سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ورود

ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیأت علمی تا امشب تمدید شده است

انتشار 8 دی 1401

معاون مرکز جذب وزارت علوم گفت: ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیأت علمی تا اخر امشب تمدید شد، متقاضیان تا امشب فرصت دارند با مراجعه به سامانه جذب وزارت علوم نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیأت علمی تا امشب تمدید شده است

دکتر جعفر جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به فراخوان جذب هیأت علمی آبان 1401 گفت: ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیأت علمی تا 8 دی ماه ساعت 23:59 تمدید شد، بر این اساس متقاضیان تا اخر امشب فرصت دارند با مراجعه به سامانه جذب وزارت علوم نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

معاون مرکز جذب وزارت علوم تحقیقات و فناوری تاکید کرد: به هیچ عنوان زمان ثبت نام فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دوباره تمدید نخواهد شد و متقاضیان باید در فرصت باقی مانده نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی افزود: تا این ساعت حدود 9 هزار نفر از متقاضیان جذب هیأت علمی فراخوان جذب هیأت علمی آبان 1401 ثبت نام خود را تأیید نهایی کرده‌اند.

به گزارش مهر، فراخوان جذب اعضای هیأت علمی از شنبه 26 آذر ماه 1401 آغاز شده بود و داوطلبان از 26 آذرماه تا دیروز 7 دی ماه 1401 فرصت داشتند برای ثبت‌نام به سامانه جذب وزارت علوم مراجعه کنند.

در این فراخوان حدود 4 هزار و 482 رشته گرایش توسط دانشگاه‌ها اعلام نیاز شده که حدود 2 هزار و 890 اعلام نیاز مربوط به دانشگاه‌های سراسری و یک هزار و 592 اعلام نیاز نیز مربوط به دانشگاه و مؤسسات غیر دولتی است از 2 هزار و 890 اعلام نیاز دانشگاه‌های سراسری 2 هزار و 774 اعلام نیاز در دوره دکتری و 116 اعلام نیاز در دوره کارشناسی ارشد بوده است.

همچنین از یک هزار و 592 اعلام نیاز دانشگاه و مؤسسات غیردولتی یک هزار و 475 اعلام نیاز در دوره دکتری و 117 اعلام نیاز در دوره کارشناسی ارشد بوده است و این در حالی است سهمیه تخصیصی وزارت علوم برای جذب اعضای هیأت علمی به دانشگاه‌ها 2 هزار و 837 سهمیه است که یک هزار و 598 سهمیه ویژه دانشگاه‌های دولتی و سراسری و یک هزار و 239 سهمیه ویژه دانشگاه‌های غیر دولتی است از یک هزار و 592 سهمیه اختصاصی ویژه دانشگاه‌های سراسری یک هزار و 524 سهمیه ویژه دوره دکتری و 74 سهمیه ویژه دوره کارشناسی ارشد است.

همچنین از یک هزار و 239 سهمیه تخصیصی دانشگاه‌های غیر دولتی یک هزار و 181 سهمیه ویژه دوره دکتری و 58 سهمیه ویژه دوره کارشناسی ارشد است.

امسال برای اولین بار در این فراخوان مجوز شرکت متقاضیان حین خدمت مقدس سربازی نیز صادر شده است، سربازهایی که 9 ماه از خدمت مقدس سربازی را تا پایان سال 1400 طی کرده باشند، همچنین افرادی که داری مدرک موقت دکتری نیز هستند، می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

افرادی که با وضعیت سربازی حین خدمت با گواهی موقت فارغ التحصیلی در فراخوان شرکت می‌کنند باید قبل از طرح پرونده در هیأت مرکزی دانشنامه و کارت پایان خدمت خود را ارائه دهند.

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارش

اینستاگرام تلگرام