سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

بیش از 100 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 ثبت‌نام کردند

انتشار 10 آبان 1402

مشاور رییس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 100 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 خبر داد.

بیش از 100 هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد سال 1403 ثبت‌نام کردند

علیرضا کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: ثبت نام در آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال 1403 از یکشنبه 7 آبان ماه 1402 آغاز شد، داوطلبان واجد شرایط می‌توانند حداکثر در دو رشته امتحانی متقاضی ثبت‌نام در این آزمون شوند. فرصت ثبت نام در آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال 1403 تا شنبه 13 آبان 1402 ادامه دارد.

وی افزود: تاکنون بیش از 100 هزار داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد 1403 ثبت نام کرده اند.

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور خاطرنشان کرد: متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال 1403 در تمامی دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با دریافت دفترچه راهنمای آزمون، در صورت واجد شرایط بودن در این آزمون ثبت نام کنند.

وی گفت: ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org انجام می‌شود و داوطلبان در صورتی که واجد شرایط هستند، می‌توانند حداکثر در دو رشته امتحانی (یک رشته اصلی و یک رشته شناور) متقاضی ثبت‌نام در این آزمون شوند.

کریمیان یادآور شد: دفترچه راهنمای شرکت در آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال 1403 حاوی شرایط عمومی و اختصاصی، مقررات وظیفه عمومی، مقررات مربوط به ضوابط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی و توضیحات مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگران همزمان با شروع ثبت نام، در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دسترس است.

آزمون کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال 1403 در روز جمعه چهارم اسفندماه 1402 برگزار خواهد شد و متقاضیان لازم است از روز سه شنبه اول اسفند تا پنجشنبه سوم اسفند با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و برگ راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام