سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

تولید محتوا به انگلیسی

انتشار 11 اسفند 1401
مطالعه 8 دقیقه

برای چه وقتی می توان برای میلیارد ها فرد از سراسر جهان تولید محتوا انجام داد و بازاریابی به صورت جهانی انجام داد، فقط به دنبال مشتریان شهر و یا کشور خود باشیم؟با ما همراه باشید تا بتوانیم کسب و کار شما را از مرز ها عبور داده و در سراسر جهان گسترش دهیم.

تولید محتوا به انگلیسی

گوگل در چند سال اخیر، رویکرد خود را به سمت غنی کردن محتوا و تولید مدل‌های مختلفی از آن مانند ویدیو، صدا، داکیومنت ها و غیره برده است؛ اما بااین‌حال باید بدانید محتوای نوشتاری، همچنان پرمصرف‌ترین نوع محتوا برای تیم‌های بازاریابی، سئو و فضای مجازی در سراسر جهان است؛ بنابراین فرقی نمی‌کند در چه پلتفرم، کشور یا برای چه زبانی وارد می‌شوید. شما باید بتوانید محتوای نوشتاری برای آن زبان بنویسید.

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا در دنیای دیجیتال مارکتینگ، دو معادل معروف کانتت رایتینگ» و کپی رایتینگ را شامل می‌شود؛ که کپی رایتینگ بخش کوچکی از دنیای بسیار گسترده کانتنت رایتینگ است. درواقع می‌توان بیان کرد کانتت رایتینگ (Content writing) تولید هرگونه متن برای صفحات مهم سایت، وبلاگ و … را شامل می‌شود و کپی رایتینگ (Copywriting) نوعی متن تبلیغی که آمیخته‌ای از ذائقه نویسنده برای متقاعد کردن خواننده است. باید به این نکته توجه نمایید که نمی‌توان “Content writing” را به‌جای “Copywriting” به کار برد. رابطه بین این دو کلمه چیزی شبیه به شکل مقابل است.

تولید محتوا

اهمیت تولید محتوا به انگلیسی

می‌توان بیان کرد تولید محتوا به زبان انگلیسی، راهی متفکرانه برای ارتباط با مشتریان در سراسر دنیاست. درواقع شما با تولید محتوا به انگلیسی خدمات و یا کالا خود را به جهانیان معرفی می‌کنید و به مزیت‌ها و وجه تمایز خود با سایر خدمات و محصولات اشاره می‌کنید و می‌توانید با ارائه محصولات، کالاها و خدمات به مشتریان خارج از کشور، به درآمد ارزی دست‌یابید که در ادامه به چند مزیت اساسی که با تولید محتوا انگلیسی می‌توانید داشته باشید اشاره‌شده است:

می‌تواند برای برند و شرکتتان در گوگل اعتبار بسازید.

می‌توانید برای شرکتتان به دنبال سرمایه‌گذار خارجی باشید.

می‌توانید اعتبار و قدرت برند خود را در سطح بین‌الملل افزایش بدهید.

می‌توانید افزایش سوددهی و کسب درآمد ارزی بپردازید.

افزایش کسب در امد

محتوا باکیفیت انگلیسی چه مشخصاتی باید داشته باشد؟

در تولید محتوا به زبان انگلیسی همانند تولید محتوا به زبان فارسی باید یک سری موارد مدنظر باشد تا محتوا تولیدشده قابلیت جذب مخاطب را داشته باشد که در ادامه به چند نمونه از این ویژگی‌ها خواهیم پرداخت.

سئو بودن محتوا

سئو بودن محتوا از مهم‌ترین موارد در تولید محتوا است. کسی که محتوا نگار حرفه‌ای می‌باشد باید حتماً با سئو و بهینه‌سازی موتورهای جست‌وجو آشنایی لازم را داشته باشد و در این زمینه تحقیق کرده و تجربه به دست بیاورد.

روان و خوانا بودن محتوا

متن محتوا تهیه‌شده حتماً باید روان و خوانا باشد. یکی از مشکلات رایج در نوشتن متن‌های انگلیسی، جمله‌بندی‌ها و ساختار جملات است. سعی کنید برای این منظور از مؤسسات و افراد متخصص بهره‌مند شوید.

استفاده از لحن مناسب

شناسایی مخاطب هدف از مهم‌ترین مواردی است که در تولید محتوا مناسب باید لحاظ شود. برای مثال حتماً باید در نظر گرفت جنس مخاطب کسب‌وکار شما چه کسی است تا محتوا متناسب با آن طراحی و تهیه نمایید.

عدم استفاده از گوگل

همان‌طور که می‌دانید هر کلمه و هر جمله‌ای در انگلیسی معانی متعدد می‌تواند داشته باشد پس در تولید محتوا انگلیسی از گوگل ترنسلیت استفاده نکنید زیرا این ابزار به‌قدری هوشمند نمی‌باشد که ترجمه تخصصی انجام دهد.

چه نکاتی را برای سئو محتوا انگلیسی باید مدنظر قرار دهیم؟

نکات زیادی در سئو محتوا انگلیسی و بهینه‌سازی و افزایش بازدید و کسب رتبه عالی در گوگل تأثیرگذار می‌باشد که در ادامه فقط به چند نکته از این عوامل اشاره‌شده است:

نکات مهم برای سئو

محتوا و یا متنی که نگارش می‌کنید باید برای یک کلمه یا عبارت کلیدی هدف بهینه‌سازی شده باشد.

تیتری که برای مقاله انگلیسی خود می‌نویسید باید دارای کلمه کلیدی هدف باشد.

سعی کنید تعادل را در استفاده از کلمات کلیدی رعایت نمایید برای مثال در یک محتوا 1000 کلمه‌ای 7 بار از کلمه کلیدی استفاده نمایید.

در داخل متن خود به صفحات یا مقالات دیگر داخلی لینک دهید.

به صفحات یا سایت‌های غیر از سایت خود لینک دهید که مرتبط باشند.

هدینگ ها را به‌طور اصولی در متن خود پیاده کنید.

کلمات کلیدی را در متن بولد کنید و زیرش خط بکشید.

از بولت‌ها استفاده کنید.

از نقل‌قول‌ها استفاده کنید.

کسی که تولید محتوا به زبان انگلیسی انجام می‌دهد باید دارای چه ویژگی‌هایی باشد؟

همانطورکه می‌دانید تولید محتوا یک امر کاملاً تخصصی است و اهمیت آن به علت افزایش کسب‌وکارها در سطح اینترنت چندین برابر شده است. ازاین‌رو لازم است برای تولید محتوا به زبان انگلیسی به کسی مراجعه کنیم که در این زمینه مهارت بالایی دارد. اشخاص و مجموعه‌های متعددی امروزه مشغول تولید محتوا به زبان فارسی هستند؛ اما تولید محتوا به زبان انگلیسی، مقوله‌ای تخصصی است که در حال حاضر، کمتر کسی را می‌توان یافت که این کار را باکیفیت بالایی انجام دهد. برای تشخیص یک تولیدکننده حرفه‌ای محتوا به زبان انگلیسی باید برخی ویژگی‌های آن را بسنجیم که در ادامه به این ویژگی‌ها اشاره‌شده است:

مسلط بر اصول نگارش در زبان انگلیسی

یکی از مهم‌ترین ویژگی یک تولیدکننده محتوا به زبان انگلیسی، تسلط کامل بر اصول نگارش در زبان انگلیسی می‌باشد. درواقع کارشناسی که می‌خواهد تولید محتوا به زبان انگلیسی داشته باشد باید به‌تمامی قواعد موجود در زبان انگلیسی مسلط باشد که این موارد شامل کاربردی کلمات مناسب، رعایت گرامر، رعایت علائم نگارشی مخصوص زبان انگلیسی و... می‌تواند باشد.

 اصول نگارش


آشنایی لازم با اصول سئو داشته باشد

از دیگر ویژگی‌های که کارشناس تولید محتوا حرفه‌ای باید داشته باشد آشنایی با اصول سئو می‌باشد. درواقع یک تولیدکننده محتوا باید با الگوریتم‌های گوگل و شیوه عملکرد ربات‌های آن کاملاً آشنا بوده و به‌روزرسانی‌های آن‌ها را پیگیری کند. محتوای تولیدی باید برای موتورهای جستجو کاملاً بهینه‌شده باشد.

آشنایی با سئو


تجربه لازم در تولید محتوا را داشته باشد

اگر مدنظر دارید محتوایی باکیفیت برای کسب‌وکار خود تهیه نمایید حتماً سعی کنید کار را به کاردان بسپارید. کسی که تجربه لازم را در تهیه محتوا انگلیسی داشته باشد به‌این‌ترتیب می‌توانید از بابت نتیجه تولید محتوای خود مطمئن باشید.

تجربه در تولید محتوا

موسسه تولید محتوا

بهترین موسسه برای تهیه محتوا

سینا ترجمه موسسه مطرحی می باشد که با همکاری سئوکاران بزرگ و نویسندگان محتوا به صاحبان سایت ها و فروشگاه ها، خدمات تولید محتوا، مدیریت سایت و سئو ارائه میدهد و کمک میکند تا با مخاطبان ارتباط برقرار کرده و در موتورهای جستجو بهتر و بیشتر دیده شوند. این موسسه علاوه بر تولید محتوا تخصصی دارای خدماتی همچون پذیرش و چاپ مقاله، ترجمه متون تخصصی، فرمت بندی مقاله، پارافریز مقاله و تهیه کاورلتر مقاله،تهیه چکیده مبسوط می‌باشد، ازاین‌رو اگر مدنظر دارید کسب‌وکار خود را ارتقا دهید و یا رزومه پژوهشی خود را تقویت نمایید از موسسه سینا ترجمه در این زمینه کمک بگیرید.

ویژگی‌ها منحصربه‌فرد سینا ترجمه برای تولید محتوا انگلیسی

تولید محتوا یکی از کارآمدترین روش‌های بازاریابی محتوایی است که بر روی رشد جایگاه وب‌سایت شما در موتورهای جستجو کمک شایانی می‌کند. تولید محتوای تخصصی و مرتبط با کسب‌وکار شما می‌تواند بازدیدکنندگان پُرشماری را برای‌تان به ارمغان آورده و سئوی سایت شمارا بهبود بخشد ازاین‌رو بهتر است تهیه محتوا برای ارتقا کسب‌وکار خود را به مؤسسات برتر ازجمله سینا ترجمه بسپارید این موسسه به علت دارا بودن ویژگی‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهد شد بهترین موسسه برای تولید محتوا به زبان انگلیسی می‌باشد.

تولید محتوا

تولید محتوا انگلیسی خلاقانه

روش تولید محتوا در سینا ترجمه با دیگر شرکت‌های متفاوت است کارشناسان این موسسه با تمامی قواعد و اصول سئو آشنا هستند؛ و محتوایی اصیل، سئو شده و همگام با مخاطب هدف به شما در کوتاه‌ترین زمان می‌دهند.

تولید محتوا

تولید محتوا کسب‌وکار انگلیسی

برای معرفی برندتان به جهانیان و بالا آمدن اسمتان در صفحات اول گوگل به تولید محتوا انگلیسی نیازمندید که سینا ترجمه باتجربه زیادی که در تولید انواع محتواهای تخصصی و غیرتخصصی انگلیسی دارد این امر را محقق می‌سازد.

تولید محتوا

تولید محتوا اصیل و گرافیکی

ازنظر گرافیک و زیبایی محتوا و همچنین اصول نگارش محتوا می‌توانید مطمئن باشید زیرا این موسسه با بهره‌مند شدن از طراحان کاردان و مرتبط با تولید محتوا نیز می‌توانند بهترین محتوا را تهیه نماید.

تولید محتوا

تولید محتوا اصولی و ساده

یکی از مهارت‌های تولید محتوا سئو و بهینه این است که برای مخاطب قابل‌فهم باشد. ما از نویسندگان تحصیل‌کرده در هر رشته برای نوشتن استفاده خواهیم کرد تا محتوا ساده و قابل‌فهم باشد.

ثبت سفارش آنلاین برای تولید محتوا

سینا ترجمه به‌منظور رفاه حال مشتریان گرامی، ابزار محاسبه آنلاین هزینه تولید محتوا را فراهم کرده تا متقاضیان به‌سرعت بتوانند هزینه تولید محتوا درخواستی را برآورد نمایند. با سینا ترجمه می‌توانید با واردکردن اطلاعات مربوط به محتوا درخواستی اعم از زبان و زمینه تخصصی متن موردنظر، تعداد کلمات و... اقدام به برآورد هزینه تولید محتوا خودنمایید.

مراحل انجام تولید محتوا در مؤسسات

دنیای امروز به شکل بی‌سابقه‌ای به گوگل وابسته است و این وابستگی روزبه‌روز بیشتر می‌شود؛ ازاین‌رو امروزه صاحبان مشاغل بادید تازه‌ای به اینترنت نگاه می‌کنند و به‌خوبی واقف هستند که برای پیشرفت در کار خود به خدمات سئو، سفارش تولید محتوا و خدمات دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند. در حالت ایده آل، همه ما می‌خواهیم در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیریم، اما همگی می‌دانیم که رقابت در سئو بسیار شدید است. هر وب‌سایتی می‌خواهد رقبا را پشت سر بگذارد و در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بالاتری را از آن خود کند. اگر شما هم دوست دارید در صفحات اول گوگل ظاهر شوید سفارش تولید محتوا خود را طبق مراحل زیر ثبت نمایید:

ثبت سفارش

ثبت و ارسال درخواست

هزینه

ارائه فاکتور و پرداخت

تولید محتوا

تولید محتوا

تحویل محتوا

تحویل محتوا

خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا به زبان انگلیسی در سینا ترجمه

امروزه تولید محتوا به یکی از مهم‌ترین بخش‌های دیجیتال مارکتینگ تبدیل‌شده است خدمات تولید محتوا به زبان انگلیسی در سینا ترجمه بر مبنای اصول مشتری مداری و رضایت‌مندی مشتریان بناشده است. درصد رضایتمندی بالای مشتریان موسسه سینا ترجمه گویای کیفیت کار تولید محتوا این موسسه می‌باشد. سرعت در ارائه خدمات، کیفیت بالای محتواهای تولیدشده و هزینه پائین و مقرون‌به‌صرفه در کنار پشتیبانی تیم حرفه‌ای تولید محتوا ازجمله خدمات منحصربه‌فردی است که توسط سینا ترجمه به مشتریان عرضه می‌شود.

جهت ثبت سفارش خود بر روی گزینه زیر کلیک نمایید.

راه های ارتباطی

راه های ارتباطی با ما

09149724522

04133250787

sina.pub@gmail.com

@pub.sina

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

کارشناسان تولید محتوا در سینا ترجمه افرادی خلاق و حرفه‌ای هستند که بر زبان انگلیسی تسلط کامل دارند و با اصول سئو آشنا هستند. این نویسندگان با برگزاری آزمون‌های تخصصی انتخاب می‌شوند.

برای مشاوره بیشتر و دریافت پاسخ سؤالات خود در مورد سفارشات تولید محتوا می‌توانید از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان ما تماس برقرار کنید.

از آنجایی که زبان انگلیسی در سطح بین المللی به کار می‌رود، تقریبا همه شرکت‌های بین المللی دارای وب‌سایتی به زبان انگلیسی هستند. لذا چنانچه شرکتی بخواهد وارد بازارهای رقابت جهانی شود بایستی سایت خود را ارتقا دهد. یکی از بهترین راههای افزایش اعتبار و شناخته شدن برند، تولید محتوا به زبان انگلیسی است.

امروزه بسیاری از شرکت‌ها و موسسات بین المللی که در ایران و یا خارج از کشور مشغول به فعالیت می‌باشند، افزون بر سایت فارسی، وب‌سایت دیگری نیز با محتوای انگلیسی دارند. این کسب و کارها به داخل کشور ایران محدود نیستند و می‌توانند در سطح جهانی نیز به تجارت بپردازند.

تولید محتوا به زبان انگلیسی هم همچون محتوای فارسی نیازمند نگارش بر پایه‌ی اصول سئو، رعایت چگالی کلمات کلیدی و سایر اصول و قوانین محتوا نویسی می‌باشد. بنابراین انجام آن نیازمند تیمی کارآزموده و آشنا به اصول و قواعد محتوا نویسی انگلیسی با رعایت اصول سئو می‌باشد که در سینا ترجمه این اصول به بهترین شکل رعایت می شود.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام