سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

چاپ مقاله مروری در تمامی رشته ها

انتشار : 19 اسفند 1397
مطالعه : 2 دقیقه

بر خلاف همه مقالاتی که تا کنون میشناختید که موضوع ناب و دید داشتند یا تحقیقات جدید در مورد یک مقاله بودند و یا اصلا به خودی خود یک علم جدید بودند مقالات مروری به مقالاتی گفته میشود که در یک موضوع علمی، پیشینه را مطالعه وبه بررسی اکثرمقالاتی که در آن زمینه کار شدند می‌پردازد.

چاپ مقاله مروری در تمامی رشته ها

تحقیقی که برای فهم و درک بهتر افراد و همچنین تجمیع یک موضوع تحقیقی، با ساز و کاری خلاصه و سازماندهی شود را مقاله مروری می گویند.یک مقاله مروری بیشتر به طبقه بندی تحقیقات می پردازد و در عوض چندان توجهی به فرض و ابتدای تحقیقات ندارد. بلکه آنچه مهم است، ارزیابی و مقایسه در طبقه بندی تحقیقات است. هدف مقاله های مروری، تجمیع یک دیدگاه در یک موضوع تحقیقی به شیوه خلاصه شده است.

هر مقاله مروری از بخش های زیر تشکیل شده است:

  •   عنوان
  •   چکیده
  •    مقدمه
  •   بدنه مقاله
  • نتیجه گیری و کارهای آینده
  • منابع

هدف از مقاله مروری چیست؟

فراهم کردن یک دیدگاه به خوبی سازماندهی شده و کامل از کارهای انجام شده در یک موضوع تحقیقی به شیوه خلاصه شده است.

در سال‌های گذشته، مجلات برتر مقالات مروری منتشر نمی‌کردند، به این دلیل که آن‌ها را به عنوان تحقیق اصیل در نظر نمی‌گرفتند. این موقعیت به طور محسوسی تغییر کرده زیرا سردبیران متوجه شده‌اند که یک مقاله مروری خوب بسیار پر استناد است. این استنادات به معنای بالارفتن شاخص تاثیر برای مجلات است (شاخصی که بسیاری از نویسندگان آن را اساس تصمیمشان برای انتخاب مجله در نظر می‌گیرند). بنابراین، مقالات مروری توسط مجلات نسبتا مورد استقبال قرار می‌گیرند. در حالی که نمی‌توان با نگارش مقالات مروری حرفه‌ای شد یک یا دو مقاله مروری می‌تواند به خوبی تعداد کلی استنادات فرد را افزایش دهد. چنانچه فردی در حرفه خود پیش می‌رود، این استنادات مبنایی برای ایجاد شاخص‌های دیگر می‌شوند که تنها استنادات یک مقاله را در نظر نمی گیرد. بلکه مجموع استنادات یک نویسنده از تمام مقالات وی را ملاک قرار می دهند.

راهنمای نوشتن مقالات مروری

در این نوع مقاله نیاز نیست همه جزئیات ذکر شود. اما باید به جزییات همه کارها به یک میزان پرداخته شود. در نوشتن مقاله مروری مطمئن باشید که همه کارهای انجام شده را پوشش میدهیدو دقت کنید که ساختار منطقی مقاله بدرستی نوشته شود.

شما باید در هر موضوع تحقیقی حداقل 8-5 مقاله را خلاصه کنید و نظرات خود در مورد روش مورد استفاده هر مقاله و مقایسه آن با روش‌های دیگر را ذکر کنید. باید یک بررسی نقادانه درباره کارهای انجام شده پیشین از چندین نقطه نظر انجام دهید. و به پیش بینی‌ها و پیشنهادات خود درباره کارهای آینده بپردازید. سعی کنید مقاله مروری شما حرف جدیدی را بیان کند.

خدمات موسسه سینا در زمینه پذیرش و چاپ مقالات مروری

برای چاپ مقاله مروری در همه رشته های هوافضا مدیریت مکانیک برق عمران معماری کامپیوتر IT حسابداری ادبیات گرافیک هنر پزشکی پرستاری دندانپزشکی فلسفه صنایع و همه رشته های دیگر شما میتوانید از طریق کارشناسان موسسه سینا اقدام فرمایید موسسه سینا تنها موسسه ای میباشد که تمامی خدمات آن در ارزانترین قیمت و با بهترین کیفیت میباشد.همچنین مشاورین موسسه از زمان تحویل مقاله تا چاپ مقاله در کنار شما خواهند بود پس در هر رشته و از هر گروهی که هستید هم اکنون سفارش خود را در وب سایت موسسه ثبت نمایید تا در اسرع وقت به سفارش شما رسیدگی شود.

راههای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چاپ مقاله مروری در همه رشته های دانشگاهی و همچنین اخذ مشاوره در مورد همه خدمات دانشگاهی میتوانید از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

ایمیل: [email protected]لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی