سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

دو نمره پایان نامه با چاپ مقاله ISI

انتشار 4 اردیبهشت 1398
مطالعه 8 دقیقه

در لحاظ کردن نمره برای پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری، به سوابق پژوهشی دانشجو نیز توجه می شود. بنابراین کسب نمره پایان نامه یا رساله به دو بخش یعنی دفاع از پایان نامه و چاپ مقاله مستخرج از پایان نامه بستگی دارد. به طوری برای نحوه ی ارائه و دفاع از پایان نامه 18 نمره در نظر گرفته می شود و 2 نمره ی دیگر به مقالات مستخرج از پایان نامه و چاپ آن ها در مجلات معتبر علمی اختصاص داده می شود.

نحوه امتیاز دهی به سوابق پژوهشی در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری

شیوه ی ارزیابی 2 نمره ی پژوهشی پایان نامه برای مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری باهم تفاوت هایی دارد و میزان کسب امتیاز نیز بسته به اینکه مقاله در چه نوع مجلاتی به چاپ برسد متفاوت است. از این میان چاپ مقاله در مجلات ISI برای کارشناسی ارشد 2 نمره ی پژوهشی و برای مقطع دکتری چاپ مقاله در مجلات ISI دارای ضریب تاثیر 2 نمره و مجلات ISI بدون ضریب تاثیر 1.8 نمره به همراه دارد. که در ادامه به صورت کلی به نحوه امتیاز بندی هر یک از سوابق پژوهشی اشاره خواهد شد.

نحوه ی امتیاز دهی به سوابق پژوهشی در مقطع کارشناسی ارشد

نوع مقاله

حداکثر امتیاز به ازای هر مقاله

حداکثر امتیاز قابل محاسبه

چاپ یا پذیرش مقاله علمی در نشریه علمی پژوهشی یا نشریه نمایه شده معتبر ملی یا بین المللی

تا 2 امتیاز

2

چاپ یا پذیرش مقاله علمی در نشریه علمی ترویجی

تا 1.75 امتیاز

ارائه یا پذیرش مقاله کامل در سمینارهای ملی یا بین المللی

تا 1.5 امتیاز

1.5

ارائه یا پذیرش مقاله در سمینارهای داخل دانشگاه

تا 1 امتیاز

ارائه یا پذیرش مقاله در سمینارهای داخل دانشگاه

تا 0.75 امتیاز

1

k

نحوه امتیاز دهی

نحوه امتیاز دهی به سوابق پژوهشی در مقطع دکتری

نوع مجله

حداکثر امتیاز

پذیرش یا چاپ مقاله در مجلات ISI دارای ضریب تأثیر

2

پذیرش یا چاپ مقاله در مجلات ISI فاقد ضریب تأثیر

1.8

پذیرش یا چاپ مقاله در مجلات نمایه شده در پایگاه SCOPUS

1.7

پذیرش یا چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی وزارت علوم و بهداشت

1.5

پذیرش یا چاپ مقالات در مجلات انگلیسی زبان یا خارجی یا ISC انتشار یافته در ایران

1

پذیرش یا چاپ مجله علمی ترویجی مصوب

0.5

اختراع، اکتشاف، نظریه علمی، مسابقات و جشنواره های ملی و بین المللی، چاپ کتب مرتبط ، اثر بدیع هنری

بر حسب مورد

حداکثر 2

چاپ مقاله کامل در مجموعه مقالات همایش بین المللی خارج از کشور

1

چاپ چکیده مقاله در مجموع مقالات همایش بین المللی خارج از کشور

0.75

چاپ مقاله در مجموع مقالات همایش بین المللی داخلی

0.5

درجه بندی نمره پایان نامه کارشناسی ارشد

همانطور که می دانید نمره پایان نامه طبق درجه بندی مشخص می شود که در ادامه به هر یک از درجه بندی و شرایط کسب هریک از امتیازات اشاره می شود.

عالی (19 تا 20)

در این درجه بندی، عالی به پایان نامه هایی اختصاص داده می شود که پذیرش یا چاپ حداقل یک مقاله مستخرج آن در یکی از مجلات معتبر داخلی یا خارجی مورد تایید وزارتین از قبیل ISI، Scopus، PubMed و... توسط دانشجویان ارائه شود.

خیلی خوب (18 تا 18/99)

درجه خیلی خوب به پایان نامه هایی داده می شود که گواهی ارسال Submission مقاله مستخرج از پایان نامه در یکی از مجلات معتبر داخلی یا خارجی و مورد تایید وزارتین متناسب با رشته مربوطه ارائه شود.

خوب (16 تا 17/99)

درجه خوب، به پایان نامه هایی داده می شود که هیچ یک از این شرایط یعنی پذیرش و چاپ یا گواهی ارسال مقاله نداشته باشند.

متوسط (12 تا 15/99)

درجه متوسط به پایان نامه هایی داده می شود که هیچ یک از این شرایط یعنی پذیرش و چاپ یا گواهی ارسال مقاله نداشته باشند.

مردود (کمتر از 12)

درجه مردود، به پایان نامه هایی داده می شود که هیچ یک از این شرایط یعنی پذیرش و چاپ یا گواهی ارسال مقاله نداشته باشند.

چاپ مقاله در مجلات isi

مجلات ISI از جمله معتبرترین و پرطرفدار ترین ژورنالها در سطح جهانی می‌باشند و کیفیت و اعتبار بسیار بالایی دارند.برای چاپ مقاله در ژورنالهای ISI مقاله باید اعتبار بسیار بالایی داشته باشد. از همین رو بالاترین امتیاز پژوهشی برای این مجلات اختصاص داه می شود در ادامه با ما همراه باشید تا روند پذیرش در مجلات isi را برای شما بازگو نماییم.

چاپ مقاله

مراحل پذیرش و چاپ مقاله در مجلات isi

برای اینکه بتوانید دو امتیاز پایان نامه را کسب نمایید بهتر است طبق مراحل زیر اقدام نمایید.اگر شما به کمبود زمان و یا تبحر کافی در هر یک از زمینه ها می توانید از محققان سینا ترجمه بهره مند شده و مقالات چاپ شده در مجلات معتبر داشته باشید.

استخراج مقاله از پایان‌نامه

نوشتن مقاله از پایان نامه و یا استخراج مقاله از پایان نامه در واقع نکته برداری از محتوای پایان نامه و یا خلاصه کردن محتوای پایان نامه در قالب و فرمت یک یا چند مقاله است. اگر هدف شما چاپ مقاله در مجلات معتبر از جمله isi هست باید در نظر داشته باشید که این مجلات، مجلات معتبر بین المللی و شناخته شده هستند، در نتیجه دریافت پذیرش از این نوع مجلات بسیار سخت می باشد . ولی با رعایت نکات اصلی و استاندارد استخراج تخصصی می توانید پذیرش مقاله را از مجلات معتبر خارجی دریافت نمایید.

ترجمه و ویرایش تخصصی فارسی به انگلیسی مقاله

مقالات علمی از حساسیت زیادی برخوردارند و نمی توان با سهل انگاری نتیجه پژوهش را زیر سؤال قرار داد. ترجمه مقالات علمی می‌بایست از لحاظ گرامری کاملاً صحیح و بدون کوچک ترین مشکل نگارشی باشد. علاوه بر آن ترجمه مقاله باید روان، سلیس و قابل فهم باشد. مقالات علمی که شایسته چاپ در مجلات isi نشده اند متاسفانه در موارد بسیاری با توجه به ترجمه ضعیف و غیر حرفه ای، مشکلات نگارش به زبان انگلیسی و عدم رعایت قوانین مجلات، پذیرش نمی شوند و می توان گفت این لطمه جبران ناپذیر بر جایگاه علمی نویسندگان مقاله می باشد. جهت جلوگیری از بروز چنین صدماتی مترجمین متخصص سینا ترجمه با تخصص و مهارت خود در امر ترجمه و نیز تخصص لازم در رشته و موضوع مقاله در کوتاه ترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به دانشجویان و پژوهشگران عزیز می باشند.

ترجمه

پلاجیاریسم

بررسی سرقت ادبی و پارافریز مقاله

یکی از دلایل اصلی ریجکت مقالات علمی توسط مجلات معتبر ISI ، SCOPUS ، ELSEVIER ، ISC و ... داشتن مشابهت و یا سرقت ادبی(plagiarism) می باشد. مجلات معتبر قبل از ارسال مقالات جهت داوری مقالات سابمیت شده را توسط نرم افزارها و برنامه های آنلاین خود ، نسبت به مشابهت مقالات با مقالات آنلاین بررسی می کنند . اگر این میزان سرقت ادبی(plagiarism) از حد مجاز اعلامی مجله بیشتر باشد ، مقاله را سریعا ریجکت می کنند و یا در خوشبینانه ترین حالت اعلام ریوایز کرده و گزارش plagiarism آن را ارسال نموده و از نویسنده می خواهند که درصد پلاجیاریسم و یا سرقت ادبی را به درصد استاندارد اعلامی برساند .

معرفی مجلات مرتبط و معتبر

برای ارسال مقاله به مجلات خارجی از جمله مجلات SCOPUS, ISC, PUBMED, ISI لیست مجلات خارجی معتبر با تمامی شرایط توسط کارشناسان سینا ترجمه خدمت نویسندگان معرفی می شود و تمامی توضیحات بابت مدت زمان داوری و اسکوپ مجله ارسال می گردد تا با بررسی محور های پذیرش مجله بهترین انتخاب را داشته باشید . حتما دقت فرمایید که اگر مقاله مرتبط با محورهای پذیرش مجله نباشد سریعا ریجکت خواهد شد .

معرفی مجلات

تنظیم فرمت بندی مقاله

تنظیم فرمت بندی مقاله

اگر در انجام فرمت بندی مقاله دچار مشکل شدید ، زمان و یا توانایی لازم را نداشتید می توانید از خدمات فرمت بندی مقاله سینا ترجمه بهره مند شوید .زمانبندی برای فرمت بندی دراین موسسه در کمترین زمان ممکن و طی 48 ساعت صورت می پذیرد البته با درنظر گرفتن اصلاحات و استاندارد های مجله و اصلاحات مورد نیاز مقاله و حجم کاری متفاوت می باشد .

ارسال یا سابمیت مقاله به مجله تا دریافت پذیرش و چاپ نهایی

در سایت برخی مجلات ، گزینه ای وجود دارد که با کلیک کردن بر روی آن، وارد مراحل ارسال آنلاین مقاله می‌شوید. به این ترتیب که صفحات متعددی باز می‌شود و از شما می‌خواهد عنوان، اسامی نویسندگان، آدرس، تلفن، فکس، پست الکترونیک و متن اصلی مقاله را وارد کنید. در هر قسمت باید آنچه را که از شما خواسته شده است از روی متن مقاله کپی کنید و در کادر مربوطه قرار دهید.مجلاتی که هنوز به سیستم ارسال آنلاین مقاله تجهیز نشده اند، از شما میخواهند مقاله تان را بر اساس دستورالعملی که در قسمت راهنمای نویسندگان ارائه شده است، تنظیم و در کنار نامه همراه، به پست الکترونیک سردبیر ارسال نمائید. موسسه سینا ترجمه با بیش از 10 سال سابقه در زمینه چاپ مقالات در مجلات معتبر خارجی از سابمیت مقاله تا پذیرش و چاپ نهایی همواره با ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی و مشاوره های تخصصی رایگان در خدمت پژوهشگران بزرگوار است.

سابمیت مقاله

نمره پایان نامه

خدمات سینا ترجمه در جهت دریافت دو نمره پایان نامه با چاپ مقاله ISI

دانشجویانی که قصد چاپ مقاله ISI برای کسب دو نمره ی پایان نامه را دارند اما با راه های چاپ یک مقاله آشنا نیستند می توانند از طریق سینا ترجمه اقدام به پذیرش و چاپ تضمینی مقاله ISI خود کنند. موسسه سینا ترجمه به دلیل سابقه چاپ تضمینی مقاله در تمامی مجلات معتبر با فرمت و قالب تمام مجلات آشنایی داشته و فاکتورهای موثر در پذیرش صد در صد مقاله شما را به خوبی می شناسد بنابراین می تواند در سریع ترین زمان و بهترین کیفیت مقاله شما را ویرایش و آماده سابمیت و چاپ نماید. برای چاپ تضمینی مقاله ISI خود در هر رشته یا زمینه می توانید با مشاوران موسسه در ارتباط بوده و سریعا اقدام به پذیرش و چاپ مقاله نمایید.

جهت اطلاعات بیشتر برای پذیرش و چاپ مقاله در مجلات isi می توانید با کارشناسان ما از طریق تماس یا پست الکترونیکی موسسه و همچنین از طریق شبکه های مجازی (واتساپ ، اینستاگرام و تلگرام) در ارتباط باشید و یا از طریق لینک زیر سفارش خود را ثبت نمایید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

بسته به نوع مجله، زمان پذیرش از 2 هفته تا یک سال می تواند متغیر باشد.

معمولاً سردبیر نامه پذیرش را با نام مسئول مکاتبات ارسال می­‌کند اما اسامی بقیه نویسندگان زمان چاپ مقاله بر روی مقاله درج می‌­شود و جای نگرانی در این رابطه وجود ندارد.

مدر پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام