سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

اکسپت مقالات ISI فقهی

انتشار 1 خرداد 1397
مطالعه 2 دقیقه

تعداد مجلات ISI که در رشته فقه بصورت تخصصی اقدام به اکسپت و چاپ مقاله می کنند به نسبت رشته های دیگر کمتر و محدودتر می باشد لذا برای موفقیت در زمینه اخذ اکسپت و چاپ مقاله isi در این رشته، مقاله و موضوع آن می بایست به اندازه کافی نوآوری داشته باشد.

اکسپت مقالات ISI فقهی

نتشار مقاله علمی در مورد فقه در مجلات معتبر خارجی و پژوهش های داخلی در موسسه سینا انجام شده است. دانشجویانی که بورس تحصیلی ISI را ثبت کرده اند شانس بیشتری برای دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های بین المللی و بین المللی دریافت می کنند و همچنین بیشتر به پذیرش تحصیلات عالی مانند تحصیلات تکمیلی و دکتری و یا استخدام در دفاتر دولتی و خصوصی یا پذیرش به عنوان یک دانشگاه علمی یا امکان عضویت در نخبگان ملی، تخصص و تخصص در موضوع یا امکان دریافت پروژه های تحقیقاتی با درآمد بالا. کسانی که با مقاله ISI موفق تر هستند و همیشه از دیگران گام می برند.

امروزه مقیاس ارزیابی تحقیق دانشجویی در مصاحبه های علمی و سیاسی در دانشگاه های خارج از کشور است و استادان مجله این مقاله را در این مقاله منتشر می کنند. در ایران او به محققانی که می تواند مقاله خود را در مجلات معتبر منتشر کند، بالاترین امتیاز را کسب می کند. طبق گفته وزارت علوم و دانشگاه آزاد اسلامی، محققان بر اساس نوع مجلات و نشریات ثبت شده در وب علم (WOS یا JCR، فهرست اصلی ISI، ISI یا ISC) ثبت شده اند.

معرفی علم فقه

قانون فقه یکی از مهمترین علوم اسلامی است که همیشه با درک و تفسیر قرآن و سنت و بیان عدالت الهی مسلمانان در صحنه نگهداری می شود. فقه با چهار طرف قرآن و سنت، و عقیده و دلیل برای استخراج و تأیید اسلام مقدس، مسلمانان را در مسیر زندگی هدایت و هدایت می کند. مسائل حقوقی، مدنی، خانوادگی، قضایی، اداری و سیاسی همه در فقه مختلف مورد بررسی قرار می گیرند.

به منظور پیروی از قانون مذهبی، ادبیات عربی، تفسیر قرآن کریم، منطق، علم حدیث و دین و اصول فقه، از جمله الزامات اساسی است که باید از طریق فقه به عنوان مقدمه ای بر استخراج قوانین اسلامی از منابع اسلامی. در عصر ماموریت، ایجیتهاد نیز شناخته شده بود، لیک تا آنجا که ممکن بود به پیامبر (ص) به عنوان یک نظم مذهبی اشاره کرد.

اکسپت مقالات ISI فقهی

فارغ التحصیلان دکترا، مانند تمام رشته های دیگر، باید مقاله پایان نامه خود را برای کسب 2 نمره پایان نامه و تکمیل رزومه تحصیلی خود برای شرکت در یک مصاحبه دکترا تکمیل کنند. با توجه به این که رشته های فقهی در رشته های بین المللی و بین المللی و فقط در کشور ما و در کشورهای مختلف اسلامی تدریس می شود، از لحاظ تنوع در مجلات علمی بسیار ضعیف است. اما مجلات علمی خوبی در زمینه فقه و قانون وجود دارند که دانشجویان و فارغ التحصیلان این رشته در مقاله خود می توانند منتشر کنند. بعدها چندین نشریه ISI و JCR برای حقوق و احکام وارد شده اند تا هر کسی که علاقه مند به انتشار یک مقاله در زمینه باشد می تواند از آن استفاده کند. لازم به ذکر است که قبل از اینکه وکلا و وکلا در این نشریات، دانشجویان باید با استادان و محققان دانشگاه خود در مورد اعتبار و صحت مجلات مشورت کنند.

 

اکسپت و چاپ مقاله رشته اصول فقه

اکسپت و چاپ تضمینی مقاله در رشته اصول فقهی و گرایش های مختلف آن در مجلات معتبر بین المللی ISI,ISC,SCOPUS و علمی پژوهشی داخلی وخارجی در کمترین زمان ممکن در موسسه سینا انجام میگیرد.

 به منظور انتشار و چاپ مقالات دانشجویان، محققین و اعضاء هیأت علمی در سطح ملی و بین المللی در حوزه اصول فقهی و اشتراک گذاری نتایج و دستاوردهای تحقیقات و پژوهشهای محققین و نیز معرفی پیشرفتهای عمده در زمینه اصول فقهی و موضوعات وابسته به آن در جهان، مجلات معتبر زیادی در جهان وجود دارد که موسسه سینا شما را در این زمینه همراهی و مشاوره ارائه میدهد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام. عرض ادب. خواستم یه لیست از مجلات خارجی ای اس ای یا اسکوپوس خارجی در مورد فقه و قانون داشته باشم.
باسلام وعرض ادب احتراما برای معرفی مجلات درخواستی استدعا میشود همین درخواست از طریق ایمیل موجود درسایت موسسه ارسال نمایید کارشناسان مجلات را با شرایطشان خدمتتان معرفی نمایند. باتشکر ازحسن توجه شما به موسسه سینا باتش
2 سال پیش
بازدیدکننده

حسنی
سلام. عرض ادب. خواستم یه لیست از مجلات خارجی ای اس ای یا اسکوپوس خارجی در مورد فقه و قانون داشته باشم.
2 سال پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام