سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

خدمات ویراستاری مقالات ISI

انتشار : 22 اردیبهشت 1397
مطالعه : 1 دقیقه

از افتخارات موسسه پژوهشی تحقیقاتی سینا در ویرایش مقاله این است که علاوه بر دقت، سرعت و کیفیت برتر خدمات، هزینه عادلانه ای برای این خدمات دریافت می کند.

خدمات ویراستاری مقالات ISI

 ویرایش مقاله ISI و کتب تخصصی در موسسه سینا

با پیشرفت جوامع بشری و افزایش سطح سواد جامعه، سطح کیفی و حجم کمی مقالات روز به روز در حال افزایش است. همه ما می ‌دانیم که درست نوشتن و ویرایش صحیح یک مقاله تا چه میزان می تواند در انتقال هر چه بهتر محتوای متن‌ تاثیر داشته باشد.

از سوی دیگر، جامعه دانشگاهی متون تخصصی بسیاری را تولید و ترجمه می کند. متخصصین، مقالات تخصصی مهندسی، مقالات تخصصی مدیریت، مقالات تخصصی بازرگانی، مقالات تخصصی زیست شناسی، مقالات تخصصی حسابداری، مقالات تخصصی پزشکی و سایر مقالات را به زبان فارسی و یا انگلیسی تولید می کنند. هر ساله، پایان نامه های ارزشمندی نیز در رشته های مختلف نگاشته می شود.

ویرایش تخصصی مقالات فارسی، ویرایش تخصصی متون ترجمه شده، ویرایش ترجمه، و ویرایش پایان نامه هایی که از متون انگلیسی ترجمه شده اند، بخش دیگری از خدمات ترجمه و ویرایش ما می باشد. ویرایش مقاله های انگلیسی نیز که توسط متخصصین ترجمه شده اند و قرار است جهت ارائه در همایش ها و یا مجموعه مقالات استفاده شوند و ویرایش ترجمه چکیده مقالات نیز از دیگر خدمات ایران مترجم می باشد. هر اثر تحقيقي دو نوع ويرايش مي‏شود: ويرايش فنی و ويرايش محتوايی.

ويرايش فنی

در ويرايش فنی مسائلی از قبيل به دست دادن ضبط لاتينی نام‏ها يا معادل فرنگی اصطلاحات فنی، تعيين محل تصاوير، اشكال و جدول‏ها، مراعات شيوه مناسب براي معرفی مشخصات كتاب‏شناسی، تهيه فهرست مندرجات، فهرست تفصيلی، واژه‏نامه، تنظيم صفحه عنوان و صفحه حقوق، اعراب گذاری‏های لازم، تبديل مقياس‏ها و سنوات، توضيح لازم براي برخی از اصطلاحات، معرفی اجمالی بعضی از اعلام در صورت نياز انجام می‏شود.

ويرايش محتوايی

هر نوع كاستی و نادرستی نحوی و زبانی در اين ويرايش اصلاح می‏شود. اگر اثر تحقيقي، متن تصحيح شده باشد، به بدخوانی‏های مصحح توجه و با مراجعه به منابع در صورت همكاری مصحح و در اختيار قرار دادن منابع از درستی و اعتبار توضيحات و تعليقات وی اطمينان حاصل می‏شود. در مورد آثار ترجمه شده مطابقت تمام و كمال ترجمه با متن اصلی لازم است .

موسسه سینا با هدف یاری محققان در ارائه دانش و فناوری خود به زبان انگلیسی در ژورنال‌ها و کنفرانس‌های معتبر بین‌المللی بنیان نهاده شده است. مشاوران برتر متون علمی را از لحاظ گرامری، املائی، واژگان، علائم نقطه‌گذاری، نگارش جملات و پارگراف‌بندی مورد ارزیابی قرار می‌دهد. از این رو، زمانی که داوران مقاله‌ای را مورد ارزیابی قرار می‌دهند، تنها محتوای علمی آن را خواهند سنجید و اشکالات گرامری و نگارشی مانع از انتقال صحیح مفاهیم نخواهد شد.

موسسه سینا افتخار دارد که به عنوان قوی ترین مرکز ویرایش مقالات انگلیسی در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است.

راه های ارتباطی با موسسه سینا

تلفن ثابت:  ⌕        تلفن همراه: ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲

ایمیل: [email protected]لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی