سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

جدیدترین بلک لیست و مجلات نامعتبر دانشگاه ازاد 1401

انتشار 20 مرداد 1401
مطالعه 4 دقیقه

در این قسمت از سینا ترجمه تا آخرین فهرست مجلات و انتشارات جعلی و نامعتبر دانشگاه آزاد اسلامی در سال 1401 ، که توسط سازمان مرکزی دانشگاه به‌روزرسانی شده است را دانلود نمایید.

جدیدترین بلک لیست و مجلات نامعتبر دانشگاه ازاد 1401

نکات کلیدی در مورد مجلات جعلی و لیست سیاه دانشگاه آزاد

کلیه مجلاتی که مربوط به رژیم صهیونیستی بوده یا ناشر آنها در منطقه اشغالی باشد، از نظر دانشگاه آزاد اسلامی نامعتبر هستند. این مجلات با علامت * مشخص شده اند.

مجلاتی که آدرس وب سایت اصلی آنها موجود است، هر سایت دیگری به جز وب سایت اصلی، جعلی محسوب می شود.

با توجه به متفاوت بودن ماهیت مجلات جعلی، زمان ورود این مجلات به فهرست مطرح نبوده و از این رو، در مقابل مجلات جعلی هیچ تاریخی که نشان دهنده زمان ورود این مجلات به فهرست باشد، درج نشده است. بنابراین، تمام مقالات منتشر شده در این مجلات، نامعتبر می شوند.

مجلاتی که آدرس وب سایت اصلی موجود نیست، ارایه هارد کپی مجله مورد نظر برای دریافت امتیاز پژوهشی، جایزه و یا نمره الزامی است.

واحدهای دانشگاهی موظفند در خصوص عدم ارائه مقاله در وب سایت های جعلی و مجلات کم اعتبار یا نامعتبر به نویسندگان مقالات اطلاع رسانی نمایند. همچنین شما می توانید جهت اعتبار سنجی مجلات و اقدام برای چاپ مقاله در آن مجلات با کارشناسان سینا ترجمه در ارتباط باشید تا علاوه بر معرفی مجلات معتبر در حوزه تحصیلی شما چاپ

نکات کلیدی در مورد مجلات جعلی

دانلود بلک لیست و مجلات نامعتبر دانشگاه آزاد 1401

لیست مجلات نامعتبر و جعلی دانشگاه آزاد به صورت تفکیک شده براساس رشته برای شما عزیزان آورده شده است تا شما بتوانید تنها با یک کلیک تمامی مجلات را بررسی نمایید. و بعد از بررسی با ما در ارتباط باشید تا روند پذیرش و چاپ شما را تسریع نماییم.

مسیر خدماتی سینا ترجمه در چاپ مقالات علمی

سینا ترجمه خدمات مختلفی در بخش چاپ مقالات علمی ارائه می کند. در این صفحه می توانید توضیحات مربوط به هر خدمات را مطالعه نمایید و سپس مقاله خود را به متخصصان و محققان سینا ترجمه ارسال نمایید.نوع و نحوه خدمات ارائه شده در بخش چاپ مقالات علمی به نوع درخواست پژوهشگران بستگی دارد. شما پژوهشگران عزیز می توانید مجموعه‌ی خدمات، و یا هر یک از خدمات را بصورت جداگانه درخواست نمایید.

مسیر چاپ مقاله در سینا ترجمه

استخراج مقاله از پایان نامه

بسیاری از پژوهشگران با صرف زمان و هزینه زیاد پایان نامه بسیار خوبی تهیه می کنند اما به دلیل عدم آشنایی با فنون استخراج یا نگارش مقاله موفق به تبدیل کردن آن به مقاله استاندارد نمی شوند به همین دلیل مقالات آنان پس از سابمیت به سرعت ریجکت می گردد. ولی ما در سینا ترجمه به همراه متخصصین با تجربه آماده ایم تا از پایان نامه شما مقالات با کیفیت استخراج کنیم تا در مجلات معتبر چاپ شوند.

ترجمه تخصصی مقالات

  • در سینا ترجمه، ترجمه مقالات علمی توسط متخصصان و مترجمان مختص هر رشته انجام می گیرد.

  • در سینا ترجمه تمامی ترجمه های انجام گرفته شده دارای گارانتی مادام العمر می باشد.

  • ترجمه های انجام شده در سینا ترجمه نیاز به تصحیح و ویرایش انگلیسی ندارند.

  • در سینا ترجمه کلیه مقالات طی 5-4 روز ترجمه می شوند.

ویرایش تخصصی مقالات

  • درصورتیکه مقالات علمی توسط مراکز غیر تخصصی ترجمه شوند به ویرایش انگلیسی نیاز پیدا می کنند. ویرایش این مقالات و همچنین مقالاتی که بدلیل ضعف نگارش انگلیسی از مجلات رد می شوند در سینا ترجمه انجام می شود.

  • ویرایش کلیه مقالات توسط متخصص مرتبط با رشته (دارای مدرک دکتری و عضو هیات علمی) انجام می شود.

  • در سینا ترجمه تمامی ویرایش های انجام شده دارای گارانتی می باشد.

  • کلیه مقالات طی 5-4 روز ویرایش می شوند.

لیست مجلات علمی

سینا ترجمه به تمامی پایگاه های علمی دسترسی دارد و بدون محدودیت می تواند تمامی اطلاعات لازم در مورد مجلات علمی را در اختیار شما قرار دهد. شما کافی است که درخواست خود را از طریق راه های ارتباطی برای ما ارسال بفرمایید تا مجلات معتبر داخلی و خارجی را برای شما معرفی کرده و نسبت به چاپ آن اقدام نماییم.

فرمت بندی مقاله

زمانی که قصد دارید مقاله‌ای را برای یک ژورنال ارسال کنید، باید فرمت ژورنال موردنظرتان را رعایت کنید. یعنی بدانید که قرار است ظاهر و ترتیب گذاشتن بخش‌های مختلف اثرتان در مقاله از چه اصول و شکلی پیروی کند که این مورد از ضروریات پذیرش به حساب می آید. که در این راستا سینا ترجمه با تیمی متخصص و کاربلد و با چندین سال سابقه درخشان آماده ارائه خدمات فرمت بندی مقاله در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت است.

ارسال مقاله و پذیرش و چاپ

خدمات ارسال مقاله علمی یکی از مهمترین خدمات سینا ترجمه می باشد. که این خدمات دارای دو زیر مجموعه می باشد که در زیر به آن ها اشاره شده است:
1- ارسال مقاله به مجله ای که توسط پژوهشگر انتخاب شده است. در این خدمات؛ تنظیم فرمت مقاله، انجام ثبت نام و پیگیری های لازم تا دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله برعهده موسسه و متخصصان سینا ترجمه می باشد.
2- ارسال مقاله به مجله ای که توسط سینا ترجمه معرفی شده است. در این خدمات؛ معرفی مجله، تنظیم فرمت مقاله به فرمت مجله و انجام ثبت نام و پیگیری های لازم تا دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله برعهده موسسه سینا ترجمه خواهد بود.

خدمات چاپ مقاله در سینا ترجمه

ثبت سفارش پذیرش و چاپ مقاله در سینا ترجمه

شما می توانید برای هر یک از خدمات استخراج مقاله از پایان نامه، ترجمه تخصصی مقاله، ویرایش تخصصی مقاله، دریافت لیست مجلات مرتبط با رشته، فرمت بندی مقاله و ارسال مقاله و پذیرش و چاپ از طریق لینک های زیر اقدام نمایید و یا از طریق شماره تماس و یا ایمیل و یا شبکه های مجازی (واتساپ، اینستاگرام و تلگرام ) با ما در ارتباط باشید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

بله معرفی مجلات داخلی و یا خارجی مرتبط با حوزه تحصیلی شما کاملا به صورت رایگان توسط متخصصان معرفی می شود و در صورت تایید تمامی اقدامات لازم جهت چاپ توسط موسسه انجام می گیرد

شناسایی مجلات بی اعتبار و جعلی کار سختی است و نیاز به تخصص دارد. در این خصوص در سینا ترجمه بخشی با عنوان شیوه بررسی اعتبار مجلات وجود دارد که تکنیک هایی را در این خصوص ارائه می دهند و بهترین مجلات را برای شما معرفی می کنند.

سینا ترجمه بررسی مجلات را به صورت رایگان انجام می دهد. پژوهشگران می توانند مشخصات مجله مورد نظر خود را به سینا ترجمه ارسال نمایند تا توسط متخصصین مرکز بررسی شود.

برای شروع کار ابتدا باید فایل پایان نامه را ارسال بفرمایید تا مقاله استخراج شود و بعد از استخراج مجلات را همراه با شرایط هر کدام تقدیم نماییم هر کدام مورد تایید شما بود جهت پذیرش و چاپ در آن مجله اقدام شود.

استخراج از پایان نامه های تمامی زبان ها و تخصص ها در سینا ترجمه قابل انجام می باشد.

سینا ترجمه برای تمامی مجلات داخلی و خارجی خدمات پذیرش و چاپ را ارائه می دهد.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
باسلام لطفا در خصوص چاپ مقاله برای اخذ امتیاز لازم دفاع از رساله دکتری راهنمای فرمایید هزینه ؟ مدت زمان؟ با تشکر
سلام و عرض ادب ابتدا نهایت تشکر راداریم که ما را برای پذیرش و چاپ مقاله ارزشمند خود برگزیده اید. احتراما برای پذیرش و چاپ مقاله در خدمت هستیم شرایط و هزینه مجلات بسته به مجله انتخابی متغیر می باشد لطفا رشته و گرایش را از طریق واتس اپ، ایمیل، تلگرام و ... برای ما ارسال بفرمایید تا مجلات همراه با شرایط تقدیم شود هر کدام مورد تایید بود اقدام شود. با تشکر
6 ماه پیش
بازدیدکننده

بازدیدکننده
باسلام لطفا در خصوص چاپ مقاله برای اخذ امتیاز لازم دفاع از رساله دکتری راهنمای فرمایید هزینه ؟ مدت زمان؟ با تشکر
6 ماه پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام