سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

تخفیفات استثنایی برای بلک فرایدی برای دانشجویان و اساتید

انتشار : 30 آبان 1400
مطالعه : 6 دقیقه

یکی از مهم ترین رویدادهای فروش فوق العاده با تخفیف زیاد بلک فرایدی( Black Friday) یا جمعه سیاه است که در اکثر نقاط جهان برگزار می‌شود. حتی چند سالی است که جمعه سیاه در ایران هم‌زمان با دیگر کشورهای دنیا برگزار می‌شود. اگر دوست دارید بدانید جمعه سیاه چه روزی است و سینا ترجمه چه تخفیفاتی برای شما عزیزان در این روز خواهد داشت با ما همراه باشید.

تخفیفات استثنایی برای بلک فرایدی برای دانشجویان و اساتید

جمعهٔ سیاه (Black Friday) یا حراج جمعه، روز بعد از روز شکرگزاری است که عملاً آخرین جمعهٔ ماه نوامبر به‌شمار رفته و آغاز آیین خرید برای کریسمس حساب می‌شود. در واقع جمعهٔ سیاه، یک روز تعطیل نیست، اما اکثر شرکت‌ها این اجازه را به کارکنان خود می‌دهند که این روز را مرخصی گرفته و به خرید سال نو بپردازند. سال‌ها است که این روز، شلوغ‌ترین روز برای فروشنده‌ها است. هر چندآمریکای شمالی محل اصلی رخداد این سنت است، اما همچون بسیاری از سنت‌های دیگر این منطقه، این سنت نیز به کشورهای دیگر سرایت کرده‌ است. این روز به قدری اهمیت دارد که فروشگاه‌ها پیش از ساعت 4 صبح کار خود را آغاز کرده و مردم از همان زمان برای خرید به فروشگاه هجوم می‌آورند و باید تا پیش از آغاز شب خرید کرده باشند.

آشنایی با تاریخچه‌ی بلک‌فرایدی

اگر بخواهیم دقیقا بگویم چه سالی روز بعد از عید شکرگزاری به بلک‌فرایدی تبدیل شد، کار سختی است؛ اما همه‌ی اتفاقات به قرن نوزدهم برمی‌گردد. در آن زمان، حمایت مالی فروشگاه‌ها از کارناوال‌های روز شکرگزاری رواج داشت. در انتهای یکی از کارناوال‌ها، بابانوئل ظاهر شد و شروع فصل خرید عید را نوید داد. آن روزها بسیاری از فروشندگان قانونی نانوشته داشتند: فصل خرید عید شروع نمی‌شود؛ مگر بعد از روز شکرگزاری؛ بنابراین، هیچ فروشنده‌ای حراج محصولات خود را تبلیغ نمی‌کرد؛ مگر در روز بعد از عید شکرگزاری؛ یعنی آخرین جمعه‌ی نوامبر.

تاریخچه بلک فرایدی

جمعه سیاه

چرا این روز جمعه‌ی سیاه نام گرفت؟

اگر از بیشتر مردم آمریکا درباره‌ی دلیل نام‌گذاری بلک‌فرایدی بپرسید، این داستان را نقل می‌کنند. گویا در گذشته اگر کسب‌و‌کاری دچار ضرر می‌شد، در بیلان کاری خود از جوهر قرمز استفاده می‌کرد؛ اما اگر به سود می‌رسید، از جوهر مشکی بهره می‌برد. حسابداران همیشه فردای روز شکرگزاری، حساب‌های خود را پر از رنگ مشکی می‌دیدند؛ از‌این‌رو، جمعه‌ی بعد از عید شکرگزاری، جمعه‌ی سیاه یا بلک‌فرایدی نام گرفت.

بلک فرایدی چگونه وارد ایران شد؟

آن چیزی که در ابتدا و در کشور ایران اجرا گردید، به معنای واقعی یک بلک فرایدی غربی نبود. یکی از فروشگاه های مطرح ایرانی که در عرصه اینترنت و فضای مجازی از شهرت بسیار زیادی برخودار است چندی پیش اقدام به حراج جمعه اواخر پاییز نمود و بسیاری از مردم نیز این عمل را به برگزاری بلک فرایدی نسبت دادند. حراج جمعه با کاهش محسوس قیمت اجناس در این وب سایت همراه بود. مدت زمان زیادی نگذشت که حراج جمعه ایرانی با القاب دیگری و از جمله بلک فرایدی ایرانی شناخته شد و به سمت و سوی اجرای این فرهنگ امریکای شمالی روانه گردید. اکنون که با چگونگی شکل گیری بلک فرایدی در تقویم شمسی و ایرانی آشنا شدید بهتر است بریم تخفیفات استتثنایی سینا ترجمه رو با هم بررسی کنیم.

بلک فرایدی

سینا ترجمه در بلک فرایدی امسال برای دانشجویان و اساتید بزرگوار تخفیف هایی برای خدمات ترجمه انواع متون، استخراج مقاله از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب در نظر گرفته است.

شما از روز 3 آذر تا 5 آذر می‌توانید از تخفیف های بلک فرایدی سینا ترجمه بهره مند شوید:

ترجمه انواع کتاب و مقاله به تمامی زبان ها با تخفیف 15 درصدی

مهم نیست برای ترجمه مقاله خود به دنبال مترجم متخصص رشته خود هستید و یا برای ترجمه کتاب خود وسواس پیدا کردن مترجم حرفه ای را دارید و یا پروژه کلاسی دارید که به دنبال ترجمه ارزان و دانشجویی هستید. سینا ترجمه آماده ارائه ترجمه در سطح طلایی فوق تخصصی و نقره ای دانشجویی می باشد.

دانشجویان برای چاپ مقاله خود برای اخذ نمره و امتیاز پژوهشی در مقاطع تحصیلات تکمیلی نیاز به ترجمه فوق تخصصی طلایی دارند. که سینا ترجمه با تشکیل تیم ترجمه حرفه ای این امکان را فراهم کرده تا مقالات توسط بهترین مترجم های متخصص رشته با ارائه گارانتی کیفی به صورت تضمینی انجام شود.

دانشجویان و اساتیدی که برای ارتقا رزومه علمی خود به دنبال ترجمه کتاب هستند ، سینا ترجمه با پیشنهاد کتب جدید النشر خارجی و ترجمه فوق تخصصی با فراهم سازی شرایط پرداخت هزینه ترجمه به صورت اقساطی ، آماده خدمت رسانی می باشد.

تخفیف ترجمه

جهت ثبت سفارش با بهره مندی از تخیف 15 درصدی ترجمه می توانید سفارش خود را از طریق لینک زیر ثبت نمایید.

استخراج مقاله از پایان نامه با تخفیف 15 درصدی

استخراج مقاله از پایان نامه اولین گام برای چاپ مقاله مستخرج از پایان نامه برای کسب امتیاز پژوهشی مقاطع تحصیلات تکمیلی می باشد. دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری برای کسب نمره پایان نامه و اجازه دفاع در مقاطع تحصیلی خود نیاز به ارائه چاپ مقاله مستخرج از پایان نامه خود دارند. هر پایان نامه توانایی تبدیل شدن به دو الی سه مقاله دارد باید برحسب محتوا و نتایج پایان نامه تصمیم اتخاذ شود که چه تعداد مقاله از پایان نامه قابل استخراج می باشد. همان طور که پایان نامه بسیار ضروری میباشد و بدون آن امکان فارغ التحصیلی وجود ندارد؛ ارائه مقاله نیز بسیار مهم می باشد و دانشجو بدون ارائه مقاله نمی تواند امتیازات لازم برای دفاع و یا مصاحبه دکتری را کسب نماید. سریع ترین و آسانترین راه برای کسب امتیاز چاپ مقاله، تبدیل پایان نامه به مقاله می باشد. حتی پایان نامه هایی که هنوز دفاع نکرده اید و فقط نگارش آنرا به اتمام رسانده اید به مقاله تبدیل میشوند بنابراین نگران از دست دادن امتیازات خود نباشید. استخراج مقاله از پایان نامه کار دشواری نیست ولی نیاز به تبحر و تخصص لازم دارد. اگر زمان و یا تجربه و تبحر کافی در این زمینه ندارید و احساس نیاز به شخص متخصصی می کنید که در این زمینه بتواند به شما کمک کند، میتوانید از کارشناسان با تجربه سینا ترجمه بهره مند گردید. سینا ترجمه برای استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری 10 درصد تخفیف در نظر گرفته است. تنها کافی هست پایان نامه خود را جهت بررسی و اقدام به استخراج مقاله از طریق لینک زیر به کارشناسان سینا ترجمه ارسال بفرمایید. تا در سریع ترین زمان بعد از بررسی پایان نامه تان اقدام به استخراج مقاله شود.

تخفیف استخراج مقاله

جهت ثبت سفارش با بهره مندی از تخیف 15 درصدی استخراج مقاله می توانید سفارش خود را از طریق لینک زیر ثبت نمایید.

تبدیل پایان نامه به کتاب با تخفیف 15 درصد

بی تردید تبدیل پایان­ نامه به کتاب علاوه بر اینکه می ­تواند به بالا بردن سطح علمی و ذخایر تحقیقاتی کشور کمک کند بلکه امتیاز ویژه ­ای نیز در رزومه­ ی محقق محسوب می­ شود. در واقع تالیف حداقل یک کتاب در حوزه تخصصی شما می­ تواند برگ برنده ­ای در آزمون مصاحبه دکتری و همچنین افزایش حقوق و مزایای شغلی، کسب اعتبار علمی ، ارتقاء شغلی و ارائه آثار خود در سطح وسیع باشد. بنابراین با توجه به اینکه شما در امر نوشتن یک پایان نامه یا رساله دکتری زحمات بسیاری کشیده اید بهتر است از حاصل این زحمات نهایت استفاده را ببرید و توصیه می کنیم پایان نامه یا رساله خود را حتما به کتاب تبدیل نمایید تا از مزایای چاپ کتاب بهره مند شوید. از آنجا که این کار، کمی سخت و گنگ به نظر می رسد. شما می توانید با سینا ترجمه پایان نامه خود را به سهولت تمام به فرمت کتاب تبدیل نمایید و در کوتاه ترین زمان کتاب خود را به چاپ برسانید.

تخفیف پایان نامه به کتاب

جهت ثبت سفارش با بهرمندی از تخفیف 15 درصدی تبدیل پایان نامه به کتاب روی لینک زیر کلیک نمایید.

لوگو سینا ترجمه

تخفیفات استثنایی برای بلک فرایدی برای دانشجویان و اساتید

سینا ترجمه با داشتن تجربه بالغ بر 6 سال در زمینه ترجمه مقالات، کتب و پروژه های کلاسی و دانشجویی ،استخراج مقاله از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب توانسته است رضایت دانشجویان و اساتید عزیز را جلب نماید.

شما می توانید بدون دغدغه از طریق لینک مربوطه که در زیر آورده شده است. سفارش هریک از خدمات ترجمه ، استخراج مقاله از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب را در کوتاه ترین زمان ثبت نمایید و از تخفیف استثنایی سینا ترجمه بهره مند شوید و یا از طریق تماس تلفنی ، ارسال ایمیل و یا از طریق شبکه های مجازی (واتساپ، تلگرام و اینستاگرام) با کارشناسان سینا ترجمه در ارتباط بوده و از 15 درصد تخفیف استثنایی سینا ترجمه بهره مند شوید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

تاریخ روز جمعه سیاه سال 1400 در تقویم شمسی برابر است با: جمعه 5 آذر 1400(1400/09/05) تاریخ روز جمعه سیاه سال 1400 در تقویم میلادی برابر است با: (2021/11/26) | Friday 26 November 2021

سینا ترجمه در بلک فرایدی امسال برای شما عزیزان برای خدمات زیر تخفیف خواهد داشت. ترجمه انواع متون به تمامی زبان ها با تخفیف 10 درصدی استخراج مقاله از پایان نامه با تخفیف 10 درصدی تبدیل پایان نامه به کتاب با تخفیف 10 درصد

سینا ترجمه از  3 آذر  تا 5  آذر برای خدمات ترجمه، استخراج مقاله از پایان نامه و تبدیل پایان نامه به کتاب تخفیف 10 درصدی خواهد داشت.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی