سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

ویراستاری مقاله


یکی از اصلی ترین خدمات سینا ترجمه ویراستاری و یا ویرایش مقالات انگلیسی و فارسی است. این خدمات در بالاترین سطح کیفیت و برای انتشار مقاله در مجلات علمی مختلف ارائه می شود.

ویراستاری مقاله
pubmed
tf
scopus
springer
wiley
elsevier
ieee
isi
medline
sciencedirect
webofscience
isc

مراحل ویرایش مقاله در سینا ترجمه

ثبت سفارش ویرایش
ثبت سفارش ویرایش

ابتدا یک پروژه ویرایش ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال می کنید.

ویرایش مقاله توسط ویراستار
ویرایش مقاله توسط ویراستار

پروژه شما توسط تیم پشتیبانی بررسی شده و به مناسب ترین ویراستار متخصص ارسال می شود.

کنترل کیفیت توسط بازرس
کنترل کیفیت توسط بازرس

پس از اتمام ویرایش توسط مترجم جهت اطمینان از کیفیت، پروژه توسط بازرس کیفی بررسی می شود.

صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی
صدور گواهی کیفیت و تحویل نهایی

مقاله ویرایش شده پس از طی مراحل کنترل کیفی به همراه گواهی نامه به شما تحویل داده می شود.تقسیم ‌بندی‌ های ویرایش مقاله چگونه است؟

تقسیم‌بندی‌های مختلفی برای معرفی انواع ویرایش در نظر گرفته می‌شود. اما به طور کلی و عمومی، ویرایش به سه بخش قابل تقسیم است:

ویرایش ظاهری

ویرایش ظاهری

ویرایش ظاهری نوعی از ویراستاری است که در آن به شکل و ظاهر نوشته‌ها دقت می‌شود. یعنی پاراگراف‌بندی‌ها، رعایت رسم‌الخط صحیح کلمات و هر آنچه که انسجام ظاهری نوشته‌ها و مقالات را بهبود می‌بخشد در دسته ویرایش ظاهری قرار می‌گیرد.

ویرایش محتوایی
ویراستاری محتوایی مقاله

ویرایش محتوایی

ویرایش محتوایی نوعی از ویراستاری است که طی آن، محتوا و مفاهیم استفاده‌شده در متن مقاله بررسی می‌شوند. در این نوع از محتوا، ویراستار باید به محتوای تخصصی به کار رفته در مقاله اشراف داشته باشد تا ببیند که آیا مفاهیم درست استفاده شده‌اند، نقصی از نظر انتقال پیام وجود ندارد و در کل، تمام چیزهایی را بررسی کند که نشان می‌دهند محتوا و موضوع به خوبی و درستی نوشته شده است.

ویرایش دستوری و زبانی

ویرایش دستوری و زبانی

ویرایش دستوری و زبانی هم همان‌طور که از نامش پیداست به مقوله رعایت دستور زبان و قواعد زبان در ویراستاری مقاله می‌پردازد. ویراستار باید تلاش کند تا تمام نکات دستوری مرتبط با فعل‌ها، اسم‌ها، صفت‌ها، قیدها و هر سرفصل دیگری از دستور زبان در متن به ‌درستی استفاده شده باشد.
استفاده از ابزارهای ویراستاری چگونه است؟

نرم‌افزارهایی مانند ویراستیار وجود دارند که ویراستاری مقالات فارسی و انگلیسی را ساده و سریع می‌کنند. اما اگر می‌خواهید مقاله‌ای مهم و حساس را برای انتشار در مجله‌ای علمی یا هر نشریه دیگری آماده کنید نباید به این مدل نرم افزار ها اعتماد کنید و باید به ویراستاری خبره مراجعه نمایید. چون هیچ‌ چیز نمی‌تواند جایگزین هوشمندی و خرد انسانی شود. البته شاید ویراستاران باتجربه و ماهر هم از ابزارهای ویراستاری استفاده کنند و نرم‌افزارهای مختلفی را در این زمینه به کار بگیرند اما قطعا فقط در حد ایده گرفتن به کار گرفته می شوند وگرنه ویراستار از نظرات و ایده‌ها و تصمیم گیری های خود برای بهتر کردن متون و مقالات بهره می برد.

ابزارهای ویراستاری


چرا سینا ترجمه؟


پوشش کامل زبان ها و تخصص ها
پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

متخصصین سینا ترجمه در بیش از 100 رشته تخصصی و 37 زبان زنده دنیا آماده ویراستاری مقاله های عمومی و تخصصی شما هستند.

نوع ویرایش و زمانبندی مطابق با نیاز شما
نوع ویرایش و زمانبندی مطابق با نیاز شما

در هنگام ثبت سفارش ویراستاری با توجه به نیاز خود می توانید از بین حالت های تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی و از بین زمان بندی های عادی، فشرده، فشرده پلاس و آنی انتخاب کنید.

کنترل کیفیت ویراستاری توسط بازرس
کنترل کیفیت ویراستاری توسط بازرس

بعد از اتمام کار ویرایش توسط ویراستار برای اینکه ایرادات احتمالی به صفر برسد بازرس کنترل کیفی ویراستاری را بررسی می کند و بعد از اتمام فرآیند بازرسی ویرایش نهایی تحویل مشتری می شود.

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی
صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

برای اطمینان خاطر مشتری از کیفیت ویراستاری های موسسه سینا ترجمه بعد از اتمام کار و تحویل ویرایش گواهی کیفیت صادر می شود.

ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار
ارتباط مستقیم با مترجم و ویراستار

مشتریان موسسه سینا ترجمه می توانند برای رفع سوالات و مشکلات و اطلاع از وضعیت ویراستاری مقاله های خود به صورت مستقیم با مترجم , ویراستار و پشتیبان در ارتباط باشند.

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه
ارسال پیامک لحظه ای از مراحل پروژه

برای اینکه مشتری از فرآیند ویرایش آگاهی داشته باشد ما در سینا ترجمه سیستم ارسال پیامک از فرآیند ویرایش را ایجاد کرده ایم.

تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان
تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان

در سینا ترجمه ویراستاران موظف به تحویل نهایی ویرایش در زمان مقرر شده هستند.

راهکار های ویژه برای شرکت ها
راهکار های ویژه برای شرکت ها

ما در سینا ترجمه برای شرکت ها و موسسات و مشتریانی که پروژه های ویراستاری زیادی دارند یا به صورت مداوم به ویرایش نیاز دارند راهکارهایی ویژه در نظر گرفته ایم.

گارانتی تا زمان پذیرش مقاله
گارانتی تا زمان پذیرش مقاله

ما در سینا ترجمه تا زمان پذیرش مقاله در کنار مشتری خواهیم بود و گارانتی کیفی هم بر این اساس صادر می شود تا مشتری از کیفیت ویرایش مطمئن باشد.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته
پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

ما در سینا ترجمه 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما در زمبنه ویراستاری هستیم.

دارای نماد اعتماد الکترونیکی
دارای نماد اعتماد الکترونیکی

سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده تا شما مشتریان عزیر با خیال راحت ویرایش های خود را به ما بسپارید.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها
حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

وقتی مشتری فایل مقاله خود را برای ما ارسال می کند این فایل فقط برای بررسی قیمت و ویراستاری استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و مشتری از بابت امنیت و محرمانگی مقاله خود می تواند مطمئن باشد.هزینه و قیمت ویراستاری مقاله

برای اغلب افرادی که قصد دارند ویرایش فایل ها و متون تخصصی خود را به یکی از مراکز ویراستاری و یا سایت های ویرایش بسپارند، یکی از مهم ترین عوامل هزینه و نحوه محاسبه قیمت ویرایش است. هزینه ویراستاری تخصصی اغلب متون از طریق شمارش و تعداد کلمات فایل به دست می آید. تخصص و همچنین زمینه موضوعی متن نیز در تعیین هزینه و قیمت ویراستاری موثر می باشد. بدین صورت که هرچه متن مورد نظر تخصصی تر باشد، تعداد کلمات و اصطلاحات تخصصی موجود در آن نیز بیشتر شده، و در نتیجه تعداد ویراستاران کم خواهد بود که به تبع آن هزینه و قیمت نیز افزایش می یابد.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت ویراستاری مقاله :

تعداد کلمات

تعداد کلمات

از مهم ترین عوامل برای تعیین قیمت، تعداد کلمات می باشد. هر چه حجم متن و تعداد کلمات افزایش یابد، قیمت نیز افزایش می یابد. به عنوان مثال تعداد کلمات موجود در یک صفحه فایل ورد که با فونت عادی نوشته شده باشد تقریباً برابر با 250 کلمه می باشد. پس برای محاسبه قیمت، تعداد کلمات را در نظر می گیرند. به طور کلی هزینه از ضرب تعداد کلمات متن مبدأ در قیمت واحد زمینه تخصصی آن بدست می آید.

زمینه تخصص

زمینه تخصص

برای خدمات ترجمه، ویرایش، پارافریز، فرمت بندی و... در زمینه های علمی و تخصصی، داشتن تخصص و مهارت در آن رشته الزامی می باشد. همچنین برای رشته های تخصصی تعداد مترجمین و ویراستاران کم بوده و این موضوع در تعیین هزینه نقش زیادی دارد. بنابراین هرچه موضوع تخصصی تر باشد، امکان افزایش قیمت نیز وجود دارد.

کیفیت و نوع خدمات

کیفیت و نوع خدمات

چهار سطح کیفی برنزی، نقره‌ای، طلایی و طلایی پلاس برای انواع خدمات وجود دارد که طبیعی است قیمت کیفیت طلایی پلاس بالاتر از بقیه و برنزی پایین تر خواهد بود. همچنین انواع ویرایش تطبیقی، فقط گرامری، ادبی(ویژه متون فارسی)، نیتیو و نیتیو+بازخوانی برای خدمات ویراستاری وجود دارد که قیمت انواع ویراستاری ها نیز با یکدیگر متفاوت است.

زمان تحویل

زمان تحویل

در صورتی که مدت زمان کمتری در اختیار مترجم و یا ویراستار باشد، بسته به فشار کاری و سرعت عملی که باید داشته باشد، هزینه نیز افزایش می یابد. به طور کلی در سفارشات زمان به سه نوع مختلف عادی، فشرده و فشرده پلاس دسته بندی می شود که مشتری می تواند با انتخاب هر یک از آنها، زمان دقیق تحویل سفارش خود را تعیین کند. همچنین گزینه آنی برای زمانبندی برخی سفارشات نیز وجود دارد که زمان انجام سفارش حداکثر 3 ساعت است که البته محدودیت 1500 کلمه ای دارد.

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی

خدمات درخواستی مشتری یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد. در برخی از سفارشات مشتریان جداول، شکل ها، فرمول ها و... وجود دارند و یا حتی ممکن است مشتری بخواهد تا فایل مورد نظر پس از اتمام، توسط فرد متخصص و باتجربه دیگری نیز بازخوانی شود و یا از لحاظ سرقت ادبی و علمی نیز مورد بررسی قرار گیرد. طبیعی است انجام این درخواست ها و خدمات اضافه باعث تغییر هزینه خواهد شد.

تخفیفات اعمال شده

تخفیفات اعمال شده

اغلب موسسات و مراکز ترجمه و ویراستاری بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات حجمی مخصوصی برای مشتریان و کاربرانی که فایل های با حجم بالا دارند، قرار می دهند. مشتریان و کارفرمایان می توانند با در نظر گرفتن این خدمات و اعمال بسته های اعتباری ویژه و تخفیفات ویژه، هزینه خود را کاسته و سپس هزینه نهایی را پرداخت نمایند.


محاسبه آنلاین قیمت ویراستاری


همین حالا سفارش ویراستاری مقاله خود را ایجاد کنید

سینا ترجمه با بهره‌گیری از متخصصین هر رشته و باتجربه چندین ساله این امکان را برای شما پژوهشگر عزیز فراهم نموده است تا با خیال راحت ویرایش مقالات و متون تخصصی خود را به ما بسپارید.سوالات متداول

خدمات ویراستاری برای چاپ کتاب‌، ارائه مقالات به کنفرانس‌ ها و ژورنال‌های بین‌المللی، بازبینی اسناد بین‌المللی، بازبینی پست الکترونیک و نامه‌ها، بازبینی اخبار و محتواهای وب سایت‌ ها، بیانیه اهداف یا SOP، رزومه یا CV نامه‌های خارجی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

هزینه ویراستاری در سینا ترجمه با توجه به نوع ویراستاری و حجم مقاله شما محاسبه می شود. همچنین می توانید سفارش خود را به صورت فریلنسر ثبت کنید و هزینه مدنظر خود را تعیین نمایید.

متون ویراستاری شده گارانتی دارند و اگر نظر داور بر بررسی مجدد متن از لحاظ انگلیسی و گرامری باشد حتما قابل بررسی است.

در سینا ترجمه در بیش از ۱۰۰ رشته دانشگاهی خدمات ویرایش مقاله ارائه می‌شود.

گواهی ویرایش معتبر برای مجلات داخلی و خارجی صادر می شود.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر برای ویراستاری فایل پایان نامه مد نظر دارم.از کجا ثبت کنم؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویراستاری به صورت تخصصی در خدمت هستیم. فایل را از طریق سایت، تلگرام،واتس آپ و یا ایمیل ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر برای ویراستاری فایل پایان نامه مد نظر دارم.از کجا ثبت کنم؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
برای ویرایش نیتیو گواهی می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش نیتیو گواهی صادر می شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
برای ویرایش نیتیو گواهی می دهید؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام برام مقاله مینویسید؟
سلام و عرض ادب احتراما در زمینه نگارش مقاله خدمات نداریم برای استخراج مقاله از پایان نامه و رساله و پذیرش و چاپ مقاله در خدمت هستیم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام برام مقاله مینویسید؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
آیا خدمات ویرایش موسسه گارانتی دار است؟
سلام و عرض ادب احتراما بله خدمات ویرایش دارای گارانتی می باشد. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
آیا خدمات ویرایش موسسه گارانتی دار است؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویراستاری مقاله چند روزه انجام می شود؟
سلام و عرض ادب احتراما زمان ویرایش مقاله بسته به حجم مقاله ارسالی دارد. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

محمدی
ویراستاری مقاله چند روزه انجام می شود؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام.بنده قصد دارم که فایل پایان نامه رو به فرمت کتاب تبدیل کنم؟
سلام و عرض ادب احتراما برای فرمت بندی پایان نامه به فرمت کتاب در خدمت هستیم. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام.بنده قصد دارم که فایل پایان نامه رو به فرمت کتاب تبدیل کنم؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
برای فایل مقالات فارسی هم گواهی ویرایش صادر میشه؟
سلام و عرض ادب بله اگر مایل باشید برای ویراستاری متون فارسی گواهی صادر می شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویراستاری یک مقاله چند روز زمان میبره
سلام و احترام زمان ویراستاری بسته به حجم فایل ارسالی شما دارد. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
برای فایل مقالات فارسی هم گواهی ویرایش صادر میشه؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویراستاری یک مقاله چند روز زمان میبره
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
من قبلا کتابم رو ویراستاری کردم الان یک کتاب دیگه دارم میخوام بدهم همان ویراستار قابل انجام است؟
سلام و عرض ادب بله در زمان ثبت سفارش اعلام بفرمایید تا کار کتاب دوم شما به همان ویراستار سپرده شود. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
من قبلا کتابم رو ویراستاری کردم الان یک کتاب دیگه دارم میخوام بدهم همان ویراستار قابل انجام است؟
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام در ویزایش مقاله مشخص می کنید که کجا ها رو ویرایش کردید
سلام و عرض ادب احتراما بله به صورت ترکچنج در فایل شما مشخص می شود که در کدام قسمت ها ویرایش شده است. با تشکر
10 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام در ویزایش مقاله مشخص می کنید که کجا ها رو ویرایش کردید
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام روزتون بخیر از تیم پر تلاش شما بابت ارائه بالاترین کیفیت و پشتیبانی هم روز تشکر میکنم. کیفیت ویرایش گرامری که ثبت کرده بودم بالا بود. از مترجم مربوطه هم جا داره تشکر کنم.
سلام و عرض ادب رضایت شما باعث خرسندی است. خیلی خوش‌شانس هستیم که مشتریانی مثل شما داریم. از حمایتتان صمیمانه ممنونیم و آماده خدمت‌رسانی مجدد به شما هستیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

اصلانی
سلام روزتون بخیر از تیم پر تلاش شما بابت ارائه بالاترین کیفیت و پشتیبانی هم روز تشکر میکنم. کیفیت ویرایش گرامری که ثبت کرده بودم بالا بود. از مترجم مربوطه هم جا داره تشکر کنم.
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش 1 مقاله چند روزه انجام میشه؟
سلام و احترام زمان ویرایش مقاله بسته به نوع ویرایش و حجم مقاله دارد. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش 1 مقاله چند روزه انجام میشه؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش مقالات به زبان فرانسوی را انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش مقالات فرانسوی در خدمت هستیم. فایل را ارسال بفرمایید و نوع ویرایش را مشخص بفرمایید تا انجام وظیفه نماییم . با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش مقالات به زبان فرانسوی را انجام می دهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش گرامری میخوام انجام شود از کجا ثبت کنم؟
سلام و عرض ادب احتراما فایل را از طریق سایت، تلگرام، واتس اپ و یا ایمیل می توانید ارسال بفرمایید تا انجام وظیفه شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
قیمت ترجمه فیلم چگونه براورد می شود؟
سلام و عرض ادب قیمت ترجمه فیلم بر اساس دقیقه و نوع درخواست شما مشخص می‌شود. به منظور برآورد نسبی هزینه، از قسمت باکس محاسبه قیمت در سایت استفاده کرده و با وارد کردن اطلاعات فایل خود، هزینه ی سفارش و زمان تحویل آن را به صورت نسبی مشاهده کنید. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
قیمت ترجمه فیلم چگونه براورد می شود؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش گرامری میخوام انجام شود از کجا ثبت کنم؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
هزینه ویراستاری مقاله حدودا چقدر میشه؟
سلام و احترام هزینه ویراستاری مقاله باتوجه به تعداد کلمات مقاله و همچنین نوع ویرایش دارد لطفا تعداد کلمات و نوع ویرایش را مشخص بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
هزینه ویراستاری مقاله حدودا چقدر میشه؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ویرایش مقالات پزشکی در موسسه قابل انجام است؟ با تشکر
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش مقالات پزشکی در خدمت هستیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ویرایش مقالات پزشکی در موسسه قابل انجام است؟ با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام .من مقاله نوشتم ولی کامل نیست میخواستم شما برام مقاله را کامل کنید قسمت بحث و نتیجه گیری و ... بنویسید.
سلام و عرض ادب احتراما در زمینه نگارش مقاله خدمات نداریم. برای استخراج مقاله از پایان نامه و پذیرش و چاپ مقاله در خدمت هستیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام .من مقاله نوشتم ولی کامل نیست میخواستم شما برام مقاله را کامل کنید قسمت بحث و نتیجه گیری و ... بنویسید.
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقتتون به نیکی بنده میخواستم فایل مقاله را برای ویراستاری ارسال کنم.
سلام و عرض ادب احتراما برای ویراستاری در خدمت هستیم . فایل را از طریق تلگرام ، واتس اپ و ایمیل و یا سایت ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

پوریاوند
سلام وقتتون به نیکی بنده میخواستم فایل مقاله را برای ویراستاری ارسال کنم.
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام من خودم فایل مقاله را ترجمه کردم میخواستم بررسی بفرمایید تا ترجمه مشکلی نداشته باشد برای چه خدماتی ثبت سفارش کنم؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش تطبیقی باید ثبت سفارش بفرمایید تا متن فارسی با انگلیسی تطبیق داده شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام من خودم فایل مقاله را ترجمه کردم میخواستم بررسی بفرمایید تا ترجمه مشکلی نداشته باشد برای چه خدماتی ثبت سفارش کنم؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام.امکان ویرایش در زمان کوتاه وجود دارد؟
سلام و احترام بله گزینه ای وجو دارد به نام فشرده پلاس که با انتخاب آن می توانید ویرایش فایل ارزشمند خود را با بالاترین کیفیت و کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و عرض ادب ویرایش زباتی در موسسه انجام می شود؟
سلام و احترام بله ویرایش زبانی و گرامری در موسسه قابل انجام می باشد. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ویرایش نیتیو دارید؟
سلام و احترام بله برای ویرایش نیتیو در خدمت هستیم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام.امکان ویرایش در زمان کوتاه وجود دارد؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

اقدسی
سلام و عرض ادب ویرایش زباتی در موسسه انجام می شود؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ویرایش نیتیو دارید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
هزینه ویرایش نیتیو حدودا چقدر میشه؟
سلام وقت بخیر هزینه ویرایش مقاله با توجه به تعداد کلمات فایل متفاوت می باشد. تعداد کلمات و یا فایل را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ترجمه هم انجام میدهید؟
سلام و عرض ادب احتراما سینا ترجمه برای ترجمه به صورت کاملا تخصصی در خدمت است. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
هزینه ویرایش نیتیو حدودا چقدر میشه؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ترجمه هم انجام میدهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت خوش از اینکه خدمات پژوهشی خودم را به شما میسپارم خیلی خوشحالم. واقعا پشتیبانی و پاسخگوییتون عالی است
سلام و عرض ادب احتراما نظر لطف شماست.از حسن توجه شما سپاسگزاریم. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
من اگر بخوام ویراستاری فایلم تا 3 روز انجام بشه انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب بله در خدمت هستیم فایل را ارسال بفرمایید تا بررسی شده و اقدام شود. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
نوشتن مقاله چند؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه چاپ مقاله در مجلات مختلف متفاوت می باشد. برخی مجلات رایگان و برخی دیگرل هزینه دریافت می کنند جهت دریافت مجله مناسب با کارشناسان ما از طریق تلگرام، واتس آپ و ایمیل در ارتباط باشید. با تشکر
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
نوشتن مقاله چند؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
من اگر بخوام ویراستاری فایلم تا 3 روز انجام بشه انجام می دهید؟
11 ماه پیش
بازدیدکننده

پریا
سلام وقت خوش از اینکه خدمات پژوهشی خودم را به شما میسپارم خیلی خوشحالم. واقعا پشتیبانی و پاسخگوییتون عالی است
11 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام ویرایش مقاله چقدر زمان میبرد؟
سلام و احترام زمان ویرایش مقاله بسته به تعداد کلمات و ححجم فایل ارسالی متفاوت می باشد لطفا فایل را ارسال بفرمایید تا براورد زمان و هزینه شود اگر مورد تایید بود اقدام شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت خوش من یه مقاله دارم ویراستاری فنی انجام میدید؟ چطوری ثبت سفارش کنم ؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای ویرایش فنی در خدمت هستیم. فایل را از طریق سایت، تلگرام، واتس آپ و یا ایمیل ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

محمدی
سلام وقت خوش من یه مقاله دارم ویراستاری فنی انجام میدید؟ چطوری ثبت سفارش کنم ؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

احسان نژاد
با سلام ویرایش مقاله چقدر زمان میبرد؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ویراستار برای رشته پزشکی دارید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای تمامی رشته ها و زبان ها خدمات ویراستاری به صورت کاملا تخصصی انجام می شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام ویراستار برای رشته پزشکی دارید؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
چه نوع ویراستاری انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویرایش متون فارسی شامل ادبی، صوری(فنی)،زبانی و ساختاری و تخصصی و برای متون انگلیسی شامل ویرایش نیتیو، تطبیقی و گرامری در خدمت هستیم. لطفا فایل مد نظر و نوع ویرایش را مشسخص بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

احمدی
چه نوع ویراستاری انجام می دهید؟
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
من میخوام برام مقاله بنویسید چیکار کنم
سلام و عرض ادب احتراما نگارش مقاله نداریم.اگر پایان نامه و یا پروژه و ....داشته باشید می توانیم مقاله استخراج کرده و جهت پذیرش و چاپ مقاله اقدام نماییم. با تشکر
12 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
من میخوام برام مقاله بنویسید چیکار کنم
12 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام تنها صفحه ارایی برای پایان نامه دارید؟
سلام و عرض ادب بله برای صفحه آرایی در خدمت هستیم. لطفا فایل پایان نامه را از طریق تلگرام، ایمیل و واتس آپ و ... ارسال بفرمایید تا انجام وظیفه شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام تنها صفحه ارایی برای پایان نامه دارید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و عرض ادب من میخواستم فایل کتاب برای ویراستاری ارسال کنم فقط از کجا باید اعتماد کنم؟
سلام و عرض ادب بابت محرمانه بودن فایل ارسالی خود اصلا نگران نباشید. احتراما وقتی شما فایل خود را برای ما ارسال می کنید این فایل فقط برای بررسی قیمت و ویراستاری استفاده می شود و به جز این موارد هیچ کسی دسترسی به فایل ندارد و از بابت امنیت و محرمانگی فایل خود می توانید کاملا مطمئن باشید زیرا سایت ما ثبت شده و دارای اینماد است. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

علی
سلام و عرض ادب من میخواستم فایل کتاب برای ویراستاری ارسال کنم فقط از کجا باید اعتماد کنم؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام خسته نباشید ببخشید شما ویرایش ادبی قبل چاپ کتاب هم انجام می دهید؟
سلام وقت بخیر احتراما برای ویراستاری ادبی در خدمت هستیم . برای شروع کار فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام خسته نباشید ببخشید شما ویرایش ادبی قبل چاپ کتاب هم انجام می دهید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام من یه کتاب دارم میخام از لحاظ علمی وفنی ویراستاری بشه امکانش است ؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ویراستاری به صورت فنی و ادبی و ... در خدمت هستیم فقط ویرایش محتوایی ندارم. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام شما نگارش کتاب هم انجام میدید؟
سلام و عرض ادب با عرض پوزش نگارش کتاب نداریم. احتراما چاپ کتاب به سه روش در موسسه قابل انجام می باشد 1- تبدیل پایان نامه به کتاب 2-معرفی کتاب های جدیدالنشر ، ترجمه و چاپ 3-ارسال فایل آماده کتاب توسط مشتری و چاپ هر کدام را مایل باشید بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

احسان غلامی
سلام من یه کتاب دارم میخام از لحاظ علمی وفنی ویراستاری بشه امکانش است ؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام شما نگارش کتاب هم انجام میدید؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر از اینکه کار ویراستاری کتابم را برای شما سپردم بسیار خوشحالم. ممنون از شما
باسلام وعرض ادب دوست عزیزخیلی خوشحالیم که توانستیم رضایت شما را جلب نماییم. آرزوی موفقیت برای تمامی مراحل زندگیتان را داریم و منتظر فایل های جدید شما هستیم تا انجام وظیفه نماییم. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

پرستو
سلام وقت بخیر از اینکه کار ویراستاری کتابم را برای شما سپردم بسیار خوشحالم. ممنون از شما
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقتتون بخیر منظور از ویرایش تطبیقی چیست؟
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که سینا ترجمه را برای ویرایش برگزیده اید. احتراما در ویرایش تطبیقی اگر مد نظر داشته باشید فایل انگلیسی ویرایش شود باید فایل فارسی هم داشته باشید تا مترجمان و ویراستاران متخصص با تطبیق فایل فارسی با انگلیسی فایل شما را به صورت تخصصی ویرایش نمایند. با تشکر
1 سال پیش
بازدیدکننده

پریسا مرادی
سلام وقتتون بخیر منظور از ویرایش تطبیقی چیست؟
1 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
بازدیدکننده

صادقی
سلام از بابت اینکه کارم را بهتون سپرده بودم و با بهترین کیفیت امورات را پیش بردید و پشتیبانی بسیار عالی داشتید ازتون بی نهایت ممنون و متشکرم. کیفیت کار هم مثل همیشه عالی بود. با تشکر
2 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام . وقت بخیر راهنمایی می خواستم برای این که بدونم برای کتاب قطع پالتویی...چه فونتی با چه اندازه ای باید استفاده کرد ممنونم
سلام و عرض ادب احتراما برای چاپ کتاب در اندازه ها و قطع های مختلف در خدمت هستیم جهت راهنمایی بیشتر می توانید از طریق ایمیل، واتس اپ ، تلگرام و یا تماس در ارتباط باشید. با تشکر
2 سال پیش
بازدیدکننده

زهرا رفعتی
سلام . وقت بخیر راهنمایی می خواستم برای این که بدونم برای کتاب قطع پالتویی...چه فونتی با چه اندازه ای باید استفاده کرد ممنونم
2 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ممنون هستم کارتون خیلی عالی بود انشاالله بازم کارهای جدید را به شما خواهم سپرد. پشتیبانی تون عالی بود.
باسلام واحترام دوست عزیز خوشحال هستیم که تونسنتیم رضاییتان را جلب نماییم چراکه هدف سینا ترجمه رضایت فرهیختگان عزیزمیباشدوبرای کارهای دیگرهم هر زمان درخدمتتان هستیم. سپاس ازحسن نظرتان
3 سال پیش
بازدیدکننده

سروشان
سلام ممنون هستم کارتون خیلی عالی بود انشاالله بازم کارهای جدید را به شما خواهم سپرد. پشتیبانی تون عالی بود.
3 سال پیش
اینستاگرام تلگرام