سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

پارافریز مقالات تخصصی

انتشار 8 اردیبهشت 1398
مطالعه 3 دقیقه

مقالات تخصصی انگلیسی و فارسی هر دو نیاز به پارافریز دارند پارافریز مقالات یعنی از بین بردن درصد تشابه مطالب مقاله نسبت به سایر متون که این کار در موسسه سینا توسط یک کادر مجرب و حرفه ای انجام میشود.

پارافریز مقالات تخصصی

برای انجام پارافریز مقالات تخصصی نیاز به بازه لغات تخصصی دارید یعنی در واقع هر مقاله تخصصی میبایست توسط فردی پارافریز شود که در آن رشته تخصص داشته باشد تا بازه لغات بیشتری را در حافظه خود داشته باشید میدانید که پارافریز مقاله یعنی باز نویسی مقاله و این بازنویسی زمانی نیاز میشود که بخواهیم یک مقاله را از لحاظ محتوا ناب تر و جدید تر بنویسیم بنابر این باید تا حدی که میتوانیم بازه لغات و جمله بندی خود را افزایش دهیم و سعی کنیم که نویسنده بهتری شویم و برای بهتر نوشتن نیاز به مهارت و تخصص داریم.زمانی که یک محقق میخواهد که مطلبی را بنویسد میتواند از منابع و اسناد موجود در آن زمینه کمک بیگیرد و به آنها استناد کند که در واقع برای بهتر نوشتن حتما به این کار احتیاج خواهد داشت. استناد به منابع دیگر باید طوری انجام شود که مشخص شود این بخش تحت استناد به نوشته دیگری نوشته شده است اگر به نام اثر و نویسنده آن اشاره نکنید و بخواهید که آنرا به نام خود ثبت کنید سرقت ادبی به حساب خواهد آمد و باعث میشود که علاوه بر این که امتیاز چاپ مقاله را از دست بدهید اعتبار نویسندگی خود را نیز از دست بدهید و به عنوان یک سارق علمی شناخته شوید بنابر این تا حد امکان از کپی کردن و استناد بیش از حد به منابع دیگران بپرهیزید.

در هر رشته برای اینکه بخواهیم مقالات تخصصی را پارافریز کنیم احتیاج به بازه لغات و آگاهی زیادی در زمینه های مرتبط داریم تا بتوانیم متن را بازنویسی کنیم. برای پارافریز مقالات 3 روش داریم که تلفیق این سه روش به ما کمک میکند تا بتوانیم مقالات را به بهترین نحو ممکن پارافریز کنیم.

روش اول :جایگذین کردن کلمات مترادف و هم معنی را میتوانیم به عنوان اولین گام و اولین روش در پارافریز مقالات معرفی کنیم باید بتوانیم دایره لغات تخصصی خود را به قدری افزایش دهیم که بتوانیم به ازای تک تک کلمات یک جمله کلمات جدید جایگذاری کنیم تا تشابه خود را به نوشته مقاله قبلی از دست بدهد.روش اول مناسب ترین و کارآمد ترین روش در پارافریز مقالات میباشد.

روش دوم ترتیب قرار گیری لغات و کلمات در یک جمله میباشد سعی کنید ترتیب قرار گیری کلمات یک جمله را تغییر دهید به این صورت که جمله کمی تغییر کند و کپی جمله قبل نباشد.این روش آسانتر از روش اول است به شرطی که فرد توانایی خوبی در نویسندگی داشته باشد.این روش نیز جز روش های کارآمد و بسیار مهم و در عین حال ساده است.

روش سوم تغییر گرامر جمله میباشد که شاید کمی سخت به نظر برسد ، اما در واقع تغییر گرامر ساده تر از تغییر لغات است. بعلاوه، اگر از طریق تغییر گرامر، جمله را تغییر دهید و اشتباه هم کنید، باز هم جمله ی شما قابل فهم است. اما اگر برای تغییر جمله، لغت را تغییر دهید و اشتباه کنید، خواننده متن شما نمی فهمد که منظور شما چیست. در این جا دو پیشنهاد برای تغییر گرامر جمله بدون انجام اشتباه آورده شده است:

در صورتیکه خودتان تمایل دارید که مقالات را پارافریز نمایید میتوانید توسط سه متد فوق این کار را انجام دهید اما توجه داشته باشید که دقت و آگاهی اولین و مهم ترین شرط در پارافریز مقالات تخصصی میباشد.ولی در صورتی که احتیاج به کمک گرفت از موسسات دارید و فکر میکنید که از عهده پارافریز مقالات برنخواهید آمد میتوانید توسط یکی از روش های آنلاین در هر شهر و استانی که باشید بدون هیچ گونه محدودیتی میتوانید سفارش خود را برای پارافریز مقالات در موسسه سینا ثبت نمایید تا کارشناسان موسسه سینا در اسرع وقت رسیدگی نمایند.

راههای ثبت سفارش و ارتباط آنلاین با کارشناسان موسسه سینا از طریق راههای ارتباطی زیر میباشد.

راه های ارتباطی با موسسه سینا

تلفن ثابت:  ⌕        تلفن همراه: ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲

ایمیل: pub.sina@gmail.com

ثبت سفارش آنلاین 

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

علی همایون
بنام خدا باسلام و عرض ادب مقاله حدود 22 صفحه جهت یکی از مجلات علمی پژوهشی فرستادم که پس از رفع ایرادات داوری اعلام کردند درصد شباهت تا 10 درصد مورد قبول هست و درصد شباهت طبق سامانه همانند جو 34 درصد اعلام شده . آیا در این زمینه میتوانیدراهنمائی نمائید ؟ آدرس ایمیل : homayoon.iau@gmail.com با تشکر
3 سال پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام