slider
بالاترین درجات علمی / مناسب ترین هزینه

اخذ پذیرش و چاپ تضمینی

slider
کنترل کیفیت / تضمین نتیجه

ترجمه تخصصی و نیتیو

slider
قابل اطمینان / ضمانت کیفیت

چاپ و نشر کتاب

slider
پیشنهاد بهترین مجلات / بر اساس مقاله شما

مشاوره رایگان ثبت مقاله

از طریق تلگرام
موسسه پژوهشی تحقیقاتی سینا

مهم ترین خدمات موسسه

پذیرش و چاپ مقاله

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر یکی از مهم ترین گام ها برای اساتید و دانشجویانی است که می خواهند علم و دانش خود را در سطح بین الملی و در جوامع علمی انتشار دهند. همچنین چاپ مقاله علمی در نمایه های مطرح و معتبردر دوران تحصیلات تکمیلی از مهم ترین مسائل برای دانشجویان به شمار می رود.

ترجمه تخصصی

اصلی ترین ومهمترین هدف موسسه سینا در ترجمه ارائه خدمات ترجمه تخصصی است . در ترجمه تخصصی باید دقت داشت که معنای تخصصی تنها به فرآیند ترجمه اشاره نمی کند.بلکه باید با به کارگیری مترجمانی که علاوه بر آشنایی کامل با اصول و قواعد ترجمه با مبانی زمینه تخصصی متن آشنایی داشته و یا مختص رشته دانشگاهی آن بوده است، ترجمه ای تخصصی و بدون نقص را رقم خواهد زد.

چاپ کتاب

تالیف و یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی و شغلی یک از بزرگترین امتیازات برای افراد محسوب می شود و در بالا بردن سطح رزومه کاری و تحصیلی تاثیر بسزایی دارد. اساتید و دانشجویانی که به دنبال بهبود رتبه علمی خود هستند همیشه می توانند از امتیاز چاپ کتاب در زمینه فعالیت خود بهره مند شوند.

درباره ما

آشنایی با موسسه سینا

موسسه تحقیقاتی سینا با بیش از 5 سال سابقه و فعالیت در حوزه ی ترجمه مقاله و کتب بصورت کاملا تخصصی، ویرایش نیتیو، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی، انجام حوالجات دلاری از تمامی طرق و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب به عنوان برندی مطمئن در اذهان اصحاب دانشگاهی مبدل شده است. دلیل موفقیت و ماندگاری این موسسه نسبت به سایر موسسات دیگری که فعالیت می نمایند از نظر اساتید گرانقدر سرعت عمل، صداقت و پاسخگویی 24 ساعته در تمامی ساعات شبانروز و حتی روزهای تعطیل می باشد که به مثابه سه پایه ی بنیادین موسسه سینا می باشد.

خدمات موسسه

مشاوره تخصصی

انتخاب بهترین گزینه

کارشناسان و مشاوران موسسه پژوهشی تحقیقاتی سینا به صورت تمام وقت حتی در روز های تعطیل اماده ارائه خدمات حرفه ای و باکیفیت به مشتریان و کاربران خود هستند. برای دریافت مشاوره می توانید از طریق سایت به صورت آنلاین با مشاورین موسسه گفت و گو کنید و یا از طریق تماس تلفنی با شماره های زیر در ارتباط باشید.


تلفن ثابت: ۰۴۱۳۳۲۵۰۷۸۷

تلفن همراه: ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲

ایمیل: pub.sina@gmail.com

foto
بخش های اصلی سایت سینا

آخرین مطالب سایت

به اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری نیاز دارید؟

همواره همراه شما هسیتم

سفارش سریع از طریق وبسایت

ترجمه تخصصی

برای سفارش سرویس ترجمه تخصصی می توانید از طریق همین سایت بدون نیاز به عضویت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.

ویرایش مقاله

برای سفارش سرویس ویرایش تخصصی مقاله می توانید از طریق همین سایت بدون نیاز به عضویت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.

چاپ کتاب

برای چاپ و انتشار کتاب می توانید از طریق همین سایت بدون نیاز به عضویت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.

واریز هزینه دلاری مقاله

برای واریز هزینه دلاری چاپ مقاله در مجلات می توانید از طریق همین سایت بدون نیاز به عضویت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.

پذیرش و چاپ مقاله

برای دریافت پذیرش و چاپ مقاله در مجلات می توانید از طریق همین سایت بدون نیاز به عضویت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.

استخراج مقاله از پایان نامه

تدوین یک پایان نامه و استخراج مقاله از پایان نامه یکی از اصلی ترین تجربه پژوهشی هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی به شمار می رود. چرا که با صرف وقت و دقت نظر به دنبال حل مسئله پژوهشی خود بوده و در نهایت طی یک جلسه از انجام آن در محضر اساتید داور و راهنما یا مشاور دفاع می کند.
موسسه چاپ و تحقیقات سینا

همیشه سخت کار میکنیم
تا به مشتریانمان بهترین خدمات را ارائه بدهیم.

fotofotofoto
آخرین سفارشات چاپ مقاله
درحال اتمام
آخرین سفارشات ویرایش مقاله
درحال اتمام
آخرین سفارشات ترجمه تخصصی
درحال اتمام
آخرین سفارشات چاپ کتاب
درحال اتمام
آخرین سفارشات حوالجات
درحال اتمام

 همیشه بروز باشید

خبرنامه

از طریقدریافت ایمیل
  • با عضویت در خبرنامه موسسه سینا آخرین و مهم ترین اخبار دانشگاهی و همچنین اطلاع رسانی رویداد های مرتبط را از طریق ایمیل دریافت نمایید.

کانال تلگرام

از طریقتلگرام
پیشنهاد شده
  • با عضویت در کانال تلگرام موسسه سینا آخرین و مهم ترین اخبار دانشگاهی و همچنین اطلاع رسانی رویداد های مرتبط را از طریق تلگرام دریافت نمایید.

کانال تلگرام

مرورگر

از طریقنوتیفیکیشن
  • با فعال کردن این گزینه در مرورگر خود آخرین و مهم ترین اخبار دانشگاهی و همچنین اطلاع رسانی رویداد های مرتبط را به صورت نوتیفیکیشن دریافت نمایید.

foto
برای راحتی هرچه بیشتر شما

ثبت سفارش آسان و سریع

کلیه سفارشات از طریق تکمیل فرم سفارش در سایت و یا از طریق تماس با مشاورین و کارشناسان انجام می پذیرند.
تکمیل فرم سفارش

اطلاعات تماس

تلفن ثابت: 04133250787

تلفن همراه: 09149724522

ایمیل: pub.sina@gmail.com

گفت و گوی آنلاین

ما مفتخریم اعلام داریم حتی پیش از بخشنامه کمیته اخلاق وزارتین به هیچ عنوان کار خرید, فروش و نگارش مقاله و پایان نامه و حتی مشاوره در این زمینه را انجام نمی داده و نمی دهیم و فقط آثار تحقیقی خود نویسندگان را ترجمه کرده و جهت چاپ در مجلات معتبر یاری می رسانیم.

🎁🎁 تخفیف شگفت انگیز زمستانه 97 در خدمات دانشگاهی 🎁🎁