سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

هزینه چاپ مقاله isc

انتشار : 18 خرداد 1398
مطالعه : 3 دقیقه

مجلات داخلی isc جز معتبر ترین و امتیاز آورترین مجلات میباشند که چاپ مقاله در این مجلات نیاز به پرداخت هزینه دارد برای چاپ مقالات خود در این مجلات میتوانید از طریق موسسه سینا اقدام فرمایید.

هزینه چاپ مقاله isc

یکی از مجلات بسیار معتبر ایرانی که با نام این مجلات به خوبی آشنا هستید مجلات isc میباشند.چاپ مقاله در این مجلات بسیار حائز اهمیت میباشد و امتیازات زیادی را برای نویسنده در پی دارد.این مجلات از لحاظ اعتبار در سطح مجلات isi میباشند و تنها تفاوتی که با هم دارند در این است که این مقالات چون به زبان فارسی میباشند فقط در داخل کشور اعتبار دارند و اعتبار این مجلات در حد بین المللی نمیباشند.اگر هدف شما از چاپ مقاله استفاده از امتیازات آن در داخل کشور میباشد مجلات isc مناسبترین انتخاب شما میباشد.

مقالات ISC

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) یک سیستم اطلاع رسانی علمی میباشد که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر مبنای معیارهای علم سنجی معتبر می باشد. ایران با تولید ISC، بعد از ایالات متحده که 60 سال در مطالعات استنادی تجربه دارد و نیز بعد از کشور هلند، سومین نظام استنادی جهان را بنیانگذاری کرده است. هم اکنون، این تحلیل علمی توسط موسسه اطلاعات علمی (ISI) در دنیای انتشارات به خصوص در مورد نشریات، صورت می پذیرد. در حقیقت، ISC می کوشد تا چنین تحلیلی را انجام دهد و هم اکنون با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده از انتشارات فارسی، به خصوص مجلات علمی، در تحلیل محتوایی، ارزیابی مجلات و رتبه بندی مؤسسات علمی، نویسندگان و مجلات در سطح ملی موفقیت‌هایی کسب کرده است. از آنجا که معیارهای علم سنجی بر اساس قوانین علمی پایه گزاری شده‌اند، آن دسته از فراورده‌های علمی که توسط ISC تولید می شوند برابر با فراورده‌های تولید شده توسط ISI می باشند.

مزایای چاپ  مقاله در ژورنال ISC عبارت است از:

 • افزایش اعتبار علمی پژوهشگر
 • پذیرش آسان در مقطع دکتری
 • هزینه کمتر نسبت به چاپ در مجلات ISI
 • داوری  آسان و پذیرش سریع نسبت به مجلات ISI
 • افزایش حقوق و مزایای شغلی

در صورت تمایل به چاپ مقاله در مجلات isc داخلی میتوانید از طریق موسسه سینا اقدام فرمایید در موسسه سینا همه مراحل برای چاپ و پذیرش مقاله در مجلات isc در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام میپذیرد.همچنین در موسسه سینا همه اقدامات مورد نیاز برای چاپ و پذیرش مقالات isc به صورت صد در صد تضمینی انجام میشود و بنابر این نیازی نیست که نگران کیفیت چاپ مقاله باشید.هزینه های چاپ مقالات isc تا حد امکان در این موسسه کاهش داده شده است و با توجه به متغیر بودن هزینه های ارزی میتوانید برای اطلاع درست از هزینه های چاپ مقاله isc از طریق راههای ارتباطی زیر با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید.

مراحل چاپ مقاله isc در موسسه سینا

 • در خواست خود را به آدرس pub.sina@gmail.com ایمیل کنید و حتما شماره تماس خود را ذکر کنید.
 • کارشناسان ما سریعا به درخواست شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی ، جواب داده و از شما میخواهند تا چکیده مقاله ی خود را همراه با اطلاعات هویتی ، به آنها ایمیل کنید.
 • با توجه به رشته تخصصی شما و موضوع مقاله ی انتخابی ، 2 الی 3 ژورنال برای بررسی ، به شما پیشنهاد میشود.
 • شما پس از مشورت با استاد راهنمای خود و گرفتن تاییدیه از پژوهش دانشگاه مبنی بر صحت اعتبار مجله ، یکی از ژورنالها را انتخاب میکنید.
 • سابمیت مقاله به ژورنال درخواستی انجام میگیرد.
 • پس از سابمیت ، یووزر - پسوورد دریافتی را برای اینکه خود نویسنده بتواند پروسه ی مقاله ی خود را پیگیری کند، در اختیار او قرار میدهیم و خود موسسه هر هفته پیگیری های لازم را برای چاپ سریع مقاله ، انجام خواهد داد.

برای ثبت و پیگیری سفارش خود در موسسه سینا میتوانید از طریق راههای ارتباطی آنلاین با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید و سوالات و مشاوره های مورد نیازتان را اخذ نمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان موسسه از طریق راههای ارتباطی آنلاین زیر میباشد میتوانید از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

pub.sina@gmail.com

ثبت سفارش به صورت آنلاینلطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
پرسش ها و دیدگاه های کاربران
بازدیدکننده

تیم پشتیبانی
در پاسخ به:
سلام من میخوام یه مقاله isc به استاد ارائه بدم ولی چیزی نمیدونم و نمیدونم باید چکار کنم.. استاد هم تا اخر همین ماه بهم فرست داده لطفا کمکم کنید باتشکر
باسلام وعرض ادب دوست عزیز موردی نیست با کارشناسان موسسه در تماس باشیدانها راهنمایی لازم خواهندکرد. باتشکرازشما
2 سال پیش
بازدیدکننده

سجاد
سلام من میخوام یه مقاله isc به استاد ارائه بدم ولی چیزی نمیدونم و نمیدونم باید چکار کنم.. استاد هم تا اخر همین ماه بهم فرست داده لطفا کمکم کنید باتشکر
2 سال پیش
مطالب منتخب
مطالب جدید

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی