سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

پذیرش و چاپ مقاله PUBMED

انتشار 13 اسفند 1397
مطالعه 2 دقیقه

چاپ مقاله باید طوری باشد که مقاله بر حسب حوزه نگارشی که دارد باید در مجلات مرتبط چاپ شود مجلات pubmed از جمله مقالاتی هستند که در حوزه پزشکی و پیرا پزشکی مقاله پذیرش میکنند در صورت نیاز به چاپ مقاله در هر یک از حوزه های پزشکی و پیراپزشکی باید در مجلات pubmed مقاله خود را سابمیت کنید.

پذیرش و چاپ مقاله PUBMED

در ژانویه ی سال 1996 در ایالات متحده امریکا یک موتور جستجوی تحت وب رایگان راه اندازی شد.این موتور جستجو دسترسی به چندین پایگاه داده اصلی در گستره ی وسیعی برای جستجوی مقالات منتشر شده در رشته هایپزشکی، زیست شناسی، پرستاری، داروسازی، دندان پزشکی، دامپزشکی، مامایی، مراقبت های پزشکی، آموزش بهداشت، روانپزشکی و روانشناسی، بیومدیکال را فراهم می کند که در واقع بالغ بر ۲۲ میلیون منبع را پوشش میدهد که از طریق مختلف مانند بانک مدلاین جمع آوری شده اند. مدلاین بزرگترین زیرمجموعه از پابمد می باشد.

دانشجویان و اسااتید و محققین در حوزه های فوق میتوانند برای تقویت رزومه تحصیلی و شغلی و همچنین ارتقای درجه علمی خود و کسب امتیاز در این مجلات مقاله پذیرش کنند. با توجه به بازه زمانی کوتاه و همچنین هزینه کمتری نسبت به مجلات سایر پایگاه ها به  پذیرش و چاپ مقالات خود در نشریات پابمد اقدام نمایند.

مقالات pubmed اعتبار بسیار زیادی دارند و برای چاپ مقاله در این مجلات باید مقاله از لحاظ اعتبار در درجه بسیار بالای باشد تا در این مجلات پذیرفته و چاپ شوند. علاوه بر آن نکته قابل توجه دیگری که در چاپ مقاله در این مجلات وجود دارد و باید توجه داشته باشید این است که از جعلی نبودن مقاله اطمینان حاصل کنید برای کسب اطمینان از ایندکس بودن مقالات پابمد میتوانید به آدرس اینترنتی http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/ مراجعه فرمایید.

جهت اطمینان از ایندکس بودن مقالات پابمد به آدرس اینترنتی فوق مراجعه فرمایید و در قسمت بالای سایت ،سمت چپ دکمه ی Resources وجود دارد که از طریق این بخش می توان به تمامی منابع اطلاعاتی موجود در پابمد (Pubmed) که بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند دسترسی پیدا کرد.این دسته بندی برای جستجوی آسان مقالاتی که محتواهای یکسان  دارند انجام گرفته است.

در بخش جستجو (Search) می توان با وارد کردن عبارت یا کلمه ی مورد نظر (عنوان مقاله ،نام نویسنده و ...) به مقاله ی مدنظر دسترسی پیدا کرد
 به دو صورت می توانید این کار را انجام دهید:

 در قسمت اول که شما منبع اطلاعاتی که قصد جستجو در آن را دارید انتخاب می کنید.

در نوار جستجوی عـبارت مورد نظرتان را نوشته و روی کـلید search کـلیک می کنید.

موسسه سینا یکی از موسسات معتبر در زمینه پذیرش و چاپ مقالات در مجلات pubmed است و شما میتوانید مقاله خود را بعد از اتمام نگارش به کارشناسان موسسه سینا تحویل دهید تا ترجمه کنند و ویرایشات لازم را انجام دهند.مقاله شما ابتدا توسط مترجمین متخصص در رشته و حوزه مقاله شما ترجمه میشود و سپس ویرایش میشود و آماده چاپ میشود و به مجله مورد نظر سابمیت میشود.

مراحل ثبت سفارش برای چاپ مقاالت پابمد در موسسه سینا هم از طریق وب سایت موسسه به صورت آنلاین امکان پذیر است و هم توسط ایمیل و شماره تماس های زیر میتوانید سفارش خود را در این موسسه ثبت نمایید.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

ایمیل: pub.sina@gmail.com

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام