سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

ثبت‌نام بیش از 27 هزار داوطلب در تکمیل ظرفیت رشته‌های بدون کنکور

انتشار 6 دی 1401

مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از 27 هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت پذیرش بهمن ماه صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری سال 1401 خبر داد.

ثبت‌نام بیش از 27 هزار داوطلب در تکمیل ظرفیت رشته‌های بدون کنکور

به گزارش خبرگزاری دانشجو، علیرضا کریمیان با اشاره به اینکه ثبت‌نام و انتخاب رشته از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش از روز چهارشنبه 30 آذر ماه آغاز شده و تا روز شنبه 10 دی ماه ادامه دارد، گفت: دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل‌های مربوط به پذیرش فوق در درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش منتشر شده است.

وی افزود: داوطلبان می‌توانند بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای مربوطه نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته حداکثر 100 کد رشته محل به روش اینترنتی، اقدام کنند.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با تأکید بر ضرورت دقت در درج اطلاعات ثبت‌نامی در این مرحله، تصریح کرد: پذیرش برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته محل‌هایی که در مرحله پذیرش با سوابق تحصیلی سراسری سال 1401 تکمیل نشده بر اساس سوابق تحصیلی یعنی معدل دیپلم صورت می‌گیرد.

وی افزود: لازم است داوطلبان درج معدل کل و معدل کتبی خود دقت کنند چرا که مغایرت معدل کل و یا معدل کتبی واقعی با معدل کل و معدل کتبی اعلام شده توسط داوطلب در تقاضانامه ثبت‌نامی، منجر به لغو قبولی می‌شود.

کریمیان یادآور شد: متقاضیان دیپلم فنی و حرفه‌ای و یا کاردانش نظام آموزشی جدید 3-3-6 و دیپلمه‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش نظام قدیم هنرستان که مدرک پیش‌دانشگاهی و یا کاردانی دارند و فاقد معدل کتبی دیپلم هستند، باید معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً در بند 16 تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام درج کنند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام