سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

امتیازات چاپ مقاله علمی پژوهشی در مصاحبه دکتری

انتشار : 19 اسفند 1397
مطالعه : 3 دقیقه

یکی از اصلی ترین دغدغه های دانشجویان موفقیت در مصاحبه دکتری میباشد که بتوانند در مصاحبه پذیرفته شوند و در این دوره تحصیل کنند.

امتیازات چاپ مقاله علمی پژوهشی در مصاحبه دکتری

بعد از اینکه داوطلبان دوره دکتری در آزمون کتبی رتبه خوبی به دست آوردند نوبت به مرحله مصاحبه میرسد که این مرحله بسیار مهم تر از دوره آزمون کتبی میباشد و باید با رزومه پربار و سوابق پژوهشی بسیار قوی در این مصاحبه شرکت کنیم در غیر اینصورت شکست خواهیم خورد اما چه چیز هایی بیشترین امتیاز را در رزومه ما به وجود می آورند تا بتوانیم بیشترین امتیاز را در این دوره به دست آوریم.

بیشترین امتیاز هایی که باعث تقویت رزومه ما میشوند ارائه مقالات علمی پژوهشی میباشند مقالات علمی پژوهشی که در مجلات معتبر به چاپ شوند بیشترین امتیازات پژوهشی را در رزومه به وجود می آورند که باعث تقویت رزومه میشود و در نتیجه منجربه موفقیت در مصاحبه دکتری میشود.

امتیاز دهی بخش سوابق پژوهشی دانشجو در مصاحبه دکتری

سوابق پژوهشی

امتیاز

مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی

 ( علمی پژوهشی ، Isi ، Jcr ، Scopus و ..)

22 امتیاز

( مقاله 7 امتیاز )

مقالات علمی چاپ شده در مجلات علمی ترویجی

6 امتیاز

 ( هر مقاله 2 امتیاز )

مقالات ارائه شده در کنفرانس های داخلی و خارجی

4 امتیاز

 ( کنفرانس های خارجی 2 امتیاز / کنفرانس های داخلی 1 امتیاز )

چاپ کتاب / ترجمه کتاب

4 امتیاز

کیفیت پایان نامه

4 امتیاز

 ( عالی 4 امتیاز / خیلی خوب 2 امتیاز )

مجموع امتیازات سوابق پژوهشی

40 امتیاز

 

همانطور که در جدول فوق مشاهده میفرمایید امتیازات پژوهشی در مصاحبه دکتری بر اساس جدول فوق تعیین میشود.و بیشترین امتیازات متعلق به مجلات علمی پژوهشی میباشد که 40 امتیاز است.

مقالات علمی پژوهشی به مقالاتی گفته میشود که دارای نوآوری باشند و نمایان کننده یک علم جدید باشند نه اینکه در راستای مقالات پیشن باشند این مقالات به دلیل نوآوری که دارند امتیازات ویژه ای نیز دارند برای چاپ این مقالات مجلاتی مانند isi,isc,scopus.pubmed.jcr بسیار مناسب هستند چرا که این مجلات نیز بسیار معتبر میباشند و باعث افزایش اعتبار پژوهشی میشوند.

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به کسب امتیاز چاپ مقاله علمی پژوهشی دارند تا به وسیله آن بتوانند رزومه خود را تقویت کنند میتوانند از طریق موسسه سینا اقدام به چاپ مقالات علمی پژوهشی کنند در این موسسه خدمات پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی در کمترین زمان ممکن و با کمترین هزینه انجام میپذیرد.اگر احساس میکنید زمان زیادی ندارید سریعا نگارش مقاله را به اتمام رسانید و فایل آماده را به کارشناسان موسسه تحویل دهید تا در اسرع وقت به درخواست شما رسیدگی شود.

در ضمن نگران هزینه های چاپ مقاله های خارجی نیز نباشید همه این هزینه ها باتوجه به حجم مقاله و همچنین کشور پذیرنده مقاله تعیین میشود و شما میتوانید در مورد هزینه های دقیق چاپ مقالات علمی پژوهشی با کارشناسان موسسه مشورت کنید و در صورت توافق فایل مقاله را تحویل دهید تا هرچه زود تر مراحل چاپ مقالات علمی پژوهشی شما شروع شود.

همچنین در راستای کمک به شما دانشجویان عزیز و افزایش امتیازات پژوهشی رزومه شما در این موسسه خدمات استخراج مقاله از پایاننامه نیز صورت میپذیرد پس در صورتی که هنوز نگارش مقاله خود را شروع نکرده اید نگران از دست دادن زمان نباشید فقط کافی است تا با کارشناس موسسه مشورت کنید و فایل آماده پایاننامه خود را به کارشناس تحویل دهید تا روند چاپ مقاله علمی پژوهشی شروع شود.

شما میتوانید از طریق آدرس ایمیل و شماره تماس های زیر با کارشناسان موسسه ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را کسب کنید و در خواست خود را ثبت نمایید.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

ایمیل: pub.sina@gmail.com

 لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی