سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش
خدمات ما / وبلاگ / چاپ مقاله / چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

انتشار : 19 مهر 1400
مطالعه : 8 دقیقه

چاپ رایگان مقاله در مجلات معتبر JCR برای دانشجویان و پژوهشگران بسیار مهم است .اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید مقاله خود را بدون هزینه و به صورت رایگان در مجلات معتبر JCR به چاپ برسانیدبا ما همراه باشید تا نحوه چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR را با هم بررسی کنیم.

چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

مجلات isI چیست؟

قبل از اینکه با مقالات jcr آشنا شوید بهتر است که ابتدا پایگاه تامسون رویترز و مجلات ISI را بشناسید پایگاه تامسون رویترز یکی از معتبر ترین پایگاه ها برای رونمایی از مجلات علمی در سطح جهان میباشد این پایگاه تمامی مجلاتی را که از لحاظ سطح علمی در جهان رتبه بسیار بالایی دارند را رو نمایی میکند و چاپ مقاله در این مجلات بسیار حائز اهمیت میباشد مجلات این پایگاه برای عموم مردم با نام ISI شناخته شده است و پایگاه ISI را به عنوان معتبرترین پایگاه میشناسند ولی مجلات منتشر شده در این پایگاه با ضریب تاثیر سنجیده میشود.

ضریب تاثیر چیست؟

ضریب تاثیر یا ایمپکت فاکتور (Impact Factor) شاخصی علمی است که میانگین تعداد استنادها (Citation) به مقالات اخیر منتشرشده در مجله ای علمی را نشان می دهد. این شاخص می تواند نشانه و نمادی از اعتبار مجله و مقالاتی باشد که در آن به چاپ رسیده اند. هر چقدر که این ضریب برای مجله ای بیشتر باشد، از اعتبار و ارزش علمی بالاتری هم برخوردار خواهد بود.در واقع هر چه تعداد استنادات به یک مقاله بیشتر باشد مقاله اعتبار بیشتری خواهد داشت. که پایگاه تامسون رویترز و مجلات ISI هر ساله دو لیست منتشر میکند که یک لیست متعلق به مجلات بدون ضریب تاثیر (isI list) و دیگری متعلق به مجلات دارای ضریب تاثیر (jcr list) میباشد.

مقالات JCR چیست؟

jcr در واقع عنوانی برای مجلات دارای ضریب تاثیر است .که هم اکنون در سطح جهانی بیشترین امتیازات پژوهشی به مجلات JCR تعلق میگیرد و اعتبار علمی این مجلات در سطح بالایی قرار دارد بنابراین مقالاتی که توسط مجلات JCR پذیرش میشوند حتما باید در سطح علمی بسیار بالایی قرار گرفته باشند تا مورد تایید داوران این مجلات قرار گیرند در کل به مقاله ای که توانسته است تمامی فیلتر های لازم را طی کند و در مجلات jcr چاپ شود مقاله jcr گویند.

چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

هزینه چاپ مقاله در مجلات JCR

چاپ مقاله در مجلات jcr هزینه ای برای نویسنده ندارد و کاملا رایگان میباشد و میتوانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای مقاله خود را با بهترین کیفیت در مجلات jcr چاپ کنید. البته باید در نظر داشت که چنین مجلاتی به دلیل رایگان بودن،متقاضیان زیادی برای چاپ مقاله و از سوی دیگر نرخ پذیرش پایینی دارند.

چگونه میتوان به مجلات JCR دسترسی داشت؟

در حقیقت به دو صورت رایگان و یا پرداخت هزینه میتوان به مجلات پایگاه ISI دسترسی داشت .که شامل دسترسی آزاد (open acces) و دسترسی (close acces) بسته می باشد. منظور از دسترسی آزاد(open acces) این است که نویسنده مقاله موظف است که زمان چاپ ، هزینه ویرایش و چاپ مقاله در این مجلات را پرداخت کند تا کاربران به صورت رایگان بتوانند از این مقالات استفاده کنند که مجلات ISI جز این دسته از مجلات میباشند و دسته دیگری از مجلات هستند که نویسنده مقاله موقع چاپ مقاله هزینه ای را پرداخت نمی کنند.بنابراین دسترسی به این مقالات رایگان نیست و کاربرانی که بخواهند مقالات این مجلات را مطالعه کنند ویا به آنها استناد کنند باید هزینه ای را پرداخت کنند.که مجلات jcr جز این دسته از مقالات میباشد که اصطلاحا به آن ها دسترسی بسته(close acces) گفته میشود.

مزایای چاپ مقاله JCR

چاپ مقاله در jcr مزایای بسیار زیادی برای اساتید و دانشجویان و محققین دارد افزایش اعتبار پژوهشی کمک می کند تا همه پژوهشگران بتوانند از مزایای چاپ مقاله در این مجلات بهره لازم را ببرند از جمله مزایایی که چاپ مقاله در مجلات JCR دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR
 • برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد می توان به کسب 2 نمره پایان نامه که مربوط به استخراج مقاله است اشاره کرد.
 • برای دانشجویان دوره دکتری می توان به کسب مزیت در مصاحبه ورودی آزمون دکتری اشاره کرد.
 • برای شاغلین ارتقای رتبه شغلی و در پی آن افزایش حقوق و مزایا را می توان نام برد.
 • برای جویندگان شغل های دولتی و خصوصی می توان کسب امتیاز در مصاحبه های شغلی را نام برد.
 • افرادی که موفق به چاپ مقاله در JCR شوند به عنوان یک نخبه و پژوهشگر علمی شناخته می شوند که می توانند پروژه های بزرگ با هزینه زیاد را اخذ نمایند و بسیاری از مزایای پژوهشی دیگر که هر قشر می تواند برحسب نیاز خود از این مزایا استفاده کند.
 • چنانچه محققی قصد تحصیل در خارج از کشور و اخذ بورسیه شغلی و تحصیلی داشته باشد می تواند با استفاده از مزایای چاپ مقاله در JCR اقدام کند.

مراحل چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

برای چاپ مقاله در مجلات JCR همانند دیگر مجلات باید یک سری مراحل را پشت سر بگذاریم تا مقاله سابمیت شده در مرحله داوری ریجکت نشده و چاپ شود .که در زیر به این مراحل اشاره شده است:

 • برای چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR همانند سایر مجلات خارجی باید مقاله خود را به صورت کاملا تخصصی ترجمه کنید (ترجمه تخصصی مقالات با بهترین کیفیت و به صورت تضمینی باید انجام شود)
 • انتخاب مجله مناسب و معتبر برای مقاله در زمینه نگارشی مرتبط و متناسب با مقاله .
 • بررسی سطح اعتبار علمی مقاله با مجله مورد نظر .(برای اینکه شانس پذیرش را بالا ببرید بار علمی مقاله با مجله انتخابی در یک سطح باشد)
 • فرمت بندی و ویرایش مقاله برای سابمیت به مجلات مورد نظر
 • بعد از تغییر فرمت و اعمال بررسی های لازم مقاله به مجله مورد نظر سابمیت می شود تا به بخش داوری ارسال شود.

چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

آیا چاپ رایگان مقاله در مجلات jcr به صورت تضمینی می باشد؟

همانطور که مطالعه فرمودید مجلات jcr جز معتبر ترین مجلات موجود در سطح دنیا می باشند و چاپ مقاله در این مجلات نیز از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد مجلات jcr اقدام به پذیرش مقالات با کیفیت بسیار بالا می کنند و مقالاتی که اعتبار کافی نداشته باشند را پذیرش نمی کنند چاپ مقاله در اغلب این مجلات کاملا به صورت رایگان می باشند و هزینه ای برای چاپ از نویسنده اخذ نمی کنند و تمامی این هزینه ها از استناد کنندگان به مقاله اخذ میگردد. اما اگر از هر موسسه یا سازمانی و یا هرگونه شخص دیگری شنیده اید که چاپ مقاله درمجلات jcr به صورت تضمینی می باشد کاملا اشتباه است مجلات jcr هیچگونه پذیرش تضمینی مقالات را ندارند و شما میتوانید فقط مقاله خود را به این مجلات سابمیت کنید تا به مرحله داوری ارسال شوند و مورد بررسی قرار گیرند تا به مرحله چاپ برسند. پذیرش گرفتن از این مجلات کاملا بستگی به نظرات داوران دارد و اگر مقاله شما کیفیت لازم را داشته باشد حتما پذیرفته خواهد شد و علاوه بر این ظرفیت پذیرش مجلات jcr نیز محدود می باشد و سالانه فقط تعداد مشخصی از مقالات در این مجلات پذیرفته و چاپ می شوند. باید توجه نمایید که مقاله ای که مینویسید در مقایسه با کل مقالات نوشته شده در دنیا مورد ارزیابی قرار میگرد و باید در رقابت با آنها از جایگاه خوبی برخوردار باشد.

ویژگی های مجلات jcr پیشنهادی موسسه سینا

 • مجلات پیشنهادی مرتبط با موضوع و اهداف مقاله JCR و رشته تحصیلی شما می باشند
 • مجلات پیشنهادی عمدتاً اروپایی و امریکایی می باشند
 • مجلات پیشنهادی دارای نمایه و ضرایب معتبر و قابل استناد می باشند
 • مجلات پیشنهادی دارای هزینه چاپ معقول و منصفانه یا کلا رایگان می باشند
 • مجلات پیشنهادی جزء نشریات معتبر و خارج از لیست سیاه وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور می باشند
 • مجلات پیشنهادی دارای مدت زمان پذیرش کوتاه می باشند
 • مجلات پیشنهادی دارای مدت زمان چاپ کوتاه می باشند

مراحل چاپ رایگان مقاله jcr در موسسه سینا

برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات jcr می توانید از طریق کارشناسان موسسه سینا اقدام فرمایید کلیه خدمات در این موسسه با بهترین کیفیت و به صورت کاملا تخصصی ارائه می شوند و ترتیب اقدام شامل موارد زیر می باشند:

 • تحویل چکیده فایل مقاله به کارشناس موسسه از طریق ایمیل و یا سایر راههای ارتباطی آنلاین
 • بررسی و ارزیابی مقاله توسط کارشناس خبره موسسه و تعیین مناسب ترین مجله برای مقاله شما
 • ترجمه تخصصی مقاله توسط مترجمین متخصص و با تجربه انجام می گیرد که ترجمه های انجام شده به مدت 1 سال دارای گارانتی بوده و کاملا تضمینی می باشد.
 • تشخیص و رفع تشابهات ادبی موجود در مقالات تخصصی
 • فرمت بندی و ویرایش مقاله و تبدیل به ساختار و فرمت قابل پذیرش برای مجله
 • سابمیت مقاله به مجله مورد نظر و منتظر برای اعلام نتایج داوری
 • نتایج داوری در صورتی که تمام فرآیند برای سابمیت مقاله با کیفیت بالایی انجام شده باشد و مقاله بار علمی بالایی داشته باشد مثبت خواهد بود و مقاله پذیرفته خواهد شد.

خدمات موسسه سینا در چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

ما در موسسه سینا با همکاری یک کادر مجرب و متخصص برای پذیرش و چاپ تخصصی مقالات شما عزیزان تمام تلاش خود را خواهیم کرد و از صفر تا صد مراحل چاپ در کنار شما خواهیم بود.اگر شما هم نیاز به کسب امتیاز چاپ مقاله در jcr را دارید ولی مقاله ای در اختیار ندارید ما تضمین استخراج فوری مقاله در کمترین زمان را به شما عزیزان میدهیم فقط کافیست که فایل پایان نامه خود را از طریق یکی از روش های ارتباطی به کارشناسان و محققین ما تحویل دهید تا هر چه سریع تر مقاله را استخراج کرده و نسبت به چاپ مقاله در مجلات رایگان JCR اقدام نماییم.

دیگر خدمات موسسه سینا در زمینه چاپ رایگان مقاله JCR

 1. مشاوره تخصصی در انتخاب مجلات JCR
 2. ترجمه تخصصی و نیتیو مقاله فارسی به انگلیسی برای مجلات JCR
 3. ویرایش، بازنویسی و ویراستاری تخصصی مقاله JCR
 4. استخراج مقاله JCR از پایان نامه
 5. حروف چینی و صفحه آرایی و فرمت بندی مقاله JCR
 6. سابمیت، ارسال و ثبت فوری مقاله در مجلات JCR

جهت اطلاعات بیشتر برای چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR می توانید با کارشناسان ما از طریق تماس یا پست الکترونیکی موسسه و همچنین از طریق شبکه های مجازی ( واتساپ ، اینستاگرام و تلگرام ) در ارتباط باشید و یا از طریق فرم ارسال سفارش که در زیر همین صفحه آمده است سفارش خود را ثبت نمایید.

تصویر


لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب سردبیر
مطالب پیشنهاد شده
مطالب محبوب
مطالب ویژه
جدیدترین مطالب

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام