجدید چاپ مزایایی مثل کاهش هزینه تولید، دوره ی جا افتادن کتاب در بازار، بالا بردن اعتبار کتاب و... را برای نویسنده به همراه دارد. تنها ملاک تجدید چاپ نیز، پر فروش بودن کتاب است. می‌توان دوره ی فروش را به عنوان نماد پرفروشی یا کم فروشی کتاب در نظر گرفت.

چه عواملی در هزینه چاپ کتاب با کیفیت بالا موثر است؟

برای اغلب افرادی که قصد دارند کتاب خود را چاپ و نشر دهند، یکی از مهم ترین عوامل، هزینه و نحوه محاسبه قیمت آن است. ما در سینا ترجمه تلاش می کنیم با کیفیت ترین خدمات را با نازل ترین قیمت ها ارائه دهیم و همچنین به این منظور در مورد نحوه محاسبه قیمت و عوامل تاثیرگذار در قیمت را به صورت شفاف بیان می کنیم تا مشتریان ما با خیال راحت بتوانند بهترین خدمات را با توجه به نیاز و بودجه مورد نظر خود انتخاب کنند.

تعداد صفحات کتاب

اساسی ترین معیار هزینه چاپ کتاب تعداد صفحات آن است که با هزینه رابطه مستقیم دارد. بدیهی است هرچه تعداد صفحات یک کتاب بیشتر باشد، هزینه نهایی آن هم افزایش می یابد و برعکس هر چه تعداد صفحات کمتر باشد، نویسنده هزینه کمتری متقبل خواهد شد.

جنس کاغذ

یکی از مواردی که در چاپ کتاب بسیار اهمیت دارد جنس کاغذ مورد استفاده است.انواع جنس کاغذ کتاب عبارت اند از: کاغذهای کاهی و یا بازیافتی، کاغذهای سفید تحریر و کاغذهای گلاسه. به لحاظ قیمت، کاغذ کاهی ارزانترین قیمت را دارد و کاغذ گلاسه گرانترین است. کاغذ سفید تحریر یا سپید تحریر نیز قیمتی بینابین میان کاغذ کاهی و گلاسه دارد. جنس و کیفیت کاغذ نیز بنا به درخواست مشتری قابل انتخاب است و هر چه کیفیت کاغذ بهتر باشد به همان میزان نیز هزینه چاپ کتاب بالا می رود.

تعداد تیراژ

تعداد تیراژ نیز یکی از عامل های اساسی تعیین قیمت سفارش چاپ کتاب است و نحوه محاسبه قیمت نهایی هم به این صورت است که تعداد تیراژ در قیمت کتاب واحد ضرب می شود.برای تعداد تیراژ چاپ کتاب قواعد خاصی الزاما وجود ندارد و ناشر میتواند با هر تعداد دلخواه تیراژ کتابها را به چاپ برساند. البته در چاپ افست حداقل تیراژ برای اینکه کتاب با قیمت مناسب به دست مصرف کننده برسد، 1000 عدد است. این عدد البته در چاپ دیجیتال معیار نیست چرا که از زینک و … در چاپ دیجیتال استفاده نمی شود.

قطع کتاب

قطع کتاب، همان اندازه‌ی درازا و پهنای کتاب است، به عبارت دیگر به اندازه های یک صفحه از کتاب (طول و عرض) قطع آن کتاب میگویند. کتاب‌ ها بسته به تعداد صفحات و موضوع می‌توانند انواع قطع‌ های مختلفی داشته باشند. انتخاب قطع مناسب برای یک کتاب از مسائل مهمی هست که هر طراح و صفحه‌ آرایی باید به آن توجه داشت باشد.قطع کتاب یا اندازه کتاب در تعیین قیمت چاپ کتاب نقش دارد چون با توجه به اندازه طول و عرض کتاب در قطع های مختلف میزان استفاده از کاغذ متفاوت است و بدین ترتیب این مورد در قیمت نقش خواهد داشت.

چاپ رنگی

چاپ کتاب به حالت تمام رنگی یا سیاه و سفید و یا ترکیبی از این دو انجام می شود که انتخاب نوع چاپ بر عهده مشتری میباشد. طبیعتا چاپ کتاب به صورت رنگی هزینه بیشتری خواهد داشت.

خدمات درخواستی

برخی از خدمات برای چاپ کتاب از طرف مشتری درخواست می شوند مثل درخواست طراحی جلد, درخواست بازبینی وبازخوانی متن, ترجمه کتاب، درخواست صفحه آرایی, صحافی کتاب و بسته بندی و ... که در این صورت بر هزینه نهایی سفارش افزوده می شود.

ویژگی های منحصر به فرد چاپ کتاب در سینا ترجمه

ما در سینا ترجمه به همراه تیم حرفه‌ای متشکل از ویراستاران، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ آماده ایم تا با بهره‌گیری از اصول نوین و مدرن و به وسیله دستگاه های چاپ پیشرفته آثار نویسندگانی که قصد دارند اندیشه‌ و دانش خود را ماندگار سازند را چاپ کنیم.

ارسال رایگان

ارسال رایگان

سینا ترجمه بعد از انجام سفارشات و چاپ کتاب، تمامی کتاب ها را به صورت رایگان و فوری درب منزل شما در تمامی نقاط کشور ارسال می کند.

جلد رایگان

سه جلد رایگان

به عنوان هدیه و سپاسگزاری از شما برای اعتماد به این مجموعه، 3 جلد کتاب رایگان توسط موسسه به کتابخانه مرکزی ارسال می شود.

مجوز رایگان

اخذ مجوز رایگان

سینا ترجمه به پاس اعتماد به شرکت، در صورت ثبت سفارش،اقدامات مربوط به اخذ مجوزهای لازم برای نشر کتاب را انجام خواهد داد.

چرا سینا ترجمه را برای چاپ کتاب انتخاب کنیم؟

چاپ کتاب و جاودانه کردن اثر نویسندگی خود، یک حس دست نیافتنی است. ما در سینا ترجمه راه رسیدن به این حس خوب را برای شما عزیزان هموارتر کرده ایم. سینا ترجمه تمامی مواردی که برای چاپ و نشر کتاب به آن نیاز دارید را به بهترین صورت فراهم میکند تا شما بتوانید کتاب هایی ماندگار را خلق کرده و به چاپ برسانید.

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

برای اینکه مشتری از فرآیند سفارش آگاهی داشته باشد ما در سینا ترجمه سیستم ارسال پیامک از فرآیند چاپ کتاب را ایجاد کرده ایم.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

ما در سینا ترجمه 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمبنه سفارشات چاپ کتاب هستیم.

تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان

ما در سینا ترجمه تمام سعی خود را می کنیم تا سفارش های شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهیم.

کیفیت مواد اولیه مطابق با نیاز شما

در هنگام ثبت سفارش چاپ کتاب با توجه به نیاز خود می توانید از بین کیفیت های مختلف مواد اولیه از جمله کاغذ و جلد و بسته بندی و ... آیتم مورد نظر را انتخاب کنید.

دارای نماد های اعتماد الکترونیکی

سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده تا شما مشتریان عزیر با خیال راحت سفارشات چاپ کتاب خود را به ما بسپارید.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل های کتاب

وقتی مشتری فایل خود را برای ما ارسال می کند این فایل فقط برای بررسی توسط پشتیبان و چاپ استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت و محرمانگی فایل آپلودی می تواند مطمئن باشد.

مراحل ثبت سفارش چاپ کتاب با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه در سینا ترجمه

ارائه خدمات چاپ کتاب در موسسه سینا ترجمه به صورت آنلاین میباشد و متقاضیان عزیز میتوانند به سادگی سفارش خود را ثبت نمایند تا هر چه سریع تر مراحل پیگیری و رسیدگی آغاز شود.همه هزینه ها برای تمامی خدمات در موسسه سینا ترجمه، تا حداقل ممکن کاهش داده شده است. برای اطلاع دقیق از قیمت ها و نحوه همکاری در مورد چاپ کتاب در انواع قطع ها میتوانید از طریق زیر ثبت سفارش چاپ کتاب خود را انجام دهید و همچنین با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و سوالات و مشاوره های مورد نیازتان را اخذ نمایید.

ارسال فایل

فایل کتاب و سایر اطلاعات مورد نیاز را ارسال کنید تا سفارش شما ثبت و هزینه نهایی اعلام و توسط مشتری پرداخت شود.

چاپ کتاب

کتاب شما طبق درخواست هایی که در زمان ثبت سفارش اعلام کرده اید آماده شده و به تعداد تیراژ درخواست شده چاپ میشود.

مجوز

مجوز های مورد نیاز برای نشر و فروش یک کتاب و همچنین مجوز های درخواستی شما اخذ می شوند.

تحویل

کتاب های چاپ و بسته بندی شده به همراه مجوز های اخذ شده در نهایت به مشتری تحویل داده می شوند.

لوگو

خدمات چاپ کتاب با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت در سینا ترجمه

همانطور که میدانید شما می توانید با صرف هزینه اندکی برای چاپ کتاب، رزومه کاری و تحصیلی خود را تقویت کرده و موقعیت های بعدی خود را تضمین کنید. تیم تخصصی چاپ کتاب سینا ترجمه با انجام تمام فرایندهای لازم برای آماده سازی و چاپ کتاب، اعم از صفحه آرایی و ویراستاری و طراحی جلد، شما را در انجام این مهم یاری رسانده و با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت کتاب های ارزشمند شما را به چاپ خواهد رساند.

برای ثبت سفارش چاپ کتاب و اطلاع از هزینه آن، می توانید با کارشناسان ما از طریق تماس یا پست الکترونیکی موسسه و همچنین از طریق شبکه های مجازی (واتساپ ، اینستاگرام و تلگرام) در ارتباط باشید و یا از طریق لینک زیر سفارش خود را ثبت نمایید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شابک از خانه کتاب - فیپا از کتابخانه ملی - مجوز ارشاد - اعلام وصول

وقتی مجوز فیپای کتاب اخد می­‌شود صاحبین اثر می‌­توانند به صورت آنلاین آن را در سایت سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران مشاهده کنند. همچنین بعد از چاپ کتاب، صاحبین اثر می­‌توانند وارد وب سایت خانه کتاب شده و در آنجا نیز با جستجوی نام اثر و کتاب خود از گرفتن مجوزهای رسمی برای چاپ کتاب مطمئن شوند.

قطع همان اندازه کتاب است. قطع‌های رایج برای کتاب‌های علمی وزیری و در صورت کم بودن تعداد صفحات قطع رقعی می‌باشد. برای کتاب های غیر علمی هم معمولا برای کتاب های رمان و حجیم همان قطع وزیری و برای کتاب‌های خاص‌تر و کم حجم‌تر مثل شعر و دل نوشته، قطع رقعی مناسب می‌باشد. البته برای کتاب‌های علمی انواع مختلف قطع مورد استفاده قرار می‌گیرد که کاملاً سلیقه‌ای است و سلیقه‌ی صاحب اثر مد نظر است.

خیر تعداد نویسندگان و مترجمان در هزینه‌­ چاپ کتاب هیچ تغییری به وجود نخواهد آورد.

مراحل قانونی و اداری چاپ کتاب فقط و فقط از نظر زمانی به موضوع کتاب بستگی دارد و اینکه برخی ناشرین ادعایی مبنی بر سرعت بیشتر آنها در اخذ مجوز دارند که ادعایی بیش نیست.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی