سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

قیمت مجلات آی اس آی ISI

انتشار : 11 تیر 1399
مطالعه : 3 دقیقه

مجلات ISI جزء معتبرترین ژورنال ها در سطح جهان می باشند، قیمت مجلات این موسسه بسته به نوع ژورنال انتخابی نویسندگان محترم، متفاوت می باشد، با توجه به مزایایی قابل توجهی  که چاپ مقاله در مجلات معتبر در سطح جهان دارد، هزینه های دریافتی از سوی مجالات ناچیز جلوه می کند.

قیمت مجلات آی اس آی ISI

قیمت مجلات آی اس آی ISI

مجلات ISI جزء معتبرترین ژورنال ها در سطح جهان می باشند، قیمت مجلات این موسسه بسته به نوع ژورنال انتخابی نویسندگان محترم، متفاوت می باشد، با توجه به مزایایی قابل توجهی که چاپ مقاله در مجلات معتبر در سطح جهان دارد، هزینه های دریافتی از سوی مجالات ناچیز جلوه می کند.
موسسه اطلاعات علمی ISI، که مبتنی بر نشر و علم سنجی مجلات می باشد،و امروزه به عنوان ISI THOMSON بیشتر شناخته می شود، معتبرترین ژورنال های جهان را هر ساله از سایت WEB OF SCIENCE با نام گزارش استنادی یا JCR منتشر می کندISI. شامل دو نوع مجله به نا م های مجلات ایمپکت دار و بدون ایمپکت می باشد.مجلات ایمپکتدار که اصطلاحا JCR نامیده میشوند از اعتبار بسیار بالائی برخور دار هستند و بیشتر دانشمندان و صاحب نظران در تمامی علوم در این مجلات مقاله خود را به چاپ می رسانند قابل توجه پژوهشگران محترم باشد که چاپ مقاله در این مجلات بعلت سختگیری های هیئت داوران بسیار سخت می باشد،غالبا چاپ مقاله در این مجلات رایگان می باشد و هزینه ای از پژوهشگر جهت چاپ اخذ نمی گردد.
مجلات نوع دوم ISI مجلات ISI LISTED می باشند که به مجلات پولی شهرت دارند بیشتر این مجلات بدون ایمپکت فاکتور و چاپ مقاله در این مجلات نسبتا راحت می باشد، ولی این به معنای بدون اعتبار بودن این مجلات نمی باشد.توصیه می کنم با توجه به سطح علمی مقاله خود مجله را انتخاب نمائید.

نگاهی به مزایای چاپ مقاله در مجلات معتبر

 • کسب 6 امتیاز کامل مصاحبه ی دکتری
 • کسب7 امتیاز کامل برای اعضای هیئت علمی تمام دانشگاه ها
 • کسب نمره ی کامل پایان نامه کارشناسی ارشد
 • کسب امتیاز بیشتر در مصاحبه های استخدامی تمامی سازمان های دولتی وخصوصی
 • امکان عضویت در بنیاد نخبگان
 • کسب بورسیه تحصیلی در تمام دانشگا های معتبر جهان
 • اخذ راحت تر ویزای مهاجرت به سایر کشور ها
 • اخذ بودجه های بسیار بالا برای اجرای پروژه هایی با در آمد های بسیار بالا
 • حفظ اثر علمی شما از سرقت ادبی
 • دیده شدن شما بعنوان پژوهشگر در سطح جهان
 • ارائه دیدگاه های برتر جهانی، باعث شناخته شدن بیشتر منطقه و کشور نویسنده در سطح جهان
 • امکان افزایش استناد به اثر شما در سایر پژوهش ها

مطمئنا مزایای چاپ مقالات پژوهشگران در مجلات معتبر بسیار بیشتر از موارد ذکر شده می باشد که از حوزه ی دید اینجانب به دور مانده است.

قیمت مجلات ISI

تصویر
 • قیمت مجلات ISI به نام هزینه ی انتشار از نویسندگان برای تبدیل مقاله نویسندگان به فرمت مجله دریافت می شود. این هزینه ی ضامن چاپ مقاله نویسندگان در مجله نمی باشد.
 • قیمت مجلات ISI به نام هزینه ی دسترسی رایگان از نویسندگان دریافت می شود تا مقاله آنها به صورت رایگان از طرف خوانندگان دریافت شود.،این نوع دسترسی ؛آزاد باعث استناد بیشتر به مقاله شما میشود.
 • قیمت مجلات ISI به نام هزینه ی چاپ از نویسندگان بخاطر چاپ مقاله آنها در مجله اخذ می شود.

نحوه اطلاع از ISI یک مجله

به دلیل اعتبار و شهرت فراوان مجلات ISI، پژوهشگران بسیاری در سر تاسر دنیا مایل به چاپ مقاله خود در مجلات ISI می باشند از این رو برخی مجلات غیر معتبر از نام ISI سوء استفاده کرده سعی در عنوان کردن نام مجله خود بعنوان ISI می باشند. بخاطر همین امر لازم می دانم نحوه اطلاع صحیح از ISI بودن مجلات را به آگاهی شما نویسندگان محترم برسانم.

جهت اطمینان نام مجله مورد نظر یا ISSN مجله را در سایت https://mjl.clarivate.com/home در قسمت، سرچ وارد کنید اگر مجله جزء مجلات ISI نباشد پیغام No matches found for the query ، دریافت خواهید کرد. یعنی مجله ISI نیست و مقالات این مجله هم ISI نخواهند بود. در غیر این صورت اطلاعات کامل مجله نمایش داده خواهد شد و شما از ISI مجله مطمئن می شوید.

موسسه سینا در راستای اخذ پذیرش مقالات نویسندگان محترم در مجلات بین المللی داخلی و خارجی آماده همکاری می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق زیر عمل کنید:

[email protected]

تلفن ثابت:

04133250787

تلفن همراه:

09149724522لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب
مطالب جدید

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام