سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

پذیرش و چاپ مقاله

انتشار : 9 اسفند 1396
مطالعه : 7 دقیقه

پذیرش و چاپ مقاله یکی از مراحل مهم و اصلی دوره آکادمیک هر دانشجو می باشد. اگر اطلاعات کافی در این زمینه نداشته باشید ممکن است فرایند تحصیلی شما چند سال طول بکشد. برای دریافت پذیرش و چاپ مقاله در مجلات می توانید از طریق همین سایت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.

پذیرش و چاپ مقاله

تمامی پژوهشگران و بیشتر اساتید و دانشجویان به دنبال ثبت پژوهش های خود در مجلات معتبر هستند. اینکه بتوان مقالات را در مجلات داخلی و خارجی به چاپ رساند مستلزم آگاهی کامل با نگارش و یا استخراج مقاله و ترجمه در سطح فوق تخصصی و همچنین آشناییت کامل با انواع مجلات و طریق فرمت بندی و سابمیت می باشد. بهترین و مطمئن ترین روش برای انجام این خدمات کمک گرفتن از کارشناسان مربوط به این حوزه ها می باشد. با ما همراه باشید تا چگونگی انجام هر یک از مراحل چاپ مقاله را برای شما بازگو نماییم تا بتوانید مقاله خود را در کوتاه ترین زمان به چاپ برسانید.

فواید چاپ مقاله

فواید پذیرش و چاپ مقاله

پذیرش و چاپ مقاله در مجلات مختلف دارای مزایای زیادی می باشد که در زیر به چند مورد از این مزایای اشاره شده است.

  • بهبود رزومه ی علمی در مصاحبه ی دکتری برای داوطلبان آزمون دکتری

  • بالا بردن امتیازات پژوهشی برای داوطلبان دوره ی دکتری و اعضای هیئت علمی دانشگاه ها

  • بالا بردن کیفیت رزومه برای اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر بین المللی

  • نیاز به چاپ مقاله برای اخذ مدرک دکتری برای دانشجویان دوره ی دکتری

مراحل پذیرش و چاپ مقاله

همانطور که می دانید پذیرش و چاپ مقاله دارای مراحل مختلفی می باشد و یک مقاله برای اینکه در مجلات معتبر داخلی و یا خارجی به چاپ برسد حتما باید این مراحل را طی نماید. با ما همراه باشید تا این مراحل را برای شما بازگو نماییم.

انتخاب موضوع مناسب

انتخاب موضوع مناسب برای مقاله

عنوان مقاله باید جذاب باشد، یعنی به گونه ای انتخاب شود که نظر خوانندگان را که معمولاً فهرست عناوین مندرج در یک مجله علمی را می خوانند به خود جلب نماید. عنوان انتخاب شده از اهمیت بالایی برخوردار است، لذا باید معرف کامل مقاله نوشته شده باشد. بارها مشاهده شده است که به جهت مغایرت در عنوان، با موضوعات نوشته شده در مقاله، کلیات مقاله مردود اعلام گردیده است همچنین عنوان باید کوتاه و گویا و تنها بیانگر متغیرهای اصلی پژوهش باشد. تعداد کلمات در عنوان را حداکثر دوازده واژه بیان کرده اند.

نگارش مقاله

قدم بعدی برای اخذ پذیرش مقاله ISI نگارش یک مقاله مناسب است. منظور ما از مقاله قوی مقاله ای است که از نظر ساختار علمی استاندارد باشد، دارای موضوعی به روز باشد، از نظر روش شناسی تمام جوانب رعایت شده باشد و همچنین در آن از منابع دست اول استفاده شده باشد. بهتر است تا حد امکان از منابع دو سال اخیر و در صورت کم بودن مقالات از مقالات 5 سال اخیر استفاده نمایید.

نگارش مقاله

ترجمه تخصصی مقاله

ترجمه تخصصی مقاله (برای ژورنال های خارجی باید انجام گیرد)

اگر بخواهید مقاله خود را برای مجلات خارجی ارسال بفرمایید باید حتما مقاله را به صورت تخصصی ترجمه نمایید. ترجمه مقاله بخش مهمی از مقاله می باشد پس در نتیجه این بخش باید توسط متخصصین ترجمه انجام گیرد. در عین تخصصی بودن ترجمه ، کار ترجمه باید روان و قابل فهم برای خوانندگان مقاله باشد تا بتوانند مقاله شما را خوانده و داوری نمایند.

انتخاب مجله مناسب

یکی از نکات مهم و اساسی پس از تدوین مقاله، انتخاب مجله مناسب برای سابمیت (SUBMIT) و ارسال مقاله ISI به آن مجله است. مجلات معتبر، اکثرا تخصصی بوده و مطابق با زمینه (SCOPE) تعریف شده خود، اقدام به پذیرش و داوری مقالات می کنند و چنانچه عنوان و یا مطالب مقاله با زمینه های تخصصی مجله انطباق نداشته باشد معمولا ظرف مدت یک هفته مقاله را رد (reject) می کنند.

انتخاب مجله مناسب

فرمت بندی مقاله

ویرایش تخصصی مقاله و فرمت بندی مقاله

اگر مقاله به ژورنال های معتبر ارسال می شود، قبل از ارسال لازم است تا مقاله ویرایش شده و بر اساس دستورالعمل قید شده در سایت مجله، فرمت بندی شود. زیرا مجلات مقالاتی که خارج از چارچوب مجله می باشد را پذیرش نمی کنند.

ارسال مقاله

بعد از آماده شدن مقاله، آن را از طریق ایمیل یا بصورت آنلاین جهت داوری به مجله انتخابی سابمیت می نمایید. برخی از مجلات به شیوه سنتی و از طریق ایمیل مقالات شما را می پذیرند اما برخی دیگر سیستم سابمیت آنلاین دارند که شما می توانید هر روز فرایند داوری مقالات خود را بررسی کنید.

ارسال مقاله

فرآیند پذیرش مقاله در مجلات

پس از ارسال و بارگذاری مقاله در مجله مورد نظر وارد فرآیند پذیرش مقاله می شویم. در ابتدا مقاله را ادیتور مجله مطالعه می کند و با توجه به اهداف و چارچوب مجله، برای پذیرش یا رد مقاله تصمیم می گیرد. هدف از این کار این است که سالانه تعداد مقالات زیادی برای پذیرش و چاپ در مجلات ارسال می شوند که اگر بخواهند همه این مقالات را وارد فرآیند داوری کنند، زمان چاپ مقاله بسیار طولانی خواهد شد. از این رو ادیتور مقاله، مقالات را بررسی می کند و در صورت صلاح دید تعدادی از مقالات را برای داوری انتخاب می کنند. سپس مقاله برای بررسی توسط داوران ارسال می شود. داوران مجله معمولا از اساتید دانشگاهی هستند. سختگیری داوران مجله از مجله ای به مجله دیگر متفاوت است. پس از بررسی مقاله، ممکن است مقاله شما پذیرش، رد و یا نیاز به اصلاح داشته باشد. در حالت اول مقاله شما از نظر داوران مشکلی ندارد و وارد فرآیند چاپ مقاله می شود. در حالت دوم که مقاله ریجکت یا رد شده است، دیگر امیدی به پذیرش مقاله نیست و بهتر است با ایده جدیدی وارد مرحله نوشتن مقاله شوید. اما در حالت سوم، مقاله شما از نظر داوران به اصلاحاتی نیاز دارد که در صورتی که اصلاحات مورد نیاز را در زمان مقرر انجام دهید، فرآیند داوری مقاله از سر گرفته می شود و ممکن است مقاله شما پذیرش شود. توجه داشته باشید در هر مرحله از فرآیند پذیرش مقاله در مجلات ممکن است مقاله شما رد یا پذیرش شود. از این رو بهتر است حواستان جمع باشد که در صورتی که ایمیلی مبنی بر انجام اصلاحات دریافت کردید، در اسرع وقت کارهای خواسته شده را انجام دهید.

فرایند پذیرش

زمان پذیرش و چاپ

زمان پذیرش و چاپ مقالات چقدر است؟

همان‌طور که در بخش قبلی عنوان شد، مجلات مختلف دارای فرایندهای داوری مختلف هستند. فرایند داوری بعضی از مجلات بسیار سریع است و برخی دیگر مدت‌ها طول می‌کشد تا نتیجه‌ای مشخص به شما اعلام کنند. اما به طور کلی، می‌توان گفت که نشریات مختلف برای رسیدگی به مقالات زمانی از حدود یک هفته تا حتی یک سال را در نظر می‌گیرند. گاهی خیلی خیلی زود به شما پاسخ داده می‌شود و گاهی هم بیش از 7 ماه تا شاید یک سال باید صبر کنید.

هزینه چاپ مقاله چقدر است؟

هزینه چاپ مقالات هم می‌تواند نرخ‌های متنوعی برای‌تان داشته باشد. بعضی از نشریات داخلی و خارجی کاملا رایگان هستند. یعنی نیازی به پرداخت هزینه چاپ و انتشار در آنها وجود ندارد. اما برخی دیگر قیمت‌هایی برای انتشار آثار از شما دریافت می‌کنند. که شما عزیزان می توانید با کارشناسان سینا ترجمه در ارتباط بوده تا تمامی مجلات مرتبط به رشته شما همراه با هزینه هر کدام را برایتان تقدیم نمایند تا هر کدام از مجلات مورد تایید بود اقدام شود.

هزینه چاپ

مراحل ثبت سفارش چاپ مقاله در سینا ترجمه

پذیرش و چاپ مقاله دارای فرایندها و مراحل مختلفی است که شناخت‌شان باعث می‌شود تا راحت‌تر در این مسیر پای بگذارید. سینا ترجمه کاملا به صورت شفاف روند ثبت سفارش برای پذیرش و چاپ مقاله را برای شما در زیر آورده است تا شما عزیزان بدون هر گونه دغدغه سفارش خود را ثبت نمایید.

ارسال درخواست از طریق واتساپ، ایمیل و سایت سینا ترجمه

بررسی درخواست شما توسط کارشناسان

معرفی مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما و یا بررسی مجله پیشنهادی شما

تائید نهایی مجله انتخابی از سوی شما

ترجمه مقاله به صورت تخصصی (در صورت اینکه مجله انتخابی انگلیسی باشد)

فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله انتخابی

ارسال مقاله به مجله و قرار دادن در پروسه داوری

پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسپت به ایمیل نویسندگان مقاله)

سفرش چاپ مقاله

پذیرش و چاپ مقاله

پذیرش و چاپ مقاله در سینا ترجمه

در صورتی که نیاز به پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی دارید از خدمات ویژه سینا ترجمه در این زمینه بهره مند شوید این موسسه با سابقه فعالیت بسیار زیادی که در زمینه پذیرش و چاپ مقالات دارد می تواند بهترین مجلات را برای شما به صورت رایگان معرفی کرده و اقدام لازم را در کوتاه ترین زمان جهت چاپ انجام دهد. شما عزیزان به صورت آنلاین می توانید فایل مقاله خود را تحویل کارشناس ما دهید تا مراحل جهت چاپ مقاله در مجلات معتبر را در کوتاه ترین زمان شروع نمایند. تمامی هزینه هایی که در این موسسه از شما عزیزان اخذ می شود هزینه تعیین شده از طرف مجله می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی می توانید با کارشناسان ما از طریق تماس یا پست الکترونیکی موسسه و همچنین از طریق شبکه های مجازی (واتساپ ، اینستاگرام و تلگرام) در ارتباط باشید و یا از طریق لینک زیر سفارش خود را ثبت نمایید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

مقاله‌­ای که پذیرش شده است به‌احتمال بسیار پایین در مراحل بعدی ریجکت می­‌شود مگر اینکه سردبیر در مراحل بعدی متوجه مسئله خاصی در محتوای مقاله شده باشد

بسته به نوع مجله، زمان پذیرش از 2 هفته تا یک سال می تواند متغیر باشد

فاصله بین پذیرش مقاله و چاپ مقاله عمدتاً از سوی سردبیر بر روی نامه پذیرش قید می­‌شود. این زمان ممکن است از چند روز تا حتی دو سال متغیر باشددر پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با‌سلام‌با‌هز‌سلامخوب‌باشید
باسلام وعرض ادب احتراما ضمن تشکر برای خدمات موسسه امری باشد کارشناسان پاسخگو هستند. سپاس ازحسن نظرتان
11 ماه پیش
بازدیدکننده

علی
در پاسخ به:
باسلام وعرض ادب بفرمایید درخدمتیم
با‌سلام‌با‌هز‌سلامخوب‌باشید
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
مثلثات
باسلام وعرض ادب احتراما درخواستتان را بطور کامل به ایمیل موسسه ارسال نمایید کارشناسان راهنمایی لازم بکنند. باتشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
بزرگوارید
باسلام وعرض ادب سپاس از حسن نظرتان
11 ماه پیش
بازدیدکننده

مصطفی
در پاسخ به:
😘
بزرگوارید
11 ماه پیش
بازدیدکننده

مصطفی آزادی
مثلثات
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
😘
ممنون ازحسن نظرتان
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
در پاسخ به:
🌹
😘
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام خوبی
باسلام وعرض ادب بفرمایید درخدمتیم
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر مقاله من یک بار در ژورنالی چاپ شده میخواستم مجدد بفرستم در ژورنال معتبر تر آیا امکانش هست یا فقط یک بار میشه
باسلام وعرض ادب دوست عززی موردی نیست مقاله جدا باشه امکانش است دوباره برای هممان مجله جهت چاپ اقدام شود. باتشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

مهدی
در پاسخ به:
خیلی ممنون ازشما
سلام خوبی
11 ماه پیش
بازدیدکننده

سارا
سلام وقت بخیر مقاله من یک بار در ژورنالی چاپ شده میخواستم مجدد بفرستم در ژورنال معتبر تر آیا امکانش هست یا فقط یک بار میشه
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
🌹
خیلی ممنون ازشما
11 ماه پیش
بازدیدکننده

zari
🌹
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام! من دانشجوی دکترای فیزیک حالت جامدهستم میخواهم مقاله من درژورنالهای معتبربین المللی به چام برسد، میخواهم بدانم که سرایط پذیرش دراین سایت هاچگونه است. همچنان هزینه چاپ مقاله تخصصی چنداست؟ درضمن زمان نهایی بین اکسبت وچاپ چقدراست؟ اگردرزمینه معلومات برهیدممنون شمامیشم.
باسلام وعرض ادب احتراما دوست عزیززموردی نیست لطفا همین درخواستتان را به ایمیل موسسه sina.pub@gmail.com ارسال نمایید کارشناسان در اسرع وقت مجلات را با شرایطشان ارسال کنند بررسی نمایید تایید فرمودید اقدام شود. باتشکرازحسن توجه شما به موسسه سینا
11 ماه پیش
بازدیدکننده

میراقاعابد
سلام! من دانشجوی دکترای فیزیک حالت جامدهستم میخواهم مقاله من درژورنالهای معتبربین المللی به چام برسد، میخواهم بدانم که سرایط پذیرش دراین سایت هاچگونه است. همچنان هزینه چاپ مقاله تخصصی چنداست؟ درضمن زمان نهایی بین اکسبت وچاپ چقدراست؟ اگردرزمینه معلومات برهیدممنون شمامیشم.
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام. سال 97 بهتون زحمت داده بود و واقعا کارتون و پشتیبانی تون عالی بود. خدا خیرتون بده
باسلام واحترام دوست عزیز بابت حسن نظرتان کمال تشکر را داریم نظر لطف شماست . برای خدمات دیگر موسسه ما هر زمان درخدمت شما فرهیختگان عزیز هستیم. موفق وپایدار باشید
1 سال پیش
بازدیدکننده

ساجدی نیا
سلام. سال 97 بهتون زحمت داده بود و واقعا کارتون و پشتیبانی تون عالی بود. خدا خیرتون بده
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام میخواستم بدونم چقدر زمان میبره استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ داخلی آن
باسلام وعرض ادب دوست عزیز استخراج مقاله از پایان نامه دوالی سه روزکاری زمان میبره ومجلات داخلی هم بسته به مقاله زمان داوریشان فرق میمنه ولی بصورت تقریبی دوالی سه ماه در نظر بگیرید باتشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

Ssh
سلام میخواستم بدونم چقدر زمان میبره استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ داخلی آن
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با عرض سلام و احترام پذیرش و چاپ مقاله در یکی از مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارتین چه مدت زمان طول می‌کشد و هزینه آن چقدر می شود. با تشکر
باسلام وعرض ادب احتراما هزینه فرمت بندی وسابمیت وپیگیری تا حصول نتیجه در مجلات داخلی 300.000تومان میباشد وبسته به مقاله زمان داوریشان فرق میکند.برای اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل یا تماس تلفنی کارشناسان پاسخگو هستند. باتشکر ازشما
2 سال پیش
بازدیدکننده

ناشناس
با عرض سلام و احترام پذیرش و چاپ مقاله در یکی از مجلات علمی پژوهشی مورد تایید وزارتین چه مدت زمان طول می‌کشد و هزینه آن چقدر می شود. با تشکر
2 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام. آیا شما در مجلات علمی پژوهشی یا علمی ترویجی داخلی نیز مقاله چاپ و پذیرش میکنید؟اگر بله هزینه و مدت زمان را بفرمایید
باسلام وعرض ادب احتراما موسسه برای تمامی مجلات همکاری دارد وهزینه این مجلات 300.000تومان میباشد برای اطلاعات بیشتر لطفا درخواستتان ایمیل ویا باشماره تماس موسسه کارشناسان اماده پاسخگویی میباشد. باتشکر ازشما
2 سال پیش
بازدیدکننده

فاطمه
سلام. آیا شما در مجلات علمی پژوهشی یا علمی ترویجی داخلی نیز مقاله چاپ و پذیرش میکنید؟اگر بله هزینه و مدت زمان را بفرمایید
2 سال پیش
بازدیدکننده

حسین باقری
سلام.اگر بخواهید کار اصلاح رساله را مد نظر اساتید داور می باشد انجام دهید بطوریکه هم قابل دفاع باشه و هم اصلاحات احتمالی بعد از دفاع چقدر هزینه می گیرید.در اسرع وقت باشد یعنی تا ۱۵ بهمن انجام پذیرد امکانش هست یا خیر.چقدر هزینه دریافت میکنید و چطور
3 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام تنها موسسه ای که واقعا پشتیانیش از صفر تا 100 حتی پس از دریافت هزینه هم عالیه. تبریک به مدیریت عالی تون. با تشکر
باسلام وعرض ادب دوست عزیز بابت حسن توجه جنابعالی به موسسه سینا کمال تشکر را داریم وهرگونه ضعفی وانتقادی باشد ما با کمال میل پذیرا هستیم تا خدماتی بدون نقص در اختیارفرهیختگان عزیزفراهم نماییم. سپاس بیکران
3 سال پیش
بازدیدکننده

شامی
سلام تنها موسسه ای که واقعا پشتیانیش از صفر تا 100 حتی پس از دریافت هزینه هم عالیه. تبریک به مدیریت عالی تون. با تشکر
3 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام هزینه چاپ مقاله چقدرخ؟
باسلام وعرض ادب دوست عزیزهزینه هر ممجله متفاوت میباشدبرای اطلاعات کامل از هزینه مجلات استدعا میشود درخواستتان را به ایمیل موسسه ارسال نماییدتا کارشناسان اطلاعات کامل دراختیارتان بگذارند. باتشکرازشما
3 سال پیش
بازدیدکننده

زهرالک
با سلام هزینه چاپ مقاله چقدرخ؟
3 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
باسلام.مقاله ای دارم میخواستم هزینه پذیرش حساب کنید
باسلام وعرض ادب احتراما خدمتتان عرض کنیم که هزینه پذیرش وچاپ درمجلات فرق میکنه مایل باشید درخواستتان را به ایمیل موسسه یا در سایت ثبت سفارش نماییدتا خدمتتان کارشناسان پاسخگو باشند. باتشکرازشما
3 سال پیش
بازدیدکننده

احمد رضا کرد
باسلام.مقاله ای دارم میخواستم هزینه پذیرش حساب کنید
3 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام بنده یک پروژه نا تمام دارم شما فرد متخصص در رشته شیمی تجزیه دارید که همکاری و همیاری کند؟
باسلام وعرض ادب به استحضار جنابعالی میرسانیم که موسسه کار نگارش مقثاله را به دلیلی غیرقانونی بودن انجام نمیدهد ولی برای خدمات دیگر موسسه درخدمتتان هستیم. باتشکرازشما
3 سال پیش
بازدیدکننده

پارسایی
سلام بنده یک پروژه نا تمام دارم شما فرد متخصص در رشته شیمی تجزیه دارید که همکاری و همیاری کند؟
3 سال پیش
بازدیدکننده

محمدصادق وظیفه شناس
باسلام خدمت شما سروران عزیز دوسوال دارم لطفا راهنمایی کنید 1_چندمجموعه ادبی اعم از اشعار ودلنوشته عزل وقصیده ودکلمه طی مدت چندسال گذشته گردآوری نمودم که پس از ویرایش واخذ مجوز منتشر نمایم آیا میتوانید این آثاررا پس از اخذمجوز نشر دهید؟ سوال دوم هزینه انتشار یک کتاب 100 صفحه ای چقدر میشه و برای تنظیم قرارداد با نویسنده موسسه بصورت رسمی و حضوری اقدام می کندیا نه؟
3 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی چند است و بنده 4 مقاله در رشته فیزیولوژی ورزش دارم هر کدام در مجلاتعلمی پژوهشی؟چند است
باسلام خدمت دوست عزیز احتراما خدمتتان عرض کنیم هزینه مجلات خارجی بسته به رشته ونوع مجله متقاوت میباشدو از 750.000تومان شروع میشه واگر تعداد مقالات زیاد باشد موسسه تخفیف ویژه در نظرگرفته خواهد شدبرای معرفی مجلات میتوانید با کارشناسان موسسه در ثبت سفارش انلاین درارتباط باشید. باتشکر
3 سال پیش
بازدیدکننده

اسور
با سلام هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی چند است و بنده 4 مقاله در رشته فیزیولوژی ورزش دارم هر کدام در مجلاتعلمی پژوهشی؟چند است
3 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام و عرض احترام بنده دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی هستم و مقاله هم از رساله استخراج کردم. شرط دفاع از سوی دانشگاه ارائه مقاله چاپ شده در ژورتالهای داخلی وزارتین و یا خارجی ISI هست تا دفاع صورت بگیره. آیا بنده میتونم با مساعدت شما این مقاله رو در این ژورنالهای معتبر که وارد بلک لیست هم نشده باشند به چاپ برسونم درکمترین زمان ممکن؟ سپاس فراوان
باسلام دوست عزیزموسسه سینا امکان دریافت اکسپت درمجلاتی که در هیچ وزارتخانه ای بلک نباشد را دارد برای معرفی مجلات لطفا درخواستتان را به ایمیل زیرارسال نمایید تا خدمتتان مجلات با هزینه وشرایطشان معرفی شود بعد بررسی اقدام نماییم. سپاس از لطفتان pub.sina@gmail.com
4 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام و عرض احترام بنده دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی هستم و مقاله هم از رساله استخراج کردم. شرط دفاع از سوی دانشگاه ارائه مقاله چاپ شده در ژورتالهای داخلی وزارتین و یا خارجی ISI هست تا دفاع صورت بگیره. آیا بنده میتونم با مساعدت شما این مقاله رو در این ژورنالهای معتبر که وارد بلک لیست هم نشده باشند به چاپ برسونم درکمترین زمان ممکن؟ سپاس فراوان
باسلام وعرض ادب موسسه سینا در کمترین زمان میتوانداکسپت مقاله ارزشمندتان را در مجلات معتبر دریافت نماید برای شروع کار لطفا درخواستتان را به ایمیل زیرارسال نمایید تا کارشناسان مجلات مرتبط به رشته را خدمتتان معرفی نمایید بعد تاییدیه از طرف جنابعالی اقدام نمایند. باتشکر pub.sina@gmail.com
4 سال پیش
بازدیدکننده

رضا
با سلام و عرض احترام بنده دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی هستم و مقاله هم از رساله استخراج کردم. شرط دفاع از سوی دانشگاه ارائه مقاله چاپ شده در ژورتالهای داخلی وزارتین و یا خارجی ISI هست تا دفاع صورت بگیره. آیا بنده میتونم با مساعدت شما این مقاله رو در این ژورنالهای معتبر که وارد بلک لیست هم نشده باشند به چاپ برسونم درکمترین زمان ممکن؟ سپاس فراوان
4 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید من یه داستان دارم میخواستم هم کار ویرایش و هم بصورت کتاب برام چاپ کنید هزینه اش چقدر میشه پیشاپیش از پاسخگویی تون سپاسگذارم
باسلام وعرض ادب دوست عزیز باید تعداد صفحات وتعداد تیراژی که برای چاپ کتاب مدنظرتان میباشد مشخص نمایید تا هزینه وزمان خدمتتان اعلام شود. باتشکر
4 سال پیش
بازدیدکننده

سارا محرابی
سلام خسته نباشید من یه داستان دارم میخواستم هم کار ویرایش و هم بصورت کتاب برام چاپ کنید هزینه اش چقدر میشه پیشاپیش از پاسخگویی تون سپاسگذارم
4 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام هزینه یه مقاله isi چقدر از پایان نامه بخواهید بنویسید پذیرش و چاپ هم بشه
باسلام وعرض ادب ابتدا کمال تشکر راداریم که موسسه سینا رابرای همکاری انتخاب نموده اید وبه عرضتان میرسانیم که موسسه در زمینه های استخراج مقاله، ترجمه وپذیرش وچاپ وچاپ کتاب وترجمه کتاب های جدیدالنشر خارجی وثبت به نام شماوکنفرانسهای بین الملی فعالیت دارد ولی در زمینه نگارش مقاله به علت غیر قانونی بودن فعالیتی نمیکندواگر دراین زمینه های که عرض کردیم خدمتی بفرمایید انجام وظیفه خواهیم کرد. باتشکر
4 سال پیش
بازدیدکننده

حمید
سلام هزینه یه مقاله isi چقدر از پایان نامه بخواهید بنویسید پذیرش و چاپ هم بشه
4 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام ‌‌‌و خسته نباشید؛ لطفاً هزینه چاپ مقاله lSI با ایمپکت فکتور حدود ۱ را بفرمایید. توضیح: موضوع از ما و بقیه کار با شما خواهد بود.
باسلام احتراما خدمتتان عرض کنیم که موسسه به علت غیرقانونی بودن نگارش مقاله انجام نمیده ولی اگر پایان نامه داشته باشید استخراج مقاله انجام میدهیم وبرای هرمجله ای مدنظرتان باشد ترجمه وارسال میکنیم.وپاسخ سوال دوم هم اینکه هزینه پذیرش وچاپ مجلات ایمپکت دار در هر ایمپکتی باشدکلا 400.000تومان میباشدباز هرسوالی باشد درخدمتتان هستیم. باتشکر
4 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام آیا موسسه سینا در زمینه شعر هم برای چاپ در مجلات خارجی و ترجمه شعر فعالیت میکند اگر جواب مثبت می باشد کدام مجلات؟ ممنون از شما
باسلام وقت بخیر موسسه سینا در تمامی رشته ها ودر تمامی مجلات خارجی امکان پذیرش وچاپ را برای همه فرهیختگان فراهم میکند .وبرای ترجمه هم هر متنی یا مقاله تو هرزمینه ای حتی شعر به هرزبانی باشد مترجمانی متخصص سینا قادر به ترجمه هستندبرای براورد هزینه ومعرفی مجلات لطفا درخواستتان را ایمیل نمایید تا خدمتتان هم در زمینه ترجمه هم در زمینه معرفی مجلات کارشناسان راهنمایی واطلاعات بیشتری در اختیارتان بگذارند. منتظر ایمیل وتماستان هستم. سپاس ازشما
4 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام آیا امکان چاپ مقاله توسط شما در مجلات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارتین در رشته مدیریت ورزشی هست؟ اگر پاسخ شما مثبت است هزینه خدمات شما برای دریافت نامه پذیرش و چاپ مقاله چقدر است؟ با تشکر فراوان
باسلام وعرض ادب خدمت دوست عزیز عرض کنیم بله موسسه سینا این امکان را فراهم کرده که مقاله ارزشمندتان رااز مجلات داخلی پذیرش وچاپ دریافت نماید.وهزینه مجلات داخلی از 700.000تومان به بالاست بسته به رشته ودانشگاه ومجله فرق میکندبرای اطلاعات بیشتر از هزینه وشرایط مجلات استدعا میشود درخواستتان را به ایمیل زیر ارسال ویا با شماره تماس زیر درارتباط باشید تا کارشناسان پاسخگویی سوالاتتان باشند. باتشکر pub.sina@gmail.com ⌕ 09149724522
4 سال پیش
بازدیدکننده

مجید
سلام آیا موسسه سینا در زمینه شعر هم برای چاپ در مجلات خارجی و ترجمه شعر فعالیت میکند اگر جواب مثبت می باشد کدام مجلات؟ ممنون از شما
4 سال پیش
بازدیدکننده

محمد
با سلام آیا امکان چاپ مقاله توسط شما در مجلات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارتین در رشته مدیریت ورزشی هست؟ اگر پاسخ شما مثبت است هزینه خدمات شما برای دریافت نامه پذیرش و چاپ مقاله چقدر است؟ با تشکر فراوان
4 سال پیش
بازدیدکننده

آرمین
با سلام ‌‌‌و خسته نباشید؛ لطفاً هزینه چاپ مقاله lSI با ایمپکت فکتور حدود ۱ را بفرمایید. توضیح: موضوع از ما و بقیه کار با شما خواهد بود.
4 سال پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی