سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر خارجی

انتشار : 2 اردیبهشت 1398
مطالعه : 3 دقیقه

دانشجویان تحصیلات تکمیلی برای کسب امتیازات پژوهشی بیشتر برای موفقیت در مصاحبه دکتری و هم چنین اساتید و اعضای هیئت علمی برای ارتقا رتبه ی علمی، در پی چاپ مقالات خود در ژورنال های معتبر خارجی هستند.

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر خارجی

چاپ مقاله در ژورنال های معتبر خارجی برای دانشجویان، اساتید و فرهیختگان امتیازات پژوهشی بسیاری به همراه دارد به همین دلیل یکی از اصلی ترین رقابت های دانشجویان چاپ مقاله به ویژه در مجلات خارجی می باشد چون در مراحل مختلف شغلی و تحصیلی به امتیاز چاپ مقاله احتیاج خواهند داشت.

موسسه سینا یکی موسسات معتبر در زمینه پذیرش و چاپ مقاله در ژرنال های خارجی است که در حال حاضر چندین سال است که در زمینه پذیرش و چاپ مقالات خارجی و داخلی فعالیت دارد و در این مدت تعداد کسانی که در این موسسه با رضایت کامل مقاله خود را در مجلات خارجی معتبر چاپ کرده اند بسیار زیاد بوده است. به دلیل اینکه خدمات در این موسسه به صورت آنلاین ارائه می شود تمامی محققین در سراسر کشور ها می توانند از خدمات چاپ مقاله این موسسه استفاده نمایند. لازم به ذکر است که هزینه چاپ مقاله در مجلات خارجی با توجه به نوع مجله و رشته تحصیلی متفاوت است.

انواع ژورنال های علمی پژوهشی معتبر خارجی برای چاپ مقاله:

  • مجلات علمی پژوهشی خارجی ایمپکت دار

مجلات ایمپکت دار معمولا مجلاتی هستند که داوری سختگیرانه دارند و در رتبه بندی مجلات بین المللی در درجه A قرار دارند. این مجلات جز Close Access هستند که برای پذیرش و چاپ مقاله از نویسندگان هزینه ای دریافت نمی کنند. این مجلات، ISI، PubMed، JCR و اسکوپوس سطح Q1 و Q2 را شامل می شود. 70 درصد پذیرش در این مجلات به محتوای علمی مقاله  بستگی د ارد و موسسات تا 30 درصد حق رایزنی دارند.

  • مجلات علمی پژوهشی خارجی بدون ایمپکت

مجلات بدون ایمپکت دارای داوری راحت تری نسبت به مجلات ایمپکت دار هستند و در درجه B رتبه بندی مجلات بین المللی قرار دارند. این مجلات Open Access هستند که تمام هزینه های پذیرش و چاپ مقالات را از نویسندگان دریافت می کنند. این مجلات ISI Listed، مجلات اسکوپوس سطح Q3 وQ4 و مجلات ISC را شامل می شوند. در پذیرش این مقالات موسسات تا 70 درصد حق رایزنی دارند و نهایتا تا یک ماه پذیرش میگیرند بنابراین پذیرش در این مجلات تضمینی است.

اکثر محققان به دلیل اعتبار بالای علمی مجلات ایمپکت دار تمایل دارند مقالات خود را در این مجلات به چاپ برسانند. مقالاتی که به مجلات ایمپکت دار ارسال می شوند باید بسیار قوی و پرمحتوا باشند. چاپ مقاله در این مجلات دارای مزایای بسیاری از جمله دریافت نمره کامل پایان نامه، پذیرش مصاحبه دکتری، اخذ بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی، تقویت رزومه تحصیلی برای جذب در هیئت علمی، عضویت در بنیاد ملی نخبگان، دستاوردهای پژوهشی جدید و... می باشد که برای دانشجویان و محققان بسیار حائز اهمیت است.

روند چاپ مقاله در نشریات معتبر خارجی در موسسه انتشاراتی سینا

  • ثبت درخواست از طریق موسسه  و ذکر شماره تماس، تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند

  • ارسال چکیده مقاله و  اطالاعات هویتی: کارشناسان ما سریعا به درخواست شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی، جواب داده و از شما می خواهند تا چکیده مقاله ی خود را همراه با اطلاعات هویتی، به آنها ایمیل کنید.

  • پیشنهاد ژورنال های مناسب برای حوزه ی تخصصی شما: با توجه به رشته تخصصی شما و موضوع مقاله ی انتخابی، 2 الی 3 ژورنال برای بررسی، به شما پیشنهاد می  شود.
  • انتخاب مجله از سوی شما: شما پس از مشورت با استاد راهنمای خود و گرفتن تاییدیه از پژوهش دانشگاه مبنی بر صحت اعتبار مجله، یکی از ژورنالها را انتخاب میکنید.
  • سابمیت مقاله به ژورنال درخواستی
  • پس از سابمیت ، یووزر - پسوورد دریافتی را برای اینکه خود نویسنده بتواند پروسه ی مقاله ی خود را پیگیری کند، در اختیار او قرار میدهیم و خود موسسه هر هفته پیگیری های لازم را برای چاپ سریع مقاله، انجام خواهد داد.

موسسه سینا با سابقه بیش از چند سال ارسال و اخذ پذیرش مقالات علمی از بهترین ژورنال های خارجی می تواند در تمام مراحل چاپ مقاله در کنار شما دانشجویان و محققان باشد. این موسسه با به کارگیری بهترین متخصصان در بخش چاپ مقاله، این امکان را فراهم آورده است که تمام خدمات خود را به صورت کاملا غیر حضوری به مشتریان ارائه دهد. اگر نیاز به چاپ مقاله در ژورنال های معتبر خارجی دارید هم اکنون میتوانید برای ثبت سفارش و یا دریافت اطلاعات بیشتر در مورد پذیرش و چاپ مقالات با کارشناسان و مشاورین موسسه سینا تماس بگیرید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
درخواست چاپ مقاله برای دکتری
باسلام وعرض ادب دوست عزیزموردی نیست لطفا درخواستتان را به ایمیل زیر ارسال نمایید کارشناسان برحسب رشته مجلات خدمتان معرفی میکنند بررسی مینمایید هرکدام موردتاییدتان باشد اقدام شود. باتشکرازحسن توجهتان به موسسه سینا [email protected]
10 ماه پیش
بازدیدکننده

مهدوی
درخواست چاپ مقاله برای دکتری
10 ماه پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام دانشجوی دکتری هستم می خواهم مقاله خودم را چاپ کنم لطفا راهنمایی فرمایید
باسلام وعرض ادب دوست عزیز فرهیخته گرامی لطفا درخواستتان را به ایمیل موجود درسایت موسسه یا با شماره تماس درسایت ارسال نمایید کارشناسان اماده پاسخگویی وبهترین راهنمایی میباشند. باتشکرازحسن توجه شما به موسسه سینا
2 سال پیش
بازدیدکننده

عزیز
سلام دانشجوی دکتری هستم می خواهم مقاله خودم را چاپ کنم لطفا راهنمایی فرمایید
2 سال پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی