سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

ﻧﺣوه ﭘرداﺧت ﺑﺎ ﭘﯽ ﭘﺎل

انتشار 14 اسفند 1397
مطالعه 2 دقیقه

یکی از امن ترین راههای پرداخت هزینه های ارزی در اینترنت پی پال میباشد.که به خاطر دقت و سرعت زیاد در انتقال پول بسیار در بین مردم جا افتاده و پرطرفدار است.

ﻧﺣوه ﭘرداﺧت ﺑﺎ ﭘﯽ ﭘﺎل

شما برای پرداخت هزینه خرید های اینترنتی و چاپ مقاله در مجلات خارجی معتبر نیاز دارید که هزینه خود را به صورت دلاری واریز نمایید.و برای اینکار نمیتوانید مستقیما اقدام کنید و نیاز به یک واسطه دارید که پول شما را تبدیل به ارز کشور مقابل کند و سپس واریز هزینه انجام شودبه جز واریز هزینه واریز حواله های ارزی نیز بر عهده پی پال است و شما میتوانید حواله های رازی را از یک کشور به دانشگاه ها موسسات و شرکت های سایر کشور ها واریز نمایید.همه ارز های کشورهای دیگر شامل(دلار آمریکا، یورو، پوند، دلار کانادا، دلار استرالیا و دیگر ارزهای خارجی)تحت پوشش پی پل هستند.

دیگر برای انتقال پول به کشور های دیگر نیازی به روش های سخت نوارید شما توسط پی پال میتوانید به راحتی و با اطمینان کامل ارز خود را انتقال دهید.

نحوه انتقال ارز با پی پال

مرحله اول : ابتدا، به وب سایت رسمی پی پال به آدرس www.paypal.com رفته و بر روی "log in" کلیک نموده و وارد شوید.

تصویر

مرحله دوم : در این قسمت ایمیل آدرس و رمز عبور خود را تایپ کرده و وارد حساب پی پال شخصی خود شوید. در پنجره باز شده، از میان گزینه های موجود، مطابق تصویر زیر تب  "SEND & REQUEST PAYMENTS" را انتخاب نمایید.

تصویر

مرحله سوم : در این قسمت مطابق تصویرنشان داده شده، "Pay for goods or services" را انتخاب نمائید.

تصویر

مرحله چهارم : در کادر مربوطه آدرس ایمیل دریافت کننده پول یا شماره تلفن همراه آن را وارد نمایید و بر روی "Continue" کلیک کنید. سپس میزان پولی را که می خواهید ارسال نمایید را مشخص فرمایید.

اگر شما از مانده حساب پی پال خود یا اکانت بانکی لینک شده به حساب پی پال این انتقال را انجام دهید هیچ کارمزدی از شما کم نمی شود. استفاده از دبیت کارت ها یا کارت های اعتباری، کارمزد 2.9 درصدی به علاوه 30 سنت در هر معامله برای شما کسر می شود. ارسال و انتقال پول به صورت بین المللی نیز متحمل هزینه های کوچکی می شود.

طریقه دریافت پول با حساب پی پال

 پس از انقال وجه مورد نظر، آن شخصی که شما پول را برایش ارسال کرده اید یک پیام متنی یا ایمیل دریافت خواهد کرد مبنی بر اینکه به ایشان یک پرداختی ارسال شده است. برای دریافت پول، آن فرد حتما باید حساب پی پال داشته باشد.

یکی از خدمات موسسه سینا پرداخت هزینه های ارزی و دلاری است و شما میتوانید برای پرداخت هزینه های دلاری از طریق کارشناسان موسسه سینا اقدام فرمایید.

همچنین برای دریافت مشاوره و پرسیدن سوالات خود رد مورد نحوه ارائه خدمات ارزسی میتوانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید کارشناسان موسسه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند.

میتوایند سوالات و مشاوره های خود را از طریق آدرس ایمیل و شماره تلفن های زیر از کارشناسان موسسه بپرسید.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

ایمیل: pub.sina@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام