سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

پذیرش و چاپ رایگان مقاله در مجلات آی اس آی فوری و اورژانسی

انتشار : 14 اسفند 1400
مطالعه : 7 دقیقه

با توجه به افزایش سطح فرهنگ و تحصیلات در همه جوامع تقاضا و رقابت برای چاپ مقالات معتبر افزایش یافته است. ازجمله مجلات معتبری که تقاضا برای چاپ مقاله در این مجلات افزایش یافته است. مجلات isi هستند که نام و شهرت جهانی این مجلات برای همه محققین آشنا می‌باشد.

پذیرش و چاپ رایگان مقاله در مجلات آی اس آی فوری و اورژانسی

مجله isi

مجلات ISI

مجلاتی که توسط پایگاه اطلاعات علمی تامسون رویترز نمایه می‌شوند را مجلات ISI می‌نامند. سطح کیفی مجلات ISI متفاوت از هم می‌باشد. به همین دلیل برای دسته‌بندی مجلات و حفظ ارزش و اعتبار هرکدام از آن‌ها، مجلات ISI را در قالب دو دسته مجلات ایمپکت فاکتوردار و بدون ایمپکت فاکتور تقسیم‌بندی کرده‌اند. با توجه به دسته‌بندی انجام گرفته مشخص است که ضریب تأثیر (Impact factor) اساس طبقه‌بندی مجلات را تشکیل می‌دهد. بر این اساس مجلاتی را که ایمپکت فاکتور دارند را مجلات JCR و مجلات فاقد ایمپکت فاکتور را مجلات ISI Listed می‌نامند.

اهمیت چاپ مقالات ISI

با افزایش روزافزون دانش‌آموختگان در سطح کارشناسی ارشد و دوره‌ی دکتری و همچنین تأثیر بسیار مثبت مقالات ISI در رزومه‌ی علمی و شغلی افراد، امروزه چاپ مقاله در ISI برای پیشرفت افراد یکی از الزامات می‌باشد. چرا که برای اساتید دارای امتیاز مثبت بوده و موجب ترفیع جایگاه علمی آنان می‌شود. همچنین دانشجویان می‌توانند به راحتی برای مقطع دکتری پذیرش بگیرند و برای مدیران دولتی موجب ترفیع جایگاه شغلی آنان می‌شود. هرچه تعداد مقالات چاپ شده در مجلات ISI بیشتر باشد پیشرفت تحصیلی و شغلی هر فرد و اخذ پذیرش در دانشگاه‌های معتبر خارجی راحت‌تر خواهد بود.

مقالات isi

JCR

مجلات ISI رایگان به چه مجلاتی گفته می‌شود؟

مؤسسات منتشرکننده مجله‌های ISI پولی بیشتر هدف درآمدزایی دارند تا ارتقاء سطح علوم. این مؤسسات و پژوهشگاه‌ها با انتشار این نوع مجلات تلاش می‌کنند تا فضایی برای آن دسته از پژوهشگرانی باز کنند که به هر دلیلی توان نگارش مقالاتی در سطح مجلات دارای ضریب تأثیرگذاری را ندارند. اما مجلات رایگانISI که به مجلات JCR شهرت دارند مجلاتی هستند که فقط مقالات و تحقیقات با کیفیت بالا را منتشر می‌سازند و ازاین‌رو تأثیرگذاری آن‌ها به صورتی ملموس قابل اندازه‌گیری است و به همین دلیل دارای ضریب تأثیرگذاری هستند. دریافتی‌های این نوع مجلات عموماً از افراد حقیقی یا مؤسسات حقوقی‌ای است که تمایل به استفاده از مطالب منتشر شده در این مجلات را دارند. افرادی که در حوزه‌های تحقیقاتی مختلف فعالیت می‌کنند با استفاده از سرچ های اینترنتی می‌توانند به فهرست‌های معتبر ژورنال‌های isi دسترسی پیدا کنند.

مجلات isi رایگان

ویژگی‌های مجلات ISI رایگان

مجلاتی که در ISI رایگان هستند یا همان مجلات JCR، مقالاتی را منتشر می‌کنند که ازنظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارند. این نوع مجلات مقالات را به زبان انگلیسی منتشر می‌سازند و از زبان‌های دیگر خیلی کم استفاده می‌کنند. دلیل این کار پذیرش زبان انگلیسی در پژوهش‌های علمی است. با توجه به این نکات باید یادآوری کنیم که این نوع مجلات از دوره داوری بسیار پیچیده‌ای نیز برخوردار هستند . یکی دیگر از ویژگی‌های این نوع مجلات آن است که مقالاتی که در آن‌ها منتشر می‌گردند دارای نظم منطقی و نوشتاری بسیار بالائی هستند. یعنی در کمترین حجم بیشترین ایده پردازی انجام می‌گیرد.

شرایط پذیرش رایگان مقاله در مجلات ISI

برای اینکه یک مقاله قابلیت چاپ در مجلات معتبر jcr را داشته باشد اولا باید در سطح علمی بسیار بالایی تدوین و نگارش شده باشد، ثانیا تمام قواعد و اصول مقاله‌نویسی در تنظیم محتوای آن رعایت شده و تناقضی با ساختار استاندارد مقالات جی سی آر نداشته باشد. درصورتی‌که مقاله حائز این شرایط اولیه است می‌توانید با در نظر گرفتن نکات زیر برای ارسال آن به مجله موردنظر خود اقدام کنید:

 1. ترجمه تخصصی و کاملاً نیتیو مقاله

 2. ویرایش فنی و ادبی مقاله رفع هرگونه تشابه و یا سرقت ادبی موجود در مقالات.

 3. انتخاب ژورنال معتبر برای مقاله متناسب با زمینه نگارشی مقاله و سطح علمی مقاله.

 4. ویرایش و فرمت بندی مقاله و تبدیل ساختار مقاله به ساختار و فرمت تعیین‌شده از طرف مجله.

 5. سابمیت مقاله به مجله موردنظر.

اکسپت مقالات isi

مراحل ارسال و چاپ رایگان مقاله در مجلات ISI

چاپ مقاله نیازمند داشتن اطلاعات در مورد مقاله‌نویسی، فرمت مقالات، شناخت مجلات علمی و .. می‌باشد. این مرحله در اصل مرحله به بار نشستن ثمره زحمات محققان و پژوهشگران است. به همین دلیل، هر محققی نباید برای نشر و ترویج نتایج تحقیقات خود از این امر مهم غافل شود. در ادامه با روند ارسال و چاپ مقاله در مجلات ISI آشنا می‌شویم.

مجلات JCR

انتخاب نوع مجله

در مرحله اول باید شرایط تعیین‌شده از سوی مجلات معتبر را مورد بررسی قرار داده و مناسب‌ترین مجله را انتخاب کنید. در مجلات ایمپکت دار (مجلات ISI رایگان یا JCR)، پروسه‌ی داوری طولانی‌تر و بالطبع احتمال ریجکت شدن مقاله در این مجلات بیشتر از سایر مجلات خواهد بود. به همین دلیل این مورد را باید در نظر گیرید.

مطالعه قوانین مجله ISI مورد نظر

پس از اینکه مجله موردنظر را انتخاب کردید، در اولین ورود به سایت مجله، حتماً قسمت راهنمای نویسندگان را مطالعه کرده و از چارچوب‌های تعیین‌شده برای مجله مطلع شوید. هرچه مقاله شما با ضوابط و چارچوب‌های مجله هماهنگی بیشتری داشته باشد، مسئولین، داوران و سردبیران مجله با دید مثبت‌تری آن را مورد بررسی قرار خواهند داد.

قوانین مجلات isi

سابمیت مقاله

ارسال مقاله به مجله

ارسال مقاله به دو روش انجام می‌شود: پستی و الکترونیکی که در حال حاضر بیشتر مجلات ISI، به دلیل امنیت و سرعت بالا، دریافت مقالات را به‌صورت الکترونیکی به انجام می‌دهند. برای این کار باید فایل مقاله را در فرمت Word یا PDF تهیه و از جدیدترین ویرایش آن‌ها استفاده کنید. بعد از ارسال مقاله منتظر دریافت نامه اعلام وصول از طرف سردبیر مجله باشید. این نامه به ایمیل یا آدرس پستی شما ارسال می‌شود.

بررسی و داوری مقاله

به علت دقت بالای لازم در بررسی و داوری مقالات و دخیل بودن چند داور یا کارشناس در این پرسه، این کار زمان‌بر می‌باشد، باید صبور باشید. البته اگر موضوعات جدید و ناب برای نوشتن مقاله‌تان انتخاب کرده باشید که توجه داوران را به خود جلب کند، احتمالاً این بازه زمانی برای شما کوتاه شود که جزو اتفاق‌های نادر است. در طی نقد و بررسی مقاله، فرمی در اختیار داوران قرار می‌گیرد تا بکر بودن، کیفیت و نقاط ضعف و قوت مقاله را مشخص کنند.

داوری مقاله

اکسپت یا ریجکت مقاله

دریافت نتیجه داوری مقاله

بعد از مرحله داوری می‌توانید منتظر نتیجه داوری باشید که سه حالت ممکن است پیش بیاید:

مقاله پذیرفته شده

مقاله ریجکت شده

مقاله نیاز به بازبینی

آیا پذیرش و چاپ فوری مقاله ISI امکان‌پذیر است؟

اکسپت فوری مقاله به معنای دریافت پذیرش در یک یا دو روز نیست بلکه به معنای حداقل زمان اخذ اکسپت مقاله، مثلاً 7-21 روز می‌باشد. اکسپت مقاله کاری تخصصی می‌باشد. از مرحله انتخاب مجله تا ترجمه تخصصی و ویراستاری و فرمت بندی به‌طوری که پذیرش مقاله راحت‌تر و زودتر انجام گیرد. با توجه به تجربه‌ای که ما کسب نموده‌ایم موارد مختلفی در کوتاه شدن پروسه چاپ و پذیرش مقاله درگیر هستند که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • یافتن سریع مجله مناسب برای مقاله چاپ شده

 • همخوانی و هماهنگی موضوع مقاله با اسکوپ مجله

 • فرمت بندی دقیق مقاله بر اساس رهنمودهای ذکرشده توسط مجله

 • نگارش قوی و کامل کاورلتر

 • ترجمه روان و تخصصی مقاله

 • پیگیری و مکاتبه صحیح با ادیتور مجله و نامه‌نگاری صحیح

 • ارسال صحیح اصلاحیه‌های درخواست شده از سوی داوران به مجله

اکسپت فوری

مراحل ثبت سفارش اکسپت و چاپ اورژانسی مقاله ISI

سینا ترجمه با کادری مجرب و متخصص آماده ارائه صفر تا صد خدمات چاپ مقاله در مجلات معتبر ISI می‌باشد. نویسندگان می‌توانند بلافاصله بعد از اتمام مراحل نگارش مقاله هرچه سریع‌تر با همکاری کارشناسان موسسه مقاله خود را در مجله مدنظرشان منتشر نمایید.

ثبت سفارش چاپ

در مرحله اول پروژه چاپ مقاله ایجاد کرده و فایل مقاله و سایر اطلاعات موردنیاز را ارسال کنید تا هزینه محاسبه و به شما اعلام شود.

بررسی توسط پشتیبانی

درخواست شما توسط پشتیبانی موسسه بررسی و اطلاعیه‌های مربوط به سفارش از طریق ایمیل یا تلفن برایتان ارسال می‌شود.

معرفی مجله و فرمت بندی

مجلات پیشنهادی شما و مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما بررسی می‌شود تا بتوانید بهترین مجله را انتخاب نمایید.

ارسال مقاله به مجله و پیگیری

وضعیت ارسال مقاله شما تا دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله پیگیری می شود.

سینا ترجمه

پذیرش و چاپ اورژانسی مقاله ISI در سینا ترجمه

برای بهره‌مندی از مزایای پذیرش و چاپ مقاله اورژانسی می‌توانید کار خود را به متخصصان خبره و متبحری که سابقه پذیرش و چاپ مقاله را در رزومه خود دارند بسپارید. یکی از معتبرترین موسسات که سابقه چندین ساله در این زمینه دارد سینا ترجمه می باشد. در سینا ترجمه پذیرش و چاپ مقاله در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد، این موسسه توانسته است با بهره بردن از ظرفیت‌های بالای نخبگان و محققان کشور، در بخش پذیرش و چاپ مقاله، به ارائه خدمات گسترده بپردازد و در بازه زمانی کوتاهی، نوشته‌های شما را به یک محصول باکیفیت برای چاپ تبدیل نماید.

جهت ثبت سفارش پذیرش و چاپ اورژانسی مقاله ISI می توانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و یا با کارشناسان ما از طریق تماس، ایمیل و شبکه های مجازی ( واتساپ، تلگرام و اینستگرام) در ارتباط باشید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
(امتیاز 0 توسط 0 نفر)
  ارسال به دوستان:


سوالات متداول

شما می توانید با ارسال فایل مقاله خودتان از طریق ثبت سفارش چاپ مقاله در مجلات معتبر از طرف کارشناسان سینا ترجمه هزینه نهایی را دریافت کنید

مدت زمان لازم برای چاپ مقاله با توجه به مجلات مختلف می تواند متفاوت باشد و بستگی به خود مجلات دارد ولی کارشناسان سینا ترجمه با استفاده از تجربه کاری تمام تلاش خود را می کنند تا مقاله شما در کمترین زمان ممکن چاپ شود

سینا ترجمه دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از مطالب ارسالی انجام نمی شود. یکی از مهم ترین اصول موسسه سینا حفظ محرمانگی اطلاعات و فایل های ارسالی مشتریان عزیز می باشد و تمامی ارکان این مجموعه ملزم به رعایت اصول محرمانگی و حفظ حریم خصوصی مشتریان هستند.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی
چاپ مقاله در مجله (ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED و علمی پژوهشی) معتبر+ صفر تا صد+ ویدئو آموزشی