سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

خبر خوش معاون وزیر علوم برای اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها

انتشار 15 بهمن 1402

آیین‌نامه جامع اعتبار ویژه از سال آینده اجرایی می‌شود و به گفته معاون وزیر علوم با اجرای این آئین‌نامه، گرنت اعضای هیأت علمی هم افزایش می‌یابد.

خبر خوش معاون وزیر علوم برای اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها

به گزارش طوطیانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، برنامه هفتم توسعه برای جامعه علمی، پژوهشگران کشور و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها می‌تواند بسیار خیر باشد و خبرهای خوبی را برای این قشر به همراه آورد؛ آئین‌نامه جامع اعتبار ویژه نیز از جمله آئین‌نامه‌هایی است که در برنامه هفتم توسعه دیده شده و قرار است از سال آینده اجرا شود.
با اجرای این آئین‌نامه امتیازات خوبی نیز به پژوهشگران تعلق می‌گیرد.

پیمان صالحی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در این باره به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به تأکید وزیر علوم نسبت به ارتقای پژوهش در کشور، وزارت علوم آئین نامه‌های خوبی در زمینه حمایت از پژوهشگران دارد که از جمله این آئین نامه‌ها می‌توانیم به آئین‌نامه جامع اعتبار ویژه اشاره کنیم که با اجرای این آئین نامه گرنت اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ها نیز افزایش می‌یابد.

وی در رابطه با میزان این افزایش گفت: با اجرای آئین‌نامه جامع اعتبار ویژه از سال 1403 که در برنامه هفتم توسعه دیده شده است، گرنت اعضای هیأت علمی به بیشتر از دو برابر خواهد رسید.

صالحی ادامه داد: پیش از این نیز براساس آئین نامه اجرایی ماده 13 قانون جهش تولید، اعطای گرنت برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی و پژوهشی پرداخت شد.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام