سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

انتشارات معتبر برای چاپ کتاب

انتشار 30 شهریور 1402
مطالعه 12 دقیقه

به علت درخواست بالا برای چاپ کتاب موسسات زیادی در زمینه چاپ کتاب شروع به فعالیت کرده اند که این امر انتخاب را برای مشتریان سخت کرده است.از این رو ما سعی کردیم در ادامه یکی از انتشارات معتبر در چاپ کتاب را معرفی نماییم تا به راحتی بتوانید سفارش خود را ثبت نمایید.

انتشارات معتبر برای چاپ کتاب

میدانید که امروزه شرط موفقیت در هر آزمونی ارائه یک رزومه قوی است همه اداره‌های دولتی و خصوصی برای جذب افراد به رزومه آن‌ها توجه می‌کنند و حتی برای شرکت در مصاحبه دکتری شما احتیاج به یک رزومه بسیار قوی دارید. داشتن یک رزومه قوی نیازمند کسب امتیاز چاپ کتاب و چاپ مقاله است. برای چاپ کتاب مؤسسات بسیاری خدمات آنلاین ارائه می‌کنند اما متأسفانه به دلیل سودجویی برخی افراد اعتماد به مؤسسات آنلاین کاهش‌یافته است و محققین نمی‌توانند با اعتماد کامل به این مؤسسات اقدام به ثبت سفارش کنند. و در پی بهترین و قابل‌اعتمادترین موسسه می‌گردند تا بتوانند حاصل زحمات چندین ساله خود را به آن‌ها واگذار نمایند. یکی از معتبرترین مؤسساتی که می‌توانید با اطمینان کامل حاصل زحمات خود را به آنان واگذار نمایید موسسه سینا ترجمه است.

امتیازات چاپ کتاب

چاپ کتاب چه امتیازاتی برای پژوهشگر دارد؟


همان‌طور که می‌دانید پژوهشگران، دانشجویان و یا اساتید، همواره جهت کسب امتیاز در مقاطع مختلف و تقویت رزومه تحصیلی و شغلی خود نیازمند این هستند که فعالیت‌های علمی پژوهشی انجام دهند و به این واسطه پیشرفت‌های زیادی نصیبشان می‌شود. چاپ کتاب نیز در این حوزه مزایای زیادی دارد که بر هیچ‌کس پوشیده نیست. به دلیل این‌که اکثر دانشجویان جهت اخذ نمره، اقدام به چاپ مقاله در مجلات می‌کنند و این مورد نیز مراحل طولانی و پرپیچ‌وخم مخصوص به خود را دارد و در بعضی‌اوقات سخت‌گیری‌های داوران، باعث می‌شود تا متأسفانه مقالات ارسالی پذیرش نشوند؛ اما این امکان در خصوص چاپ کتاب خیلی کم پیش می‌آید، زیرا اگر شما قوانین را در حین تألیف کتاب رعایت کرده باشید، امکان این‌که از سوی مراجع ذی‌ربط، مجوز دریافت نکنید، خیلی کم است. علاوه بر آن، هزینه چاپ مقاله در بعضی از مجلات پولی ممکن است از هزینه چاپ کتاب بیشتر باشد. به همین دلیل بیشتر دانشجویان علاقه‌مند به چاپ کتاب هستند. در مصاحبه دکتری، با چاپ کتاب می‌توانید تا 4 امتیاز کسب کنید. همچنین اساتید جهت عضویت در هیئت‌علمی با چاپ کتاب می‌توانند تا 15 امتیاز را از آن خود کنند. فرهنگیان عزیز نیز می‌توانند جهت رتبه‌بندی معلمین، 10 تا 15 امتیاز را با چاپ کتاب در حوزه تخصصی خود، به دست آورند.

روش هایی برای چاپ کتاب


روش‌های زیادی برای چاپ کتاب وجود دارد که در این بخش ما سعی کردیم به سه روش رایج چاپ کتاب اشاره نماییم:

چاپ کتاب از فایل آماده


زمانی که فایل کتاب توسط نویسنده نوشته‌شده است و مشتری مدنظرشان صرفاً صفرتا صد چاپ کتاب است فایل را ارسال می‌فرمایند تا جهت چاپ اقدام شود.

چاپ کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب


ازآنجاکه تألیف کتاب مرتبط با رشته تحصیلی و چاپ آن بعد از مقاله از امتیاز بالایی برخوردار است از این‌رو سریع‌ترین راه برای کسب امتیاز از تألیف کتاب تبدیل پایان‌نامه به کتاب است تا علاوه بر اینکه امتیاز تألیف کتاب را در مصاحبه دکتری کسب می‌نماید بلکه دید داوران را نسبت به خود بهتر می‌کنند زیرا یقیناً پایان‌نامه‌هایی قابل‌چاپ می‌باشند که استانداردهای لازم برای چاپ کتاب را داشته باشند.

تبدیل پایان نامه به کتاب

ترجمه کتاب جدید خارجی


ترجمه کتاب جدیدالنشر خارجی مرتبط با رشته تحصیلی شما امتیاز برابر با تألیف کتاب دارد. ازاین‌رو می‌توانید بدون هرگونه دغدغه درخواست خود را برای کارشناسان سینا ترجمه ارسال نمایید تا کتاب‌های جدیدالنشر خارجی مرتبط با رشته تحصیلی را برای شما معرفی نمایند هرکدام از کتاب‌ها مورد تأیید بود ترجمه کرده و به اسم شما به چاپ برسانند.

ترجمه کتاب جدید النشر

مراحل چاپ کتاب در انتشارات معتبر


مراحل چاپ کتاب با ارسال و بررسی اثر توسط نویسنده شروع می‌شود. محتوای کتاب توسط متخصصین و مشاورین در انتشارات مطالعه و بررسی‌شده و در صورت تابیده توسط مشتری برای ادامه مراحل اقدام می‌شود.

مرحله اول

بررسی اثر

ارسال فایل

ارسال اثر به انتشارات

شما باید محتوای نوشته‌شده خود را در قالب فایل ورد برای انتشارات ارسال بفرمایید تا توسط ناشر بررسی شود.

بررسی

بررسی اثر توسط متخصصان

فایل و درخواست ارسالی شما توسط پشتیبان و ناشر مربوطه بررسی و هزینه خدمت شما اعلام می‌شود.

ثبت سفارش

ثبت سفارش در موسسه

بعد از تابیده ناشر برای چاپ کتاب و همچنین تأیید مشتری هزینه باید از جانب مشتری واریز شود تا سفارش وارد پروسه انجام شود.

مرحله دوم

آماده‌سازی فایل کتاب

ویراستاری

ویراستاری

در صورت درخواست سفارش چاپ همراه با ویراستاری فایل خام اثر شما برای بخش ویراستاری واگذار می‌شود تا ویراستاری طبق درخواست شما انجام شود.

بررسی

تایید مولف برای ویراستاری

در اکثر موارد بعد از ویراستاری تغییراتی در متن کتاب داریم، به همین دلیل بعد از ویراستاری انجام‌شده، کتاب ویراست شده برای نویسنده کتاب ارسال می‌شود تا بازخوانی کند و پیشنهادات را برای بهتر شدن متن و محتوای کتاب، با توجه به سلیقه شخصی ولی در چهارچوب استانداردها اعلام نماید.

صفحه ارایی

صفحه آرایی

یکی از شاخصه‌هایی که به فروش بهتر کتاب کمک می‌کند صفحه‌آرایی کتاب است. درواقع به مجموعه تکنیک‌های غالباً بصری که باعث جذب مخاطب و تداوم مطالعه می‌شود، صفحه‌آرایی می‌گویند. در مرحله صفحه‌آرایی کتاب فهرست، پاورقی، پیشگفتار و … نیز انجام می‌شود.

مرحله سوم

اخذ مجوزهای لازم برای چاپ کتاب

دریافت شابک

دریافت شابک

برای چاپ کتاب نیاز است برخی مجوزها دریافت شود تا حق معنوی کتاب به نام صاحب اثر و همین‌طور محتوای کتاب توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بررسی و تأیید شود. شابک،ISBN شماره استاندارد بین‌المللی کتاب است و حاوی اطلاعاتی از قبیل محل انتشار کتاب، ناشر و نوبت چاپ کتاب است.

اخذ مجوزاتزاتز فیپا

اخذ مجوز فیپا

اخذ مجوز فیپا یکی از مراحل چاپ کتاب است که اشاره به فهرست‌نویسی توصیفی و تحلیلی کتاب، قبل از انتشار دارد. معمولاً فیپای کتاب در صفحه حقوقی یا صفحه شناسنامه کتاب ثبت می‌شود. یکی از اهداف فیپا کتابخانه ملی، جمع‌آوری و به اشتراک‌گذاری اطلاعات کتاب‌شناختی در سطوح ملی و بین‌المللی است. برای دریافت مجوز فیپا و یا فهرست‌نویسی باید از طریق سازمان اسناد و کتابخانه ملی اقدام کنید. دقت داشته باشید که تنها سازمان مجاز برای ارائه فیپا کتابخانه ملی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی است و شما نمی‌توانید از هیچ سازمان دیگری فیپای کتاب دریافت نماید.

طراحی جلد

طراحی جلد

همانطورکه اغلب ما در برخورد اول باکسی، ناخودآگاه دچار قضاوت بر اساس خصوصیات ظاهری آن شخص می‌شویم. هرچند این‌ کار همیشه مورد مذمت بوده‌ است اما امری اجتناب‌ناپذیر است؛ چراکه اولین چیزی که ما از طرف مقابل خود دریافت می‌کنیم وضعیت ظاهری آن شخص است. در مورد کتاب هم این مورد صادق است. طراحی جلد کتاب موجب قضاوت در مورد محتوای آن می‌شود. پس اگر می‌خواهید کتاب شما که برای آن زحمات زیادی کشیده‌اید، فروش خوبی هم داشته باشد باید طراحی جلد به بهترین شکل انجام شود که در مؤسسات معمولاً طراحی جلد توسط تیم متخصص انجام می‌شود.

اخذ مجوز طراحی جلد

اخذ مجوز طراحی جلد

بعد از صدور مجوز فیپا، مجوز اخذشده توسط ما در شناسنامه نهایی کتاب قرار می‌گیرد و فایل نهایی کتاب توسط ناشر در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت بررسی و ممیزی و صدور مجوز پیش از انتشار ثبت خواهد شد. بعد از گذاشتن مراحل بررسی مجوز توسط سازمان‌ها و درصورتی‌که برای متن کتاب ابلاغیه‌ای یا اصلاحیه‌ای صادر نشود، مجوز پیش از انتشار در دسترس ناشر و نویسنده قرار می‌گیرد.

مرحله چهارم

چاپ کتاب

چاپ کتاب

چاپ فیزیکی کتاب

در این مرحله از چاپ کتاب فایل کتاب به چاپخانه ارسال می‌شود تا تعداد جلد درخواستی مشتری به‌علاوه 3 جلد کتاب اضافی به چاپ برسد؛ که این 3 جلد کتاب توسط ناشر به کتابخانه ملی تحویل داده می‌شود تا اعلام وصول برای نویسنده صادر گردد. چاپ کتاب معمولاً به دو روش چاپ افست و چاپ دیجیتال انجام می‌شود با توجه به نیاز و تعدادی که می‌خواهید چاپ کنید می‌توانید یکی از این دو نوع را انتخاب کنید. برای تعداد تیراژ پایین (برای مثال 5 تا 500 جلد) چاپ دیجیتال به‌صرفه‌تر و باکیفیت‌تر است ولی برای تعداد تیراژ بالای 500 جلد نیاز هست چاپ افست انجام شود.

دریافت مجوز

دریافت اعلام وصول

دریافت اعلام وصول کتاب آخرین مرحله از مراحل اداری چاپ کتاب است که به آن مجوز پخش کتاب نیز گفته می‌شود. گرفتن اعلام وصول کتاب تا حدودی پیچیده و زمان‌بر است. در این مرحله فرم‌های مربوط به کتابخانه ملی فرستاده می‌شوند و در آنجا پس از بررسی وصول کتاب به وزارت فرهنگ و ارشاد ارسال می‌شود و پس از اطمینان از اینکه کتابی که چاپ و منتشر می‌شود همان کتابی است که در وزارت به ثبت رسیده و تغییری در آن ایجاد نشده اجازه ثبت کتاب و اعلام وصول صادر می‌شود.

چاپ مجدد کتاب چگونه انجام می شود؟


اگر ناشر بخواهد کتابی را تجدید چاپ کند، درصورتی‌که در کتاب تغییراتی اعمال نشده باشد، مجوز چاپ بدون سیر مراحل فوق و تنها با گرفتن مجوز ارشاد انجام می‌شود؛ اما اگر ناشر قصد اعمال تغییرات محتوایی در متن کتاب را داشته باشد، باید همه مراحل بالا را پشت سر بگذارد.

چاپ مجد کتاب

خدمات ارائه شده برای چاپ کتاب در سینا ترجمه


تمامی خدمات ارائه‌شده در سینا ترجمه با بالاترین کیفیت انجام می‌شود ازجمله خدمات موسسه که در حوزه چاپ کتاب وجود دارد شامل خدمات زیر است:

چاپ کتاب آماده

فایل کتاب آماده که تألیف یا ترجمه‌شده است توسط مشتری ارسال می‌شود تا صفرتا صد کار که شامل صفحه‌آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزات فیپا و شابک و ... انجام و کتاب‌ها چاپ و در منزل تحویل داده شود.

تبدیل پایان نامه به کتاب

فایل پایان‌نامه و یا رساله ارسال می‌شود تا طبق فرمت کتاب تنظیم‌شده و تمامی مراحل چاپ کتاب که شامل صفحه‌آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزات فیپا و شابک و ... انجام و کتاب‌ها چاپ و در منزل تحویل داده شود.

ویراستاری کتاب

در برخی موارد مشتری مدنظر دارد کتاب مورد ویراستاری قرار بگیرد تا هرگونه ایرادی که مربوط به ویراستاری کتاب است اصلاح شود که در این شرایط می‌تواند گزینه ویراستاری با توجه به نوع ویراستاری که مدنظر دارد را انتخاب نماید.

طراحی جلد

زمانی که مشتری مدنظر دارد فقط طراحی جلد با توجه به فایل کتاب انجام شود و یا اینکه نمونه‌ای از طرح ارسال‌شده و درخواست طراحی جلد داشته باشد می‌تواند گزینه طراحی جلد را انتخاب و سفارش خود را ثبت کند.

صفحه آرایی

در برخی موارد مشتری مدنظر دارند تنها برای کتاب و یا پایان‌نامه خود صفحه‌آرایی و فهرست بندی انجام شود که در این شرایط می‌تواند گزینه صفحه‌آرایی را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایند.

تهیه فایل صوتی

تهیه فایل صوتی یکی از خدماتی است که طرفدار زیادی دارد زیرا افراد به علت مشغله‌های زیاد بیشتر ترجیح می‌دهند هم‌زمان با سایر کارهایی که انجام می‌دهند فایل صوتی گوش دهند تا در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنند.

هزینه چاپ کتاب در انتشارات


هزینه چاپ کتاب با توجه به فایل ارسالی متغیر است. در ادامه به عوامل اساسی که در هزینه چاپ کتاب تأثیرگذار است اشاره‌شده است:

هزینه چاپ کتاب

تعداد صفحات

اساسی ترین معیار هزینه چاپ کتاب تعداد صفحات آن است که تعداد صفحات با هزینه رابطه مستقیم دارد.

قطع کتاب

قطع کتاب یا اندازه کتاب در تعیین قیمت چاپ کتاب نقش دارد چون با توجه به اندازه طول و عرض کتاب در قطع های مختلف میزان استفاده از کاغذ متفاوت است و بدین ترتیب این مورد در قیمت نقش خواهد داشت.

تعداد تیراژ

تعداد تیراژ نیز یکی از عامل های اساسی تعیین قیمت سفارش چاپ کتاب است و نحوه محاسبه قیمت نهایی هم به این صورت است که تعداد تیراژ در قیمت کتاب واحد ضرب می شود.

جنس کاغذ

جنس و کیفیت کاغذ نیز بنا به درخواست مشتری قابل انتخاب است و هر چه کیفیت کاغذ بهتر باشد به همان میزان نیز هزینه چاپ کتاب بالا می رود.

چاپ رنگی

چاپ کتاب به حالت تمام رنگی یا سیاه و سفید و یا ترکیبی از این دو انجام می شود که طبیعتا چاپ کتاب به صورت رنگی هزینه بیشتری خواهد داشت.

خدمات درخواستی

برخی از خدمات برای چاپ کتاب از طرف مشتری درخواست می شوند مثل درخواست طراحی جلد, درخواست بازبینی وبازخوانی متن, درخواست صفحه آرایی, صحافی کتاب و بسته بندی و ... که در این صورت بر هزینه نهایی سفارش افزوده می شود.

چرا کتابمان را در انتشارات سینا ترجمه به چاپ برسانیم؟


شاید برای شما سؤال باشد که علت سبقت گرفتن سینا ترجمه درزمینهٔ چاپ کتاب نسبت به سایر رقبا چیست و ما چرا این موسسه را برای چاپ کتاب خود برگزینیم؟ ازاین‌رو در پاسخ به این سؤال دلایلی ارائه‌شده است که با بررسی هر یک از این دلایل می‌توانید به پاسخ سؤال خود دست‌یابید.

اطلاع رسانی از روند کار


هرلحظه می‌توانید از مراحل پروژه اطلاع داشته باشید و موسسه در هر مرحله با تابیده شما برای مرحله بعدی اقدام می‌کند.

پشتیبانی 24 ساعته


همکاران ما به‌صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده پاسخگویی به تمام سؤالات شما خواهد بود.

تحویل سریع


موسسه در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام به هر یک از مراحل چاپ کتاب خواهد کرد.

کیفیت مواد اولیه مطابق با نیاز شما


هر مشتری می‌تواند در هنگام ثبت سفارش چاپ کتاب‌بین کیفیت‌های مختلف مواد اولیه ازجمله کاغذ، جلد و ... آیتم‌های موردنظر خود را انتخاب نماید.

دارای نماد الکترونیکی


همه ما نگران سایت‌های تقلبی هستیم؛ اما سینا ترجمه با دارا بودن نماد الکترونیکی خیال شمارا از این بابت راحت کرده است.

حفظ محرمانگی فایل‌های کتاب


مطمئن باشید ما حافظ فایل‌ ارسالی مشتری‌های عزیزمان هستیم. فایل کتابی که برای ما ارسال می‌کنید فقط جهت بررسی توسط پشتیبان و چاپ استفاده می‌شود و هیچ‌کس دیگری به این فایل‌ها دسترسی ندارد.

محاسبه آنلاین چاپ کتاب در موسسه


چاپ کتاب امری بسیار اساسی در سطح جهان است زیرا دانشجویان معمولاً برای ارتقاء رزومه و اساتید برای ارتقا درجه علمی خود از آن بهره‌مند‌می شوند. ازاین‌رو سینا ترجمه برای سهولت متقاضیان عزیز از هزینه چاپ کتاب سیستم محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب را طراحی کرده است تا شما عزیزان بتوانید سفارش چاپ کتاب خود را به‌صورت آنلاین محاسبه و ثبت نمایید.

مراحل چاپ کتاب در انتشارات سینا ترجمه


چاپ کتاب کار بسیار تخصصی است که حتماً باید توسط انتشارات معتبر انجام شود تا شما بتوانید از امتیازات آن بهره‌مند شوید. در ادامه به چگونگی ثبت سفارش دریکی از مؤسسات معتبر که سینا ترجمه‌شده است اشاره‌شده است درواقع شما عزیزان می‌توانید طبق مراحل زیر سفارش چاپ کتاب با کمترین هزینه را ثبت نمایید:

ثبت سفارش

ثبت سفارش

فایل کتاب و سایر اطلاعات موردنیاز را از طریق سایت سینا ترجمه و یا سایر راه‌های ارتباطی ارسال کنید تا سفارش شما ثبت و هزینه نهایی اعلام شود.

پرداخت هزینه

پرداخت هزینه

بعد از ایجاد سفارش هزینه در قالب فاکتور به شما اعلام شد هزینه را واریز می‌فرمایید تا وارد پروسه انجام شود.

آماده سازی کتاب

آماده سازی کتاب

کتاب طبق درخواست‌هایی که در زمان ثبت سفارش اعلام کرده‌اید به‌صورت تخصصی آماده‌شده و برای شما ارسال می‌شود.

دریافت مجوزات

دریافت مجوزات

تمامی مجوزات شابک و فیپا برای نشر و فروش یک کتاب و همچنین مجوزهای درخواستی شما اخذ می‌شوند.

چاپ کتاب

چاپ کتاب

کتابی که در مرحله قبل آماده و نهایی شده است به تعداد تیراژ درخواست شده چاپ و بسته‌بندی می‌شود.

تحویل کتاب

تحویل کتاب

کتاب‌های چاپ و بسته‌بندی‌شده به همراه مجوزهای اخذشده درنهایت به مشتری درب منزل تحویل داده می‌شوند.

ثبت سفارش چاپ کتاب

ثبت سفارش چاپ کتاب

سینا ترجمه با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سال‌هاست در صنعت چاپ کتاب فعالیت دارد. بهترین تیم ویراستاری، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ دست به دست هم داده‌اند تا کتاب‌های ارزشمند شما را با مناسب‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت به چاپ برسانند. برای سفارش چاپ کتاب خود در تعداد تیراژ مورد نظر میتوانید فایل ورد کتاب خود را به کارشناسان سینا ارسال نمایید تا صفر تا صد کار در موسسه انجام شود.

برای ثبت سفارش چاپ کتاب می توانید با کارشناسان ما از طریق تماس یا پست الکترونیکی موسسه و همچنین از طریق شبکه های مجازی (واتساپ، اینستاگرام و تلگرام) در ارتباط باشید و یا از طریق لینک زیر سفارش خود را ثبت نمایید.

راه های ارتباطی

راه‌های ارتباطی با ما

09149724522

04133250787

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

شابک از خانه کتاب - فیپا از کتابخانه ملی - مجوز ارشاد - اعلام وصول

وقتی مجوز فیپای کتاب اخد می­‌شود صاحبین اثر می‌­توانند به صورت آنلاین آن را در سایت سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران مشاهده کنند. همچنین بعد از چاپ کتاب، صاحبین اثر می­‌توانند وارد وب سایت خانه کتاب شده و در آنجا نیز با جستجوی نام اثر و کتاب خود از گرفتن مجوزهای رسمی برای چاپ کتاب مطمئن شوند.

صفر تا صد چاپ کتاب شامل ویراستاری، صفحه آرایی، طراحی جلد، دریافت مجوز فیپا ، شابک ،چاپ کتاب و در نهایت ارسال کتاب است. با تشکر

برای طراحی جلد طبق درخواست شما در خدمت هستیم.

قطع همان اندازه کتاب است. قطع‌های رایج برای کتاب‌های علمی وزیری و در صورت کم بودن تعداد صفحات قطع رقعی می‌باشد. برای کتاب های غیر علمی هم معمولا برای کتاب های رمان و حجیم همان قطع وزیری و برای کتاب‌های خاص‌تر و کم حجم‌تر مثل شعر و دل نوشته، قطع رقعی مناسب می‌باشد. البته برای کتاب‌های علمی انواع مختلف قطع مورد استفاده قرار می‌گیرد که کاملاً سلیقه‌ای است و سلیقه‌ی صاحب اثر مد نظر استدر پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام روز خوش تبدیل پایان نامه به کتاب انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای تبدیل پایان نامه به فرمت کتاب و همچنین چاپ در خدمت هستیم برای شروع کار لطفا فایل پایان نامه را از طریق تلگرام، واتساپ ، ایمیل و ایتا ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
2 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام روز خوش تبدیل پایان نامه به کتاب انجام می دهید؟
2 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام چاپ کتاب با مجوز می خواستم .دارید شما؟
سلام و عرض ادب احتراما برای چاپ کتاب با دریافت تمامی مجوزات فیپا و شابک و ... در خدمتیم. با تشکر
2 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام چاپ کتاب با مجوز می خواستم .دارید شما؟
2 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ترجمه کتاب قسطی هم دارید؟
سلام و عرض ادب ابتدا کمال تشکر را داریم که سینا ترجمه را برای ترجمه فایل ارزشمند خود برگزیده اید. احتراما برای ترجمه به صورت کاملا تخصصی و به صورت پارت به پارت و قسطی در خدمتیم. برای شروع کار فایل را ارسال بفرمایید تا به تعداد قسط دلخواه شما پارت بندی شده و جهت ترجمه اقدام نماییم. با تشکر
2 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ترجمه کتاب قسطی هم دارید؟
2 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر مجوزات رو هم شما دریافت می کنید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای صفر تا صد چاپ کتاب همراه با دریافت مجوزات در خدمت هستیم. با تشکر
3 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر مجوزات رو هم شما دریافت می کنید؟
3 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ناشر شما کتاب در زمینه روانشناسی چاپ میکنه؟
سلام و عرض ادب احتراما برای چاپ کتاب در تمامی زمینه ها در خدمتیم. با تشکر
3 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ناشر شما کتاب در زمینه روانشناسی چاپ میکنه؟
3 ماه پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام