سینا ترجمه
سینا ترجمه
خانه
وبلاگ
ثبت سفارش

بهترین سایت فرمت بندی متون و مقالات تخصصی

انتشار : 4 مهر 1400
مطالعه : 8 دقیقه

متون نوشته شده قبل از اینکه هر گونه تغییری روی آن انجام شود یک متن خام می باشد. طبیعی است که این متن خام دارای اشکالات و ایراداتی در ساختار و محتوا خود باشد. نویسندگان متون علی رغم مهارت و توانایی بالا در حوضه پژوهشی خود، شاید با اصول مربوط به فرمت بندی آشنایی کافی نداشته باشند که بر این اساس سایت های فرمت بندی برای حل این مشکل طراحی شده اند.

بهترین سایت فرمت بندی متون و مقالات تخصصی

یکی از مهمترین بخش ها بعد از نگارش متون و مقالات، فرمت بندی آن است. متنی که نویسنده با سرعت و به قصد تمام کردن می نویسد، طبیعی است که ایراداتی در ساختار قالب و محتوایی داشته باشد. که برای حل این ایرادات موسسات و سایت هایی وجود دارند که در همین جهت انجام وظیفه می کنند.

فرمت بندی چیست؟

در واقع در فرمت بندی متون تخصصی، شکل و ساختار مقاله را به شکلی تغییر می دهند که مخاطبان بیشترین اطلاعات را از آن کسب کنند. مثلا در فرمت بندی مقالات قبل از ارسال مقاله به ژورنال های گوناگون باید مقاله را به فرمت آن ژورنال مورد نظر در بیاورید. به طور معمول تمامی مجلات علمی در وبسایت خود، بخشی را به عنوان دستور العمل ارسال مقاله دارند تا نویسندگان با توجه به این نکات، مقاله را فرمت بندی کنند. این دستورالعمل شامل موارد مختلف ادبی و محتوایی مثل تعداد کلمات محتوا، فونت و نوع قلم، نحوه نگارش بخش های مختلف مقاله و همچنین شیوه ارجاع دهی منابع است که نویسنده موظف است تمام موارد را تک به تک انجام دهد و نادیده گرفتن هر مورد، به منظره بی اعتنایی به قوانین مجله است و قطعا مقاله را با مشکل مواجه خواهد کرد. بنابراین اگر محتوای علمی مقاله از سطح مطلوبی برخوردار باشد ولی از فرمت بندی درست استفاده نشده باشد مقاله ریجکت میشود. زیرا مجلات به دنبال ایجاد ساختاری یکپارچه برای ارائه مقالات خود هستند.

فرمت بندی چیست؟

انواع فرمت بندی متون و مقالات

فرمت بندی هم شامل محتوای متون و هم ساختار متون می باشد که هر بخش به صورت مجزا نیاز به تخصص های خاصی دارد، در مورد اینکه چه بخش هایی جز فرمت بندی ساختاری و چه بخش هایی جز فرمت بندی محتوایی هستند در ادامه صحبت خواهیم کرد.

فرمت بندی

فرمت بندی ساختاری

فرمت بندی ساختاری معمولا توسط موسسات و کارشناسان متخصص و مسلط به تمام ژورنال های معتبر از جمله ISI و ISC انجام می شود که این نوع فرمت بندی عبارت است از: بررسی فونت، سایز فونت ها، ساختار قالب مقاله و رفرنس نویسی و مرجع دهی و غیره.

فرمت بندی محتوایی

فرمت بندی محتوایی

فرمت بندی محتوایی توسط نویسنده اصلی مقاله انجام می شود. در این نوع از فرمت بندی با توجه به اینکه هر مجله قواعد مختص خود را دارا است، نویسنده باید مطابق با راهنمای اختصاصی نویسندگان مجله، مقاله خود را فرمت دهی نماید.که این نوع فرمت بندی عبارت است از: تعداد کارکترهای موجود در مقاله، چکیده، محل تقدیر و تشکر که قبل و یا بعد از متون باشد و غیره.

اهمیت فرمت بندی متون و مقالات تخصصی

یکی از مهم ترین اهمیت های فرمت بندی صحیح و اصولی مقالات تخصصی، پذیرش گرفتن مقالات در مجلات معتبر است که هر چقدر این فرمت بندی طبق فرمت مجله مورد نظر باشد موجب بالا رفتن در صد قبولی مقاله شده و روند رسیدگی و داوری را آسان کرده و سبب صرفه جویی در زمان و هزینه می شود. بنابراین تا حدی که میتوانید قبل از سابمیت مقاله تمام چارچوب های فرمت بندی را رعایت کنید تا مقاله شما در اسرع وقت پذیرفته و چاپ شود.

بهترین سایت فرمت بندی چه ویژگی هایی دارد؟

همه ی ما شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه تکنولوژِی و فناوری هستیم و تمام کسب و کارها طی چند سال گذشته، به حوزه ی خدمات آنلاین و دنیای دیجیتال روی آورده اند که فرمت بندی آنلاین همانند دیگر خدمات آنلاین نیاز کاربران را رفع می نماید. به همین منظور سایت های فرمت بندی زیادی راه اندازی شدند تا ثبت سفارش فرمت بندی شما را به صورت آنلاین و غیرحضوری و به آسانی و در کوتاهترین زمان انجام دهند. اما شاید اعتماد کردن به این نوع سایت ها کمی دشوار باشد. بنابراین برای شناسایی بهترین سایت فرمت بندی متون و مقاله تخصصی ویژگی هایی وجود دارد که در زیر به آن ها اشاره شده است:

بهترین سایت فرمت بندی

مورد اعتماد بودن سایت

یکی از مهم ترین مولفه هایی که در نگارش متون و مقالات برای نویسندگان اثر علمی دارای اهمیت است اطمینان از حفظ و صیانت از موضوعات و نتایج نوشته شده در محتوای علمی آن ها ست. هر نویسنده ای بر این موضوع واقف است که موضوع متن و نتایج بدست آمده از آن باید منحصر بفرد باشد؛ بنابراین برای نویسندگانی که قصد فرمت بندی متون خود را دارند، رعایت این نکته که تمامی مطالب و محتوای آن ها به طور محرمانه حفظ و نگهداری شود، موضوع بسیار مهمی است.

مورد اعتماد

کیفیت فرمت بندی

کیفیت فرمت بندی سایت

از آن جایی که تمام متون و مقالات نگارش شده در یک رشته مخصوص، دارای موضوعی تخصصی می باشند، فرمت بندی آن ها نیز نیازمند ویراستار متخصص و کاربلد می باشد تا بتواند متن تخصصی را به طور صحیح فرمت بندی کند.بدیهی ایست که اگر فرمت بندی توسط یک ویراستار متخصص انجام گیرد، متن از اعتبار و کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود و در مرحله پذیرش مورد تایید داوران قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی و ارائه خدمات 24 ساعته

بسیاری از دانشجویان و اساتید به دلیل دغدغه کاری و کمبود وقت مجبور هستند تا به برخی از کارهای خود در روزهای تعطیل و یا در ساعات غیر کاری رسیدگی کنند. بنابراین برای این افراد بسیار مهم است تا با یک سایت فرمت بندی مورد اعتماد آشنا شده و حتی در ساعات غیرکاری و روزهای تعطیل با آن ها ارتباط برقرار کنند و از پروسه انجام فرمت بندی خود مطلع گردند. بنابراین سایت فرمت بندی که بتواند به طور 24 ساعته و در تمام روزهای هفته، حتی روزهای تعطیل پاسخگوی مشتریان خود باشد، می تواند بهترین سایت باشد.

پشتیبانی 24 ساعته

تحویل فرمت بندی در اسرع وقت

تحویل فرمت بندی در اسرع وقت

اکثر دانشجویان و اساتید بنا به دلایلی نیاز به فرمت بندی در اسرع وقت دارند مثلا برای دفاع پایان نامه و یا فرستادن مقاله به مجلات باید فایل در اسرع وقت به مشتری ارائه شود .به همین منظور وجود سایت فرمت بندی معتبر و مورد اعتماد جهت فرمت بندی سریع برای مشتری بسیار مهم است که در سریع ترین زمان فرمت بندی مورد نظر را تحویل دهد.

دارا بودن گواهی گارانتی

گارانتی و تضمین کیفیت به این معناست که شما بعد از تحویل سفارشات خود، می توانید تا مدت زمان مشخص که از قبل تعیین می شود؛ پس از تحویل گرفتن سفارش فرمت بندی متون تخصصی خود، در صورت ناراضی بودن از کیفیت فرمت بندی، درخواست بازبینی و ویرایش متن خود را ارسال نمایید تا پس از بررسی های لازم توسط ویراستار، سفارش شما به رایگان مورد بازبینی و ویرایش قرار بگیرد

دارا بودن گواهی گارانتی

اطلاع از برآورد هزینه و عوامل تاثیر گزار بر آن

یکی از مهم ترین سیاست ها در موسسات فرمت بندی که به نوبه خود یک مزیت کلیدی نیز به حساب می آید؛ سیاست شفافیت قیمت فرمت بندی و عوامل تاثیر گذار بر آن است تا ابهامی در خصوص نحوه تعیین قیمت فرمت بندی برای مخاطبان محترم وجود نداشته باشد در موسسات ارائه دهنده خدمات فرمت بندی عوامل چندی در محاسبه قیمت و هزینه فرمت بندی متون و مقالات تخصصی موثراند که در زیر به آن ها اشاره شده است:

برآورد هزینه

  • تعداد کلمات

هزینه فرمت بندی بر اساس تعداد کلمات براورد میشود. البته هر چه تعداد کلمات بیشتر باشد تخفیف حجمی بیشتری برای فایل لحاظ شده و هزینه به ازای هر کلمه کاهش می یابد.

  • نوع فرمت بندی

ممکن است شما مایل باشید پایان نامه خود را به کتاب تبدیل کنید، یا مقاله خود را در فرمت مجله خاصی تنظیم نمایید، و یا بخواهید پایان نامه خود را در قالب شیوه نامه دانشگاهی تان تنظیم کنید، یا جز کسانی باشید که میخواهد پوستر و یا نامه ای را در فرمت خاصی تنظیم نماید. باید بدانید که هزینه برای انواع فرمت بندی به صورت جداگانه براورد می گردد.

  • زبان متن

فرمت بندی در موسسات معتبر به تمام زبانهای زنده دنیا انجام میشود و شما میتوانید فایل فارسی، انگلیسی، عربی، آلمانی ، فرانسوی و ... خود را برای فرمت بندی ارسال بفرمایید. بر اساس زبان فایل ارسالی هزینه براورد می گردد.

  • کیفیت فرمت بندی

فرمت بندی مقاله، پایان نامه و کتاب در دو سطح طلایی و طلایی پلاس انجام میگیرد. سطح طلایی پلاس همراه با بازخوانی متن می باشد تا ایرادات گرامری و ادبی نیز در حین فرمت بندی اصلاح شوند

  • زمان مورد نظر تا تحویل

بهترین موسسه فرمت بندی امکاناتی را برای کسانی که میخواهند فرمت بندی فایل خود را خیلی فوری دریافت کنند ، فراهم آورده است. لذا زمانبندی تحویل به صورت فرمت بندی عادی، فشرده و فشرده پلاس می باشد. که قیمت هر کدام متفاوت محاسبه می گردد.

شما کاربران عزیز می توانید از طریق جدول زیر که سینا ترجمه در اختیار شما قرار داده است، هزینه فرمت بندی خود را به صورت آنلاین برآورد کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

مراحل فرمت بندی در سینا ترجمه

پس از زحمات بسیار زیادی که برای نگارش مقاله و متون خود انجام می دهید باید با یک فرمت بندی خوب ارزش آن را افزایش دهید، تا بتوانید آن را در مجله و ژورنال های معتبر بین المللی به چاپ برسانید. اخذ پذیرش مقاله در مجلات بین المللی نیازمند فرمت بندی دقیق و تخصصی می باشد. بنابراین باید متون خود را در یک موسسه فرمت بندی با سابقه درخشان ثبت سفارش نمایید. مراحل و روش فرمت بندی یکی از مهمترین اصول ارائه سرویس دهی به کاربران می باشد. این اصل باید به شکلی سریع و راحت انجام گیرد که مشتری بدون هیچ مشکلی بتواند سفارش مد نظر خود را ثبت کند. به طور کلی مراحل اولیه تا پایان فرمت بندی در موسسه سینا به شکل زیر می باشد.

مراحل ثبت سفارش

ثبت سفارش و ارسال فایل و مشخصات

فرمت بندی متون

فرمت بندی متون توسط متخصص

بررسی بازرس

بررسی توسط بازرس و تحویل به شما

خدمات فرمت بندی

خدمات فرمت بندی در سینا ترجمه

سینا ترجمه با کارشناسان متخصص و با سابقه خود تمام نکات و اصول فرمت بندی را رعایت کرده و روند قبولی متون و مقالات شما را با کیفیت بالا و کمترین هزینه و در سریع ترین زمان تضمین می کند .شما عزیزان برای اطلاع دقیق از هزینه و نرخ فرمت بندی خود در سینا ترجمه می‌توانید متن سفارشی خود را در قسمت پنل کاربری سایت آپلود نمایید تا کارشناسان پس از بررسی نوع سفارش، هزینه نهایی را به شما اطلاع‌رسانی نمایند. بنابراین اگر شما هم به دنبال یک سایت معتبر برای فرمت بندی متون و مقالات خود هستید مطمئن شوید که سینا ترجمه بهترین گزینه خواهد بود.

جهت ثبت سفارش فرمت بندی متون و مقالات خود با کارشناسان ما در تماس بوده یا از طریق لینک زیر هزینه فرمت بندی خود را محاسبه کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:
سوالات متداول

بله، مقاله شما توسط کارشناسان حرفه ای و متبحر ما در سینا ترجمه با رعایت اصول صحیح به صورت تخصصی با بالاترین کیفیت فرمت بندی می شود. همچنین کارشناسان ارزیابی ما کیفیت پروژه را بررسی و کنترل کرده و پس از تایید کیفیت مطلوب فایل نهایی به مشتری ارسال می شود.

بله، برای پرداخت قسطی سفارش ثبت شده، امکان پارت بندی سفارش و پرداخت مرحله ای وجود دارد. لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس های موجود در سایت و یا شبکه های مجازی (واتساپ، اینستاگرام، تلگرام )تماس حاصل فرمایید.

فرمت بندی برای همه متون از جمله انواع پایان نامه، مقاله و کتاب و ...انجام می شود.

سینا ترجمه دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد و نماد اعتماد الکترونیکی از اینماد است. بنابراین هیچگونه استفاده غیر قانونی از فایل های ارسالی انجام نمی شود. یکی از مهم ترین اصول سینا ترجمه حفظ محرمانگی اطلاعات و فایل های ارسالی مشتریان عزیز می باشد و تمامی ارکان این مجموعه ملزم به رعایت اصول محرمانگی و حفظ حریم خصوصی مشتریان عزیز هستند.در پاسخ به:
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
پرسش و دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری
دیدگاه کاربران
مطالب منتخب
مطالب جدید

خدمات سینا ترجمه


ترجمه تخصصی کتاب

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی مقاله

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی متن

ثبت سفارش

ترجمه انگلیسی به فارسی

ثبت سفارش

ویراستاری متن

ثبت سفارش

پارافریز

ثبت سفارش

فرمت بندی

ثبت سفارش

ترجمه تخصصی

ثبت سفارشاینستاگرام تلگرام
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی
صفر تا صد چاپ مقاله در مجلات معتبر + ویدئو آموزشی