سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود
صفرتا صد استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه

هزینه استخراج مقاله انگلیسی از پایان نامه چقدر است؟

انتشار 25 فروردین 1400
مطالعه 11 دقیقه

استفاده از پایان‌نامه در جهت استخراج و چاپ مقاله در مجلات معتبر در کوتاه‌ترین زمان، یکی از مرسوم‌ترین راه‌ها برای رسیدن به اهداف پژوهشی اساتید و دانشجویان می‌باشد. در این مقاله قصد داریم تا در خصوص فاکتورهای تعیین‌کننده هزینه استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه صحبت کنیم.

استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه

یکی از مهم‌ترین اهداف تدوین پایان‌نامه، استخراج مقاله باهدف چاپ در مجلات علمی معتبر است و هر فردی که در حوزه‌های پژوهشی فعال است به‌خوبی از اهمیت و مزایای چاپ مقاله باخبر است. تمامی دانشگاه‌ها برای دانشجویانی که اقدام به تهیه و چاپ مقاله از پایان‌نامه کنند، امتیازی را در نظر گرفته است که بین 1 الی 2 نمره می‌باشد که همین امتیاز، نشان‌دهنده اهمیت بالای چاپ مقاله از پایان‌نامه است، اما در این میان، بسیاری از دانشجویان علاقه دارند تا مقالات خود را در مجلات بین‌المللی به چاپ برسانند، ازاین‌رو نیاز است تا استخراج مقاله به‌صورت انگلیسی صورت بگیرد. در بسیاری از دانشگاه‌های داخل و خارج کشور، دانشجویان برای اینکه بتوانند اجازه دفاع داشته باشند، می‌بایست از پایان‌نامه خود مقاله تهیه کنند که این کار خیلی هم آسان نیست. شما داده‌ها و موارد اولیه را دارید، اما باید به‌صورت اصولی از آن‌ها استفاده کنید. در پایان‌نامه هیچ محدودیتی برای تعداد صفحات نیست، اما در مقاله باید مطالب پایان‌نامه را کوتاه کنید و باظرافت و دقت خاصی مطالب مهم را کنار هم بچینید.

استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه

استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه فارسی

وقتی صحبت از استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه فارسی می‌شود درواقع همان استخراج مقاله فارسی از پایان‌نامه فارسی و سپس ترجمه تخصصی مقاله است. ازاین‌رو تمامی الزامات و مراحل استخراج مقاله فارسی از پایان‌نامه فارسی انجام می‌شود و درنهایت مقاله علمی آماده‌شده به‌صورت کاملاً تخصصی ترجمه می‌شود. جهت آموزش و آشنایی با مراحل و چگونگی استخراج مقاله از پایان‌نامه حتماً این مطلب را مطالعه نمایید.

اگر قصد ارسال مقاله به مجلات خارجی دارید، مقاله پس از استخراج نیاز به ترجمه تخصصی دارد. ترجمه مقاله بسیار مهم است، چون افرادی که می‌خواهند مقاله شما را داوری کنند، باید کاملاً مفهوم مقاله را درک کنند. بسیاری از مقالات خوب به دلیل نداشتن ترجمه تخصصی ریجکت می‌شوند و باید این مورد جدی گرفته شود. اگر توانایی ترجمه تخصصی ندارید، از افرادی کمک بگیرید که هم به زبان انگلیسی مسلط هستند و هم به موضوع مقاله اشراف دارند. محتوای مقاله باید عاری از ایرادات نگارشی و ادبی باشد، توصیه می‌شود پس از ترجمه تخصصی مقاله، متن آن توسط ویراستار متخصص بازبینی شود تا علاوه بر رفع ایرادات موجود، مجلات روان‌سازی شوند.

استخراج مقاله

پس از آماده شدن مقاله فارسی برای داشتن یک مقاله انگلیسی باکیفیت و تخصصی رعایت این نکات الزامی است:

  • مترجم مقاله باید متخصص در رشته تخصصی مربوط به مقاله باشد و به هر دو زبان مبدأ مقصد تسلط کافی داشته باشد.

  • مترجم مقاله باید آشنایی کافی به روال ارسال مقاله به مجلات معتبر داشته باشد تا در پروسه ترجمه مقاله تمامی نکات و استانداردهای لازم رعایت شود.

  • مقاله ترجمه‌شده قبل از ارسال به مجله باید توسط مترجم نیتیو به‌طور کاملاً تخصصی ویرایش شود.

استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه انگلیسی

در خصوص استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه انگلیسی، شرایط متفاوت است از آنچه که قبلاً اعلام کردیم، در این حالت پایان‌نامه به زبان انگلیسی تدوین‌شده است و مقاله انگلیسی باید از همین پایان‌نامه استخراج شود. این شرایط در صورتی اتفاق می‌افتد که یا پایان‌نامه مربوط به رشته‌های تخصصی است که به زبان انگلیسی تحصیل می‌شوند مانند آموزش زبان انگلیسی، ادبیات زبان انگلیسی، مترجمی زبان انگلیسی و ... که پایان‌نامه‌ها را در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری باید به زبان انگلیسی ارائه دهند. همچنین علاوه بر حالت اعلام‌شده ممکن است دانشجو در دانشگاه‌های خارج از کشور و یا دانشگاه‌های بین‌المللی مشغول تحصیل باشد یعنی تحصیل به زبان انگلیسی در هر رشته تخصصی. در این صورت پایان‌نامه‌ای که دانشجو ارائه می‌دهد در هر تخصصی مانند: معماری، مدیریت ، حقوق و .... باید به زبان انگلیسی باشد. بنابراین مقاله‌ای که از پایان‌نامه استخراج می‌شود نیز به زبان انگلیسی خواهد بود.

استخراج مقاله

در مسیر استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه انگلیسی موارد زیر می‌تواند به شما کمک کند:

عنوان

عنوان اصلی مقاله باید کاملاً مرتبط با محتوا باشد و باید در آن از کلمات کلیدی استفاده‌شده باشد. معمولاً 8 الی 15 کلمه مناسب خواهد بود.

چکیده

چکیده پایان‌نامه دارای حجم زیادی است و باید کوتاه شود. همچنین از بخش مقدمه هم می‌توانید استفاده کنید. بهتر است چکیده مقاله حدود 250 کلمه باشد.

مقدمه

مقدمه در پایان‌نامه نشانگر آشنا بودن نویسنده با ادبیات تحقیق است و علاوه بر فصل یک، در فصل دو نیز ذکر می‌شود، اما برای مقاله این حجم از محتوا نیاز نیست و باید از این دو بخش استفاده کنید و حدوداً در دو صفحه مقدمه مقاله را بنویسید. در مقدمه بهتر است یک فرضیه و سؤال مطرح کنید.

روش و متدولوژی

این بخش هم باید خلاصه گردد و در آن می‌بایست مراحل اصلی و روش اجرای پژوهش (جامعه و نمونه، روش اجرا، معرفی ابزار و روش تجزیه‌وتحلیل) بیان شود. این بخش می‌تواند در حدود یک صفحه انجام شود.

نتایج

در پایان‌نامه این بخش را به ارائه همه یافته‌های پژوهش صرف می‌کنند. اگر نتایج و یافته‌های وسیعی دارید می‌توانید بیش از یک مقاله استخراج‌کنید، برای همین است که در بخش مقدمه فقط یک سؤال و فرضیه مطرح‌شده بود. تعداد فرضیات و سؤالات پژوهش را به کنار بگذارید. به نتایج پایان‌نامه خود نگاه کنید. اگر نتایج پایان‌نامه پیام مهمی در خود دارند که نمی‌توان آن را در یک مقاله گنجاند بنابراین آن‌ها را تفکیک کرده و بخش مقدمه، روش پژوهش و نتایج را بر اساس آن بخش از نتایج بنویسید. نتایج دیگر را نیز نگه‌دارید تا آن‌ها را در قالب مقاله دیگر ارائه نمایید.

بحث و نتیجه‌گیری

این بخش باید بسیار کوتاه نوشته شود و در تمام نتایجی که در بخش قبل ذکر کرده بودید، در اینجا روی آن بحث کنید. باید ارتباط بین بخش مقدمه و بخش بحث حفظ گردد تا نشان دهد از پژوهش‌ها و مرور ادبیات که در بخش مقدمه گفته‌شده، استفاده نموده‌اید. در پایان‌نامه شما تمامی یافته‌ها را در بخش بحث و نتیجه‌گیری تبیین می‌کنید اما در مقاله فقط مواردی که در بخش نتایج آورده شده را در بخش بحث و نتیجه ذکر می‌کنید.

منابع

منابع مقاله می‌بایست بین 20 الی 30 عدد باشد. باید منابع استفاده‌شده، کاملاً مرتبط با مطالب باشند و به این نکته توجه کنید که منابع باید جدید باشند. و حتماً فقط آن دسته از منابع پایان‌نامه که در نگارش مقاله استفاده‌شده‌اند را بنویسید نه تمام منابع پایان‌نامه.

هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه

هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه هزینه‌ای است که محقق متخصص در رشته تخصصی پایان‌نامه بابت استخراج و نگارش مقاله تخصصی از پایان‌نامه تخصصی زبان‌های مختلف دریافت می‌کند که این هزینه با توجه به عوامل و فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود که در ادامه به تفکیک توضیح داده خواهند شد.

هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه

عوامل تأثیرگذار در هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه

هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه، به فاکتورهایی ازجمله زبان پایان‌نامه و کیفیت استخراج مقال از پایان‌نامه و بازه زمانی استخراج مقاله بستگی دارد.

زبان استخراج مقاله

هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه‌های زبان‌های مختلف با یکدیگر متفاوت است . به‌طور مثال هزینه استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه انگلیسی با هزینه استخراج مقاله به زبان روسی از پایان‌نامه روسی متفاوت است. دلیل این اختلاف هزینه می‌تواند در دسترس بودن محقق متخصص در رشته پایان‌نامه که به زبان پایان‌نامه تسلط دارد باشد.

زبان استخراج مقاله

استخراج مقاله

سفارش استخراج مقاله از پایان نامه فارسی، انگلیسی، فرانسه و سایر زبان ها

کیفیت استخراج مقاله از پایان

کیفیت استخراج مقاله از پایان‌نامه بستگی به انتخاب نوع محقق و تعداد محققانی که فایل نهایی را بررسی می‌کنند و همچنین خدماتی که بعد از استخراج مقاله قرار است انجام شود مانند فرمت بندی بستگی دارد.

کیفیت طلایی

کیفیت طلایی

در کیفیت طلایی مقاله توسط کارشناس متخصص در رشته و تخصص پایان‌نامه و همچنین خبره که تجربه کافی در امر استخراج و پذیرش و چاپ مقاله دارد انجام می‌شود.

کیفیت طلایی پلاس

کیفیت طلایی پلاس

در کیفیت طلایی پلاس علاوه بر اینکه مقاله توسط محقق متخصص از پایان‌نامه استخراج می‌شود، بعد از آماده شدن فایل مقاله مجدداً توسط محقق و ناز کیفی بازخوانی می‌شود تا هیچ‌گونه ایرادات نگارشی و املایی در متن وجود نداشته باشد و همچنین ارتباط و همخوانی مطالب نیز بررسی شود.

کیفیت پریمیوم

کیفیت پریمیوم

در کیفیت پریمیوم علاوه بر استخراج مقاله توسط کارشناس متخصص و خبره و همچنین انجام بازخوانی مقاله بعد از آماده شدن فایل مقاله، فرمت بندی مقاله طبق فرمت مجله نیز انجام می‌شود. در این حالت بعد از استخراج مقاله و بازخوانی و ویراستاری مقاله، فایل مقاله به دست محقق متخصص در بخش فرمت بندی مقاله می‌رسد و مقاله طبق الزامات و استاندارهای مجله فرمت بندی می‌شود که هزینه آن بستگی به تعداد کلمات مقاله، تعداد رفرنس‌ها، تعداد جداول و تصاویر بستگی دارد. مقاله استخراج‌شده باکیفیت پریمیوم علاوه بر اینکه کاملاً تخصصی و باکیفیت است و آماده ارسال به مجلات است گارانتی انجام اصلاحات بعد از ارسال به مجله را نیز دارد که به همین دلیل به‌تمامی دانشجویان پیشنهاد می‌شود برای استخراج مقاله از پایان‌نامه، کیفت پریمویم را انتخاب نمایند.

بازه زمانی استخراج مقاله از پایان‌نامه

یکی دیگر از فاکتورهای تعیین‌کننده هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه، بازه زمانی تحویل مقاله است. به طبع هرچقدر بازه زمانی کوتاه‌تر شود و سفارش به‌صورت فشرده‌تر انجام شود هزینه آن نیز بیشتر می‌شود. استخراج مقاله از پایان‌نامه در سه بازه زمانی عادی، فشرده و فشرده پلاس انجام می‌شود. حالت فشرده هزینه بیشتری نسب به حالت عادی دارد، و همچنین حالت فشرده پلاس نیز هزینه بیشتری نسب به حالت فشرده دارد.

استخراج مقاله

راهکارهای کاهش هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه

همان‌طور که اعلام شد هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه به سه فاکتور زبان پایان‌نامه، کیفیت استخراج و بازه زمانی بستگی دارد. در این بخش راهکارهایی را در خصوص دو مورد کیفیت استخراج مقاله و بازه زمانی اعلام می‌کنیم تا مقدار قابل‌توجهی هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه کاهش یابد.

کیفیت استخراج مقاله از پایان‌نامه

همان‌طور که اعلام شد استخراج مقاله از پایان‌نامه در سه کیفیت طلایی، طلایی پلاس و پریمیوم انجام می‌شود. جهت کاهش هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه پیشنهاد می‌شود تا متن پایان‌نامه را به‌دقت بررسی نمایید و قبل از دفاع و همچنین ارائه برای استخراج مقاله از پایان‌نامه، ویراستاری نمایید تا هم پایان‌نامه باکیفیتی داشته باشید و هم اینکه دیگر نیاز به بازخوانی نباشد و استخراج مقاله به‌صورت طلایی کفایت کند و در هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه صرفه‌جویی شود.

بازه زمانی تحویل استخراج مقاله از پایان‌نامه

همان‌طور که اعلام شد هرچقدر بازه زمانی استخراج مقاله از پایان‌نامه کوتاه‌تر شود و مقاله در بازه زمانی کمتری استخراج شود هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه بیشتر می‌شود به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که سریع‌تر برای استخراج مقاله از پایان‌نامه اقدام کنید تا زمانی کافی برای انجام استخراج مقاله از پایان‌نامه را داشته باشید و عجله‌ای برای ارائه نباشد. و با آرامش خاطر و با فرصت کافی در بازه زمانی عادی اقدام شود و هیچ هزینه اضافی نداشته باشد. در برخی از مواقع دانشجویان درست دقیقه 90 برای استخراج مقاله از پایان‌نامه اقدام می‌کنند که در این صورت به دلیل محدودیت زمانی که دارند حالت فشرده پلاس را انتخاب می‌کنند که باعث افزایش هزینه استخراج مقاله از پایان‌نامه می‌شود.

تضمین کیفیت استخراج مقاله از پایان‌نامه

مهم‌ترین عامل در انتخاب کارشناس استخراج مقاله از پایان تضمین کیفیت مقاله استخراج شده است. به این نکته حتماً توجه کنید که استخراج مقاله از پایان‌نامه صرف خلاصه‌برداری، و کپی کردن بخش‌های مختلف پایان‌نامه در کنار یکدیگر نیست بلکه باید محتوای مقاله استخراج‌شده یکدست و یکپارچه باشد و یکپارچگی محتوایی داشته باشد. همچنین چندین بار توسط محقق بازخوانی شود تا هیچ‌گونه ایراد نگارشی و نامرتبطی نداشته باشد. تضمین کیفیت استخراج مقاله موردی است که باید به آن توجه بسیار شود.و حتماً در انتخاب کارشناس و موسسه استخراج مقاله به این نکته دقت نمایید که حتماً کیفیت استخراج مقاله از پایان‌نامه را تضمین نمایند و همچنین گارانتی انجام اصلاحات داشته باشند و کاهش بازه زمانی تحویل مقاله هیچ لطمه‌ای به کیفیت کار وارد نکند.

معرفی مؤسسات معتبر استخراج مقاله انگلیسی از پایان‌نامه

مؤسسات معتبری درزمینهٔ استخراج مقاله از پایان‌نامه فعالیت دارند که مقالات علمی دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری را با تضمین کیفیت از پایان‌نامه استخراج می‌نمایند. یکی از این مؤسسات معتبر که با تضمین کیفیت استخراج مقاله از پایان‌نامه، خدمات استخراج مقاله از پایان‌نامه را در سه کیفیت طلایی، طلایی پلاس و پریمیوم و همچنین سه بازه زمانی عادی فشرده و فشرده پلاس ارائه می‌نماید موسسه سینا می‌باشد. موسسه سینا به دلیل همکاری و تعامل با مجلات معتبر به روال و استانداردهای داوری مجلات مختلف آشنایی کامل را دارد و همچنین با همکاری هزاران محقق متخصص در رشته‌های مختلف ، مقالات علمی کاملاً باکیفیت را که قابلیت سابمیت و پذیرش در مجلات معتبر را دارند از پایان‌نامه‌های دانشجویان استخراج می‌نمایند.

موسسه سینا به‌عنوان یکی مؤسسات معتبر استخراج مقاله ، توانسته است با استفاده از محققان نخبه و مجرب، به‌صورت تخصصی استخراج مقاله از پایان‌نامه را برای علاقه‌مندان فراهم آوَرَد. همچنین بخش ترجمه تخصصی سینا به‌عنوان دپارتمان جداگانه، این امکان را برای کاربران ایجاد می‌کند تا مقالات علمی خود را بعد از استخراج به‌صورت کاملاً تضمینی و نیتیو به زبان‌های مختلف ترجمه و آماده ارسال به مجلات نمایند.

مراحل ثبت سفارش استخراج مقاله

ثبت سفارش

ثبت سفارش استخراج مقاله

بررسی فایل توسط محقق

بررسی فایل توسط محقق

تایید عنوان مقاله

تایید عنوان و شروع استخراج

تحویل سفارش

تحویل سفارش

چرا موسسه سینا؟

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

پوشش کامل زبان ها و تخصص ها

پشتیبانی از اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی

پشتیبانی از اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی

کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

کیفیت و زمانبندی مطابق با نیاز شما

کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس

کنترل کیفیت نهایی توسط بازرس

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

صدور گواهی کیفیت و فاکتور رسمی

ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان

ارتباط مستقیم با مترجم, ویراستار و پشتیبان

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار

گارانتی تا زمان پذیرش و چاپ و انتشار

ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز

ارائه گزارش سرقت ادبی قبل و بعد از پارافریز

ضمانت پایین ترین تشابه ممکن برای پارافریز

ضمانت پایین ترین تشابه ممکن برای پارافریز

تایپ رایگان و ارائه فایل ترک چنج ویرایش کتاب

تایپ رایگان و ارائه فایل ترک چنج ویرایش کتاب

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

حفظ محرمانگی اسناد و فایل ها

موسسه سینا

خدمات استخراج مقاله از پایان نامه حرفه ای در موسسه سینا

ما در موسسه سینا با همراهی تیم مجرب و حرفه ای در بخش استخراج مقاله از پایان نامه ، آماده ایم تا آنچه را در چندین سال تجربه استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله بدست آوردیم در اختیار شما فرهیختگان عزیز قراردهیم. تا بتوانید با تضمین کفیت و کمترین هزینه و زمان مقالات علمی خود را از پایان نامه استخراج نموده و در مجلات معتبر پذیرش و چاپ نمایید.استخراج مقاله از پایان نامه در موسسه سینا در سه پکیج طلایی، طلایی پلاس و پریمیوم و در سه بازه زمانی عادی، فشرده و فشرده پلاس انجام می شود.


لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

از طریق صفحه ثبت سفارش استخراج مقاله یک پروژه استخراج مقاله ایجاد کرده و فایل پایان نامه خود را ارسال نمایید. جهت راهنمایی بیشتر می توانید با شماره 09149724522 تماس حاصل فرمایید.

هزینه استخراج مقاله از پایان نامه بستگی به کیفیت استخراج (طلایی ، طلایی پلاس و پریمیوم) بازه زمانی (عادی، فشرده و فشرده پلاس) و همچنین تعداد مقالات دارد. برای استعلام قیمت با کارشناسان ما با شماره 09149724522 تماس حاصل فرمایید.

بله استخراج مقاله از پایان نامه توسط محقیقن و متخصصین مقطع دکتری رشته پایان نامه انجام می شود.

موسسه سینا دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. همچنین موسسه سینا هیچگونه خدمات نگارشی پایان نامه و یا فروش پایان نامه ندارد. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از مطالب ارسالی انجام نمی شود.

در پکیج طلایی مقاله شما توسط محقق همان رشته به صورت کاملا تخصصی استخراج می شود. در پکیج طلایی پلاس علاوه بر استخراج مقاله توسط محقق متخصص مقاله بازخوانی هم می شود و در پکیج پریمیوم مقاله توسط کارشناس متخصص و خبره استخراج می شود و بازخوانی می گردد و سپس به فرمت مجله انتخابی نیز درمیآید.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
سلام وقت بخیر تعداد مقاله قابل استخراج بستگی به داده ها، نتایج و محتوای مقاله دارد. ولی در حالت کلی از هر مقاله می توان یک مقاله پژوهشی با عنوان پایان نامه و یک مقاله مروری از بخش مطالعات پایان نامه استخراج نمود.
2 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
سلام وقت بخیر سپاس از حسن توجه شما هر سوالی در خصوص استخراج مقاله از پایان نامه باشد کارشناسان ما پاسخگو هستند . 09149724522
2 سال پیش
بازدیدکننده

حسینی
از یک پایان نامه چندتا مقاله می شه استخراج کرد؟
2 سال پیش
بازدیدکننده

احمدی
آموزش استخراج مقاله از پایان نامه بسیار مفید بود.
2 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
سلام و احترام ضمن سپاس از حسن توجه شما، از اینکه توانستیم مشکل شما را حل کنیم خوشحالیم.
2 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
سلام وقت بخیر لطفا فایل پایان نامه خود را از طریق ایمیل زیر ارسال فرمایید: sina.pub@gmail.com و یا از طریق پیام رسان های شماره زیر ارسال فرمایید : 09149724522
2 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
سلام وقت بخیر استخراج مقاله از پایان نامه در پکیج های طلایی ، طلایی پلاس و پریمیوم در سه بازه زمانی عادی، فشرده و فشرده پلاس انجام می شود. پکیج طلایی : حالت عادی 4 الی 5 روز کاری- حالت فشرده 3 روز کاری - حالت فشرده پلاس 1 الی 2 روز کاری پکیج طلایی پلاس : حالت عادی 5 الی 6 روز کاری- حالت فشرده 4 روز کاری - حالت فشرده پلاس 2 روز کاری پکیج طلایی پلاس : هر سه حالت عادی ، فشرده و فشرده بسته به نوع فرمت بندی مجله از 3 الی 7 روز کاری متفاوت است .
2 سال پیش
بازدیدکننده

سوسن موسوی
مطالب آموزشی که برای بخش های اصلی مقاله استخراجی از پایان نامه نوشتید مفید بود مشکلم حل شد
2 سال پیش
بازدیدکننده

امیر کاظمی
از کدام قسمت فایل پایا نامه را ارسال کنم ؟
2 سال پیش
بازدیدکننده

مهسا
لطفا بازه زمانی برای استخراج مقاله در هر سه پکیج را مشخص کنید که چند روز است ؟
2 سال پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام