آموزش واریز هزینه خدمات واریز حوالجات دلاری در موسسه سینا

خدمات واریز حوالجات دلاری در موسسه سینا

دوشنبه ، 06 اسفند 1397
برای اینکه مقاله در یکی از مجلات خارجی چاپ شود هزینه ای تحت عنوان هزینه چاپ باید به مجله مربوطه واریز شود این هزینه باید به صورت دلاری واریز شود.
خدمات واریز حوالجات دلاری در موسسه سینا

موسسه سینا به عنوان یکی از موسسات فعال در زمینه پذیرش و چاپ مقاله در مجلات خارجی موظف به واریز هزینه های چاپ به مجلات خارجی میباشد.برخی از مجلات در قبال چاپ مقالات شما در مجلات شان هزینه ای تحت عنوان هزینه چاپ مقاله دریافت میکنند این هزینه باید یا توسط فرد نویسنده پرداخت شود و یا توسط موسسه ای که ارسال مقاله را بر عهده گرفته است.واریز هزینه های مقالات خارجی به صورت  دلاری میباشد.

در همه روشهای پرداخت حواله، ارسال کننده پول ابتدا از اینکه بانک مقصد دارای کد رهگیری یا سوییفت معتبر می باشد اطمینان حاصل کرده و سپس واحد پول ارسالی را تعیین می کند و معادل آن را بر مبنای واحد پول بانک مبدا جهت ارسال حواله تحت عنوان حواله رمیت تحویل بانک می دهد.

انواع حوالجات ارزی:

  • سیستم بانکی    Wire Transfer
  •  خدمات پی پال     PayPal
  • حواله مانی گرام   Money Gram
  • وسترن یونیون      Western Union

بسیاری از نتایج فعالیتهای پژوهشی وتحقیقاتی اساتید ودانشجویان آماده کردن یک مقاله علمی است .که این مقاله برای چاپ به مجلات خارجی ارائه می شود.بعد از اینکه مقاله دریکی از مجلات خارجی برای چاپ پذیرفته شد نویسنده یا موسسه ای که کار ارسال مقاله را برعهده گرفته باید هزینه ای را تحت عنوان هزینه چاپ مقاله به مجلات واریز کنند و واریز این مبالغ بصورت دلار می باشد و متغیر هست .و پرداخت هزینه ها برای مجلات خارجی و اروپایی بصورت PayPal یا ویزا کارت یا مستر کارت درکمترین زمان قابل انجام می باشد.

ولی متاسفانه یکی از مشکلاتی که اغلب اساتید ودانشجویان مواجه هستند پرداخت هزینه مقاله می باشد که بدلیل تحریم های بانکی امکان انجام حواله های بین المللی ، داشتن کارت های اعتباری وانجام پرداخت آنلاین وجود ندارد.واین عامل پژوهشگران را در خرید کتاب خارجی وچاپ مقاله وپرداخت هزینه داوری سریع ...با مشکل مواجه ساخته است.

درپرداخت حوالجات ارزی باید به شرایط وقوانین ارسال حواله توجه کردمثلا کلیه کارمزدها وهزینه ها جهت اصلاحیه وپیگیری مجددبرعهده مشتری میباشد.

درصورتی  مشتری اعلام به حواله مجددکندبایدکارمزدهای مربوط به حواله هم پرداخت نماید.درصورتی که مشتری وجه ریالی حواله را داشته باشدفقط به نرخ روزبا مشتری محاسبه وتسویه میگردد.

در ارسال حواله های شرکتی ، درصورت درخواست بانک ارسال کننده ، مشتری موظف به ارائه پیش فاکتور و سایر مدارک مورد نیاز به صرافی میباشد.

حواله با هماهنگي قبلي و در صورت تسويه کامل تا پایان وقت بانکی همان روز ، قطعي تلقي مي گردد.

موسسه تحقیقاتی سینا از جمله موسسات معتبری میباشد که در زمینه های پذیرش و چاپ مقالات جز پیشرو ها میباشد و علاوه بر این جهت رفاه حال نویسندگان و فرهیختگان عزیز  تمامی هزینه هایی که برای چاپ مقالات خود باید بپردازید شامل هزینه رسیدگی به مقالات، هزینه داوری سریع ، هزینه چاپ ، هزینه چاپ مقالات علمی، پرداخت هزینه ثبت نام مقاله، پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس های بین المللی، پرداخت هزینه خرید کتاب ، را برای شما فرهیختگان می تواند در سریع ترین زمان ممکن پرداخت نماید حواله ها طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت توسط کارشناس موسسه انجام می شوند و رسید بانکی در اختیار شما قرار می گیرد.شما میتوانید در خواست های خود را در هر یک از خدمات موسسه به کارشناسان موسسه از طریق وب سایت و یا آدرس ایمیل و شماره تماس ها اعلام کنید و همچنین میتوانید برای مشاوره در مورد ارسال حوالجات یا واریز هزینه های دلاری با کارشناسان موسسه مشورت نمایید.

تلفن ثابت: 04133250787

تلفن همراه: 09149724522

ایمیل: pub.sina@gmail.com

 

109 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه

بحث های داغ
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.