سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

مدت زمان چاپ مقاله isi

انتشار : 18 اردیبهشت 1398
مطالعه : 3 دقیقه

چاپ مقاله در مجلات isi زمان بسیاری طول میکشد چون این مجلات بسیار معتبر میباشند و اصولا داوری سختگیرانه ای دارند در صورتی که میخواهید مقاله شما هر چه سریع تر مقاله مرحله داوری مجلات isi را طی کند میبایست توسط متد ها و روش های خاصی این زمان را کاهش دهید.

مدت زمان چاپ مقاله isi

به خوبی میدانید که بعد از سابمیت مقاله شما مدت زمانی را که صبر میکند برای مشخص شدن نتیجه داوری میباشد و ممکن است در برخی از مجلات زمان داوری بسیار طولانی باشد مانند مجلات isi که اعتبار و شهرت جهانی دارند و چاپ مقاله در این مجلات بسیار حائز اهمیت میباشد  مدت زمان داوری بسیار طولانی تری نیز دارند به طوری که ممکن است شما چندین ماه منتظر نتیجه داوری بمانید البته در این مجلات نیز این زمان با توجه به عوامل مختلف متغییر میباشد.عواملی ازجمله نوع مجله اصلی ترین تعیین کننده مدت زمان داوری در مجلات isi میباشند باید توجه داشته باشید که مجله مورد نظر شما مجله ای دارای ایمپکت فاکتور  میباشد یا خیر و سپس اقدام به پذیرش کنید.پروسه داوری در این مجلات بین 6 تا 9 هفته است.

شما برای کسب اطلاعات دقیق در مورد زمان داوری مجلات isi میتوانید به سایت رسمی موسسه تامسون رویترز مراجعه فرمایید در این سایت در بخش Master Journal List میتوانید با وارد نمودن شناسه issn  مجله مدنظر و با نمایه شدن آن در صقحه بعدی، در قسمت ACCEPT RIATO پذیرش سخت یا آسان بودن مجله را مشاهده خواهید کرد و در بخش PEER REVIEW مدت زمان داوری و بررسی مقاله بطور تقریبی  را مطلع می شوید.

همچنین برای مشاهده میانگین زمان داوری مجلات Elsevier به سایت اصلی الزویر مراجعه فرمایید و از این سایت مشاهده فرمایید در این سایت میانگین مدت زمان داوری مجلات مشخص شده است.

در سایت اصلی  مجلات ایمیل و نام سردبیر مجله موجود می باشد می توانید با ادیتور مجله نسبت به سوالات خود مکاتبه نمایید تا شما را از مدت زمان تقریبی داوری مقالات مطلع سازند.

روش دیگر این هست که  می توانید از سایت مجله مقالاتی که عنوان، محتوا شبیه به مقاله شما باشد را دانلود کرده و مطالعه کنید که آن مقاله از ابتدای سابمیت شدن تا دریافت کامنت های داوران چقدر زمان برده است مطلع می شوید.

در صورتی که برای چاپ مقاله isi عجله دارید و زمانتان محدود میباشد میتوانید از کارشناسان و محققین موسسه سینا کمک بگیرید در این موسسه کارشناسان و محققین ما با به کارگیری متد ها و شیوه های خاص در مرحله ترجمه و ویرایش مقالات زمان داوری مجلات را به حد اقل ترین زمان ممکن کاهش داده اند و شما میتوانید در صورت لزوم سفارشات خود را برای چاپ مقالات isi به کارشناسان موسسه سینا تحویل دهید تا در عرض کمترین زمان و با کمترین هزینه مقالات شما را ویرایش کنند و آماده مرحله چاپ کنند.این موسسه با سابقه چندین ساله ای که در زمینه پذیرش و چاپ مقالات دارد کاملا آشنا به حساسیت ها داوران مجلات میباشد بنابر این نیازی نیست که نگران از دست دادن زمان باشید.

داوران مجلات isi حساسیت و دقت خاصی به کیفیت ترجمه متون دارند در صورتی که ترجمه به صورت تخصصی نشده باشد و کیفیت ترجمه پایین باشد در این صورت ممکن است که مقاله ریجکت شود و یا پذیرفته نشود.

نکته بعدی که بیشتر مورد توجه و حساسیت داوران مجلات میباشد ویرایش و تغییر فرمت مقاله میباشد که باید دقیقا طبق ساختار مشخص شده باشد.نکاتی از جمله عنوان و محتوای ناب نیز در پذیرش مقاله تاثیر به سزایی دارد.

کارشناسان موسسه سینا با توجه به سابقه و توانایی بسیار زیادی که در پذیرش و چاپ مقالات دارند نیازی نیست که نگران باشید به صورت تضمینی مقاله شما در معتبر ترین مجلات isi به چاپ خواهد رسید.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

pub.sina@gmail.comلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب
مطالب جدید

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی