سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

جدیدترین مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشت 1400

انتشار : 18 مرداد 1400
مطالعه : 1 دقیقه

جدیدترین لیست مجلات نامعتبر وزارت بهداشت در تاریخ 18 دی 1400 توسط وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به روز رسانی شده است.

جدیدترین مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشت 1400

با توجه به پیچیدگی فرایند شناسایی مجلات نامعتبر و جعلی و لزوم معرفی این دسته از مجلات به جامعه پزشکی کشور که به سبب ماهیت کاری خطیر خود نیازمند دسترسی به مجلات و مقالات روزآمد و معتبر می باشند، مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی فرایند بررسی و شناسایی مجلات نامعتبر و جعلی را از سال گذشته در دستور کار خود قرار داد. حاصل این بررسی فهرست مجلات نامعتبر و جعلی می باشد

چگونه فهرست مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشت را بیابیم؟

چاپ مقاله در مجلات موجود در لیست سیاه نه تنها امتیازی برای نویسنده نخواهد داشت بلکه امتیاز منفی نیز به شمار می رود لذا قبل از ارسال مقاله به مجله ای ابتدا باید از معتبر بودن مجله اطمینان کسب کرد. از این رو داشتن لیست این مجلات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .که شما عزیزان می توانید از طریق لینکی که در زیر آورده شده است لیست مجلات نا معتبر و جعلی را دانلود نمایید. و یا از طریق پایگاه حاضر در آدرس http://blacklist.research.ac.ir/ این لیست را مشاهده نمایید.

جدیدترین مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشت 1400

لازم به ذکر است مجلات موجود در این فهرست از نظر سازمان وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی فاقد اعتبار علمی می باشند. از این رو به دلیل گستردگی وب و عدم امکان کنترل محتوایی آن، قرار نداشتن مجله ای در این فهرست نشان دهنده تایید اعتبار آن مجله نیست و پژوهشگران محترم می بایست پیش از اقدام به چاپ مقاله خود بررسی های لازم را در خصوص صحت اعتبار مجله مورد نظر به عمل آورند.

جهت دانلود جدیدترین مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشت 1400 کلیک نمایید

مجلات نامعتبر و جعلی وزارت بهداشتلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
سوالات متداول

شما می توانید از طریق واتساپ و یا ایمیل از کارشناسان سینا ترجمه درخواست معرفی مجلات را نمایید تا آن ها به صورت رایگان مجلات مرتبط با موضوع مقاله و رشته تحصیلی شما را معرفی نمایند.

قرار نداشتن مجله ای در این فهرست نشان دهنده تایید اعتبار آن مجله نیست و پژوهشگران محترم می بایست پیش از اقدام به چاپ مقاله خود بررسی های لازم را در خصوص صحت اعتبار مجله مورد نظر به عمل آورند.

سینا ترجمه مقالات شما را به بهترین شکل استخراج کرده و مجلات معتبر که پذیرش بالا دارند را برای شما معرفی می کند هر مجله مورد تایید شما بود طبق فرمت آن مجله فرمت بندی کرده و مقاله شما را جهت چاپ سابمیت می نمایید.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب
مطالب جدید

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی