سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

ثبت نام 880 هزار نفر در کنکور 1402/ مهلت ثبت نام قابل تمدید نیست

انتشار 19 آبان 1401

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: با توجه به فرصت زمانی محدود تا برگزاری مرحله اول کنکور 1402 در دی ماه، فرصت ثبت نام در کنکور قابل تمدید نیست.

ثبت نام 880 هزار نفر در کنکور 1402/ مهلت ثبت نام قابل تمدید نیست

دکتر علیرضا کریمیان در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ثبت نام برای مرحله اول کنکور سراسری 1402 از 8 آبان آغاز شده است و پس از ارائه فرصت مجدد، فرصت ثبت نام تا چهارشنبه 18 آبان 1402 تمدید شده است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 880 هزار داوطلب تاکنون در سه گروه آزمایشی اصلی: علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی و علوم انسانی و دو گروه شناور: هنر و زبان‌های خارجی، آزمون سراسری سال 1402 در دوره اول خبر داد.

وی افزود: فرصت ثبت نام در مرحله اول کنکور 1402 ساعت 24 چهارشنبه 18 آبان 1402 به پایان می‌رسد با توجه به فرصت زمانی محدود تا برگزاری مرحله اول کنکور 1402 در دی ماه، فرصت ثبت نام در کنکور قابل تمدید نیست.

کریمیان یادآورشد: آزمون سراسری سال 1402 بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دو نوبت برگزار می‌شود که ثبت‌نام دوره اول هم اکنون در حال انجام است و آزمون نوبت اول صبح و بعدازظهر 29 و 30 دی ماه سال 1401 برگزار می‌شود.

مشاور رئیس سازمان سنجش تاکید کرد: داوطلبان لازم است قبل از اقدام به ثبت نام، دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین اطلاعیه ثبت‌نام و شرایط و ضوابط شرکت در آزمون سراسری سال 1402 (نوبت اول) که در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر شده است را به دقت مطالعه کنند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام