سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

چاپ مقالات isi

انتشار : 13 آبان 1397
مطالعه : 3 دقیقه

موسسه تحقیقاتی سینا با کادری مجرب و حرفه ای در تمام رشته ها آماده پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان و اساتید در تمام مجلات معتبر داخلی و خارجی میباشد .

چاپ مقالات isi

 چاپ مقاله isi

یکی از مجات معتبر دنیا، که بیشترین طرفدار را درمیان محققین و پژوهشگران دارد، مجلات isi می باشد که در سایت تامسون رویترز نمایه می شوند. این مجلات اعتبار بالای خود را مدیون بررسی های دقیق و در عین حال سختگیرانه داوران مقالات هستند. اما کسانی که موفق به چاپ مقاله خود در این مجلات می شوند، مطمئنا از لحاظ رزومه علمی و پژوهشی نسبت به دیگر افراد خود، قوی تر هستند. بنابراین دانشجویانی که تصمیم به تحصیل در مقطع دکتری در هم سطح داخل کشور یا یک از دانشگاه های خارجی را دارند، و یا می خواهند بعد از اتمام تحصیلات مقطع دکتری، جذب هیات علمی شوند، بایستی حداقل 2-3 مقاله isi چاپ شده در این مجلات را داشته باشند.
با توجه به اینکه نگارش یک مقاله علمی بخصوص برای مجلات isi یک مقدار زمان بر می باشد، و از طرفی نگارش بخش های خاصی از مقاله مثل نتایج بسیار حساس می باشد، در نتیجه بایستی همزمان با انجام کار پژوهشی و یا نوشتن پایان نامه، کار نگارش مقاله خود را آغاز کنید. پس از نگارش مقاله، کار مهم بعدی، انتخاب مجله متناسب با موضوع مقاله می باشد. در انتخاب مجله بایستی بیشترین دقت را نمایید ؛ زیرا با توجه به اینکه تعداد مجلات جعلی و نامعتبر افزایش یافته است و تشخیص آنها از مجلات معتبر کار آسانی نمی باشد، در نتیجه حتما از یک فرد با تجربه بخواهید تا در این زمینه به شما کمک نماید. 
بعد از اینکه مجله خود را انتخاب نمودید، بایستی به بخش اطلاعات نویسنده آن رفته و آن را خوب مطالعه نمایید تا مقاله خود را بر اساس آن قالب بندی نمایید. زیرا در غیر اینصورت ، مقاله ارسالی شما از سوی مجله رد خواهد شد.
با توجه به اینکه گرفتن پذیرش  توسط خود محقق حداقل چندین ماه طول میکشد و باید در پی راه های بهینه برای کاهش این زمان باشد، موسسه تحقیقاتی سینا با داشتن کادری مجرب و حرفه ای مقاله شما را در بازه زمانی کوتاهی قالب بندی کرده و سابمیت می نماید تا بتوانید نتیجه تحقیقات خود را در کمترین زمان و در معتبر ترین مجلات به چاپ برسانید.

خدماتی که موسسه سینا برای چاپ مقاله isi ارائه میدهد

نحوه ثبت درخواست سابمیت مقاله در موسسه سینا به این صورت می باشد که در ابتدا برای اطلاع از موضوع مقاله شما، کارشناسان ما چکیده مقاله به همراه رشته تحصیلی و دانشگاه محل تحصیل نویسنده را درخواست می کنند. پس از بررسی موضوع مقاله، چند مجله متناسب با موضوع برای شما ارسال می شود تا توسط نویسنده مسئول مقاله و یا استاد راهنما بررسی شود. همچنین اگر دانشجوی ارشد یا دکتری هستید، لازم است تا  تائیدیه آن را از سوی دانشگاه محل تحصیل خود بگیرید.
پس از تائید نهایی مجله از سوی شما، فایل کامل مقاله از شما دریافت شده و بر اساس دستورالعمل مجله، فرمت بندی شده و در مجله سابمیت می شود. منظور از فرمت بندی تغییرات لازم در ساختار مقاله می باشد نه در محتوای آن. مثلا ممکن است نویسنده رفرنس های مقاله خود را به سبک هاروارد نوشته باشد اما مجله بخواهد که سبک رفرنس مقاله به شیوه APA باشد. و یا تغییر در فاصله خطوط از یکدیگر، نوع قلم، اندازه فونت و موارد دیگر.
در صورتی که مجله فایل های دیگری ار شما درخواست کند ( مانند کاورلتر یا فرم کپی رایت و ..) ما فایل های لازم را برای شما ارسال میکنیم تا آن را تکمیل نمایید.
بعد از ارسال مقاله به مجله، مراحل داوری مقاله توسط کارشناسان ما پیگیری شده و نتایج آن به شما اطلاع داده می شود. در صورتی که مقاله شما ریجکت یا پذیرفته شود، نامه پذیرش و یا ریجکت برای شما ارسال خواهد شد. شما با استفاده از این نامه پذیرش می توانید نمره باقی مانده پایان نامه خود را اخذ نمایید.

مراحل ثبت سفارش چاپ مقاله در موسسه سینا :

  • گام اول: ارسال درخواست خود به آدرس ایمیل  [email protected]
  • گام دوم: بررسی درخواست شما و ارسال ایمیل یا تماس تلفنی برای درخواست چکیده مقاله شما و مدارک دیگر برای بررسی توسط کارشناسان
  • گام سوم: معرفی مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما یا بررسی مجله پیشنهادی شما
  • گام چهارم: تائید نهایی مجله انتخابی از سوی شما
  • گام پنجم: ارسال مقاله به مجله و قرار دادن در پروسه داوری
  • گام ششم: پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسبت به ایمیل نویسندگان مقاله)

 سه اصل بنیادین موسسه سینا صداقت، دقت و سرعت می باشد که این سه، امتیازات ویژه این موسسه نسبت به موسسات دیگر می باشد.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی