سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

نحوه محاسبه امتیازات آموزشی و پژوهشی در مصاحبه دکتری

انتشار 17 اردیبهشت 1398
مطالعه 7 دقیقه

به گزارش روابط عمومی سینا ترجمه ، بر اساس آیین نامه جدید وزارت علوم، دانشگاه ها موظف هستند نمره معرفی شدگان به مصاحبه دکتری را بر اساس جداول زیر تعیین و به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال فرمایند.در مصاحبه های دکتری 1401 دانشگاه سراسری 40 درصد نمره به سوابق پژوهشی، 30 درصد به سوابق آموزشی و 30 درصد نیز به ارزیابی های جلسه مصاحبه اختصاص داده شده است.

نحوه محاسبه امتیازات آموزشی و پژوهشی در مصاحبه دکتری

آیین نامه نحوه ارزیابی مصاحبه شوندگان دکتری 1401

داوطلبان گرامی جهت کسب امتیازات مصاحبه دکتری درباره چاپ مقالات در مجلات داخلی و خارجی دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی را میتوانند از طریق سایت سینا ترجمه عضو بشوید وهر گونه سوالی داشته باشید کارشناسان همه ساعات جوابگو خواهند بود. در مصاحبه های دکتری 1401 دانشگاه سراسری 40 درصد نمره به سوابق پژوهشی، 30 درصد به سوابق آموزشی و 30 درصد نیز به ارزیابی های جلسه مصاحبه اختصاص داده شده است. که در ادامه در مورد هر یک ار سوابق توضیحات لازم داده خواهد شد.

جدول نحوه محاسبه امتیازات پژوهشی (حداکثر 40 امتیاز)

فعالیت پژوهشی می تواند شامل تحقیقات و دستاوردهایی باشد که شما در طول تحصیل آن ها را کسب کرده باشید. که این پژوهش ها شامل چاپ مقاله، چاپ کتاب ،ترجمه کتاب جدید خارجی ، ثبت اختراعات و همچنین کیفیت پایان نامه کارشناسی ارشد می باشد. که در جدول زیر به هر یک از فعالیت های پژوهشی و امتیازاتی که برای هر بخش اختصاص داده شده است اشاره شده است.

ردیف

نوع فعالیت

نحوه ارزیابی

حداکثر امتیاز

1

1-1 مقالات علمی - پژوهشی (داخلی و خارجی) مرتبط با رشته تحصیلی

2-1 گواهی ثبت اختراع مورد تایید سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران

3-1 برگزیدگان در جشنواره علمی معتبر

- هر مقاله تا 7 امتیاز مطابق آیین نامه ارتقاء

- گواهی ثبت اختراع بین المللی تا 7 و داخلی تا 5 امتیاز

- برگزیدگی داخلی تا 3 و خارجی تا 7 امتیاز

22 امتیاز

2

مقالات علمی - ترویجی مرتبط با رشته تحصیلی

هر مقاله تا 2 امتیاز مطابق آیین نامه ارتقاء

6 امتیاز

3

مقالات چاپ شده در کنفرانس های معتبر (داخلی یا خارجی)

خارجی تا 2 و داخلی 1 امتیاز

4 امتیاز

4

تالیف یا ترجمه کتاب مرتبط با رشته تحصیلی

4 امتیاز

4 امتیاز

5

کیفیت پایان نامه کارشناسی ارشد

عالی تا 4 و بسیار خوب تا 2 امتیاز

4 امتیاز

جمع

-

40 امتیاز

جدول نحوه محاسبه امتیازات آموزشی (حداکثر 30 امتیاز)

فعالیت های آموزشی به فعالیت هایی اطلاق می شود که در دوران تحصیلی خود آن ها کسب کرده اید که در جدول زیر به فعالیت های آموزشی و امتیازاتی که برای هر بخش اختصاص داده شده است اشاره شده است.

امتیاز آموزشی مصاحبه

ردیف

نوع فعالیت

نحوه ارزیابی

حداکثر امتیاز

1

معدل و کیفیت دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی

طبق نظر کمیته مصاحبه کننده

تا 6 امتیاز

2

معدل و کیفیت دانشگاه محل تحصیل دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته

طبق نظر کمیته مصاحبه کننده

تا 5 امتیاز

3

طول مدت تحصیل در دوره کارشناسی

طبق نظر کمیته مصاحبه کننده

تا 3 امتیاز

4

طول مدت تحصیل در دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته

طبق نظر کمیته مصاحبه کننده

تا 3 امتیاز

5

برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی

رتبه 1 تا 3، 5 امتیاز. رتبه 4 تا 6، 4 امتیاز، رتبه 7 تا 9، 3 امتیاز، رتبه 10 تا 12، 2 امتیاز، رتبه 13 تا 15، 1 امتیاز

تا 5 امتیاز

6

مدرک زبان معتبر

طبق جدول مرتبط با زبان

تا 8 امتیاز

جمع

30 امتیاز

امتیاز مدرک زبان: هم ترازی نمرات آزمون های ملی و بین المللی زبان انگلیسی

امتیازاتی که در مصاحبه دکتری بر مدارک اخذ شده زبان توسط داوطلب در نظر گرفته شده است طبق جدول زیر می باشد:

امتیاز تخصصی

TOEFL :IBT + TOLIMO

TOEFL :CBT

TOEFL :IBT

IELTS

MSRT

8

637-677

270-300

110-120

8 و بالاتر

80-100

7

607-636

253-269

102-109

7.5

75-79

6

587-606

240-252

94-101

7

70-74

5

550-586

213-239

79-93

6.5

65-69

4

495-549

168-212

60-78

6

60-64

3

450-494

137-166

46-59

5.5

55-59

2

420-449

108-136

35-45

5

50-54

1

393-419

93-107

29-34

4.5

45-49

امتیازات مدرک زبان مصاحبه

جدول امتیاز آزمون یا مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون دکتری (حداکثر 30 امتیاز)

این بخش از آزمون مصاحبه دکتری مرتبط به جلسه مصاحبه دکتری می باشد که در این جلسه سوالاتی از داوطلب پرسیده می شود که این سوالات می می تواند بسته به دانشگاه متفاوت باشد.

نحوه ارزیابی

نوع فعالیت

حداکثر فعالیت

بر اساس فراخوان (اطلاعیه منتشره)

جمع امتیاز آزمون تخصصی یا مصاحبه

30 امتیاز

آزمون حضوری مصاحبه

راه حل هایی جهت کسب 40 امتیاز پژوهشی

پس از مطالعه مطالب بالا کاملا قابل رویت است که بیشترین امتیاز برای مصاحبه دکتری مربوط به فعالیت های پژوهشی می باشد از این رو می خواهیم راه هایی را برای شما معرفی نماییم تا بتوانید 40 امتیاز کامل این بخش از مصاحبه دکتری را با همیاری کارشناسان سینا ترجمه کسب نمایید.

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی (علمی – پژوهشی) و خارجی (is ،scopu ،isc و...) از امتیاز بالایی برخوردار است. حال آنکه نگارش مقاله امری زمانبر است از اینرو بدون شک استخراج مقاله از پایان نامه می تواند بهترین گزینه باشد تا بتوانید مقاله خود را در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه استخراج کرده و در مجلات معتبر نامبرده به چاپ برسانید.برای اینکار کافی است با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بعد از بررسی پایان نامه عناوین قابل استخراج را تقدیم نمایند هر کدام از عناوین قابل تایید بود تحت آن عنوان مقاله استخراج کرده و در مجلات معتبر داخلی و یا خارجی مورد تایید شما مقاله را به چاپ برسانند.

تبدیل پایان نامه به کتاب

تالیف کتاب پس از چاپ مقاله برای آزمون مصاحبه دکتری از امتیاز بالایی برخوردار می باشد از این رو بهترین گزینه برای داشتن یک کتاب تالیف شده تبدیل پایان نامه به کتاب است زیرا شما وقت زیادی برای تالیف پایان نامه خود گذاشته اید و بهتر است به جای اینکه پایان نامه شما در دست محدود افراد قرار بگیرد آن را به کتاب تبدیل کرده و در اختیار عموم مردم قرار دهید تا آن ها هم بتوانند از تحقیقات شما استفاده نمایند و به این شکل روز به روز بر گسترش علم در رشته مورد نظر افزایش یابد. پس با سینا ترجمه در ارتباط باشید تا در کمتر از 1 ماه تمامی مجوزات چاپ کتاب را اخذ کرده و کتاب شما را به بهترین شکل به چاپ برسانیم.

تبدیل پایان نامه به کتاب

ترجمه کتاب جدید خارجی

ترجمه کتاب جدید خارجی

از آنجا که ترجمه کتاب جدیدالنشر خارجی مرتبط با رشته تحصیلی شما امتیاز برابر با تالیف کتاب دارد. شما می توانید به راحتی از کارشناسان سینا ترجمه درخواست کتاب جدیدالنشر خارجی مرتبط با رشته تحصیلی نمایید تا آن ها کتاب های مرتبط را تقدیم نمایند هر کدام از کتاب ها مورد تایید بود آن کتاب را توسط مترجمان متخصص ترجمه کرده و به اسم شما به چاپ برسانند تا بتوانید امتیاز مربوط به ترجمه کتاب را بدون هر گونه دغدغه کسب نمایید.

خدمات سینا ترجمه برای قبولی در مصاحبه دکتری

با توجه به آنچه که در خصوص مصاحبه دکتری ارائه شده در می یابیم که بخش آموزشی مربوط به سوابق تحصیلی دانشجو و همچنین بخش آزمون شفاهی مرتبط به خود دانشجو می باشد که باید صرفا با تلاش ها و کوشش های خود به امتیاز مناسب برساند. اما درخصوص بخش پژوهشی می توان گفت تمامی امتیازات مصاحبه دکتری که مربوط به سوابق پژوهشی می باشد را به راحتی با کمک کارشناسان مجرب سینا ترجمه می توان بدست آورد و با دست پر به جلسه مصاحبه حضور داشت. در واقع شما دانشجویان عزیز می توانید با کمک کارشناسان و متخصصان سینا ترجمه اقدام به استخراج مقالات از پایان نامه نمایند و این مقالات را در مجلات معتبر داخلی و خارجی به چاپ برسانید. برای کسب امتیاز تالیف و چاپ کتاب نیز، می توانید پایان نامه های خود را به کتاب تبدیل نمایند و این کتاب را به چاپ برسانند تا امتیاز این بخش را هم دریافت نمایند . همچنین این موسسه با معرفی کتب جدیدالنشر و اقدام به ترجمه توسط مترجمین متخصص و چاپ آن با نام دانشجو به عنوان مترجم کتاب می تواند موجب شود تا امتیاز ترجمه کتاب را هم کسب کنید. ما به شما تضمین تقویت رزومه دکتری را می دهیم و تا روز مصاحبه دکتری همراه شما خواهیم بود اگر احساس می کنید زمان را از دست داده این و دیگر امیدی برای موفقیت در مصاحبه باقی نمانده است همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا سریعترین و معتبرترین متد های تقویت رزومه دکتری را برای شما معرفی و فراهم کنند.

جهت ثبت سفارش هر یک از خدمات استخراج مقاله از پایان نامه، پذیرش و چاپ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ترجمه کتاب جدیدالنشر خارجی و چاپ آن می‌توانید از طریق لینک‌ های زیر اقدام نمایید و یا از طریق تماس و یا ایمیل و همچنین از طریق شبکه‌های مجازی (واتساپ، اینستاگرام، تلگرام) با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:سوالات متداول

سوالاتی در مورد چکیده پایان‌نامه مقطع کارشناسی ارشد، شرح موضوع مدنظر برای رساله دکتری،معرفی خود به زبان انگلیسی،دیالوگ‌های ساده روزمره،پرسش از واژگان تخصصی رشته به زبان انگلیسی و ... .

بله در سینا ترجمه تمامی مجلات معتبر مرتبط با رشته تحصیلی شما به صورت کاملا رایگان معرفی می شود و هر کدام از مجلات مورد تایید بود نسبت به چاپ مقاله اقدام می شود.

جهت اطلاع از هر یک از خدمات استخراج مقاله از پایان نامه، پذیرش و چاپ، تبدیل پایان نامه به کتاب و ترجمه کتاب جدیدالنشر خارجی و چاپ آن می‌توانید از طریق از طریق تماس و یا ایمیل و همچنین از طریق شبکه‌های مجازی (واتساپ، اینستاگرام، تلگرام) با کارشناسان ما در ارتباط باشید.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
من دانشجوی ارشد هستم ولی هنوز برای پایان نامه ام حتی کد اخلاق هم نگرفتم , سوالم این هست که پایان نامه ی من به چه شکل باشه امتیازش بیشتر طرح پژوهشی , طرح پایان نامه ای یا پایان نامه ؟
باسلام وعرض ادب احتراما برای دریافت امتیاز پژوهشی به موارد دیگر که ذکر شده با مقاله وتالیف وترجمه کتاب میتوانید کسب امیتازنماییدوالبته پژوهشی باشد امتیاز بیشتر تعلق میگیرد. باتشکر باتشکر
3 سال پیش
بازدیدکننده

معصومه شایسته
من دانشجوی ارشد هستم ولی هنوز برای پایان نامه ام حتی کد اخلاق هم نگرفتم , سوالم این هست که پایان نامه ی من به چه شکل باشه امتیازش بیشتر طرح پژوهشی , طرح پایان نامه ای یا پایان نامه ؟
3 سال پیش
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
ی خرده دپرس شدم با این مطالب برای قبولی در دکتری😟😖
باسلام وعرض ادب د.وست عزیزاصلا نگران نباشید موسسه سینا بهترین روزمه برای مصاحبه دکتری جهت قبولی فراهم میکند ب ما درارتباط باشید. باتشکر
3 سال پیش
بازدیدکننده

پریا رهنورد
ی خرده دپرس شدم با این مطالب برای قبولی در دکتری😟😖
3 سال پیش

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام