سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

انتشار 16 شهریور 1402
مطالعه 6 دقیقه

اگر شما هم جزء افرادی هستید که می‌خواهید هزینه چاپ کتاب خود را به‌صورت آنلاین محاسبه نمایید سینا ترجمه بهترین گزینه است. شما به‌راحتی می‌توانید هزینه‌های چاپ و نشر انواع کتاب در هر تیراژی که مدنظر دارید را برآورد نمایید و در سریع‌ترین زمان سفارش خود را ثبت نمایید.

محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب

از آنجایی که هزینه های چاپ کتاب می تواند با توجه به فایل متفاوت باشد طبیعتا بسیاری از نویسندگان و مترجمین کتاب براوردی از میزان هزینه‌‌های احتمالی برای چاپ کتاب خود ندارند. موسسه سینا ترجمه با طراحی بخش محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب به کاربران این امکان را می دهد که قبل از هر اقدامی از هزینه‌های چاپ کتاب خود آگاه باشند.نگران چاپ کتاب ارزشمند خود نباشید سینا ترجمه به همراه تیم حرفه‌ای متشکل از ویراستاران، طراحان گرافیک و ناظرین چاپ آماده است تا با بهره‌گیری از اصول نوین و مدرن و به وسیله دستگاه های چاپ پیشرفته آثار نویسندگانی که قصد دارند اندیشه‌ و دانش خود را ماندگار سازند را چاپ نماید.همچنین در بخش براورد هزینه سعی شده است کمترین میزان هزینه‌ها لحاظ شود تا شما بتوانید به راحتی سفار ش خود را ثبت نمایید.

خدمات چاپ کتاب در سینا ترجمه

تمامی خدمات ارائه‌شده در سینا ترجمه با بالاترین کیفیت انجام می‌شود ازجمله خدمات موسسه که در حوزه چاپ کتاب وجود دارد شامل خدمات زیر است:

چاپ کتاب آماده

فایل کتاب آماده که تألیف یا ترجمه‌شده است توسط مشتری ارسال می‌شود تا صفرتا صد کار که شامل صفحه‌آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزات فیپا و شابک و ... انجام و کتاب‌ها چاپ و در منزل تحویل داده شود.

تبدیل پایان نامه به کتاب

فایل پایان‌نامه و یا رساله ارسال می‌شود تا طبق فرمت کتاب تنظیم‌شده و تمامی مراحل چاپ کتاب که شامل صفحه‌آرایی، طراحی جلد، اخذ مجوزات فیپا و شابک و ... انجام و کتاب‌ها چاپ و در منزل تحویل داده شود.

ویراستاری کتاب

در برخی موارد مشتری مدنظر دارد کتاب مورد ویراستاری قرار بگیرد تا هرگونه ایرادی که مربوط به ویراستاری کتاب است اصلاح شود که در این شرایط می‌تواند گزینه ویراستاری با توجه به نوع ویراستاری که مدنظر دارد را انتخاب نماید.

طراحی جلد

زمانی که مشتری مدنظر دارد فقط طراحی جلد با توجه به فایل کتاب انجام شود و یا اینکه نمونه‌ای از طرح ارسال‌شده و درخواست طراحی جلد داشته باشد می‌تواند گزینه طراحی جلد را انتخاب و سفارش خود را ثبت کند.

صفحه آرایی

در برخی موارد مشتری مدنظر دارند تنها برای کتاب و یا پایان‌نامه خود صفحه‌آرایی و فهرست بندی انجام شود که در این شرایط می‌تواند گزینه صفحه‌آرایی را انتخاب و سفارش خود را ثبت نمایند.

تهیه فایل صوتی

تهیه فایل صوتی یکی از خدماتی است که طرفدار زیادی دارد زیرا افراد به علت مشغله‌های زیاد بیشتر ترجیح می‌دهند هم‌زمان با سایر کارهایی که انجام می‌دهند فایل صوتی گوش دهند تا در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنند.

عوامل موثر در هزینه چاپ کتاب در سینا ترجمه

هزینه چاپ کتاب با توجه به عوامل مختلفی می‌تواند متغیر باشد که ازجمله عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعداد صفحات

تعداد صفحات

اساسی‌ترین معیار هزینه چاپ کتاب تعداد صفحات آن است که تعداد صفحات با هزینه رابطه مستقیم دارد.

تعداد تیراژ

تعداد تیراژ

تعداد تیراژ نیز یکی از عامل‌های اساسی تعیین قیمت سفارش چاپ کتاب است و نحوه محاسبه قیمت نهایی هم به این صورت است که تعداد تیراژ در قیمت کتاب واحد ضرب می‌شود.

جنس کاغذ

جنس کاغذ و جلد

جنس جلد و کیفیت کاغذ نیز بنا به درخواست مشتری قابل انتخاب است و هر چه کیفیت کاغذ و جلد بهتر باشد به همان میزان نیز هزینه چاپ کتاب بالا می‌رود.

کتاب رنگی

چاپ کتاب رنگی

چاپ کتاب به حالت تمام‌رنگی یا سیاه‌وسفید و یا ترکیبی از این دو انجام می‌شود که طبیعتاً هزینه چاپ کتاب رنگی بیشتر است.

اندازه کتاب

قطع کتاب

قطع کتاب یا اندازه کتاب در تعیین قیمت چاپ کتاب نقش دارد چون با توجه به‌اندازه طول و عرض کتاب در قطع‌های مختلف میزان استفاده از کاغذ متفاوت است و بدین ترتیب این مورد در قیمت نقش خواهد داشت.

مجوز کتاب

اخذ مجوزات

دریافت مجوزات فیپا و شابک از دیگر عوامل تأثیرگذار در هزینه چاپ کتاب است.

ویراستاری کتاب

ویراستاری کتاب

ویراستاری کتاب ازجمله خدماتی است که در هزینه چاپ کتاب تأثیرگذار است. دو نوع ویرایش برای چاپ کتاب در سینا ترجمه قابل انجام است که شامل ویرایش صوری، ویرایش صوری و زبانی که انتخاب هرکدام در هزینه چاپ کتاب مؤثر است.

طراحی جلد

طراحی جلد کتاب

طراحی جلد کتاب یکی از مواردی است که در هزینه چاپ کتاب مؤثر است. در حالت کلی 3 نوع طراحی جلد (طراحی با قالب‌های اختصاصی، ایده پردازی توسط تیم گرافیک، اجرای ایده صاحب اثر) وجود دارد که انتخاب هرکدام در هزینه تأثیرگذار است.

مراحل انجام چاپ کتاب در سینا ترجمه

ارائه خدمات چاپ کتاب در موسسه سینا ترجمه به‌صورت آنلاین است و متقاضیان عزیز می‌توانند به‌سادگی سفارش خود را ثبت نمایند تا هر چه سریع‌تر طی مراحل زیر ثبت نمایند.

ثبت سفارش

ثبت سفارش

فایل کتاب و سایر اطلاعات موردنیاز را از طریق سایت سینا ترجمه و یا سایر راه‌های ارتباطی ارسال کنید تا سفارش شما ثبت و هزینه نهایی اعلام شود.

پرداخت هزینه

پرداخت هزینه

بعد از ایجاد سفارش هزینه در قالب فاکتور به شما اعلام شد هزینه را واریز می‌فرمایید تا وارد پروسه انجام شود.

آماده سازی کتاب

آماده سازی کتاب

کتاب طبق درخواست‌هایی که در زمان ثبت سفارش اعلام کرده‌اید به‌صورت تخصصی آماده‌شده و برای شما ارسال می‌شود.

دریافت مجوز

دریافت مجوزات

تمامی مجوزات شابک و فیپا برای نشر و فروش یک کتاب و همچنین مجوزهای درخواستی شما اخذ می‌شوند.

چاپ کتاب

چاپ کتاب

کتابی که در مرحله قبل آماده و نهایی شده است به تعداد تیراژ درخواست شده چاپ و بسته‌بندی می‌شود.

تحویل کتاب

تحویل کتاب

کتاب‌های چاپ و بسته‌بندی‌شده به همراه مجوزهای اخذشده درنهایت به مشتری درب منزل تحویل داده می‌شوند.

چرا برای چاپ کتاب سینا ترجمه را انتخاب کنیم؟

سینا ترجمه تمامی مواردی که برای چاپ و نشر کتاب به آن نیاز دارید را به بهترین صورت فراهم می‌کند تا شما بتوانید کتاب‌هایی ماندگار را خلق کرده و به چاپ برسانید ازجمله دلایلی که این موسسه را از سایر مؤسسات و انتشارات برتر می‌سازد می‌توانیم به موارد زیر اشاره نماییم:

ارسال پیامک لحظه ای از مراحل

بعد از ثبت سفارش تمامی مراحل برای شما به‌صورت پیامک ارسال می‌شود تا در جریان کار قرار بگیرید.

تحویل پروژه ها در سریع ترین زمان

سینا ترجمه برای تحویل فایل دارای 3 پکیج عادی، فشرده، فشرده پلاس است. اگر شما جزء افرادی هستید که نیاز سریع به چاپ کتاب خوددارید می‌توانید پکیج فشرده و یا فشرده پلاس را انتخاب نمایید.

دارای نماد های اعتماد الکترونیکی

موسسه سینا ترجمه دارای نماد اعتماد الکترونیکی است تا مشتریان عزیز با خیال راحت سفارشات چاپ کتاب خود را ثبت نمایند.

ارسال رایگان

بعد از چاپ کتاب، تمامی کتاب‌ها به‌صورت رایگان و فوری درب منزل تحویل داده می‌شود.

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

سینا ترجمه 24 ساعت و 7 روز هفته حتی روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به مشتریان عزیز است.

کیفیت مواد اولیه مطابق با نیاز شما

موسسه سینا ترجمه کیفیت را مبنای کار قرار داده است و مواد اولیه‌ای که برای چاپ کتاب استفاده می‌کنند از بهترین برندها است.

حفظ محرمانگی اسناد و فایل های کتاب

فایل ارسالی توسط مشتری فقط برای بررسی توسط پشتیبان و چاپ استفاده می‌شود و به‌جز این موارد هیچ‌کسی دسترسی به فایل ندارد. از بابت امنیت و محرمانگی فایل آپلودی می‌تواند مطمئن باشید.

سه جلد رایگان

سینا ترجمه به علت سپاسگزاری از حسن توجه و اعتماد شما به موسسه، 3 جلد کتاب را به‌صورت رایگان چاپ کرده و به کتابخانه مرکزی ارسال می‌کند.

صفحه برآورد هزینه آنلاین چاپ کتاب

چاپ کتاب امری بسیار اساسی در سطح جهان است زیرا دانشجویان معمولاً برای ارتقاء رزومه و اساتید برای ارتقا درجه علمی خود از آن بهره‌مند‌می شوند. ازاین‌رو سینا ترجمه برای سهولت متقاضیان عزیز از هزینه چاپ کتاب سیستم برآورد هزینه آنلاین را طراحی کرده است تا شما عزیزان بتوانید سفارش چاپ کتاب خود را به‌صورت آنلاین براند و ثبت نمایید

راه های ارتباطی

راه های ارتباطی با سینا ترجمه

جهت مشاوره و یا ثبت سفارش چاپ کتاب و اطلاع از هزینه آن، می‌توانید با کارشناسان سینا ترجمه از طریق راه‌های ارتباطی زیر در ارتباط باشید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

قطع همان اندازه و سایز کتاب است.

قطع‌های رایج برای کتاب‌های علمی وزیری و در صورت کم بودن تعداد صفحات قطع رقعی می‌باشد. برای کتاب های غیر علمی هم معمولا برای کتاب های رمان و حجیم همان قطع وزیری و برای کتاب‌های خاص‌تر و کم حجم‌تر مثل شعر و دل نوشته، قطع رقعی مناسب می‌باشد. البته برای کتاب‌های علمی انواع مختلف قطع مورد استفاده قرار می‌گیرد که کاملاً سلیقه‌ای است و سلیقه‌ی صاحب اثر مد نظر است.

وقتی مجوز فیپای کتاب اخد می­‌شود صاحبین اثر می‌­توانند به صورت آنلاین آن را در سایت سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران مشاهده کنند. همچنین بعد از چاپ کتاب، صاحبین اثر می­‌توانند وارد وب سایت خانه کتاب شده و در آنجا نیز با جستجوی نام اثر و کتاب خود از گرفتن مجوزهای رسمی برای چاپ کتاب مطمئن شوند.

شابک از خانه کتاب - فیپا از کتابخانه ملی - مجوز ارشاد - اعلام وصول

عوامل بسیاری مانند تعداد کلمات، زبان، تخصص متن، سفارش صفحه آرایی و طراحی جلد، تعداد منابع و ... بر هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب تاثیرگذارند. پس از ثبت سفارش خود در سایت سینا ترجمه، محاسبه قیمت برای فایل ارسالی شما به صورت آنلاین انجام شده و هزینه پروژه در فرم پیش فاکتور ارائه می‌گردددر پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
زمان چاپ کتاب را میفرمایید؟
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که ما را برای چاپ کتاب برگزیده اید. احتراما زمان چاپ کتاب 30-45 روز می باشد که در صورت ثبت در حالت فشرده در عرض 25 روز هم تقدیم می شود. با تشکر
4 روز پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر هزینه چاپ کتاب را میفرمایید؟
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که ما را برای چاپ کتاب ارزشمند خود برگزیده اید. احتراما هزینه چاپ کتاب با توجه به تعداد صفحات و موارد درخواستی مشخص می شود. لطفا فایل را ارسال بفرمایید تا برای صفر تا صد چاپ کتاب براورد هزینه و اقدام نماییم. با تشکر
4 روز پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر هزینه چاپ کتاب را میفرمایید؟
4 روز پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
زمان چاپ کتاب را میفرمایید؟
4 روز پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و احترام من در موسسه شما کتاب رو به چاپ رسوندم الان می خوام چاپ مجدد برام انجام دهید قابل انجام است؟
سلام و عرض ادب احتراما در خدمتیم. فایل را از طریق تلگرام،واتساپ و یا ایمیل و ایتا ارسال بفرمایید تا جهت چاپ مجدد اقدام شود. با تشکر
5 روز پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام و احترام من در موسسه شما کتاب رو به چاپ رسوندم الان می خوام چاپ مجدد برام انجام دهید قابل انجام است؟
5 روز پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
هزینه چاپ کتاب را میفرمایید؟ با تشکر
سلام و عرض ادب احتراما هزینه چاپ کتاب با توجه به فایل کتاب براورد می شود. فایل کتاب را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
1 هفته پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
هزینه چاپ کتاب را میفرمایید؟ با تشکر
2 هفته پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
هزینه چاپ کتاب رو براورد کردم .از کجا ثبت کنم ؟
سلام و عرض ادب احتراما سفارش را می توانید از طریق سایت ، ایمیل و یا واتساپ و تلگرام و ایتا ثبت بفرمایید. با تشکر
3 هفته پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
هزینه چاپ کتاب رو براورد کردم .از کجا ثبت کنم ؟
3 هفته پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
چاپ کتاب دیجیتال حداقل چند جلد دارد؟
سلام و عرض ادب احتراما حداقل جلد برای چاپ کتاب 5 جلد می باشد. با تشکر
4 هفته پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام و احترام هزینه چاپ مقاله را میفرمایید؟ با تشکر
باسلام وعرض ادب احتراما هزینه هر نوع مجله فرق میکنه مجلات داخلی یا خارجی هرکدام یه شرایط ویه هزینه دارند برای اطلاعات بیشتر درخواستتان را به ایمیل موسسه یا از طریق شبکه های مجازی ارسال نمایید کارشناسان در اسرع وقت تماس وهزینه وشرایط مجلات را اعلام میکنند. باتشکرازشما
4 هفته پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام و احترام هزینه چاپ مقاله را میفرمایید؟ با تشکر
4 هفته پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
چاپ کتاب دیجیتال حداقل چند جلد دارد؟
4 هفته پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
برای مصاحبه چاپ کتاب می خواستم
سلام و عرض ادب احتراما ما در سینا ترجمه پکیج های ویژه ای برای مصاحبه در نظر گرفتیم. اگر مایل باشید درخواست را از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال بفرمایید تا اقدام نماییم. با تشکر
1 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
برای مصاحبه چاپ کتاب می خواستم
1 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
هزینه ترجمه کتاب میخواستمک بدونم
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر را داریم که سینا ترجمه را برای ترجمه کتاب برگزیده اید. احتراما هزینه ترجمه کتاب با توجه به تعداد کلمات و تخصص فایل براورد می شود برای براورد هزینه اگر کتابی دارید ارسال بفرمایید تا براورد هزینه شود اگر کتابی در دست ندارید می توانیم کتاب های جدیدالنشر مرتبط به رشته شما را معرفی نماییم بررسی بفرمایید هر کدام مورد تایید بود برای ترجمه براورد هزینه و اقدام نماییم. با تشکر
2 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
هزینه ترجمه کتاب میخواستمک بدونم
2 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ممنون از بخش کتاب موسسه . کتاب ها دستم رسید . با تشکر
سلام و احترام خواهش میکنیم انجام وظیفه است. مبارکتون باشه. منتظر فایل های جدید شما هستیم تا جهت چاپ اقدام نماییم. با تشکر
3 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ممنون از بخش کتاب موسسه . کتاب ها دستم رسید . با تشکر
3 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام.هزینه چاپ کتاب رو میفرمایید؟ با تشکر
سلام و عرض ادب احتراما هزینه چاپ کتاب با توجه به فایل شما و تعداد جلد هایی که می خواهید به چاپ برسانید براورد می شود. فایل را ارسال بفرمایید تا براورد هزینه و اقدام شود. با تشکر
3 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام.هزینه چاپ کتاب رو میفرمایید؟ با تشکر
3 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر برای کتاب های علمب و دانشگاهی از چه قطعی استفاده می کنید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای کتاب های دانشگاهی بسته به درخواست مشتری چاپ انجام می شود ولی معمولا در قطع وزیری ثبت می شود. با تشکر
4 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر برای کتاب های علمب و دانشگاهی از چه قطعی استفاده می کنید؟
4 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
برای چاپ کتاب کدام مجوزات و میگیرید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای چاپ کتاب شابک از خانه کتاب - فیپا از کتابخانه ملی - مجوز ارشاد - اعلام وصول اخذ می شود. با تشکر
4 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام ببخشید از بالا که براورد انلاین هزینه رو گذاشتید می تونم ثبت سفارش انجام بدم؟
سلام و عرض ادب احتراما بله می توانید سفارش خود را ثبت نماییم. با تشکر
4 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام ببخشید از بالا که براورد انلاین هزینه رو گذاشتید می تونم ثبت سفارش انجام بدم؟
4 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
شما تبدیل پایان نامه به کتاب انجام میدید
سلام و احترام بله برای صفر تا صد تبدیل پایان نامه به کتاب در خدمتیم. با تشکر
4 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ترجمه کتاب در زمینه هوش مصنوعی انجام میدید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای ترجمه کتاب در تمامی زمینه ها و تخصص ها به صورت ویژه در خدمت هستیم. با تشکر
4 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ترجمه کتاب در زمینه هوش مصنوعی انجام میدید؟
5 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
برای چاپ کتاب کدام مجوزات و میگیرید؟
5 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
شما تبدیل پایان نامه به کتاب انجام میدید
5 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
چاپ کتاب چند روزه انجام میشه؟
سلام و عرض ادب احتراما زمان چاپ صفر تا صد چاپ کتاب 30-45 روز کاری می باشد. با تشکر
5 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
چاپ کتاب چند روزه انجام میشه؟
5 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
کتاب های علمی را با چه قطعی چاپ می کنند؟
سلام و عرض ادب با توجه به موضوع و درخواست مشتری متفاوت می باشد ولی معمولا به قطع وزیری به چاپ می رسد. با تشکر
5 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
چاپ کتاب به زبان انگلیسی انجام می دهید؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای چاپ کتاب به تمامی زبا ها در خدمت هستیم. با تشکر
5 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
کتاب داستان هم چاپ میکنید؟
سلام و عرض ادب احتراما بله برای چاپ کتاب داستان و کودک و نوجوان و ....در خدمت هستیم. فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
5 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
کتاب داستان هم چاپ میکنید؟
5 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
چاپ کتاب به زبان انگلیسی انجام می دهید؟
5 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
کتاب های علمی را با چه قطعی چاپ می کنند؟
5 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
هزینه که حساب کردیم در سایت هزینه تمام شده است
سلام و عرض ادب بله هزینه صفر تا صد کار می باشد. با تشکر
5 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
هزینه که حساب کردیم در سایت هزینه تمام شده است
5 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر ببخشید شما فروش کتاب هم دارید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای فروش کتاب به صورت pdf ویا فایل صوتی به صورت الکترونیکی در خدمت هستیم. با تشکر
5 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر ببخشید شما فروش کتاب هم دارید؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام چاپ کتاب با دریافت مجوز انجام می دید؟
سلام و عرض ادب احتراما برای صفر تا صد چاپ کتاب با دریافت مجوز در خدمت هستیم. فایل را ارسال بفرمایید تا اقدام شود. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ببخشید هزینه ای که من براورد میکنم هزینه صفر تا صد است درسته؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه ای که در سایت براورد می شود بله هزینه صفر تا صد کار چاپ کتاب می باشد. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
ببخشید هزینه ای که من براورد میکنم هزینه صفر تا صد است درسته؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام چاپ کتاب با دریافت مجوز انجام می دید؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای چند میشه؟
سلام و عرض ادب احتراما هزینه چاپ کتاب با توجه به تعداد جلد ، تعداد صفحات، سایزکتاب و سایر موارد دیگر براورد می شود. برای براورد دقیق می توانید فایل را از طریق تلگرام،واتساپ و ایمیل و ایتا ارسال بفرمایید و یا در سایت قسمت چاپ کتاب آنلاین براورد نمایید. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وخسته نباشید من یه کتاب قبلا به چاپ رسوندم میخام دوباره چاپ مجدد انجام بدم چیکار کنم ؟
سلام و عرض ادب احتراما برای چاپ مجدد در خدمت هستیم فایل را ارسال بفرمایید تا برای چاپ مجدد اقدام نماییم. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

چاکوچ
سلام وخسته نباشید من یه کتاب قبلا به چاپ رسوندم میخام دوباره چاپ مجدد انجام بدم چیکار کنم ؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
یک مجموعه ی بی نظیر و بسیار منضبط و پشتیبانی هاتون هم که واقعا مهیجه. ممنونم
سلام و عرض ادب احتراما از نظر لطف و حسن توجه شما سپاسگزاریم.
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام هزینه چاپ کتاب 200 صفحه ای چند میشه؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت خوش هزینه صفر تا صد چاپ کتاب رو میفرمایید؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

فاطمه
سلام وخسته نباشید من یه کتاب دارم 30صفحه امکان چاپ است ؟
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
کیفیت کارتون و پشتیبانی تون واقعا بسیار بسیار عالیه ممنونتونم
سلام و عرض ادب خیلی ممنون از حسن توجه شما
6 ماه پیش
بازدیدکننده

محمدی
کیفیت کارتون و پشتیبانی تون واقعا بسیار بسیار عالیه ممنونتونم
6 ماه پیش
بازدیدکننده

ابراهیمی
یک مجموعه ی بی نظیر و بسیار منضبط و پشتیبانی هاتون هم که واقعا مهیجه. ممنونم
6 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام وقت بخیر براورد هزینه در سایتتون انجام دادم. حتما ثبت سفارش می کنم. با تشکر
سلام و عرض ادب خیلی ممنون لطف فرمودید. منتظر ثبت سفارش شما هستیم تا انجام وظیفه نماییم. با تشکر
9 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
سلام وقت بخیر براورد هزینه در سایتتون انجام دادم. حتما ثبت سفارش می کنم. با تشکر
9 ماه پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام