سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

لیست مجلات jcr مورد تایید وزارت علوم

انتشار : 26 خرداد 1398
مطالعه : 3 دقیقه

مجلات JCR مجلات ایمپکت دار غیر تضمینی است که معتبر و مورد تائید وزارت علوم و دانشگاهها بوده و مجلات بسیار معتبر با داوری سختگیرانه ای هستند.

لیست مجلات jcr مورد تایید وزارت علوم

مجلات JCR مجلات ایمپکت دار غیر تضمینی است که معتبر و مورد تائید وزارت علوم و دانشگاهها بوده و مجلات بسیار معتبر با داوری سختگیرانه ای هستند. اخذ پذیرش و چاپ مقاله از این مجلات بسیار سخت می باشد و پروسه داوری طولانی تری دارند. زیرا این مجلات به لحاظ داشتن اعتبار بالا بصورت تضمینی با هیچ موسسه ای کار نمی کندد و عمده داوری خود (70 الی 80 درصد) را روی بار علمی و محتوای مقاله ارسالی پژوهشگر انجام می دهند و ما بعنوان موسسه 20 الی 30 درصد حق رایزنی با این مجلات را می توانیم انجام دهیم و اکسپت بگیریم که این قانون نیز برای تمامی موسسات یکسان می باشد. ولی اگر مقاله ارسالی در سطح متوسط یا متوسط به پایین باشد این مجلات رایزنی موسسات را نیز به هیچ عنوان درنظر نگرفته و مقاله ریجکت می شود.
یکی از فاکتورهایی که احتمال پذیرش در مجلات ISI غیرتضمینی را افزایش می دهد اینست که نویسندگان محترم حتما بخش "دستورالعملهایی برای نویسندگان" را با دقت مطالعه نموده و محتوا و فرمت بندی محتوایی مقاله خود را مطابق با درخواست مجله تنظیم نمایند.
مدت زمان داوری مجلات ایمپکت دار JCR ، معمولا 1 تا 2 ماه و زمان داوری مجلات علمی پژوهشی داخلی  1 ماه تا 4 ماه می باشد.

در صورتی که قصد چاپ مقاله در مجلات بسیار معتبر jcr دارید میتوانید از طریق موسسه سینا اقدام فرمایید در موسسه سینا تمامی اقدامات لازم برای چاپ مقاله در مجلات معتبر با بهترین کیفیت ارائه میشود.تمامی اقداماتی که برای چاپ مقاله نیاز است از جمله ترجمه تخصص مقاله انتخاب مجله مناسب و ویرایش و سابمیت مقاله در موسسه سینا با بهترین کیفیت ارائه میشود.در صورت نیاز شما فقط کافی است که سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما مراحل پیگیری و رسیدگی را آغاز کنند.

اولین مرحله ارسال فایل به کارشناس از طریق یکی از روش های ارتباطی آنلاین میباشد که میتوانید سفارش خود را ثبت کنید و توسط یکی از راههای ارتباطی آنلاین فایل را به کارشناس تحویل دهید.کارشناس ابتدا باید به صورت کاملا تخصصی مقاله را ترجمه کند طوری که ایرادی در کیفیت ترجمه وجود نداشته باشد و بعد از اینکه ترجمه را انجام داد باید مناسب ترین مجله را انتخاب کند مجلات فقط مقالاتی را پذیرش میکنند که مرتبط با زمینه موضوعی آنها باشد و بنابر این مجلاتی را برای مقالات در نظر بگیرید که مرتبط با زمینه موضوعی مجله باشند.و بعد از اینکه مجله مورد نظر انتخاب شد میبایست مقاله را ویرایش کنید و تبدیل به فرمتی کنید که از طرف مجله تعیین شده باشد میکند فرمت مقاله حتما باید با دقت تبدیل به فرمت تعیین شده از طرف مجله شود.مجله ای که انتخاب میشود میبایست کاملا مورد تایید وزارت علوم باشد و کیفیت بسیار بالایی داشته باشد زیرا در صورتی که مجله انتخابی ما معتبر نباشد و جز مجلات مورد تایید وزارت علوم نباشد تمامی زحماتی که برای چاپ مقاله کشیده اید از بین خواهد رفت.و بعد از تعیین فرمت مقاله میتوانید مقاله را به مجله مورد نظرتان سابمیت کنید.

مجلات jcr باتوجه به اعتبار بسیار زیادی که دارند داوران آنها نیز سختگیری زیادی دارد و فقط مقالاتی در این مجلات به چاپ میرسد که اعتبار بسیار زیادی داشته باشند و هم به صورت ناب نوشته شوند و هم با بالاترین کیفیت ترجمه شده باشند.در موسسه سینا ترجمه تخصصی تمامی متون به صورت تضمینی انجام میشود اما چاپ مقاله در مجلات Jcr به صورت تضمینی نمیباشد و ما در این مجموعه همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا شما عزیزان بتوانید ترجمه تخصصی را انجام دهید اما چاپ تضمینی مقاله در مجلات jcr  نمیباشد.

برای اینکه شما عزیزان بتوانید لیست مجلات معتبر وزارت علوم را در اختیار داشته باشید در این بخش این لیست را برای شما عزیزان قرار داده ایم میتوانید این لیست را قبل از سابمیت مقاله دانلود و مطالعه فرمایید و مطمعن شوید که مجلاه انتخابی شما در این لیست وجود دارد یا نه.

 

لیست مجلات معتبر jcr مورد تایید وزارت علوم

در صورتی که میخواهید اقدام به چاپ مقاله در مجلات بسیار معتبر jcr چاپ کنید میتوانید از طریق یکی از راههای ارتباطی زیر اقدام فرمایید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید مشاورین موسسه سینا به صورت کاملا آنلاین و حتی در روزهای تعطیل نیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشند و فقط کافی است که از طریق یکی از راههای ارتباطی زیر با کارشناسان در ارتباط باشید.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

[email protected]

ثبت سفارش به صورت آنلاینلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام. دانشجوی دوره دکتری تخصصی رشته مدیریت بازرگانی با گرایش مدیریت بازاریابی دانشگاه ازاد هستم جهت چاپ مقاله لیست مجلات خارجی و داخلی مورد تایید وزارت علوم و دانشگاه ازاد را اعلام فرمایید. با تشکر اکبری
باسلام وعرض ادب احتراما درخواستتان را به ایمیل موسسه یا در سایت ثبت سفارش نمایید تا کارشناسان مجلات را خدمتتان معرفی نمایند. باتشکذازحسن توجهتان به موسسه سینا
3 سال پیش
بازدیدکننده

عباداله اکبری
سلام. دانشجوی دوره دکتری تخصصی رشته مدیریت بازرگانی با گرایش مدیریت بازاریابی دانشگاه ازاد هستم جهت چاپ مقاله لیست مجلات خارجی و داخلی مورد تایید وزارت علوم و دانشگاه ازاد را اعلام فرمایید. با تشکر اکبری
3 سال پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی