سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

اکسپت مقاله در مجلات معتبر برای دوره کارشناسی ارشد

انتشار : 31 خرداد 1401
مطالعه : 14 دقیقه

چاپ مقاله، در دوره کارشناسی ارشد و دکتری امتیازات مربوط به خود را دارد. این امر باعث میشود تا دانشجویان اقدام به چاپ مقاله در مجلات معتبر کنند.اما آیا هر مقاله ای که به مجلات ارسال می گردد، اکسپت میشود؟ مسلما خیر! در این بخش از سینا ترجمه میخواهیم درمورد اکسپت مقاله در مجلات معتبر برای دوره کارشناسی ارشد صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

اکسپت مقاله در مجلات معتبر برای دوره کارشناسی ارشد

دسته بندی مجلات معتبر علمی

سوالاتی مثل "در میان انبوهی از مجلات علمی کدام ها معتبر هستند؟" و یا "چه معیارهایی برای ارزیابی مجلات علمی وجود دارند؟" ذهن بسیاری از پژوهشگران را در این مورد به خود مشغول میکند. برای پاسخ دادن به سؤالاتی از این دست نیاز است با انواع مجلات علمی و نحوه ارزیابی و رتبه بندی آنها آشنا شوید. در ذیل ابتدا به بررسی مجلات بین المللی و سپس مجلات داخلی می پردازیم:

isi

پایگاه علمی تامسون رویترز

در ابتدا جوایز نوبل، تعداد پژوهشگران استناد شده و تعداد مقالات چاپ شده، معیارهای ارزیابی و رتبه بندی دانشگاهها بوده اند. در سالهای اخیر معیار دیگری به نام “ISI “نیز در محافل علمی مطرح است. ISI نشانه اختصاری مؤسسه اطلاعات علمی است که مهمترین و معتبرترین نمایه برای مجلات علمی به شمار می آید. ISI در سال 1962 پایه ریزی شد و در سال 1992 در اختیار شرکت چندملیتی تامسون رویترز قرار گرفت. یکی از زیرمجموعه های این شرکت WOS است که نمایه ISI را، پس از بررسی های لازم، به مجلات علمی واجدالشرایط تخصیص میدهد. در WOS دو نوع مجله وجود دارد، اول مجلاتی که دارای ضریب تأثیر بوده و به JCR معروفند، دوم مجلاتی که بدون ضریب تأثیر هستند و Listed ISI نام دارند. مشخصاً مجلات JCRاز مجلات Listed ISI معتبرتر هستند. لازم به ذکر است یک مجله میتواند به دلیل کاهش بار علمی آن از لیست مقالات ISI کنار گذاشته شود. برای اطمینان از ISI بودن یک مجله میتوانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:

پاب مد

پایگاه علمی پاب مد

پاب مد یک موتور جستجوی قدرتمند برای موضوعات حوزه پزشکی و زیست شناسی است که تحت نام پایگاه MedLine فعالیت میکند. کتابخانه دارویی ایالات متحده آمریکا (NLM) و مؤسسات ملی سلامت از این پایگاه داده برای بازیابی اطلاعات استفاده میکنند. PubMed برای اولین بار در سال 1996 به طور رسمی شروع به فعالیت کرده است و داده هایش را به طور رایگان در اختیار جهانیان قرار میدهد. برای اطمینان از نمایه بودن یک مجله در PubMed میتوانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:

اسکوپوس

پایگاه علمی اسکوپوس

مؤسسه اسکوپوس یک پایگاه استنادی بسیار معتبر است که اطلاعات کتاب شناختی حدود 22333 حوزه علمی را تحت است و 11 پوشش خود دارد. هم اکنون این پایگاه حدود 23333 مجله معتبر را نمایه کرده است. مالک اصلی این پایگاه الزویر است که داده هایش از طریق اشتراک گذاری آنلاین در اختیار متقاضیان قرار میگیرد. برای اطمینان از نمایه بودن یک مجله در اسکوپوس میتوانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:

isc

مرکز استنادی علوم جهان اسلام (ISC)

این مرکز در سال 1383 شمسی با هدف ارزیابی مجلات علمی کشورهای اسلامی تأسیس شد. مرکز مذکور علاوه بر مجلات داخلی، مجلات بین المللی متقاضی را نیز مورد ارزیابی قرار داده و ضریب تأثیر جداگانه ای به مجلات تخصیص میدهد. به بیانی ساده میتوان گفت ISC همان نمونه ایرانی ISI است که اکنون حدود 57 کشور اسلامی در آن عضو هستند ضمن آن که علاوه بر ارزیابی مجلات انگلیسی قادر به ارزیابی مجلات فارسی و عربی نیز است. برای اطمینان از نمایه بودن یک مجله در ISC میتوانید به آدرس اینترنتی زیر مراجعه کنید:

مجلات علمی ـ پژوهشی

علمی ـ پژوهشی نمایه ای است که از طرف کمیسیون بررسی نشریات علمی کشور به مجلات واجدالشرایط علمی داخلی اعطا میشود. مجلاتی میتوانند نامزد دریافت این نمایه شوند که از دو ویژگی اصالت و ابداع برخوردار باشند. نتایج و خروجی های مجلات علمی ـ پژوهشی حاصل مطالعات نظام مند بوده که منجر به پیشبرد مرزهای علم و فناوری میشوند.

علمی پژوهشی

مجلات علمی _ ترویجی

علمی_ ترویجی نیز نمایه ای است که از طرف کمیسیون بررسی نشریات علمی کشور به مجلات واجدالشرایط اعطا میشود. هدف این مجلات اشاعه و نشر یافته های علمی به بیان ساده تر و ارتقای سطح دانش خوانندگان است. یک مقاله علمی ترویجی یا مرور ادبیات، اطلاعات منتشرشده در حوزه یک موضوع بخصوص در یک محدوده زمانی را موردبحث و بررسی قرار می‌دهد. مقاله علمی ترویجی (مرور ادبیات) می‌تواند خلاصه‌ای از مقالات علمی و منابع موجود باشد، تفسیری جدید از مقالات و کارهای قبلی ارائه دهد یا اطلاعاتی جدید را با تفاسیر قبلی در هم آمیزد.

علمی ترویجی

مجلات علمی _ تخصصی

مجلات علمی-تخصصی اعتبار مجلات علمی-پژوهشی را برای پژوهشگران به همراه ندارند. البته حضور در این مجلات و ارسال مقاله برای آنها می‌تواند باعث شهرت و افزایش اعتبار نویسنده شود ولی از نظر آکادمیک مثلا برای دریافت نمره پایان‌نامه به چنین مجلاتی توجه نمی‌شود. مجلات علمی-تخصصی هم به دنبال چاپ و پذیرش مقالاتی هستند که در حوزه‌ای تخصصی نگارش می‌شود و موضوعاتی تخصصی در آنها مطرح می‌شود. بیشتر این مجلات متعلق به سازمان‌ها یا نهادهایی خاص هستند و هدف‌شان اطلاع‌رسانی درباره موضوعی تخصصی است.

علمی تخصصی

شیوه ارزشیابی نمره مقاله پایان­ نامه دانشجویان کارشناسی ارشد

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد برای اینکه نمره کامل پایان نامه خود را کسب کنند باید حداقل یک مقاله چاپ شده در مجلات معتبر دنیا داشته باشند. اگر دانشجویان اقدام به چاپ مقاله نکنند؛ در صورت قابل قبول بودن محتوا، اطلاعات و نحوه ی ارائه ی پایان نامه، نمره 18 از 20 را می گیرند و از دو نمره ی چاپ مقاله محروم می مانند. این 2 نمره صرفا به بخش پژوهشی دانشجو مرتبط می باشد یعنی پژوهش هایی را که در قالب مقاله به چاپ رسانده است.

شیوه ارزشیابی 2 نمره مقاله پایان ­نامه دانشجویان کارشناسی ارشد

ردیف

نوع مقاله

حداکثر امتیاز به ازای هر مقاله

حداکثر امتیاز قابل محاسبه

1

چاپ یا پذیرش مقاله علمی در نشریه علمی پژوهشی یا نشریه نمایه شده معتبر ملی یا بین المللی

2

2

چاپ یا پذیرش مقاله علمی در نشریه علمی ترویجی

1.75

2

ارائه یا پذیرش مقاله کامل در سمینارهای ملی یا بین المللی

1.5

1.5

ارائه یا پذیرش خلاصه مقاله در سمینارهای ملی یا بین المللی

1

3

ارائه یا پذیرش مقاله در سمینارهای داخل دانشگاه

0.75

1

تبصره: لازم به ذکر است درصورت دارا نبودن مقاله در نشریات علمی پژوهشی، علمی ترویجی یا سایر نشریات نمایه شده معتبر، مجموع امتیازات سایر موارد مربوط به مقالات حداکثر 1.5 خواهد بود.

مزایای چاپ مقاله در مجلات معتبر برای پژوهشگران

علاوه بر موضوع نمره در دفاع از پایان نامه، چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی امتیازات زیاد و مثبتی برای پژوهشگران در زمینه تقویت رزومه کاری و تحصیلی دارد که در ذیل به آنها اشاره می کنیم:

نظریه پردازی و بیان دیدگاه های نویسندگان در زمینه های تخصصی

گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی در سراسر جهان

امکان ادامه تحصیل در مقطع، رشته و دانشگاه دلخواه در تمامی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون ورودی

امکان گرفتن پروژه های تحقیقاتی با درآمدهایی بسیار بالا

امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان

استخدام راحت تر در کلیه ادارات و سایر مراکز دولتی و خصوصی

عرضه پژوهش و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به افراد زیادی در تمامی نقاط جهان

شناخته شدن به عنوان متخصص و صاحب نظر در موضوع

ایجاد شدن احساس افتخار و اعتماد به نفس در نویسندگان مقالات

پذیرش راحت تر در مقطع دکتری

افزایش حقوق و مزایای شغلی

مزایا

اکسپت

منظور از اکسپت مقاله چیست؟

اکسپت مقاله در لغت به معنای قبول کردن و پذیرش است. وقتی شما مقاله تان را برای مجله ای ارسال میکنید، اگر آن مجله با چاپ مقاله شما موافقت کند یعنی به اصطلاح مقاله شما اکسپت شده است. اکسپت مقالات به سرعت انجام نمی گیرد یعنی بعد از اینکه مقاله را به سردبیر ارسال کردید باید منتظر نتیجه داوری از سوی مجله باشید. این زمان انتظار بستگی به مجله موردنظر دارد در بعضی اوقات پروسه داوری ممکن است یک الی دو ماهه باشد و در بعضی مواقع ممکن است سالها طول بکشد.

در بعضی مواقع پیش می آید که مقاله شما نیاز به برخی اصلاحات جزئی دارد در اینصورت مقاله از طرف مجله برگشت داده میشود تا در حالت بازبینی و اصلاح قرار گیرد این مرحله به معنای عدم اکسپت مقاله شما نمی باشد. بلکه باید اصلاحاتی را که داوران گفته اند با صبر و حوصله انجام دهید و همچنین سعی کنید مکاتبات شما با داوران در این خصوص، بصورت مودبانه و بدون عصبانیت باشد. بعد از اصلاح مقاله دوباره آن را به سردبیر ارسال خواهید کرد اگر مورد قبول واقع شود، مقاله تان اکسپت میشود ولی اگر داوران توجیه نشوند مقاله شما رد و یا به اصطلاح ریجکت خواهد شد. در صورت ریجکت مقاله، سعی کنید آن را دوباره به همان مجله ارسال نکنید بلکه سایر مجلات همسو با موضوع مقاله خود را نیز امتحان کنید.

چه کار کنیم تا مقاله ما در مجلات معتبر اکسپت شود؟

هر مقاله ای که برای ارسال به مجلات معتبر نگارش و گرد آوری میشود، باید از اصول و چهارچوب خاصی که مقالات دارند پیروی کند. همچنین مجلات فرمت بندی و اسلوب بخصوص خود را دارند که در سایت مجله در قسمت راهنمای نویسندگان توضیح داده میشود. شما برای اینکه اکسپت مقاله تان با موفقیت باشد، مستلزم رعایت فرمت بندی مجله هستید.در ذیل میتوانید راهکارهای مفید برای کمک به اکسپت مقاله را مطالعه کنید:

quality

کیفیت و بار علمی مقاله

ایده مقاله شما باید طوری باشد که جدید بوده و چیزی برای ارائه دادن داشته باشد و سردبیر مجله و همینطور داوران مجله را ترغیب به خواندن آن کند. واقعیت این است که اگر شما پژوهشی انجام داده باشید که از قبل برای آن تلاش شده باشد، کار بیهوده ای انجام داده اید و تمامی زحمات شما ضایع خواهد شد. برای این که یک مقاله موفق بنویسید باید افکارتان را سازماندهی کنید. با بیرون کشیدن این ایده­ ها و تفکرات از ذهن و نوشتن آن­ ها روی کاغذ خیلی راحت­ تر و شفاف­ تر می­ توانید ارتباط بین نظریه ­ها را پیدا کنید.این ساختار در واقع پایه و اساس مقاله شما را شکل می ­دهد. می­ توانید از یک نمودار برای مطرح کردن و سازماندهی ایده­ هایتان استفاده کنید.

پیکربندی

پیکربندی اصولی و صحیح مقاله

یک مقاله ی خوب مقاله ای است که پیکربندی مناسبی داشته باشد. عنوان کامل و مناسبی داشته باشد. کلمات کلیدی کاملا مرتبط با محتوی مقاله باشند. چکیده ی آن شامل مهمترین نتایج و روش تحقیق باشد. مقدمه به درستی نوشته شود. در ادبیات موضوع به موضوعات مرتبط و ترجیحا به روز اشاره شود. روش تحقیق کاملی ارائه شود و ترجیحا از فرمول ها، نمودار ها و جداول برای تبیین بهتر موضوع استفاده شود ولی در استفاده از آنها زیاده روی نشود. اجزا و بخش بندی مقاله باید به ترتیب و کامل آورده شود. از منابع و رفرنس های صحیح غافل نشوید تا مقاله شما متهم به سرقت ادبی نشود.

انتخاب مجله

انتخاب مجله مناسب

جهت یافتن مجله ای مناسب برای ارسال مقاله می تواند مراجعه به مقالاتی باشد که در حین انجام کار تحقیقاتی خود این مقالات را مطالعه نموده اید. به طور طبیعی هر محقق در جریان کار تحقیقاتی خود بیش از چندین 10 مقاله را مورد مطالعه قرار می دهد. جهت یافتن مجله مناسب می توانید مجلات چاپ کننده این مقالات را بررسی نموده و اطلاعات مربوط به آن مجله ها و همچنین موضوعات تحت پوشش مجله را در وبسایت مجله مطالعه نموده و از میان آن ها مجله ای مناسب را بیابید. همچنین اساتید(اساتید دانشگاه با زمینه تحقیقاتی مرتبط) نیز به دلیل اینکه در زمینه چاپ مقاله دارای تجربه می باشند، می توانند شما را در جهت یافتن مجله مناسب یاری رسانند. اگر مجله ای که در آن مقاله خود را میخواهید به چاپ برسانید، همسو با اهداف و موضوع مقاله شما نباشد، حتی اگر بار علمی و معنایی مقاله تان قوی باشد احتمال ریجکت آن وجود دارد.

ویرایش تخصصی

ویرایش تخصصی و فرمت بندی مقاله

اگر مقاله به ژورنال های معتبری ارسال می شود، قبل از ارسال لازم است تا مقاله ویرایش شده و بر اساس دستورالعمل قید شده در سایت مجله، فرمت بندی شود. زیرا مجلات مقالاتی که خارج از چارچوب مجله می باشد را پذیرش نمی کنند. هر مجله نیز دارای فرمت بندی بخصوص خود میباشد که شما میتوانید آنرا در سایت مجله و در قسمت راهنمای نویسندگان مطالعه کنید. برای اینکه مقاله شما در مجلات اکسپت شود، ملزم به پیروی از این فرمت بندی مقاله هستید.

پارافریزنویسی

پارافریزنویسی و رفع هرگونه سرقت ادبی

معمولا در نگارش متون و مقالات مهم هم‌پوشانی و تشابه متنی به صورت غیرعمدی رخ می‌دهد که منجر به ایجاد سرقت ادبی می‌شود. پارافریز متون اقدام موثری است که نویسندگان برای رفع سرقت ادبی از آن استفاده می‌کنند.این اصطلاح به معنای تغییر واژه‌ها و عبارات یک متن است. در نگاهی کلی‌تر، زمانی که می‌خواهید پارافریز یا بازنویسی انجام بدهید، باید ادراکتان از یک متن و مطلب را به زبان خود دربیاورید و بدون تغییر در پیام و معنای واقعی محتوا، شروع به نگارش آن کنید.بنابراین اگر مقاله شما دارای درصد تشابه زیادی بود، باید برای پارافریزنویسی آن اقدام کنید. در غیر اینصورت مقاله متهم به سرقت ادبی شده و بی برو برگرد ریجکت خواهد شد.

ترجمه

ترجمه تخصصی

اگر بخواهید مقاله خود را برای مجلات خارجی سابمیت کنید، باید حتما مقاله را به صورت تخصصی ترجمه نمایید. ترجمه مقاله بخش مهمی از مقاله می باشد پس در نتیجه این بخش باید توسط متخصصین ترجمه انجام گیرد. در عین تخصصی بودن ترجمه ، کار ترجمه باید روان و قابل فهم برای خوانندگان مقاله باشد تا بتوانند مقاله شما را خوانده و داوری نمایند.

مراحل اکسپت مقاله در مجلات معتبر

پس از اینکه مقاله شما از هر حیث آماده شد، و آن را در سایت مجله موردنظر سابمیت کردید، مقاله شما در 4 فرآیند بررسی میشود تا اینکه نتیجه نهایی برای شما اعلام شود. در ذیل به این چهار مرحله اشاره می کنیم:

مرحله اول: بررسی نسخه خطی مقاله توسط سردبیر

پس از ارسال مقاله به مجله موردنظر، سردبیر مجله، نسخه خطی اولیه را که اصطلاحا به آن manuscript گفته میشود را از لحاظ: اعتبار فنی، سبک نوشتاری، اسکوپ موضوع، ارتباط با مقالات پیشین چاپ شده در مجله، عدم وجود سرقت ادبی و پلاجیاریسم و.... بررسی میکند. برای موفقیت در مرحله اول حتما باید مواردی چون اسکوپ مجله، کیفیت مقاله و همچنین مطالعه مقالات قبلی که در مجله چاپ شده اند میتواند بسیار موثر باشد.

مرحله دوم: بررسی مقاله توسط ویراستار مجله

پس از بررسی اولیه توسط سردبیر، مقاله ارسال شده اینبار توسط ویراستار مجله مورد بررسی قرار می گیرد. در این مرحله بررسی های دقیق تر و فنی تر انجام می شود. همچنین در مرحله دوم اکسپت مقاله این احتمال وجود دارد که مقاله ارسالی به صورت محرمانه به دو یا چند داور برای بررسی و ارزیابی دقیق تر نیز ارسال شود. همچنین لازم به ذکر است که احتمال پذیرش قطعی و اکسپت فوری و یا ریجکت مقاله نیز در این مرحله وجود دارد.

مرحله سوم: ارزیابی توسط داوران

در این مرحله مقاله از دیدگاه اعتبار فنی توسط داوران مورد ارزیابی قرار می گیرد، نتیجه این ارزیابی می تواند: اکسپت مقاله، ریجکت مقاله و یا نیاز به برخی اصلاحات باشد، در ادامه این موضوع به ویراستار و سپس توسط وی به سردبیر ژورنال اعلام می شود.

مرحله چهارم: اعلام نتیجه نهایی به نویسنده

در این مرحله نتیجه نهایی به نویسنده مقاله اعلام می شود. در صورت پذیرفته شدن گواهی اکسپت مقاله و در صورت ریجکت شدن دلایل ریجکت به نویسنده اعلام خواهد شد. همچنین در برخی موارد ممکن است مقاله به صورت مشروط اکسپت شود و یا با اصطلاح اکسپت شرطی، در این حالت نیاز است تا برخی اصطلاحات توسط نویسنده انجام شود.

مراحل پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر

مراحلی را که یک مقاله علمی باید طی کند تا به مرحله چاپ برسد در شکل زیر مشاهده می کنید. مراحل چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی کاملا یکسان می‌باشد تنها تفاوتی که دارند در این موضوع می‌باشد که می‌توانید مقالات داخلی را بدون ترجمه تخصصی سابمیت کنید ولی مقالات خارجی باید ابتدا به صورت کاملا تخصصی ترجمه شوند و سپس سابمیت شوند.

چاپ و پذیرش

ثبت سفارش پذیرش و چاپ مقالات در سینا ترجمه

فرآیند پذیرش و چاپ مقاله پیچیده است و نیازمند دانش و تجربه می‌باشد. سینا ترجمه خدمات تهیه کاورلتر، تهیه چکیده گرافیکی و مبسوط، فرمت بندی و سابمیت مقاله در مجلات و کنفرانس های داخلی و خارجی را برای پذیرش و چاپ مقالات انجام میدهد. اگر شما هم قصد چاپ مقاله خود در یک مجله معتبر را دارید با ما همراه باشید. پشتیبانان ما 24 ساعته راهنمای شما هستند.

ابتدا یک پروژه چاپ مقاله ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید تا هزینه محاسبه و اعلام شود.

درخواست شما توسط پشتیبانی بررسی و اطلاعیه های مربوط به سفارش از طریق ایمیل یا تلفن برایتان ارسال می شود.

مجلات پیشنهادی شما و مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما بررسی می شود تا بهترین مجله را انتخاب کنید.

بهترین مجله مرتبط با موضوع مقاله شما انتخاب و روند چاپ مقاله شروع می شود.

ارسال مقاله به مجله مورد نظر و پرداخت هزینه های مربوط به انتشار مقاله و قرار دادن مقاله در پروسه داوری.

پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسبت به ایمیل نویسندگان مقاله).

سینا ترجمه

خدمات پذیرش و چاپ مقاله در سینا ترجمه

متخصصان سینا ترجمه با گردآوری اساتید و نخبگان برتر کشور آماده است تا صفرتا صد مراحل چاپ در کنار شما باشد و باملاحظه تمامی درخواست‌های مجله، مقاله شمارا برای پذیرش و چاپ آماده‌سازی کرده و الزامات فنی چاپ مقاله را بررسی کرده و مقاله شمارا طبق دستورالعمل مجله قرار دهد. درواقع متخصصان سینا ترجمه تمامی اقدامات لازم ازجمله ترجمه و ویراستاری، انتخاب مجله مناسب، ساخت حساب کاربری، تهیه کاورلتر، پیگیری فرآیند پذیرش، مکاتبه با داوران و پرداخت هزینه‌های چاپ را مدیریت می‌کنند و در تمام این مسیر در کنار شما خواهند بود.

جهت ثبت سفارش پذیرش و چاپ مقاله در سینا ترجمه می‌توانید از طریق لینک‌ زیر اقدام نمایید و یا از طریق تماس و یا ایمیل و همچنین از طریق شبکه‌های مجازی (واتساپ، اینستاگرام، تلگرام) با کارشناسان ما در ارتباط باشید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفرش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان سینا ترجمه هزینه نهایی را دریافت کنید.

شما می توانید با کارشناسان سینا ترجمه تماس بگیرید تا آن ها شما را راهنمایی کنند تا در نهایت بهترین مجله برای چاپ مقاله شما انتخاب شود.

ما مقاله شما را می توانیم در اکثر مجلات معتبر داخلی و خارجی چاپ کنیم.

مدت زمان لازم برای چاپ مقاله با توجه به مجلات مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به خود مجلات دارد ولی کارشناسان سینا ترجمه با استفاده از تجربه کاری تمام تلاش خود را می کنند تا مقاله شما در کمترین زمان ممکن چاپ شود.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی