سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

انتشار 16 شهریور 1402
مطالعه 6 دقیقه

اگر شما هم جزء افرادی هستید که می‌خواهید هزینه چاپ کتاب خود را به‌صورت آنلاین محاسبه نمایید سینا ترجمه بهترین گزینه است. شما به‌راحتی می‌توانید هزینه‌های چاپ و نشر انواع کتاب در هر تیراژی که مدنظر دارید را برآورد نمایید و در سریع‌ترین زمان سفارش خود را ثبت نمایید.

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

از آنجایی که هزینه های چاپ کتاب می تواند با توجه به فایل متفاوت باشد طبیعتا بسیاری از نویسندگان و مترجمین کتاب براوردی از میزان هزینه‌‌های احتمالی برای چاپ کتاب خود ندارند. موسسه سینا ترجمه با طراحی بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب به کاربران این امکان را می دهد که قبل از هر اقدامی از هزینه‌های چاپ کتاب خود آگاه باشند.نگران چاپ کتاب ارزشمند خود نباشید سینا ترجمه به همراه تیم حرفه‌ای متشکل از ویراستاران، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ آماده است تا با بهره‌گیری از اصول نوین و مدرن و به وسیله دستگاه های چاپ پیشرفته آثار نویسندگانی که قصد دارند اندیشه‌ و دانش خود را ماندگار سازند را چاپ نماید.همچنین در بخش براورد هزینه سعی شده است کمترین میزان هزینه‌ها لحاظ شود تا شما بتوانید به راحتی سفار ش خود را ثبت نمایید.

خدمات چاپ کتاب در سینا ترجمه

تمامی خدمات ارائه‌شده در سینا ترجمه با بالاترین کیفیت انجام می‌شود ازجمله خدمات موسسه که در حوزه چاپ کتاب وجود دارد شامل خدمات زیر است:

چاپ کتاب آماده

فایل کتاب آماده که تألیف یا ترجمه‌شده است توسط مشتری ارسال می‌شود تا صفرتا صد کار که شامل صفحه‌آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزات فیپا و شابک و ... انجام و کتاب‌ها چاپ و در منزل تحویل داده شود.

تبدیل پایان نامه به کتاب

فایل پایان‌نامه و یا رساله ارسال می‌شود تا طبق فرمت کتاب تنظیم‌شده و تمامی مراحل چاپ کتاب که شامل صفحه‌آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزات فیپا و شابک و ... انجام و کتاب‌ها چاپ و در منزل تحویل داده شود.

ویراستاری کتاب

در برخی موارد مشتری مدنظر دارد کتاب مورد ویراستاری قرار بگیرد تا هرگونه ایرادی که مربوط به ویراستاری کتاب است اصلاح شود که در این شرایط می‌تواند گزینه ویراستاری با توجه به نوع ویراستاری که مدنظر دارد را انتخاب نماید.

طراحی جلد

زمانی که مشتری مدنظر دارد فقط طراحی جلد با توجه به فایل کتاب انجام شود و یا اینکه نمونه‌ای از طرح ارسال‌شده و درخواست طراحی جلد داشته باشد می‌تواند گزینه طراحی جلد را انتخاب و سفارش خود را ثبت کند.

صفحه آرایی

در برخی موارد مشتری مدنظر دارند تنها برای کتاب و یا پایان‌نامه خود صفحه‌آرایی و فهرست بندی انجام شود که در این شرایط می‌تواند گزینه صفحه‌آرایی را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایند.

تهیه فایل صوتی

تهیه فایل صوتی یکی از خدماتی است که طرفدار زیادی دارد زیرا افراد به علت مشغله‌های زیاد بیشتر ترجیح می‌دهند هم‌زمان با سایر کارهایی که انجام می‌دهند فایل صوتی گوش دهند تا در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنند.

عوامل موثر در هزینه چاپ کتاب در سینا ترجمه

هزینه چاپ کتاب با توجه به عوامل مختلفی می‌تواند متغیر باشد که ازجمله عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد صفحات

تعداد صفحات

اساسی‌ترین معیار هزینه چاپ کتاب تعداد صفحات آن است که تعداد صفحات با هزینه رابطه مستقیم دارد.

تعداد تیراژ

تعداد تیراژ

تعداد تیراژ نیز یکی از عامل‌های اساسی تعیین قیمت سفارش چاپ کتاب است و نحوه محاسبه قیمت نهایی هم به این صورت است که تعداد تیراژ در قیمت کتاب واحد ضرب می‌شود.

جنس کاغذ

جنس کاغذ و جلد

جنس جلد و کیفیت کاغذ نیز بنا به درخواست مشتری قابل انتخاب است و هر چه کیفیت کاغذ و جلد بهتر باشد به همان میزان نیز هزینه چاپ کتاب بالا می‌رود.

کتاب رنگی

چاپ کتاب رنگی

چاپ کتاب به حالت تمام‌رنگی یا سیاه‌وسفید و یا ترکیبی از این دو انجام می‌شود که طبیعتاً هزینه چاپ کتاب رنگی بیشتر است.

اندازه کتاب

قطع کتاب

قطع کتاب یا اندازه کتاب در تعیین قیمت چاپ کتاب نقش دارد چون با توجه به‌اندازه طول و عرض کتاب در قطع‌های مختلف میزان استفاده از کاغذ متفاوت است و بدین ترتیب این مورد در قیمت نقش خواهد داشت.

مجوز کتاب

اخذ مجوزات

دریافت مجوزات فیپا و شابک از دیگر عوامل تأثیرگذار در هزینه چاپ کتاب است.

ویراستاری کتاب

ویراستاری کتاب

ویراستاری کتاب ازجمله خدماتی است که در هزینه چاپ کتاب تأثیرگذار است. دو نوع ویرایش برای چاپ کتاب در سینا ترجمه قابل انجام است که شامل ویرایش صوری، ویرایش صوری و زبانی که انتخاب هرکدام در هزینه چاپ کتاب مؤثر است.

طراحی جلد

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب یکی از مواردی است که در هزینه چاپ کتاب مؤثر است. در حالت کلی 3 نوع طراحی جلد (طراحی با قالب‌های اختصاصی، ایده پردازی توسط تیم گرافیک، اجرای ایده صاحب اثر) وجود دارد که انتخاب هرکدام در هزینه تأثیرگذار است.

مراحل انجام چاپ کتاب در سینا ترجمه

ارائه خدمات چاپ کتاب در موسسه سینا ترجمه به‌صورت آنلاین است و متقاضیان عزیز می‌توانند به‌سادگی سفارش خود را ثبت نمایند تا هر چه سریع‌تر طی مراحل زیر ثبت نمایند.

ثبت سفارش

ثبت سفارش

فایل کتاب و سایر اطلاعات موردنیاز را از طریق سایت سینا ترجمه و یا سایر راه‌های ارتباطی ارسال کنید تا سفارش شما ثبت و هزینه نهایی اعلام شود.

پرداخت هزینه

پرداخت هزینه

بعد از ایجاد سفارش هزینه در قالب فاکتور به شما اعلام شد هزینه را واریز می‌فرمایید تا وارد پروسه انجام شود.

آماده سازی کتاب

آماده سازی کتاب

کتاب طبق درخواست‌هایی که در زمان ثبت سفارش اعلام کرده‌اید به‌صورت تخصصی آماده‌شده و برای شما ارسال می‌شود.

دریافت مجوز

دریافت مجوزات

تمامی مجوزات شابک و فیپا برای نشر و فروش یک کتاب و همچنین مجوزهای درخواستی شما اخذ می‌شوند.

چاپ کتاب

چاپ کتاب

کتابی که در مرحله قبل آماده و نهایی شده است به تعداد تیراژ درخواست شده چاپ و بسته‌بندی می‌شود.

تحویل کتاب

تحویل کتاب

کتاب‌های چاپ و بسته‌بندی‌شده به همراه مجوزهای اخذشده درنهایت به مشتری درب منزل تحویل داده می‌شوند.

چرا برای چاپ کتاب سینا ترجمه را انتخاب کنیم؟

سینا ترجمه تمامی مواردی که برای چاپ و نشر کتاب به آن نیاز دارید را به بهترین صورت فراهم می‌کند تا شما بتوانید کتاب‌هایی ماندگار را خلق کرده و به چاپ برسانید ازجمله دلایلی که این موسسه را از سایر مؤسسات و انتشارات برتر می‌سازد می‌توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل

بعد از ثبت سفارش تمامی مراحل برای شما به‌صورت پیامک ارسال می‌شود تا در جریان کار قرار بگیرید.

تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان

سینا ترجمه برای تحویل فایل دارای 3 پکیج عادی، فشرده، فشرده پلاس است. اگر شما جزء افرادی هستید که نیاز سریع به چاپ کتاب خوددارید می‌توانید پکیج فشرده و یا فشرده پلاس را انتخاب نمایید.

دارای نماد های اعتماد الکترونیکی

موسسه سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی است تا مشتریان عزیز با خیال راحت سفارشات چاپ کتاب خود را ثبت نمایند.

ارسال رایگان

بعد از چاپ کتاب، تمامی کتاب‌ها به‌صورت رایگان و فوری درب منزل تحویل داده می‌شود.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

سینا ترجمه 24 ساعت و 7 روز هفته حتی روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است.

کیفیت مواد اولیه مطابق با نیاز شما

موسسه سینا ترجمه کیفیت را مبنای کار قرار داده است و مواد اولیه‌ای که برای چاپ کتاب استفاده می‌کنند از بهترین برندها است.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل های کتاب

فایل ارسالی توسط مشتری فقط برای بررسی توسط پشتیبان و چاپ استفاده می‌شود و به‌جز این موارد هیچ‌کسی دسترسی به فایل ندارد. از بابت امنیت و محرمانگی فایل آپلودی می‌تواند مطمئن باشید.

سه جلد رایگان

سینا ترجمه به علت سپاسگزاری از حسن توجه و اعتماد شما به موسسه، 3 جلد کتاب را به‌صورت رایگان چاپ کرده و به کتابخانه مرکزی ارسال می‌کند.

صفحه برآورد هزینه آنلاین چاپ کتاب

چاپ کتاب امری بسیار اساسی در سطح جهان است زیرا دانشجویان معمولاً برای ارتقاء رزومه و اساتید برای ارتقا درجه علمی خود از آن بهره‌مند‌می شوند. ازاین‌رو سینا ترجمه برای سهولت متقاضیان عزیز از هزینه چاپ کتاب سیستم برآورد هزینه آنلاین را طراحی کرده است تا شما عزیزان بتوانید سفارش چاپ کتاب خود را به‌صورت آنلاین براند و ثبت نمایید

راه های ارتباطی

راه های ارتباطی با سینا ترجمه

جهت مشاوره و یا ثبت سفارش چاپ کتاب و اطلاع از هزینه آن، می‌توانید با کارشناسان سینا ترجمه از طریق راه‌های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

قطع همان اندازه و سایز کتاب است.

قطع‌های رایج برای کتاب‌های علمی وزیری و در صورت کم بودن تعداد صفحات قطع رقعی می‌باشد. برای کتاب های غیر علمی هم معمولا برای کتاب های رمان و حجیم همان قطع وزیری و برای کتاب‌های خاص‌تر و کم حجم‌تر مثل شعر و دل نوشته، قطع رقعی مناسب می‌باشد. البته برای کتاب‌های علمی انواع مختلف قطع مورد استفاده قرار می‌گیرد که کاملاً سلیقه‌ای است و سلیقه‌ی صاحب اثر مد نظر است.

وقتی مجوز فیپای کتاب اخد می­‌شود صاحبین اثر می‌­توانند به صورت آنلاین آن را در سایت سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران مشاهده کنند. همچنین بعد از چاپ کتاب، صاحبین اثر می­‌توانند وارد وب سایت خانه کتاب شده و در آنجا نیز با جستجوی نام اثر و کتاب خود از گرفتن مجوزهای رسمی برای چاپ کتاب مطمئن شوند.

شابک از خانه کتاب - فیپا از کتابخانه ملی - مجوز ارشاد - اعلام وصول

عوامل بسیاری مانند تعداد کلمات، زبان، تخصص متن، سفارش صفحه آرایی و طراحی جلد، تعداد منابع و ... بر هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب تاثیرگذارند. پس از ثبت سفارش خود در سایت سینا ترجمه، محاسبه قیمت برای فایل ارسالی شما به صورت آنلاین انجام شده و هزینه پروژه در فرم پیش فاکتور ارائه می‌گردددر پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای چند میشه؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه چاپ کتاب با توجه به تعداد جلد ، تعداد صفحات، سایزکتاب و سایر موارد دیگر براورد می شود. برای براورد دقیق می توانید فایل را از طریق تلگرام،واتساپ و ایمیل و ایتا ارسال بفرمایید و یا در سایت قسمت چاپ کتاب آنلاین براورد نمایید. با تشکر
47 دقیقه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وخسته نباشید من یه کتاب قبلا به چاپ رسوندم میخام دوباره چاپ مجدد انجام بدم چیکار کنم ؟
سلام و عرض ادب احتراما برای چاپ مجدد در خدمت هستیم فایل را ارسال بفرمایید تا برای چاپ مجدد اقدام نماییم. با تشکر
3 روز پیش
بازدیدکننده

چاکوچ
سلام وخسته نباشید من یه کتاب قبلا به چاپ رسوندم میخام دوباره چاپ مجدد انجام بدم چیکار کنم ؟
6 روز پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
یک مجموعه ی بی نظیر و بسیار منضبط و پشتیبانی هاتون هم که واقعا مهیجه. ممنونم
سلام و عرض ادب احتراما از نظر لطف و حسن توجه شما سپاسگزاریم.
6 روز پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای چند میشه؟
6 روز پیش
بازدیدکننده

فاطمه
سلام وخسته نباشید من یه کتاب دارم 30صفحه امکان چاپ است ؟
7 روز پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
کیفیت کارتون و پشتیبانی تون واقعا بسیار بسیار عالیه ممنونتونم
سلام و عرض ادب خیلی ممنون از حسن توجه شما
7 روز پیش
بازدیدکننده

محمدی
کیفیت کارتون و پشتیبانی تون واقعا بسیار بسیار عالیه ممنونتونم
1 هفته پیش
بازدیدکننده

ابراهیمی
یک مجموعه ی بی نظیر و بسیار منضبط و پشتیبانی هاتون هم که واقعا مهیجه. ممنونم
2 هفته پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر براورد هزینه در سایتتون انجام دادم. حتما ثبت سفارش می کنم. با تشکر
سلام و عرض ادب خیلی ممنون لطف فرمودید. منتظر ثبت سفارش شما هستیم تا انجام وظیفه نماییم. با تشکر
3 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر براورد هزینه در سایتتون انجام دادم. حتما ثبت سفارش می کنم. با تشکر
3 ماه پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام