سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش
خدمات ما / وبلاگ / چاپ مقاله / بهترین سایت فرمت بندی متون و مقالات تخصصی

بهترین سایت فرمت بندی متون و مقالات تخصصی

انتشار : 4 مهر 1400
مطالعه : 8 دقیقه

متون نوشته شده قبل از اینکه هر گونه تغییری روی آن انجام شود یک متن خام می باشد. طبیعی است که این متن خام دارای اشکالات و ایراداتی در ساختار و محتوا خود باشد.نویسندگان متون علی رغم مهارت و توانایی بالا در حوضه پژوهشی خود، شاید با اصول مربوط به فرمت بندی آشنایی کافی نداشته باشند که بر این اساس سایت های فرمت بندی برای حل این مشکل طراحی شده اند.

بهترین سایت فرمت بندی متون و مقالات تخصصی

فرمت بندی چیست؟

یکی از مهمترین بخش ها بعد از نگارش متون و مقالات، فرمت بندی آن است. متنی که نویسنده با سرعت و به قصد تمام کردن می نویسد،ممکن است ایراداتی در ساختار قالب و محتوایی داشته باشد. بنابراین در فرمت بندی متون تخصصی ، شکل و ساختار مقاله را به شکلی تغییر می دهند که مخاطبان بیشترین اطلاعات را از آن کسب کنند. مثلا در فرمت بندی مقالات قبل از ارسال مقاله به ژورنال های گوناگون باید مقاله را به فرمت آن ژورنال مورد نظر دربیاورید. در واقع اگر محتوای علمی مقاله از سطح مطلوبی برخوردار باشد ولی از فرمت بندی درست استفاده نشده باشد مقاله ریجکت میشود.زیرا مجلات به دنبال ایجاد ساختاری یکپارچه برای ارائه مقالات خود هستند

انواع فرمت بندی متون و مقالات

فرمت بندی هم شامل محتوای متون و هم ساختار متون می باشد که هر بخش به صورت مجزا نیاز به تخصص های خاصی دارد، در مورد اینکه چه بخش هایی جز فرمت بندی ساختاری و چه بخش هایی جز فرمت بندی محتوایی هستند در ادامه صحبت خواهیم کرد

  • فرمت بندی ساختاری

فرمت بندی ساختاری معمولا توسط موسسات و کارشناسان متخصص و مسلط به تمام ژورنال های معتبر از جمله ISI و ISC انجام می شود که این نوع فرمت بندی عبارت است از: بررسی فونت، سایز فونت ها، ساختار قالب مقاله و رفرنس نویسی و مرجع دهی و غیره

  • فرمت بندی محتوایی

فرمت بندی محتوایی توسط نویسنده اصلی مقاله انجام می شود. در این نوع از فرمت بندی با توجه به اینکه هر مجله قواعد مختص خود را دارا است، نویسنده باید مطابق با راهنمای اختصاصی نویسندگان مجله، مقاله خود را فرمت دهی نماید.که این نوع فرمت بندی عبارت است از: تعداد کارکترهای موجود در مقاله، چکیده، محل تقدیر و تشکر که قبل و یا بعد از متون باشد و غیره

اهمیت فرمت بندی متون و مقالات تخصصی

یکی از مهم ترین اهمیت های فرمت بندی صحیح و اصولی مقالات تخصصی، پذیرش گرفتن مقالات در مجلات معتبر است که هر چقدر این فرمت بندی طبق فرمت مجله مورد نظر باشد موجب بالا رفتن در صد قبولی مقاله شده و روند رسیدگی و داوری را آسان کرده و سبب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. بنابراین تا حدی که میتوانید قبل از سابمیت مقاله تمام چارچوب های فرمت بندی را رعایت کنید تا مقاله شما در اسرع وقت پذیرفته و چاپ شود.

بهترین سایت فرمت بندی چه ویژگی هایی دارد؟

همه ی ما شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه تکنولوژِی و فناوری هستیم و تمام کسب و کارها طی چند سال گذشته، به حوزه ی خدمات آنلاین و دنیای دیجیتال روی آورده اند که فرمت بندی آنلاین همانند دیگر خدمات آنلاین نیاز کاربران را رفع می نماید. به همین منظور سایت های فرمت بندی زیادی راه اندازی شدند تا ثبت سفارش فرمت بندی شما را به صورت آنلاین و غیرحضوری و به آسانی و در کوتاهترین زمان انجام دهند. اما شاید اعتماد کردن به این نوع سایت ها کمی دشوار باشد. بنابراین برای شناسایی بهترین سایت فرمت بندی متون و مقاله تخصصی ویژگی هایی وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره شده است:

بهترین سایت فرمت بندی متون و مقالات تخصصی

1. مورد اعتماد بودن سایت

یکی از مهم ترین مولفه هایی که در نگارش متون و مقالات برای نویسندگان اثر علمی دارای اهمیت است اطمینان از حفظ و صیانت از موضوعات و نتایج نوشته شده در محتوای علمی آن ها ست. هر نویسنده ای بر این موضوع واقف است که موضوع متن و نتایج بدست آمده از آن باید منحصر بفرد باشد؛ بنابراین برای نویسندگانی که قصد فرمت بندی متون خود را دارند، رعایت این نکته که تمامی مطالب و محتوای آن ها به طور محرمانه حفظ و نگهداری شود، موضوع بسیار مهمی است.

2. کیفیت فرمت بندی سایت

از آن جایی که تمام متون و مقالات نگارش شده در یک رشته مخصوص، دارای موضوعی تخصصی می باشند، فرمت بندی آن ها نیز نیازمند ویراستار متخصص و کاربلد می باشد تا بتواند متن تخصصی را به طور صحیح فرمت بندی کند.بدیهی ایست که اگر فرمت بندی توسط یک ویراستار متخصص انجام گیرد، متن از اعتبار و کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و در مرحله پذیرش مورد تایید داوران قرار خواهد گرفت.

3. پشتیبانی و ارائه خدمات 24 ساعته

بسیاری از دانشجویان و اساتید به دلیل دغدغه کاری و کمبود وقت مجبور هستند تا به برخی از کارهای خود در روزهای تعطیل و یا در ساعات غیر کاری رسیدگی کنند. بنابراین برای این افراد بسیار مهم است تا با یک سایت فرمت بندی مورد اعتماد آشنا شده و حتی در ساعات غیرکاری و روزهای تعطیل با آن ها ارتباط برقرار کنند و از پروسه انجام فرمت بندی خود مطلع گردند. بنابراین سایت فرمت بندی که بتواند به طور 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل پاسخگوی مشتریان خود باشد، می تواند بهترین سایت باشد.

4. تحویل فرمت بندی در اسرع وقت

اکثر دانشجویان و اساتید بنا به دلایلی نیاز به فرمت بندی در اسرع وقت دارند مثلا برای دفاع پایان نامه و یا فرستادن مقاله به مجلات باید فایل در اسرع وقت به مشتری ارائه شود .به همین منظور وجود سایت فرمت بندی معتبر و مورد اعتماد جهت فرمت بندی سریع برای مشتری بسیار مهم است که در سریع ترین زمان فرمت بندی مورد نظر را تحویل دهد.

5. دارا بودن گواهی کیفیت و گارانتی

گارانتی و تضمین کیفیت به این معناست که شما بعد از تحویل سفارشات خود، می توانید تا مدت زمان مشخص که از قبل تعیین می شود؛ پس از تحویل گرفتن سفارش فرمت بندی متون تخصصی خود، در صورت ناراضی بودن از کیفیت فرمت بندی، درخواست بازبینی و ویرایش متن خود را ارسال نمایید تا پس از بررسی های لازم توسط ویراستار، سفارش شما به رایگان مورد بازبینی و ویرایش قرار بگیرد

6. اطلاع از برآورد هزینه و عوامل تاثیر گزار بر آن

یکی از مهم ترین سیاست ها در موسسات فرمت بندی که به نوبه خود یک مزیت کلیدی نیز به حساب می آید؛ سیاست شفافیت قیمت فرمت بندی و عوامل تاثیر گذار بر آن است تا ابهامی در خصوص نحوه تعیین قیمت فرمت بندی برای مخاطبان محترم وجود نداشته باشد در موسسات ارائه دهنده خدمات فرمت بندی عوامل چندی در محاسبه قیمت و هزینه فرمت بندی متون و مقالات تخصصی موثراند که در زیر به آن ها اشاره شده است:

  • تعداد کلمات

هزینه فرمت بندی بر اساس تعداد کلمات براورد میشود. البته هر چه تعداد کلمات بیشتر باشد تخفیف حجمی بیشتری برای فایل لحاظ شده و هزینه به ازای هر کلمه کاهش می یابد.

  • نوع فرمت بندی

ممکن است شما مایل باشید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید، یا مقاله خود را در فرمت مجله خاصی تنظیم نمایید، و یا بخواهید پایان نامه خود را در قالب شیوه نامه دانشگاهی تان تنظیم کنید، یا جز کسانی باشید که میخواهد پوستر و یا نامه ای را در فرمت خاصی تنظیم نماید. باید بدانید که هزینه برای انواع فرمت بندی به صورت جداگانه براورد می گردد.

  • زبان متن

فرمت بندی در موسسات معتبر به تمام زبانهای زنده دنیا انجام میشود و شما میتوانید فایل فارسی، انگلیسی، عربی، آلمانی ، فرانسوی و ... خود را برای فرمت بندی ارسال بفرمایید. بر اساس زبان فایل ارسالی هزینه براورد می گردد.

  • کیفیت فرمت بندی

فرمت بندی مقاله، پایان نامه و کتاب در دو سطح طلایی و طلایی پلاس انجام میگیرد. سطح طلایی پلاس همراه با بازخوانی متن می باشد تا ایرادات گرامری و ادبی نیز در حین فرمت بندی اصلاح شوند.

  • زمان مورد نظر تا تحویل

بهترین موسسه فرمت بندی امکاناتی را برای کسانی که میخواهند فرمت بندی فایل خود را خیلی فوری دریافت کنند ، فراهم آورده است. لذا زمانبندی تحویل به صورت فرمت بندی عادی، فشرده و فشرده پلاس می باشد. که قیمت هر کدام متفاوت محاسبه می گردد.

مراحل فرمت بندی در موسسه سینا

پس از زحمات بسیار زیادی که برای نگارش مقاله و متون خود انجام می دهید باید با یک فرمت بندی خوب ارزش آن را افزایش دهید، تا بتوانید آن را در مجله و ژورنال های معتبر بین المللی به چاپ برسانید. اخذ پذیرش مقاله در مجلات بین المللی نیازمند فرمت بندی دقیق و تخصصی می باشد. بنابراین باید متون خود را در یک موسسه فرمت بندی با سابقه درخشان ثبت سفارش نمایید. مراحل و روش فرمت بندی یکی از مهمترین اصول ارائه سرویس دهی به کاربران می باشد. این اصل باید به شکلی سریع و راحت انجام گیرد که مشتری بدون هیچ مشکلی بتواند سفارش مد نظر خود را ثبت کند. به طور کلی مراحل اولیه تا پایان فرمت بندی در موسسه سینا به شکل زیر می باشد

  1. ثبت سفارش و ارسال فایل و مشخصات

  2. فرمت بندی متون توسط متخصص

  3. بررسی توسط بازرس و تحویل به شما

خدمات فرمت بندی موسسه سینا

موسسه سینا با کارشناسان متخصص و با سابقه خود تمام نکات و اصول فرمت بندی را رعایت کرده و روند قبولی متون و مقالات شما را با کیفیت بالا و کمترین هزینه و در سریع ترین زمان تضمین می کند بنابراین اگر شما هم به دنبال یک سایت معتبر برای فرمت بندی متون و مقالات خود هستید مطمئن شوید که موسسه سینا بهترین گزینه خواهد بود.جهت ثبت سفارش فرمت بندی متون و مقالات خود با کارشناسان ما در تماس بوده یا از طریق پست الکترونیکی موسسه در ارتباط باشید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:


در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب سردبیر
مطالب پیشنهاد شده
مطالب محبوب
مطالب ویژه
جدیدترین مطالب

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام