سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

انتشار : 19 مهر 1400
مطالعه : 7 دقیقه

چاپ رایگان مقاله در مجلات معتبر JCR برای دانشجویان و پژوهشگران بسیار مهم است. اگر شما هم جز افرادی هستید که می خواهید مقاله خود را بدون هزینه و به صورت رایگان در مجلات معتبر JCR به چاپ برسانیدبا ما همراه باشید تا نحوه چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR را با هم بررسی کنیم.

چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

قبل از اینکه با مقالات JCR آشنا شوید بهتر است که ابتدا پایگاه تامسون رویترز و مجلات ISI را بشناسید پایگاه تامسون رویترز یکی از معتبر ترین پایگاه ها برای رونمایی از مجلات علمی در سطح جهان میباشد. این پایگاه تمامی مجلاتی را که از لحاظ سطح علمی در جهان رتبه بسیار بالایی دارند را رو نمایی میکند و چاپ مقاله در این مجلات بسیار حائز اهمیت میباشد مجلات این پایگاه برای عموم مردم با نام ISI شناخته شده است و پایگاه ISI را به عنوان معتبرترین پایگاه میشناسند ولی مجلات منتشر شده در این پایگاه با ضریب تاثیر سنجیده میشود. در واقع پایگاه تامسون رویترز و مجلات ISI هر ساله دو لیست منتشر میکند که یک لیست متعلق به مجلات بدون ضریب تاثیر (ISI LIST) و دیگری متعلق به مجلات دارای ضریب تاثیر (JCR LIST) میباشد. که در ادامه مطلب به چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR خواهیم پرداخت.

ضریب تاثیر

ضریب تاثیر چیست؟

ضریب تاثیر (impact factor (IF)) یک ژورنال علمی، بیانگر میانگین تعداد استنادها (مرجع خوردن یا citations) مقالات آن ژورنال در سایر ژورنال ها و مراجع علمی است. لذا این ضریب بیانگر اعتبار ژورنال در زمینه پژوهشی خود در میان سایر ژورنال ها می باشد. بنابراین می توان گفت ژورنالی با IF بالاتر اهمیت و اعتبار بیشتری نسبت به ژورنالی با IF پایین تر دارد.

مقالات jcr

مقالات JCR چیست؟

JCR عنوانی برای مجلات دارای ضریب تاثیر است. که هم اکنون در سطح جهانی بیشترین امتیازات و اعتبار پژوهشی به این مجلات تعلق می گیرد. بنابراین مقالاتی که توسط مجلات JCR پذیرش میشوند حتما باید در سطح علمی بسیار بالایی قرار گرفته باشند تا مورد تایید داوران این مجلات قرار گیرند در کل به مقاله ای که توانسته است تمامی فیلتر های لازم را طی کند و در مجلات JCR چاپ شود مقاله JCR گویند.

مزایای چاپ مقاله JCR

چاپ مقاله در مجلات JCR اهمیت بسیار زیادی برای اساتید، دانشجویان و محققین دارد. که در زیر به یک سری از مزایای چاپ مقاله در مجلات JCR اشاره شده است:

  • برای دانشجویان دوره کارشناسی ارشد می توان به کسب 2 نمره پایان نامه که مربوط به استخراج مقاله است اشاره کرد.

  • برای دانشجویان دوره دکتری می توان به کسب مزیت در مصاحبه ورودی آزمون دکتری اشاره کرد.

  • افرادی که موفق به چاپ مقاله در JCR شوند به عنوان یک نخبه و پژوهشگر علمی شناخته شده که می توانند پروژه های بزرگ با هزینه زیاد را اخذ نمایند

  • چنانچه محققی قصد تحصیل در خارج از کشور و اخذ بورسیه شغلی و تحصیلی داشته باشد می تواند با استفاده از مزایای چاپ مقاله در مجلات JCR اقدام کند.

مزایای چاپ

مراحل چاپ مقاله در مجلات JCR

برای چاپ مقاله در مجلات JCR همانند دیگر مجلات باید یک سری مراحل را پشت سر بگذاریم تا مقاله سابمیت شده در مرحله داوری ریجکت نشده و در کوتاه ترین زمان به چاپ برسد. که در زیر به این مراحل اشاره شده است:

مراحل چاپ مقاله jcr

برای چاپ مقاله در مجلات JCR همانند سایر مجلات خارجی باید مقاله خود را به صورت کاملا تخصصی ترجمه کنید (ترجمه تخصصی مقالات با بهترین کیفیت باید انجام شود).

انتخاب مجله مناسب و معتبر برای مقاله در زمینه نگارشی مرتبط و متناسب با مقاله.

بررسی سطح اعتبار علمی مقاله با مجله مورد نظر. (برای اینکه شانس پذیرش را بالا ببرید بار علمی مقاله با مجله انتخابی در یک سطح باشد)

فرمت بندی و ویرایش مقاله برای سابمیت به مجلات مورد نظر

بعد از تغییر فرمت و اعمال بررسی های لازم مقاله به مجله مورد نظر سابمیت می شود تا به بخش داوری ارسال شود.

چگونه میتوان به مجلات JCR دسترسی داشت؟

در حقیقت به دو صورت رایگان و یا پرداخت هزینه میتوان به مجلات پایگاه ISI دسترسی داشت. که شامل دسترسی آزاد (open acces) و دسترسی محدود (close acces) می باشد. منظور از دسترسی آزاد(open acces) این است که نویسنده مقاله موظف است که زمان چاپ، هزینه ویرایش و چاپ مقاله در این مجلات را پرداخت کند تا کاربران به صورت رایگان بتوانند از این مقالات استفاده کنند که مجلات ISI جز این دسته از مجلات میباشند. و دسته دیگری از مجلات هستند که نویسنده مقاله موقع چاپ مقاله هزینه ای را پرداخت نمی کنند. بنابراین دسترسی به این مقالات رایگان نیست و کاربرانی که بخواهند مقالات این مجلات را مطالعه کنند و یا به آنها استناد کنند باید هزینه ای را پرداخت کنند. که مجلات JCR جز این دسته از مقالات میباشد که اصطلاحا به آن ها دسترسی محدود (close acces) گفته میشود.

هزینه چاپ

هزینه چاپ مقاله در مجلات JCR

چاپ مقاله در مجلات JCR هزینه ای برای نویسنده ندارد و کاملا رایگان میباشد و میتوانید بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای مقاله خود را با بهترین کیفیت در مجلات JCR چاپ کنید. البته باید در نظر داشته باشید که چنین مجلاتی به دلیل رایگان بودن، متقاضیان زیادی برای چاپ مقاله و از سوی دیگر نرخ پذیرش پایینی دارند.

آیا چاپ مقاله در مجلات JCR به صورت تضمینی می باشد؟

همانطور که مطالعه فرمودید مجلات JCR جز معتبر ترین مجلات موجود در سطح دنیا می باشند و چاپ مقاله در این مجلات نیز از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد مجلات JCR اقدام به پذیرش مقالات با کیفیت بسیار بالا می کنند و مقالاتی که اعتبار کافی نداشته باشند را پذیرش نمی کنند. اما اگر از هر موسسه یا سازمانی و یا هرگونه شخص دیگری شنیده اید که چاپ مقاله در مجلات JCR به صورت تضمینی می باشد کاملا اشتباه است. مجلات JCR هیچگونه پذیرش تضمینی مقالات را ندارند و شما میتوانید فقط مقاله خود را به این مجلات سابمیت کنید تا به مرحله داوری ارسال شوند و مورد بررسی قرار گیرند.در واقع پذیرش گرفتن از این مجلات کاملا بستگی به نظرات داوران دارد و اگر مقاله شما کیفیت لازم را داشته باشد حتما پذیرفته خواهد شد. در واقع ظرفیت پذیرش مجلات JCR نیز محدود می باشد و سالانه فقط تعداد مشخصی از مقالات در این مجلات پذیرفته و چاپ می شوند. باید توجه نمایید که مقاله ای که مینویسید در مقایسه با کل مقالات نوشته شده در دنیا مورد ارزیابی قرار میگرد و باید در رقابت با آنها از جایگاه خوبی برخوردار باشد. تا مورد پذیرش قرار بگیرد.

چاپ تضمینی

مراحل چاپ رایگان مقاله JCR در سینا ترجمه

برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات JCR می توانید از طریق کارشناسان سینا ترجمه اقدام فرمایید کلیه خدمات در این موسسه با بهترین کیفیت و به صورت کاملا تخصصی ارائه می شوند و ترتیب اقدام شامل موارد زیر می باشند:

مراحل چاپ در مجلات jcr

  • تحویل فایل مقاله از طریق سایت سینا ترجمه و یا از طریق ایمیل و سایر راه های ارتباطی آنلاین

  • بررسی و ارزیابی مقاله توسط کارشناس خبره موسسه و تعیین مناسب ترین مجله برای مقاله شما

  • ترجمه تخصصی مقاله که توسط مترجمین متخصص و با تجربه انجام می گیرد که تا 1 سال دارای گارانتی می باشد.

  • تشخیص و رفع تشابهات ادبی موجود در مقالات تخصصی

  • فرمت بندی و ویرایش مقاله و تبدیل به ساختار و فرمت قابل پذیرش برای مجله

ویژگی های مجلات JCR پیشنهادی سینا ترجمه

مجلات پیشنهادی مرتبط با موضوع و اهداف مقاله JCR و رشته تحصیلی شما می باشند.

مجلات پیشنهادی عمدتاً اروپایی و امریکایی می باشند.

مجلات پیشنهادی دارای نمایه و ضرایب معتبر و قابل استناد می باشند.

مجلات پیشنهادی دارای هزینه چاپ معقول و منصفانه یا کلا رایگان می باشند.

مجلات پیشنهادی جزء نشریات معتبر و خارج از لیست سیاه وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور می باشند.

مجلات پیشنهادی دارای مدت زمان پذیرش کوتاه می باشند.

مجلات پیشنهادی دارای مدت زمان چاپ کوتاه می باشند.

خدمات سینا ترجمه

خدمات سینا ترجمه در چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR

ما در سینا ترجمه با همکاری یک کادر مجرب و متخصص برای پذیرش و چاپ تخصصی مقالات شما عزیزان تمام تلاش خود را خواهیم کرد و از صفر تا صد مراحل چاپ در کنار شما خواهیم بود. اگر شما هم نیاز به کسب امتیاز چاپ مقاله در JCR را دارید ولی مقاله ای در اختیار ندارید ما تضمین استخراج فوری مقاله در کمترین زمان را به شما عزیزان میدهیم فقط کافیست که فایل پایان نامه خود را از طریق یکی از روش های ارتباطی به کارشناسان و محققین ما تحویل دهید تا هر چه سریع تر مقاله را استخراج کرده و نسبت به چاپ مقاله در مجلات رایگان JCR اقدام نماییم.

جهت اطلاعات بیشتر برای چاپ رایگان مقاله در مجلات JCR می توانید با کارشناسان ما از طریق تماس یا پست الکترونیکی موسسه و همچنین از طریق شبکه های مجازی ( واتساپ ، اینستاگرام و تلگرام ) در ارتباط باشید و یا از طریق لینک زیر سفارش خود را ثبت نمایید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

در واقع عنوانی برای مجلات دارای ضریب تاثیر است .که هم اکنون در سطح جهانی بیشترین امتیازات پژوهشی به مجلات JCR تعلق میگیرد و اعتبار علمی این مجلات در سطح بالایی قرار دارد.

چون از یک سو مهر تاییدی بر اعتبار و ارزش پژوهشها و فعالیتهای علمی است و از سوی دیگر نقطه نظرات و نقدهای علمی داوران و اساتید و سردبیران این ژورنالها را در اختیار افراد قرار میدهد.

منظور از انتخاب مجله مناسب لزوما انتخاب معتبرترین و باکیفیت ترین مجله نیست بلکه بایستی مجله ای را برای چاپ مقاله خود انتخاب کنید که با حیطه مورد پژوهش همخوانی داشته باشد.

چاپ مقاله jcr دارای مزایای زیادی می باشد که از جمله آنها می توان به کسب 2 نمره پایان نامه کارشناسی ارشد و یا می توان به کسب امتیاز در مصاحبه دکتری اشاره کرد.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
با سلام . احتراما بفرمایید که اگر یک مقاله jcr بخواهبم سریعتر به چاپ برسانیم شما چگونه به بنده کمک می کنید و هزینه ان چقدر است و چقدر زمان می برد . به گونه ای که امتیاز مورد نیاز علوم و تحقیقات را محقق گردد . ممنون
با سلام و عرض ادب ما در تمامی مراحل چاپ همراه شما خواهیم بود و مواردی که مربوط به موسسه می باشد و با بالاترین کیفیت به شما ارائه خواهیم داد. فقط کافی است از راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید تا مجلات مرتبط مختلف همراه با هزینه و زمان هر کدام برای شما ارسال شود. موبایل: 09149724522 ایمیل: [email protected]
5 ماه پیش
بازدیدکننده

محمد نظرجانی
با سلام . احتراما بفرمایید که اگر یک مقاله jcr بخواهبم سریعتر به چاپ برسانیم شما چگونه به بنده کمک می کنید و هزینه ان چقدر است و چقدر زمان می برد . به گونه ای که امتیاز مورد نیاز علوم و تحقیقات را محقق گردد . ممنون
5 ماه پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی